agenci novision

mietek84 / 91.150.135.* / 2008-05-07 23:19
szukam agenta novision, prosze o kontak gg: 464511
Wyświetlaj:
1 z wielu / 89.76.221.* / 2009-09-18 18:57
Witam
Wspolpracuje z novision od ok 2 lat i napisze 4 rzeczy
1) Wiekszosc opini na forum ,sa to opinie ludzi ktorzy nie maja zielonego pojecia o czym pisza
2)Po spotkaniach z wieloma ludzmi przestalem sluchac opinii ludzi ktorzy tylko opowiadaja o inwestycjach i czy o duzych pieniadzach , a tak naprawde pod wzgledem finansowym nie reprezentuja nic albo bardzo nie wiele (tylko opowiadaja o duzej kasie ) , to co sam doswiadczylem pod tym wzgledem przeszlo moje najsmielsze oczekawania
3)Jak kazda firme tworza ludzie , i duzo opinii ktore kraza o danej firmie zalezy tylko od ludzi ktorzy dana firme tworza -jedni działaja rzetelnie inni nie
4)Niezaleznie jakie opinie sie pojawiaja Novision 14 lat rozwija sie i bedzie sie rozwijal
lenkaxx / 89.167.35.* / 2009-09-16 13:10
Mi wystarczy fakt, że nie mogę odzyskać pieniędzy za "seminarium biznesowe" - szkolenie 2dniowe w Nałęczowie, na które wpłaciłam 290zł ale nie mogę jechać z przyczyn zdrowotnych. Szkolenie ma się dopiero odbyć 26-27 wrzesień więc to sporo wcześniej ale Pani, która mnie zgłaszała Irena Ś. powiedziała, że nie ma zwrotów tych pieniędzy i w ogóle, że to takie grosze, że nawet bez sensu robić zamieszanie. Dla mnie to nie są grosze, każdy ma prawo zrezygnować z czegoś za co zapłacił i dostać zwrot całości albo potrąconej kwoty, a wg tej Pani nic mi się nie należy. Zadzwoniłam do centrali w Bielsku - Białej i powiedziano mi, że oczywiście niech Pani Irena napisze pismo z informacją o mojej rezygnacji i otrzymam zwrot pieniędzy. Niestety Pani Irena nie raczy już odbierać ode mnie telefonów. Napisałam jej sms z wiadomością o tym piśmie więc na pewno dostała. Szczerze wątpię, że się tym zajmie. Szkoda bo miałam dobre chęci co do współpracy z tą firmą. Najciekawsze jest to, że jak poszłam na rozmowę rekrutacyjną to poinformowała mnie, że muszę pojechać na obowiązkowe szkolenie za 290zł i już następnego dnia szybko musiałam skombinować pieniądze (2 tygodnie przed planowanym szkoleniem) a dzisiaj przez telefon słyszę, że skoro nie mogę uczestniczyć w szkoleniu to trudno, najwyżej przyjdę od razu do pracy. Dziwne, skoro to szkolenie takie istotne... A pieniążki nieważne, że były zapłacone za to szkolenie, bo to przecież "takie grosze". Jestem zniesmaczona i zażenowana niekompetencją tej Pani. Uważajcie!!! Irena Ś., współpraca z Magdaleną O, LUBLIN. Nie dajcie się omamić słowami, że one od początku wiedziały, że to właśnie Ty nadajesz się na idealnego pracownika i że to praca biurowa. To wszystko manipulacja. Już od samej rozmowy telefonicznej, w której nie usłyszysz nic o stanowisku ani o nazwie firmy.
