Forum Forum ubezpieczeńInne

Afery popsuły image ubezpieczycielom. Większość Polaków uważa ich za oszustów

Afery popsuły image ubezpieczycielom. Większość Polaków uważa ich za oszustów

Wyświetlaj:
tomek111111111115 / 77.115.2.* / 2015-05-08 16:22
Uważajcie na Warte za spalone auto nic nie wypłacili nawet nie poinformowali dlaczego , Axa ubezpieczenia przez 10 lat odkładania u nich pieniędzy stracili 30 % a jak zainwestujecie z Aviwą to popłyniecie na jakieś 75 % uwaga w ciągi 14 lat płacenia składki
manson1205 / 178.36.224.* / 2015-05-08 16:18
Nie bez powodu tak uważamy. Rok 2011 gradobicie wielkości kurzych jajek - efekt 1/2 dachu na ziemi, powierzchnia dachu 280m2, na ile PZU wyliczyło szkody? Na magiczne 8 tys., nawet łat i foli za to nie da się kupić. Odwołanie: dali 16 tys. - koszt położenia dachu: 21 000 (materiały+robocizna). A składki płacone od 1970 - żadnych wcześniej szkód. Czy to nie złodziejstwo??? Ilu ludzi otrzyma pierwszy dokument od ubezpieczyciela i się nie odwoła, bo np.nie wie że może?? I w ten sposób 8 000 jest zyskiem dla PZU.
Góral937 / 5.60.1.* / 2015-05-08 15:42
Zgadzam się z tą opinią! To oszuści!!! Jakiś czas temu miałem poważny wypadek samochodowy, nie z mojej winy w Rosji. Czołowe zderzenie z tirem. Jechałem autem osobowym z kolegami. Wszyscy przeżyliśmy, jednak odnieśliśmy duże obrażenia na ciele ( złamanie kręgosłupa, obrażenia wewnętrzne, połamane kończyny). Ubezpieczyciele ( 5 firm). Każda z nich nie wypłaciła należnych Nam odszkodowań, co ciekawe tabele uszczerbków i dokumentacje medyczne potwierdzały Nasze oczekiwania. Musimy na drodze sądowej dociekać swoich praw, w tej sytuacji ubezpieczyciele łagodnieją.
Nigdy Ubezpieczyciele nie wypłacają całości odszkodowań licząc, że ubezpieczony nie będzie chciał przebijać się przez kolejne składanie wniosków, ponoszenia kosztów ( wynajmowanie adwokatów).
Jedna rada dla wszystkich zawierających ubezpieczenie! Nagrywajcie rozmowy z agentami ubezpieczeniowymi przed zawieraniem umów. To jest dowód na celowe wprowadzanie Was w błąd lub celowe obietnice nie przekładające się na papier. Takie nagranie może być ważnym dowodem przy roszczeniach od ubezpieczyciela!!!
R.G.
P.S. Sprawdźcie ubezpieczenia grupowe w zakładach, czy spełniają Wasze oczekiwania na delegacjach. Czasami ubezpieczenie (Ochrona) nie działa na wyjazdach delegacyjnych!
jerry / 31.0.3.* / 2015-05-08 14:51
Inter risk. Pełne autocasco. Ukradli mi samochód policja i prokuratura nie stwierdzili dorabiania kluczyków a ubezpieczalnia stwierdziła. Sprawa w sądzie od 3 lat i już nawet pierwszą sprawę miałem. Viva sąd w gdańsku
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Realista / 89.78.176.* / 2015-05-08 14:32
PRAMERICA I KASA ZNIKA !!!
Ostrzegam - wybierzcie inna firmę !!!
stanley 1951 / 89.228.233.* / 2015-05-08 14:26
W Polsce ubezpieczenie to jak największe zyski dla firmy.Nie jest dobrowolne lecz przymusowe,oraz ręce umywacie po szkodzie.Więc nie kłamcie?
hest / 46.170.136.* / 2015-05-08 14:23
Wszyscy tu narzekaj a, ale jak się stanie poważniejsza szkoda też narzekają, przykład podtopień, huraganów itd. Później występują w TV, że nie maja środków do życia i oczekują wsparcia od wszystkich łącznie z rządem. A wszystko z naszych pieniędzy. Może trochę rozsądnego myślenia, ale nie ma co wymagać przecież nas tego nie nauczyli, najlepiej wszystkim wymyślać od złodziei, bo przecież każda prywatna firma to złodzieje.
frankowicz / 83.23.202.* / 2015-05-08 13:46
a w Polsce banki to co? żeby dostać pożyczkę to trzeba było wykupić ubezpieczenie - często bardzo drogie - i dopiero niedawno te przepisy zostały zmienione i ubezpieczenie jest dobrowolne, ale za to oprocentowanie lub prowizja jest wyższa - czyli to i tak bank na tym wygrywa
petent / 192.162.95.* / 2015-05-08 13:45
Z jednej strony to oszustwa firm ubezpieczeniowych które wciskają niepotrzebne dodatkowe polisy a z drugiej strony tak formułują ich warunki ze ubezpieczony nie wiele z tego ma do tego jeszcze dochodzą tak sformułowane klauzule ze klient nie rozumie czego dotyczą i dość ważna sprawa czyli nie czytanie dokumentów.
