agenci novision

mietek84 / 91.150.135.* / 2008-05-07 23:19
szukam agenta novision, prosze o kontak gg: 464511
Wyświetlaj:
Nnn / 83.7.121.* / 2012-08-04 10:58
Polecam wywiady z serwisu http://pracaczybiznes.pl/

http://pracaczybiznes.pl/archiwum/2_Wywiady
NNN3 / 193.200.83.* / 2012-07-24 09:38
NOVISION- NoviGold

ZŁOTE CZASY NADCHODZĄ!


Zawirowania na światowych rynkach finansowych i towarzysząca im niepewność wzbudzają niepokój o przyszłość i bezpieczeństwo.

Politycy zdają się być zagubieni i niepewnie sterują gospodarkami na wzburzonych wodach ekonomii.

Przeciętny obywatel, jak i całe społeczeństwo coraz dotkliwiej odczuwa tego skutki.



Co robić w tak niepewnych czasach?



Rozwiązaniem jest prostota i powrót do najbardziej sprawdzonych i najpewniejszych sposobów radzenia sobie z niepewnością.



Po co Ci papierowe pieniądze lub ich odpowiedni zapis w elektronicznym systemie bankowym?



Po co Ci niepewna waluta, która z dnia na dzień staje się coraz mniej warta?


Zamień i zabezpiecz swój majątek, swój kapitał w czystym, fizycznie posiadanym złocie.



Rozwiązaniem jest nowy produkt firmy NOVISION- NoviGold.

Nieważne jest ile masz pieniędzy, ważne, aby każdą ilość, którą posiadasz zamienić na złoto, które bezpiecznie przechowywane w skarbcu lub na żądanie dostarczane prosto do Ciebie, zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo.

Kiedy na morzach szaleją burze, a sztormowe fale chcą roztrzaskać Twój okręt, wpłyń z NoviGold do bezpiecznej zatoki, aby w spokoju przeczekać burzliwe czasy.



NOVISION zawsze znajduje dobre rozwiązania.
errr5 / 193.200.83.* / 2012-07-05 14:48
Heh śmieszy mnie to, że tyle dziwnych informacji ostatnio wyczytałem o Novision. Ktoś tu chyba uprawia świadomą grę pisząc źle o tej firmie. Zobaczcie jaka jest historia tej instytucji i jak długo ona już działa. Tyle dziwnych tworów finansowych powstało na rynku finansowym w ostatnich latach i sporo z nich wzorowało się nawet na Novision, ale dziwne jest to ,ze te śmieszne małe firemki upadły a Novision ma się całkiem dobrze. Życie mnie już dawno temu nauczyło tego, że lepiej samemu sprawdzić działania danej instytucji niż wysłuchiwać tych którzy polegli i teraz roztaczają czarne wizje choćby nad Novision. Czytałem kilka wywiadów z liderami Novision i widzę, że pracą, dużym zaangażowaniem można naprawdę odnieść sukces. Novision dało szansę wielu młodym ludziom. Są też osoby w starszym wieku wykolejone przez los, osoby, które zrezygnowały z tradycyjnego systemu pracy i weszły w struktury MLM-u. Teraz sami sobie sterują swoim okrętem na ocenaie Novision, którego wiatry są dość sprzyjające bo sztormów tu ostatnio nie widać. Jedynym sztormem moze być kryzys, z którym Novision jakoś sobie nieźle radzi. Czy ktoś połamał tu żagle?
portadello / 193.200.83.* / 2012-05-22 11:31
http://www.pracaczybiznes.pl/
Autor1 / 193.200.83.* / 2012-06-15 12:31
Novision atakuje szczyt Araratu!

Tropem Arki Noego!

Novision w pocie czoła atakuje szczyt Araratu! Kolejna wyprawa, tym razem dla najbardziej wytrawnych miłośników sportów ekstremalnych, tropem biblijnej Arki Noego.Czy flaga Novision zawiśnie na szczycie Araratu?

Relacja z wyprawy już wkrótce.