Szczepanik / 85.28.140.* / 2010-02-03 11:00
Bo Pani która Panią namawiała i namówiła ma od tego prowizję jak Pani i 2 inne osoby pojada i zapłacą Pani jedzie za darmo i nic nie płaci za takie szkolenie zazwyczaj jest to niby szkolenie i picie wieczorem .....w każdym bądź razie dobrze Pani zrobiła że nie pojechała strata Tylko pieniędzy.... w kazdym badź razie te inwestycje wygladają tak.... żę od każdej zainwestowanej złotówki po podpisaniu programu osoba która z Tobą go podpisała zarabia w pierwszym roku tylko później procent jakiś.... tak więc od 1 zł zainwestowanej przez Panią Ta pani miała by w zależności na jakim szczeblu sie znajduje bo tam dyrektorów jest cała masa od 0,79-do 0,25 części tej złotówki Pani i tak by znikło 0,79 cześći tej złotówki tylko wpierw wziął by dyrektor główny później dyrektor regionalny i kolejny dyrektor.... Pani pewnie nawet i po 30 latach nie dostanie Pani nic,,, a możę dostanie drobne grosze które i tak pewnie będą mniejsze niż te co pani zainwestowała...... a dlaczego ta firma już tyle działa Bo o Tym się nie mówi mało osob wie a głupich ludzi którzy pojęcia nie mają jest coraz więcej i na takich właśnie ludziach My przedstawiciele tej firmy będziemy zbijać pieniądze.... i wy dalej będziecie nam za to płacić.... bo chcecie mieć szanse na lepszą przyszłość na wyższe emerytury ale nie wiecie że nic nie dostaniecie.... puste obietnice i dużo ściemy...
Pozdrawiam Szczepan.....Dyrektor regionalny małopolska
Adam Kowal / 79.188.168.* / 2010-07-19 15:51
Prawda jest taka jak wspomniał Szczepanik, gdyby Pani kasę zwróciła, sama musiałaby opłacic swój wyjazd, który najwidoczniej miała gratis (3osoby zabrane - wyjazd gratis)
I to jest gotowa odpowiedź.

Cała reszta lub prawie cała, to są domysły, ściema lub podkolorowane informację.
Dodam, iż nie jestem z tej firmy :)
aktywa.biz / 2009-09-16 15:37 / Bywalec forum
ej, a to chyba było aktio group, nie?
Novision / 83.4.186.* / 2009-09-08 15:54
Film wyjaśniający jak działa Novision http://www.youtube.com/watch?v=CjPfMVLj_Zk pozdrawiam :)
rozsądek / 84.38.160.* / 2009-07-13 00:57
Tęsknię do czasów, gdy słowo pisane budziło respekt i szacunek...

Bohater filmowy Kaziuk z Konopielki Leszczyńskiego choć sam analfabeta - mówił do syna tak:
"pisanie to nie gadanie, byle czego się nie pisze!!!!"
Eluśka / 77.252.113.* / 2009-08-24 14:53
Szkoda tylko,że osoby,które to piszą nie potrafią tego powiedziec komuś prosto w oczy tylko wypisują bzdury na forum-bo tak najłatwiej.
Ja dzięki szkoleniu Novision zyskałam wiedzę i jestem im bardzo wdzięczna. Za to firma,która mnie oszukała to Amplico i agenci niech się trzymają ode mnie zdala!!!
Ludzie zastanówcie się co wy piszecie-od zawsze tak było,że jak ktoś zarabiał dobre pieniądze to inni mu zazdrościli i większość z was zachowuje się dokładnie tak samo.
fakawe / 212.244.210.* / 2008-12-03 17:13
http://biznes.onet.pl/0,1520549,komentarze.html
nowe informacje o Novision
pun / 83.27.202.* / 2008-08-14 12:50
Czy Best_pl to jest to samo. Byłem na ich konferencji. Informacje tam przedstawione są dla człowieka zaznajomionego z biznesem i ekonomią znane (pasywny dochód, dźwignia finansowa). Niech ktoś napisze co można usłyszeć na seminarium w ustroniu. Ja na biznesie znam się, prowadzę firmę i w sumie potrzebne mi są informacje te z ciekawości. Nie potrzebuję się szkolić aby nauczyć się inwestować. Chcę wiedzieć czy novision i best_pl to to samo.
mam cie w dużej dziurze / 83.5.73.* / 2009-03-25 18:33
tak kolego, best.pl to podgrupa novision
afroperi / 83.27.202.* / 2008-08-14 12:48
Czy Best_pl to jest to samo. Byłem na ich konferencji. Informacje tam przedstawione są dla człowieka zaznajomionego z biznesem i ekonomią znane (pasywny dochód, dźwignia finansowa). Niech ktoś napisze co można usłyszeć na seminarium w ustroniu. Ja na biznesie znam się, prowadzę firmę i w sumie potrzebne mi są informacje te z ciekawości. Nie muszę w to wchodzić.
