Forum Forum ubezpieczeńInne

Afery popsuły image ubezpieczycielom. Większość Polaków uważa ich za oszustów

Afery popsuły image ubezpieczycielom. Większość Polaków uważa ich za oszustów

Wyświetlaj:
kkk969 / 109.173.215.* / 2015-05-09 23:30
Bo to są oszuści !! A jak już ma się szkodę to imputują celowość działania ! W szczególności allianz ! I płacą grosze na waciki a nie na naprawę szkody !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
D.W / 94.40.58.* / 2015-05-09 23:26
upadłam stłuczenie i skręcenie nogi pzu bez badania zaocznie odmowa wypłaty odszkod. brak proc. uszczerbku , żeby było śmieszniejdoznałam identycznego urazu 2 lata wcześniej identyczne papiery złożyłam do pzu i wtedy odszkodowanie otrzymałam ---żenada
zs / 193.26.131.* / 2015-05-10 09:50
Stłuczenie czy skręcenie to nie trwały uszczerbek na zdrowiu wiec odszkodowanie się nie należy. Ten co umożliwił wcześniej wypłatę powinien być zwolniony. Pazerność rakich jak Ty powoduje ze nawet jak dostankecie coś co wam.się nie należy to twierdzicie że za mało. Pamietaj za siniaczki sie nie płaci!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wjabs / 37.248.255.* / 2015-05-10 10:54
skręcenie to jest trwały uszczerbek na zdrowiu laiku
krajan / 46.112.235.* / 2015-05-09 23:23
PO 55 latach ubezpieczenia w PZY od NW dowiedziałem sie,że ubezpieczyciel nie respektuje swoich haseł"jesteśmy mocno pomocni"Po losowym zerwaniu ścięgna Achillesa potraktowano mnie jako intrza.Nieszczęśliwy wypadek wg.PZU to fikcja,oni wyraźnie określają NW a potem szukają innych określeń.Nigdy nie otrzymałem z PZU żADNEGO SKIEROWANIA NA DODATKOWE BADANIA!Obawiam się,że w podobny sposób traktują wszystkich.Kiedy wystosowałem kilka pism z zapytaniami nigdy nie otrzymałem merytorycznych odpowiedzi.Orzecznicy w PZU dsą anonimowi, więć nie wiem na jaki adres kierować sprawy sądowe.Dyrektorzy szkół nigdy nie korzystajcie z ubezpieczyciela PZU,niech każdego ubezpieczonego kierują obowiązkowo na badania EKG,układu krążenia,rzeszotowości kości itp.Nie dajcie się omamić najlepszą formą ubezpieczenia.
A eksperci od wypadków samochodowych mają mnie wiedzy niż uczeń szkoły zawodowej.Po 55 latach płacenia składek dowiedziałem się,że jestem za stary na odszkodowanie za ból.cierpienie,stresy,że nie przysługuje mi zwrot za zakupione leki.ortezę, nie obchodzi ich kilkumiesięczna rehabiltacja,straty wynikające z niemożliwości podjęcia pracy. Takie jest przyjazne PZU rozdające pieniądze ubezpieczonych na prawo i lewo.
MazaQ77 / 84.10.84.* / 2015-05-09 22:51
Witam, jestem doradcą ubezpieczeniowym :) Nie powiem w jakiej firmie bo nie w tym rzecz. Polskie firmy zmuszają agentów do naciągania rzeczywistości żeby sprzedawać produkty każdemu za wszelką cenę - stąd fatalna opinia o ubezpieczeniach.
Źle dobrane programy, brak kompleksowej informacji, w końcu naciąganie za wszelką cenę - a efekty mamy jakie mamy... Wkurzone społeczeństwo.
Ubezpieczenie jako takie to produkt mający zabezpieczyć naszą rodzinę, nasze aspiracje życiowe, czy majątek. Dobrze dopasowane ubezpieczenie daje pewność, że dorobek naszego życia nie przepadnie jeśli coś złego się zadzieje.