Zapraszam na stronę www.pracaczybiznes.pl
autor1 / 193.200.83.* / 2012-05-09 10:01
Seminaria Biznesowe Novision


Szkolenia biznesowe Organizacji Novision już od wielu lat są cyklicznie przeprowadzane na terenie całego kraju. Śmiało można powiedzieć, że Novision jeszcze w latach 90. była jedną z pierwszych instytucji o profilu edukacyjno- biznesowym na polskim rynku finansowym i już wtedy stanowiła jedną z ciekawszych propozycji w tej dziedzinie. Warto podkreślić, że firma od samego początku przeprowadzała szkolenia biznesowe i już w tamtych latach oferowała atrakcyjny program szkoleniowy. Czasy się zmieniły i z biegiem lat Novision dopasowała swoją ofertę do aktualnych zapotrzebowań na rynku finansowym. Jako jedna z nielicznych organizacji, której działania opierały się na przeprowadzaniu szkoleń biznesowych, odnosiła i wciąż odnosi duże sukcesy, o czym świadczą duże projekty zrealizowane w minionym roku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty i szkolenia.

Firma oferuje szeroki wachlarz edukacji finansowo-biznesowej, a szkolenia uczą jak mądrze i rozsądnie zarządzać własnymi finansami, a także jak zbudować własny biznes.

Wysoko wykwalifikowani szkoleniowcy i biznesmani- Partnerzy Biznesowi Novision na seminariach wprowadzają małymi krokami w tajemnice świata inwestycji i biznesu.

Szkolenia firmy Novision odbywają się cyklicznie mniej więcej co 3 tygodnie równolegle w różnych miastach naszego kraju.

Tematyka konferencji jest bardzo zróżnicowana i oprócz instrukcji obsługi pieniądza można dowiedzieć się jak zbudować własny kapitał, poznać alfabet finansowy, a także uzyskać wskazówki na skonstruowanie planu finansowego. Szkolenia również uczą jak oszczędzać i dlaczego warto oszczędzać, a także jak pozbyć się długów?

Bardzo ciekawą propozycją szkoleniową jest temat dotyczący samych inwestycji. Jak zainwestować zaoszczędzone pieniądze? To tylko wybrane tematy spośród wielu innych poruszanych na seminariach.

Na ostatnim spotkaniu biznesowym temat dotyczył inwestycji. Planowanie finansowe, analiza potrzeb własnych- inwestowanie na rynku kapitałowym, czyli jak osiągać zyski i unikać strat?

Nowoczesne rozwiązania finansowe, zyskowne technologie inwestowania, a także możliwości rozwoju, czyli „Jak zapewnić sobie udział w zyskach branży finansowej?”.

Jak widać materiał szkoleniowy jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie tam treści, które w jakiś sposób będą dla niego interesujące. Szkolenia Novision to nie tylko atrakcyjny pakiet szkoleniowo-doradczy, równocześnie to szeroki wachlarz finansowych rozwiązań oferowanych przez uznane na światowym rynku finansowym Towarzystwa Ubezpieczeniowe takie jak Skandia i inne.