Roman senior / 83.16.196.* / 2015-05-08 13:36
no tak bo niesamowicie zanizaja czy to % kalectwa czy tez wyplaty za szkody.
bjjj / 83.17.105.* / 2015-05-08 13:04
Jestem ubezpieczony za pośrednictwem zakładu. Oferta ubezpieczenia obejmuje różne rzeczy w tym jakieś choroby, leczenie itp. W związku z tym składka jest dość wysoka, no ale co tam w końcu przecież każdy zachoruje to takie ubezpieczenie się przyda. Po 30 latach idę na emeryturę. W zakładzie pracy dostaję swoją deklarację z informacją, że jeśli chcę KONTYNUOWAĆ ubezpieczenie to z deklaracją mam iść do ubezpieczyciela. Idę, tam Pani żąda ode mnie trą deklarację, po czym zawiera ze mną NOWĄ polisę (oczywiście ja nie jestem poinformowany, że to nie kontynuacja ale nowe warunki)Podpisuję polisę i jestem przekonany, że warto było przez 30 lat płacić składki bo teraz już mam lata no i mogą się pojawić jakieś choróbska. Tymczasem ta polisa dotyczy wyłącznie wypadków i śmierci za byle jakim odszkodowaniem. TO JEST OSZUSTWO!! Rozumiem, nie byłem ubezpieczony, teraz na emeryturze chcę zawrzeć ubezpieczenie od choroby czy leczenia, ale płacąc 30 lat składki powinienien mieć takie same warunki !!! Tak jest na świecie, no ale Polaczków można oszukiwać, za zgoda zresztą rządu
umiesz czytać? / 167.247.83.* / 2015-05-08 16:36
Ok to oszust skoro obiecał że otrzymasz 100% tego co wpłaciłeś.. Ale na rany boskie, jak ktoś jest baranem i ma pretensje, że inni robią go barana do kwadratu to z reklamacją do rodziców.
Jeżeli takie PZU ma dajmy na to 1000 000 ubezpieczonych, każdy z nich płaci 1 pln przez 30 lat i po 30 latach mają dostać spowrotem ten 1 PLN to powiedz mi drogi inteligencie skąd ubezpieczyciel miałby pokryć koszta swojej działalności, skąd by miał na wypłaty odszkodowań, a gdzie zysk? Agent opowiadał bajki? Ok, ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem i wierzysz w to co ktoś ci sprzedaje nie czytając warunków to dziwisz się, że prawda jest inna?
Ubezpieczenie to nie fundusz inwestycyjny. Nagannym jest, iż agenci wykorzystują głupotę ludzką, ale na tym świecie tak już jest - głupi nigdy niczego się nie dorobi i nie powinien mieć o to pretensji do innych.
doc. / 188.149.194.* / 2015-05-08 15:08
To prawda a rząd nic nie robi w tej sprawie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wojtek bez portek / 78.8.232.* / 2015-05-08 13:02
OC jest ustawa a z ac to inna polisa i niestety klient próbuje zaoszczędzić i ubezpiecza jak najtaniej i np nie wykupuj w ac amortyzacji części a wystarczy wykupić w/w udział i po problemie , jest to różnica o 100-150 zł jeżeli pojazd jest starszy jak 10 lat to tu płaci tylko 40% za części i robocizny a nie da się ubezpieczyć jak najtaniej i otrzymać miliony z odszkodowań
ollivierr / 83.144.95.* / 2015-05-08 13:00
Polacy tak samo myślą o politykach, prawnikach, urzędnikach, lekarzach, i instytucjach typu zus, ubezpieczalnie, banki, i żadna ściema marketingowa tego nie zmieni. należy zwrócić uwagę jak duża ilość rodaków stoi na straży tego systemu i jak duże mają zaplecze finansowe wspomnianych instytucji. Nie wiem kto i jak będzie liczyć głosy,, na 100% wygra Komorowski, inaczej system zacznie sie zawalać, przynajmniej zmuśmy ich do popsucia statystyk przy procentach.
Były właściciel / 89.78.43.* / 2015-05-08 12:55
Przez 5 lat wykupowałem AC, w kolejnym zrezygnowałem i taki pech, po trzech miesiącach samochód został skradziony, ale na "szczęście" POLICJA się spisała i już po 3 miesiącach dostałem zawiadomienie o umorzeniu śledztwa. Już wiem, że prawem policji jest prawo do strajku, a moim płacenie podatków z których jest im wypłacana pensja. Gdy zaszła potrzeba pomocy, to okazało się że to mit ta ochrona policji. W moim przypadku to jedno g...o.
Żadnego AC i żadnej POLICJI w takim wydaniu.
samja / 83.24.13.* / 2015-05-08 12:53
Kupa złodziejów i naciągaczy, banda oszustów oraz malwersantów...

Najnowsze wpisy