A kto zna się na tym najlepiej? Amerykanie :)
Tam ubezpieczenia to jeden z najbardziej dochodowych i lukratywnych biznesów. Działają i w Polsce :-D Uczciwie! :)
Wystarczy zapytać i porównać :)
bezwiary / 87.206.142.* / 2015-05-09 22:39
Sąsiedzi po raz kolejny zalali mi sufit w łazience
Są ubezpieczeni w PZU
Po oględzinach rzeczoznawcy dostałam 59,00złotych odszkodowania
Za tę kwotę uda mi się kupić farbę - a gdzie inne materiały? Środek grzybobójczy, robocizna?
Chyba pójdę. Z tym do Sądu
szer / 217.99.62.* / 2015-05-09 21:41
Pamiętaj jak dzwonią do Ciebie z ubezpieczalni, cyfrówki to mów tylko jedno sp......aj. Bo jak powiesz słowo tak, dzień dobry to masz już słowo tak i tak Ci zrobią, ze Ci łeb zafaluje. Ale żona mnie ochrzaniła i już teraz mowie spadaj niunia albo spadaj dziuniu.
szer / 217.99.62.* / 2015-05-09 21:33
heheheheh, wiecie ile zarobiłem nie ubezpieczając się u tych .... wyliczyłem 35 000 zł. Tylko Oc i nic więcej, ani domu ani OC cywilne ani na życie ani na przeżycie ani autocasco ani w banku ani ani ani. Po prostu mój zysk to to że tym ....nie zapłaciłem i poleciałem se na Krete i Jawe hehehehe.
Janusz senior 69 / 46.170.115.* / 2015-05-09 21:08
tak- to oszu...... bo znacznie i to znacznie zanizaja wyplaty odszkodowań a jak wyczuja okazjw że poszkodowany malo kumaty to mu najpierw rzuca kośc na dzien dobry a pozniej grosze albo nic.To nie jest to PZU za komune .Nic z tej nie pozostało Teraz to najwazniejsza wysoka pensja zarzadow i prezesow miernej.......... reszta sie nie liczy
tomasz70795 / 109.178.240.* / 2015-05-09 19:41
Ja nie popieram firmy ing, zostalem naciagniety na ubezpieczenie polaczone z inwestycja, agent oczywiscie zapewnial mnie samych zaletach, po 8latach wplat po srednio 400zl miesiecznie odzyskalem polowe a mialem podobno zarabiac.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
adrian280 / 109.178.240.* / 2015-05-09 19:37
Popieram!!! Banda oszustow, zlodziei i naciagaczy!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
piotr482 / 46.238.125.* / 2015-05-09 10:46
Alianz = zlodzieje! Za naprawe samochodu ktory szkodzil mi szczesliwy posiadacz polisy tej zlodziejskiej firmy musialem zaplacic sam! Zlodzieje i bandyci!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Naszafot / 94.231.10.* / 2015-05-09 13:22
A ja tych złodzieji z allianz za 2 tyg wpisuje do krajowego rejestru dłużników. Juz dzwonili ze NIE WOLNO MI!!!!!!!! Hahahahahaha wpiszę i możecie mi skoczyć.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wściekły / 83.24.102.* / 2015-05-09 10:40
Warta! Po sprzedaży auta wypowiedzeniu umowy i zgłoszeniu tego faktu pisemnie z POTWIERDZENIEM uznałem że tyle wystarczy. Niestety po prawie roku okazało się że mam do zapłaty "zaległe" składki a dowiedziałem się o tym jak komornik zablokował mi konta bankowe...! Przy następnej sprzedaży auta było podobnie ale nauczony doświadczeniem w porę zdołał powysylac im ich własne potwierdzenia.. Burdel i szok! A komornik świętował że nie jestem jedynym takim przypadkiem z warty. Nigdy więcej!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
korol / 46.112.135.* / 2015-05-09 09:25
WARTA = OSZUST nr 1. przez ponad 20 lat ubezpieczałem dom aż przy pełnym pakiecie w WARCIE jak mi zalało okazało się że NIC nie należy się. Za późno zorientowałem się by ich skarżyć..gdyż miałem prawo do pełnego odszkodowania. Uważajcie na OSZUSTA - tej firmie przyświeca tylko oszukiwanie klientów !!!!