W Seminariach Biznesowych mogą wziąć udział nie tylko współpracownicy, Dyrektorzy Generalni i Partnerzy Biznesowi Novision, ale wszyscy ci, którzy poważnie zastanawiają się nad swoją przyszłością finansową.
nnn / 193.200.83.* / 2012-04-23 09:32
Jubileusz 50.lecia Piotra Bałtroczyka, który odbył się w katowickim Spodku, mamy już za sobą...
Piotr Bałtroczyk hucznie obchodził swoje okrągłe urodziny w katowickim Spodku.
To były cztery godziny wspaniałej zabawy w towarzystwie znanych artystów polskiej sceny kabaretowej. W gmachu katowickiego Spodka odbyła się prawdziwa jubileuszowa biesiada- 50. lat dobrego humoru Piotra Bałtroczyka. W dużej uroczystości wzięło udział wielu gości, w tym również, jak wspomniał Jubilat, firma Novision, która objęła swój patronat nad imprezą.
Znany satyryk w duecie z Katarzyną Jamróz zapraszał na scenę kabaretowych przyjaciół, którzy bawili swoimi występami licznie zgromadzonych gości. Program artystyczny zainaugurował Cezary Pazura, który po mistrzowsku odzwierciedlił w swoim monologu aktualne wydarzenia naszego kraju, zwracając baczną uwagę na problem oszczędzania i finansowania swojej przyszłości przy pomocy takich firm jak Novision. A to wszystko w tonie dobrego żartu i w oprawie prawdziwej urodzinowej biesiady, w towarzystwie starych fotografii i akcentów z przeszłości dotyczących naszego szanownego Jubilata.
Na scenie oprócz symbolicznego tortu pojawili się również- Jerzy Kryszak, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Tadeusz Drozda, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Stasiak i inni, którzy poprzez zabawne dialogi i kabaretową piosenkę składali Solenizantowi życzenia.
Gala urodzinowa trwała nieprzerwanie przez cztery godziny, które okazały się tylko jedną chwilą, a jak powiedział Piotr Bałtroczyk- to były i będą najdłuższe urodziny w jego życiu, bo potrwają jeszcze przez cały rok. Już dziś zapraszamy na kolejne występy i wielkie biesiadowanie z cyklu- "Jubileusz na miarę GWIAZD!".
autor111 / 193.200.83.* / 2012-03-19 12:01
http://www.grandblog.pl/wydarzenia,57,jubileusz_na_miare_gwiazd,95.html
medrzec / 193.200.83.* / 2012-03-12 10:47
W minionym tygodniu byłem w Łodzi na występie pt."Forsa mile widziana" w wykonaniu Cezarego Pazury pod patronatem Novision.
Ciekawy człowiek, który potrafi sprzedać daną problematykę i po mistrzowsku trafić w odbiorcę. Jest to naprawdę jedna z najlepszych postaci, które oglądałem i sądzę, że jest to idealnie wybrana postać do przekazania informacji o inwestowaniu firmy Novision. Bardzo pozytywnie- polecam każdemu. Porównanie monet, pieniędzy do kobiet i mężczyzn jest to porównanie bardzo trafione, bo pieniądze się rozmnażają, czyli trzeba tak działać i tak podejmować decyzje, aby tych pieniędzy nam przybywało. Pazura bardzo dobrze użył tego porównania zwłaszcza w dobie dzisiejszych czasów, gdzie pieniądz musi robić pieniądz.
autor n / 193.200.83.* / 2012-02-09 11:03
Novision PRESTIGE – Fundament Twojej przyszłości
produkt dostępny wyłącznie poprzez sieć dystrybucji NOVISION

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i obserwacji polskiego rynku usług finansowych powstał unikatowy produkt inwestycyjno-oszczędnościowy stworzony na bazie współpracy Skandii Życie TU S.A. oraz Novision Sp. z o.o. pod marką Novision Prestige.
Novision Prestige to propozycja dla wymagających klientów, którzy mogą regularnie odkładać większe środki finansowe i chcieliby jednocześnie efektywnie pomnażać swój kapitał bez angażowania własnego czasu.
Jest to program inwestycyjny, który w zależności od Twoich potrzeb pomoże Ci:
• Zadbać o Twoje bezpieczeństwo na emeryturze,
• Sfinansować wykształcenie dziecka i zapewnić mu łatwiejszy start w dorosłe życie,
• Zdobyć środki na realizacje Twoich marzeń, pasji i planów,
• Zabezpieczyć przyszłość Twoich najbliższych,
• Skutecznie pomnożyć Twoje nadwyżki finansowe.
Podstawowe wyróżniki rozwiązania Novision Prestige to:
• Gotowe strategie inwestowania,
• Niskie opłaty,
• Kontrola zainwestowanych środków poprzez serwis on-line,
• Profesjonalne zarządzanie portfelem inwestycyjnym,
• Korzyści prawno-podatkowe dzięki konstrukcji polisy inwestycyjnej,
Novision Exclusive

W ramach rozwiązania Prestige powstał również wraz z firmą Skandia i Noble Fund TFI S.A. ekskluzywny portfel inwestycyjny ACTIVE PM6, zarządzany przez zespół specjalistów z Noble TFI S.A. pod kierownictwem dr Mariusza Staniszewskiego.

Jest to gotowe rozwiązanie inwestycyjne z dostępem do wielu, ściśle wyselekcjonowanych funduszy o różnym stopniu ryzyka. Inwestując w Portfel Modelowy Active korzystasz z wiedzy i doświadczenia profesjonalnych zarządzających, którzy, za Ciebie dokonują analizy aktualnej sytuacji rynkowej i podejmują złożone decyzje inwestycyjne. Bez angażowania własnego czasu Twoje pieniądze są zarządzane przez najlepszych na rynku specjalistów.