AKCJA.RU / 83.13.131.* / 2008-08-08 17:27
Jeśli pracujesz w jakimkolwiek networku lub podobnej firmie i czujesz potrzebę zmian, to pisz szybko: dobrewarunki@akcja.pl.

Ruszamy jeszcze w te wakacje - potrzebujemy każdego kto chce zarabiać bardzo dobre pieniądze !!!
Szczególnie potrzebujemy dobrych menedżerów, którym nie obiecujemy 500% prowizji ale wierzymy, że będą zadowoleni.

Chyba już wiecie, że w MLM ten najwięcej zyska, kto jest pierwszy, więc ?
ninini / 83.13.131.* / 2008-08-08 17:19
nie ma czegoś takiego
piotr~kraków / 89.174.79.* / 2008-11-19 02:58
Wg. mnie cała poniższa dyskusja jest nieobiektywna. Agenci i doradcy wszystkich kolejcych firm konkurujących z novisionem wypisują pod ich adresem niestworzone historie lub rzeczy całkiem zwyczajne opisują mocno hiperbolizując. to przykre i żenujące ponieważ jak się domyślam nie piszą tego dzieci a osoby przeważnie wykształcone i uważające się zapewne za dobrze wychowane. wypada zwrócic na to uwagę że novision jest atakowany często dośc wulgarnie a oprucz jednego krewkiego rozmówcy nie daje sie sprowokowac. czy to oznacza że nie mają argumentów? otóż ja sądzę że zamiast niszczyc innych oni budują swoje i nie mają czasu na bezproduktywną polemikę opartą głównie na obelgach. należy się zastanowic czy chcemy miec do czynienia z ludźmi, którzy zajmują się niszczeniem rzeczy cudzej czy z ludźmi którzy zajmują się budowaniem. jest pewne powiedzenie "krowa która dużo muczy mało mleka daje". pytanie kto jest tą krową w tej dyskusji.
pozdrawiam
bobob / 83.13.131.* / 2008-08-08 17:19
koleś chciał być bogaty ale nie wiedział co to jest
ddfdfdf / 83.13.131.* / 2008-08-08 17:18
jedzie traktor po polu i wpadł do rowu
eeee / 83.13.131.* / 2008-08-08 17:18
idzie chmiel koło browaru i zrobił w piwo
miki3d / 2008-05-08 11:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dżizas! Novision! To dopiero sekta!
qazxc / 83.13.131.* / 2008-08-08 17:16
Przychodzi baba do agenta, a agent to też baba
co ciekawy / 83.13.131.* / 2008-08-08 17:15
a co to jest ?
mietek84 / 91.150.135.* / 2008-05-08 22:51
którą firmę oceniacie lepiej pod względem współpracy PROVIDE czy NOVISION?
jerzy3711 / 2009-03-25 23:00 / portfel / Bywalec forum
pod każdym względem i z każdego punktu widzenia Novision .
piokli / 2008-07-16 10:34
Mialem do czynienia z Novison i Provida od strony wspolpracy.
Obie firmy to MLM, ale sposob dzialania skrajnie odmienny.
piokli+małpa+o2.pl
domena23 / 83.9.166.* / 2008-05-11 15:58
Ja współpracuje z Novision i jestem zadowolona.Firma zapewnia ciekawe szkolenia dajace mozliwosci rozwoju i swietne zarobki(ktore zaleza tylko od wyników pracy).Bynajmniej nie odczuwam aby firma Novision byla sektą.Jest to podrecznikowy system MLM.
bezkomentarza / 83.23.115.* / 2009-09-09 13:07
Ktoś tu chyba podręcznika do MLM nie widział ;)
jacekkk87 / 2008-05-13 09:03 / Bywalec forum
sama twoja wypowiedz swiadczy o tym ze to sekta, poza tym widzialem jak to dziala, ludzie trzymajcie sie z daleka chca was naciagnac - ci niby agenci to glownie studenci albo osoby bez wyksztalcenia z 0 wiedza o rynku, poza tym klamia jak z nut
piotr~kraków / 89.174.79.* / 2008-11-19 03:12
pierwszym i podstawowym argumentem przeciwko posądzaniu o tworzenie sekty jest to że sekty nie płacą ludziom... a wręcz odwrotnie. jaka sekta płaci grubą forsę... podajcie mi nazwę to się zgłoszę... drodzy państwo... nie róbmy z siebie ludzi o małych rozumkach.
rzecz nr 2. pan, który sądząc po wieku także jest studentem uważa że lepszą propozycją zostanie obdażony przez osobę która zabierze 50% z pieniędzy przeznaczonych na inwestycje. kolejny punkt: nie sądzę by firma która się nie reklamuje mogła stac tak twardo i solidnie na rynku gdyby była oparta na osobach które jedynie kłamią.
pozdrawiam
miki3d / 2008-05-12 09:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nikt, kto jest członkiem sekty nie odczuwa, że jest w sekcie. Juz spotkałem kilku przedstawicieli. Jak zostajesz klientem, to od razu proponowany jest Ci udział w szkoleniu. Idziesz na szkolenie, zostajesz przedstawicielem novisiona i musisz szukać następnych kandydatów do współpracy. Klasyczna piramidka. Przy czym przedstawicielami tej firmy zostawały osoby nie mające żadnego pojęcia o rynkach finansowych. Całe ich szkolenie jest skierowane na techniki sprzedażowe.
piotr~kraków / 89.174.79.* / 2008-11-19 03:22
Jak słusznie pan zauważył udział w szkoleniu jest proponowany a nie nakazywany.
Jak niesłusznie pan zauważył po szkoleniu nikt nie jest przedstawicielem novisionu.
Jak po raz kolejny niesłusznie pan zauważył nikt nie każe panu nikogo szukac, człowiek który pozwala sobie rozkazywac jest osłem i nie ma pojęcia własnej wolnści.
Jak kolejny raz niesłusznie pan zauważył nie jest to system piramidy, wypada się zagłębic w temat zanim zacznie się o nim dyskutowac.
Jedno pytanie: czy pan był na szkoleniu? Jeśli tak to pan kłamie. A jeśli nie to po co pan się wypowiada?
fenomen / 83.5.3.* / 2008-07-16 00:08
No właśnie chyba odczułeś jakieś działanie sekty skoro tak piszesz. Obudźcie się!!!! żyjemy w XXI wieku i dziś jak ktoś ściemnia to albo potrafi to robić rewelacyjnie albo ginie śmiercią naturalną. Poza tym radze słuchać opini ludzi którym się udało a nie tych którzy wyszli z jakiegoś g.....na i teraz krytykują całe otoczenie. Novision działa na skandii, a skandia działa 153 lata. Może to przypadek, Faktycznie. Oceńcie sami. Pozdrawiam. Michał
dla wszystkich / 83.22.210.* / 2008-08-25 02:43
kogo zapytacie jak zarabiać w mlm? tego komu idzie dobrze, realizuje własny plan, do którego nie jest zmuszany, czy tego kto myślał, że zarobi i się nie narobi ( a następnie daje sobie spokój z goryczą porażki)?
pchelek / 2008-05-12 22:13 / Tysiącznik na forum
wiele takich bylo piramid - potem sie wplaca i kicha
kkkkkkkkkk / 77.254.141.* / 2008-09-25 13:12
wiele takich bylo piramid - potem sie wplaca i kicha

idze stad matole!!! ty osle widziales kiedy piramide?!!! a wiesz co to jest piramida?!! wejdz sobie osiolku w gogle i wpisz piramida a pozniej MLM pozniej mozesz cos ewentualnie napisac, i nie wplacasz novisionowi tak wiec novision nic ci nie zabierze, jestes jakis dziwny misiek moze polarny?
