Forum TechnologiePrzemysł

Afera solna. Inspekcja zatrzymała 559 ton

Afera solna. Inspekcja zatrzymała 559 ton

Money.pl / 2012-03-26 13:56
Komentarze do wiadomości: Afera solna. Inspekcja zatrzymała 559 ton.
Wyświetlaj:
gtx / 213.238.111.* / 2012-03-26 13:56
I co to wszystko ?!!!! Przez kilka lat karmiono nas solą techniczną zamiast artykułem spożywczym a odpowiedzialność sprawców jest marginalizowana bo jak wielokrotnie powtażają sól ta nie jest szkodliwa dla zdrowia !! Domagam się aby dane osobowe osób które za tym stały były podane do publicznej wiadomości !! Nazwy firm były ujawnione !! Kara była bardzo konkretna tj. bardzo wysoka grzywna, odpowiadająca co najmniej przychodom ze sprzedaży fałszywej soli, i kary więzienia bez zawieszenia !!! NIECH PAŃSTWO JAKO INSTYTUCJA Z NADANIA SPOŁECZEŃSTWA POKARZE ŻE BIEŻE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA OBYWATELI a nie jest jedynie jak obozowy kapo od nakładania nowych obowiązków i danin na potrzeby zachodu i masonów którym nas sprzedano.
Bezinteresowny / 2012-03-26 14:03 / Bywalec forum
I tak właśnie w naszym kraju ucisza sie afery!!
B_7 / 195.35.80.* / 2012-03-26 14:20

NIECH PAŃSTWO JAKO INSTYTUCJA Z NADANIA SPOŁECZEŃSTWA POKARZE ŻE BIEŻE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA OBYWATELI

Jak pokazuje na co dzień ogólnie ma w d.u.p.i.e obywateli... wkleje to co już ktoś wklejał w przypadku tej soli:

quote:
kyloz

generalnie ktoś tu w ch*** leci po całości

podtworca.blogspot.com/2012/03/apel-do-blogerow-kolejna-odsona-rozkadu.html

Skopiowane od innego użytkownika :Skandal UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany, proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!!

2012/03/12 22:04:38
Unguote

Najnowsze wpisy