„Przygotowany wspólnie przez Noble Funds TFI oraz Skandię produkt Novision Prestige jest świetnym długoterminowym rozwiązaniem inwestycyjnym, w którym mój zespół Doradztwa zdejmuje z Państwa obowiązek śledzenia nie tylko bieżących ale i przewidywania przyszłych tendencji w gospodarce światowej oraz na rynkach kapitałowych. W oparciu o te analizy będziemy odpowiednio konstruować skład Portfela i dołożymy wszelkich starań, aby przyniósł on w długim terminie jak najlepsze rezultaty. Jest to produkt, który mogę Państwu polecić”


Dr Mariusz Staniszewski
Prezes Noble Funds TFI S.A.
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2012-01-31 13:15
zmien IP - kryptoreklamo hieno
autor3, nn, novision, feromen, itp
frajerow szukaj u siebie w firmie
nnn / 193.200.83.* / 2012-01-30 13:05
http://networkmagazyn.pl/finanse-na-wesolo-wywiad-z-cezarym-pazura
novision / 193.200.83.* / 2012-01-27 14:59
--------------------------------------------------------------------------------

Z dziwnymi teoriami spotykam się na forum na temat firmy Novision. Niektórzy z internautów wmawiali, że firma sprzedaje tylko produkty firmy Skandia. Po kontakcie z firmą wiem, że Novision rozprowadza również produkty Axy i Signal Iduna. Gdybym nie skontaktował się z agentem to pewnie długo żyłbym w niewiedzy. Niedawno skorzystałem z produktu Signal Iduna i powiem, że ubezpieczenie z którego korzystam już teraz bardzo mi się przydało. (nieszczęśliwy wypadek losowy).

Wracając do firmy Novision powiem, że miałem okazję wziąć udział w dużej konferencji i przyznam, że firma ma ciekawe projekty i jest całkiem rozwojowa, a z tego co słyszałem przygotowuje się do kolejnych projektów marketingowych. Miałem również okazję zobaczyć gościnny występ Cezarego Pazury na kongresie Novision.

Czasami wystarczy zasięgnąć informacji u źródła po to, by wyrpbić sobie opinię.

pozdrawiam
autor3 / 193.200.83.* / 2012-01-31 09:35
Byłem na dwóch szkoleniach Novision. Zanim jednak wybrałem się na szkolenie wcześniej szukałem informacji na temat tej firmy w internecie. Opinie były skrajnie zróżnicowane. W końcu sam postanowiłem skonfrontować jak wygląda to w rzeczywistości. Sprawdziłem wybierając się na pierwsze szkolenie, które wbrew pozorom zrobiło na mnie całkiem pozytywne wrażenie. Ku mojemu zaskoczeniu wyglądało to zupełnie inaczej niż się spodziewałem zwłaszcza po tym co wcześniej czytałem w internecie. Samo szkolenie, które było wzbogacone o gościnny występ Cezarego Pazury- "Finanse na wesoło" to całkiem ciekawa propozycja zwłaszcza dla ludzi mlodych, którzy wiedzą czego chcą od życia i którzy zmierzają w kierunku niezależności finansowej. Po ciekawym występie znanego aktora nadszedł czas na część edukacyjno-biznesową. Samo szkolenie spotkało się z duża aprobatą i zainteresowaniem. Sporo nowej wiedzy, ciekawi ludzie i nowe propozycje. Od tamtego czasu zaczęła się moja przygoda z Novision. Z firmą już współpracuję od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalę ten wybór. Zmierzam w kierunku niezależności finansowej.
jerzy3000 / 83.31.223.* / 2012-01-29 11:36
ciagle ten sam naganiacz
"ciekawe projekty" nacinania ludzi na kase
jak piramida w Argentynie

