Forum Forum dla firmZakładanie firmy

A oto mój pomysł na biznes.

A oto mój pomysł na biznes.

Maciej_____ / 83.30.206.* / 2009-07-28 16:37
Chcę rozpocząć produkcję mebli tapicerowanych. Jednak takich producentów jest już wielu, dlatego wymyśliłem pewne sprytne posunięcie, które może nas bardzo wyróżnić od pozostałych producentów. Mianowicie chodzi o stworzenie kolekcji mebli tapicerowanych modułowych. Chodzi o to, aby każdy mebel podzielić na kilka odrębnych segmentów, które dowolnie można wymieniać i tym samym tworzyć sofę na 2 - 3 osoby, a nawet 100 osób. Moduły te byłyby tak dostosowane, że każdy mógłby je sam łączyć i rozdzielać, ponieważ do ich łączenia nie potrzebne by były żadne narzędzia. Drugi pomysł z tym związany to to, że tapicerka każdego mebla byłaby mocowana za pomocą mocnych zamków błyskawicznych ukrytych w niewidocznych miejscach. Umożliwiłoby to prostą zmianę pokrowca na dowolny inny z naszej oferty. Więc jeżeli ktoś przemalowuje mieszkanie i stwierdza, że meble nie pasują, może wtedy wybrać jakiś pokrowiec pasujący pod nowy wystrój mieszkania. Nie musi wtedy zmieniać mebli, bo sam pokrowiec jest dużo tańszy i zmienia mebel w kompletnie nowy.

Co sądzicie o takich rozwiązaniach?
Wyświetlaj:
SzumciooPl / 31.178.167.* / 2018-06-13 09:04
Też od pewnego czasu tworze swoje meble. Na razie na małą skalę ale planuję poszerzyć działalność. Nawiązałem też współpracę z firmą www.okuciatap.pl wykonującą okucia meblowe. Chętnie też poznam opinie innych.
areeek34 / 193.109.244.* / 2018-06-12 10:57
Jak wyszło? Mam podobny pomysł.
aktywa.biz / 2009-09-05 23:48 / Bywalec forum
Bardzo mi się podoba, jak to się zrobi w miarę sensownie, to może z tego wyjść dobry biznes :).

Pozdrawiam,
Michał Toczyski :: http://michaltoczyski.pl
Pit83 / 78.8.232.* / 2009-08-16 21:24
Pomysł wg. mnie jest dobry, nie wiem tylko dlaczego to opisałeś Macieju, jak ktoś z konkurencji to przeczyta to już nie będziesz jedynym na rynku ;)

BTW: osobiście bym takie coś kupił od Ciebie ;)

powodzenia :)

Najnowsze wpisy