serwis / 31.63.212.* / 2015-05-10 09:33
Warta to oszuści zaniżają odszkodowania komunikacyjne o ile mamy szczęście ze coś wypłacą sprawdzają stłuczki i dają odmowy bez podstaw mówią że to nie tu i spadaj nawet z ac doświadczyłem tego już 3 razy w ciągu roku jako warsztat oczywiście teraz zaniżyli mi szkode z oc po 3 miesiącach szarpania chcą dopłacić drugie tyle bo boją sie sądu ja w tym przypadku idę po 12 tyś więc warto z wartoo iść do sądu druga firma zł....ka to Generali i ich pod firma proama zalegają mi 600 stów i za boga się nie da
jan. / 88.156.50.* / 2015-05-09 04:04
Najgorszymi przestępcami są Olsztyńscy lekarze orzecznicy. Przeważnie tymi Orzecznikami dla zakładów ubezpieczeń jest patologia przekupnych lekarzy orzeczników ze Wsi. Miałem swego czasu skręcony staw skokowy P.Z.U. Zycie SA wysłało mnie na komisję lekarską do lekarza orzecznika Ortopedy na pierwszy rzut oka wiedziałem ze ta Kobieta to przekupna baba ze Wsi ,ja miałem skręcenie stawu skokowego a ta cały czas powtarzała nie ma złamania, a następnie poprosiła , rozebrać się do pasa ,może jak bym dał jej w rękę mojego penisa to bym dostał 1,5 procent uszczerbku na zdrowiu a tak tylko choroba samoistna. Lekarz orzecznik słoik ze Wsi to patologia. Na do datek ta Pani Ortopeda ma prywatny gabinet w Olsztynie jest orzecznikiem w Z.U.S. Przeważnie Olsztyńscy orzecznicy prawie wszyscy mają prywatne praktyki.
pacięt bez portfela. / 88.156.50.* / 2015-05-09 04:14
Tu chodzi na pewno o Panią Orzecznik która przyjmuje na ul. Partyzantów. To jest lekarz Ortopeda ,za kasę zrobi wszystko ! Kto da więcej ten jej pracodawcą . Cham ze Wsi zawsze jest chamem za kasę zrobi wszystko ! swego czasu pracowała w Wojewódzkim Szpitalu specjalistycznym ,szyła kilka ran i udaje fachowca a tak ogólnie to prywatny gabinet, Orzecznik P.Z.U. Życie SA i oczywiście Z.U.S Olsztyn.
xa / 31.61.129.* / 2015-05-09 17:28
80% mieszkańców Kraju posiada mocne korzenie na wsi, a te 20% jest w mieście jadłużej w 5-tym pokoleniu.Zastanów się co piszesz.
Pan z Miasta / 88.156.50.* / 2015-05-09 11:24
Pani Orzecznik Ewa przyjmuje na Partyzantów 76/1 . A co do komentarza to przyznam ze jest przekupna ! Ale ubezpieczony jej nie płaci tylko firmy ubezpieczeniowe i jest im wierna a co do etyki jaki słoik ze Wsi ma etykę ,wykształciła się rolniczka za podatnika pieniądze a teraz pokazuje swoją władze .
Dex / 79.110.200.* / 2015-05-08 22:46
To, że ktoś wciska produkt nie oznacza, że jest oszustem, tylko nadużywa techniki wpływu społecznego. Oszustwo polega na zatajeniu nieprawdy, albo pani profesor M niech zmieni zawód albo redaktor poda się dymisji
ka76 / 91.235.163.* / 2015-05-09 00:21
Dokładnie oznacza, że jest oszustem. Wciska się tylko produkty które są nic niewarte.

Najnowsze wpisy