co nie ma juz chetnych na ogalacanie portfela
feromen / 193.200.83.* / 2012-01-20 11:53
Czy ktoś wybiera się może na najbliższe szkolenie Novision? 28 stycznia mam zamiar wziąć udział w szkoleniu. Skontaktowałem się już z jednym z Partnerów Biznesowych. Czy ktoś z obecnych na forum brał już udział w szkoleniu Novision? Zdania są dość mocno zróżnicowane zwłaszcza w internecie. Trochę inaczej to wygląda w rzeczywistości. Wiem, że koleżanka jest tego najlepszym przykładem. W trakcie studiów doktoranckich rozpoczęła współpracę z Novision i teraz niezle prosperuje i jako mloda osoba można powiedzieć w jakimś sensie osiągnęła już niezależność finansową. Pracuje, studiuje, podróżuje...
Doris1326 / 2012-01-26 12:21
Z całą pewnością mogę Ci polecić ten wyjazd. Na pewno nic nie stracisz a możesz wiele zyskać, to tylko będzie od Ciebie zależało, na co się nastawiasz. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że to szkolenie dwudniowe pokazuje możliwości, z jakich możemy korzystać. Nikt do niczego nie będzie Cię zmuszał ani namawiał. Wystarczy tam być uważnie słuchać a potem Ty sam podejmiesz decyzję czy to jest dla ciebie. Życzę powodzenia!
jerzy300 / 195.187.99.* / 2012-01-20 15:33
bys sie wstydzil
novision to trup
bandycka reklama jak rrrentiera i rrentosa [te same IP]
barcak07 / 83.5.108.* / 2012-02-04 09:35
trup to jesteś Ty, jak nie masz pojęcia o czym tu piszą to zmień portal, na pudelek.pl
jerzy3000 / 83.31.226.* / 2012-02-04 14:14
co straty sa i nie mozna sie wycofac ??
a moze frajerow na ten "fundusz" nie ma juz ???
rentierrrrr / 193.200.83.* / 2012-01-13 11:59
Stereotyp rentiera?



W najbliższym czasie chciałam przeprowadzić wywiad z rentierem. Definicję rentiera przytaczałam już w jednym z artykułów i tam też skupiłam się na ogólnych wyznacznikach szeroko pojętego rentierstwa. Trudno powiedzieć kto może zostać rentierem i dla kogo przeznaczone jest to określenie. Na podobne pytania próbowałam już szukać odpowiedzi w poprzednim artykule. Jednak tym razem chciałam zapytać jak Waszym zdaniem wygląda rentier i jak go sobie wyobrażacie?
Codziennie mamy do czynienia z różnymi stereotypami- stereotyp Polaka, Włocha, bibliotekarki, blondynki lub stereotyp teściowej. Pewne utrwalone obrazy funkcjonują na co dzień w naszej kulturze i choć często są przejaskrawione i krzywdzące to jednak w jakiś sposób utożsamiamy pewne zjawiska, pojęcia i definicje z konkretnymi obrazami, które już zdążyły się utrwalić w naszych wyobrażeniach. Zastanawiałam się czy funkcjonuje już może jakiś stereotyp rentiera. Biorąc pod uwagę, że dla niektórych samo pojęcie rentierstwa jest niezrozumiałe, żeby nie powiedzieć, zupełnie obce, to może za wcześnie na taki stereotyp. Myślę, że niektórzy mogliby jednak przytoczyć jakiś konkretny obraz pasujący do człowieka sukcesu. A jak Waszym zdaniem wygląda rentier i czy charakteryzuje się może czymś specyficznym? Może rentiera można by porównać do wolnego ptaka, który szybuje na swoich rozpostartych skrzydłach, które w tym przypadku symbolizują wolność w pełnym tego słowa znaczeniu. Rentier to osoba pewna swoich racji i swojej pozycji. To człowiek, który małymi kroczkami dotarł na szczyt, z którego spogląda na otaczający nas świat z perspektywy bezpiecznego dystansu. Pod pojęciem bezpieczeństwa ukrywa się tu gwarancja i komfort niezależności finansowej. A jak Wy interpretujecie pojęcie rentiera?
rrrentos / 193.200.83.* / 2012-01-13 09:04
Witajcie.Z różnymi spotykam się tu opiniami. Powiem tylko tyle, że niedawno wzięłam udział w szkoleniu Novision. Całe szkolenie trwało 2 dni i było wzbogacone o występ Cezarego Pazury. Całe spotkanie bardzo ciekawe, a szkolenie prowadzone w całkiem interesujący sposób. Cieszę się, że wzięłam w tym udział. Dodatkowo poznałam kilka ciekawych osób, a sama wiedza bezcenna.Nie wiem zatem po co cały ten zamęt i cała burza na temat firmy Novision.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy