Forum Forum ubezpieczeńInne

Afery popsuły image ubezpieczycielom. Większość Polaków uważa ich za oszustów

Afery popsuły image ubezpieczycielom. Większość Polaków uważa ich za oszustów

Wyświetlaj:
okina / 89.231.218.* / 2015-05-08 22:33
Zbierałem na przyszłą emeryturę po namowie ubezpieczyciela,że oni będą inwestować moje pieniądze a ja otrzymam więcej niż wpłaciłem.Okazało się,że pieniędzy mam mniej a niżeli wpłaciłem.I jak tu wierzyć oszustom.
dno / 89.64.208.* / 2015-05-08 22:08
Tak obok banków co dają marne oprocentowanie a kredytu bardzo drogi, to dopiero złodzieje.
on81 / 77.254.64.* / 2015-05-08 22:04
Niestety taka jest prawda. Dom ubezpieczony od zalania ale uwaga - nie od deszczu nawalnego więc odszkodowanie się nie należy. Gdyby wylała rzeka to tak, a że przeszła nawałnica i wody w piwnicy było po pas już nie. Podobnie było kiedyś z dachem - groszowe odszkodowania. Interrisk to jakaś kpina. Facet mający tam OC skasował bratu auto, a likwidator stwierdza, że drzwi można wyklepać, a zaproponowana kwota nawet na lakiernika nie wystarczyła!!! Łeb niech sobie wyklepie. Polacy dobrze uważają - ubezpieczyciele to oszuści. Czy w tym kraju ze wszystkim trzeba iść do sądu?
mikodem / 89.65.114.* / 2015-05-08 20:51
Tak twierdzą,dopóki nie dosięgnie ich nieszczęście.Jak dostają odszkodowanie, to są w niebo wzięci.
zorientowany937 / 176.96.172.* / 2015-05-08 21:27
...raczej jesteś z fimy ubezpieczeniowej... Ci co biorą to co daje ubezpieczyciel są okradani przeważnie z 2/3 wartości szkody. Likwidatora nazywa sie rzeczoznawca zamiast handlowcem majacym na celu wciśniecie kientowi jak najniższej wartości odszkodowania.
Nie wszystkich stać na proces z ubezpieczycielem i to prz Polskich sądach długi więc jak zwykle dostają po d... biedni. Jeżeli nie wierzycie to sprawdzcie sobie ile oferuje psędo rzeczoznawca, a jaką kwotę w rzeczywistości wypłaca warsztatowi, wypożyczalni aut o ile szkoda z OC sprawcy oraz ile wypłaca po przegranym procesie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zz937 / 82.160.155.* / 2015-05-08 20:20
Oczywiście,
12 lat płaciłem a Allianz terminowe ubezpieczenie na życie. Po zakończeniu nie odzyskałem nawet tego co wpłaciłem, a miało być w najgorszym razie 20% zysku.
g / 46.77.124.* / 2015-05-08 21:36
Bo nie jeszcze żyjesz. przecie było to ubezpieczenie na życie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Agentubezp. / 83.23.135.* / 2015-05-08 19:04
Porażające wypowiedzi ! Porażają niewiedzą o działaniu systemu ubezpieczeń, nieznajomością OWU w podstawowym zakresie... Samo "chciejstwo" nie wystarcza! W przeszłości prowadziłem agencję ubezpieczeniową dużego towarzystwa ( z udziałem zagranicznym)...
Zazwyczaj każdemu nowopozyskiwanemu potencjalnemu ubezpieczającemu podczas pierwszego spotkania, po wypełnieniu przez niego tzw. "wniosku" wręczałem stosowne OWU z wyróżnionymi "prawami i obowiązkami" stron - proponowałem podpisanie umowy dopiero po zapoznaniu się z nimi. A otrzymany egzemplarz OWU po podpisaniu przez ewtl. Klienta był załącznikiem do każdego egzemplarza polisy. I niewielu klientów rezygnowało z zawarcia ubezpieczenia w "mojej" Agencji po przeczytaniu stosownych materiałów. Zaś w przypadku szkody procedury ustalenia wysokości odszkodowania trwały bardzo krótko - zazwyczaj kilka dni.
Mając pewne doświadczenie i znajomośc tematu nie dam się namówic na wszelkie "cudowne" ubezpieczenia z super ulgami za to i tamto... I nigdy ubezpieczenia "direct" - http://pl.wikipedia.org/wiki/Ubezpieczenie_direct ...
pak1973 / 5.172.247.* / 2015-05-08 18:47
Ostattnio dowiedziałem się ze ubezpieczyłwm swoje płatności z Play. Abonament w Play 19,90 ubezpieczenie płatności?? - co to w ogóle jest ?? - 20pln. Podobno ubezpieczono na podstawie rozmowy telefonicznej w której powiedziałem tylko jedno słowo: nie i rozłączyłem się. Jak widać ubezpieczyciele to bardzo wiarygodna branża, dołacza do nich niedługo operatorzy telekomunikacyjni i kolejowi.
Anastazy1939 / 91.220.17.* / 2015-05-08 18:42
Cytat: "Jej efektem było 700 mld funtów odszkodowań wypłaconych przez banki." i właśnie tym się różnimy od "Europy" - tam za przekręty i afery płacą odszkodowania, u nas jak zwykle "nie ma winnych"...
wojtjas / 94.141.158.* / 2015-05-08 18:36
najgorsze jest to ze polski ustawodawca sprzyja tym złodziejom poprzez wymuszanie na obywatelach obowiązkowych ubezpieczeń. Ciekawe ilu złodziei w Sejmie działa wspólnie i w porozumieniu ze złodziejami z ubezpieczalni. Z nieobowiązkowymi ubezpieczeniami to samo. Ubezpieczam cieżarowkę ac to nie mogę na pol roku lub miesiąc musze na rok mimo że pol roku mam ją wyrejestrowaną i nie jeżdżę.
gfd32 / 79.185.50.* / 2015-05-08 18:25
jak nie chcecie stracić pieniędzy i nerwów to lepiej trzymać się z daleka od tych k**** ubezpieczeniowych. Dziękuję za uwagę.
STKMS / 89.70.235.* / 2015-05-08 18:19
To nawet nie są oszuści, to zwykli złodzieje. Za nic biorą pieniądze. Jeżeli ktoś ma dwa samochody to za obydwa płaci, mimo że może jeździć tylko jednym. Są kierowcy co korzystają z samochodów sezonowo, a muszą płacić za cały rok. To jest rozbój i nieuzasadnione wzbogacenie się instytucji bo pojazd jest wycofany z ruchu. Jesteśmy chyba jedynym państwem gdzie płaci się pod presją prawną za nic nie robienie
vip-1 / 194.63.135.* / 2015-05-08 16:52
WARTA TO CHOLERNE DZIADOSTWO , UBEZPIECZYŁEM TELEFON, PO UPADKU I USZKODZENIU ODMÓWILI POKRYCIA KOSZTÓW NAPRAWY, BO WYMYŚLILI FORMUŁĘ DO KTÓREJ MOŻNA WSZYSTKO PODCIĄGNĄĆ, PŁACIŁEM SKŁADKI PONAD ROK !!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA WYBIEGI TYCH KRĘTACZY
usa1 / 79.190.137.* / 2015-05-08 16:43
Kupiłem samochód a Lukas bank UBEZPIECZYŁ MNIE NA ŻYCIE za 10.860 złoty A ja byłem ubezpieczony. Tak samo robili w Wielkiej Brytanii.Pracownik Banku powiedział że to przekrent na dużą skale.Powinienem domagać się odszkodowania od banku bo sprawa jest wygrana.
mki / 78.8.208.* / 2015-05-08 16:39
Jacy klienci takie i firmy ubezpieczeniowe
Mariusz :) / 83.20.71.* / 2015-05-08 16:29
Moja mama zmarłą na zawał serca- PZU nie wypłaciło odszkodowania a dodatkowo kazało mi już po śmieci mamy zapłacić kolejną ratę ubezpieczenia( od tego uzależnili wypłatę odszkodowania)a gdy wpłaciłem to i tak nie wypłacili ani grosza. Pisałem do nich trzy razy , aby zwrócili mi nienależnie pobraną po śmierci mamy opłatę - nie zwrócili i zlekceważyli mnie całkowicie! . Nigdy już nie zaufam PZU!
prawdomówca / 89.68.136.* / 2015-05-09 08:39
trzeba było sprawę oddać prawnikowi a nie teraz się żalić. Mnie też olało PZU i w tej chwili już jest sprawa w toku. odszkodowanie + odsetki za zwłokę + zadośćuczynienie = niezła sumka. Niestety potrwa to trochę ale warto. Przestańcie się użalać nad swoim biednym losem tylko zacznijcie w końcu sprawy oddawać specjalistom.

Najnowsze wpisy