Agent:) / 82.115.68.* / 2008-08-13 10:15
Ponad rok współpracuję z jedną w wymienionych tutaj firm. Jestem studentem:) i możliwości zarobkowe jakie daje mi firma gwarantują mi dobry poziom życia:) W każdej firmie zajmującej się "niezależnym doradztwem"można znaleźć coś interesującego, ja wybrałem tą która dawała mi największe możliwości rozwoju. Potwierdzam iż szkolenia są nastawione głównie na sprzedaż, gdyż taka jest rola Agentów i na tym polega nasza praca iż mamy sprzedawać aby zarobić oraz uczyć podstaw zarządzania kapitałem, jakie prostemu człowiekowi w zupełności wystarczą do osiągnięcia sukcesu. Sam osobiście jak i wielu innych doradców z mojej firmy na bieżąco analizuję rynki, lecz pod kątem własnych inwestycji na GPW, w programach które oferujemy proces inwestycyjny jest banalnie prosty i nie wymaga dogłębnej analizy. Takie jest też główne przesłanie tych programów, aby prosty Pan Kowalski mógł też coś dostać od życia:) Bardzo smucą mnie puste wypowiedzi wielu osób o jakichś sektach, itp. Tego typu firmy muszą tak pracować w Polsce jest olbrzymie zapotrzebowanie, jeśli rynek się dobrze nie rozwinie to za kilka lat 80% społeczeństwa przechodzącego na emeryturę będzie zamiast odpoczywać od pracy, odpoczywać od życia na garnuszku Państwa lub z************ dopóki tylko zdrowie pozwoli. Pozdrawiam kontakt+małpka+8cudswiata.pl
brak / 62.121.65.* / 2008-09-19 00:51
Opwiadzasz o agentach. jesli sprzedajesz produkty inwestycyjne to raczej powieniees byc doradca i jak z nawy wynika doradzac a nie sprzedawac. Agenci to sa ING a ty razcej wspopracujesz z Novisionem a oni nazywaja sie doradacami. Leiej idz dalje sprzedawac
pchelek / 2008-08-13 21:29 / Tysiącznik na forum
sprzedaz kitu i wazeliny - juz takie byly nowisiony - np Autotak.
arkadius113 / 2008-08-13 23:54
Z wazeliną się zgodzę:) ale czy ktokolwiek z wszechobecnych "mądrych" krytyków jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie dlaczego kitu???
Pączek / 83.10.253.* / 2008-09-08 20:02
To dlaczego nie informujecie szczerze i otwarcie czym się zajmujecie, tylko każecie najpierw jechać na szkolenie za 400 zł, na którym dopiero dowiaduje się, że trzeba w przeciągu 7 dni znaleźć ofiarę, która podpisze umowę ze skandią?
Pomijam szkolenia na których ponoć "nic nie zarabiacie"...

Zresztą polecam do poczytania: http://www.inwestowanie.org.pl/wp/?p=50
arkadius113 / 2009-03-25 23:55
Akurat w firmie z którą współpracuje nie stosujemy takich praktyk. Większy nacisk jest stawiany na edukację klienta pod kątem zarządzania własnym planem inwestycyjnym. I to na pewno ma sens:)
Novision ze swoimi tabelkami i portfelami modelowymi nieco psuje rynek, choć na pewno można w ich szeregach znaleźć rzetelnych doradców.
kkkkkkkkkk / 77.254.141.* / 2008-09-25 13:28
to co mial ci opowiedziec dwudniowe szkolenie? to by mu dwa dni zeszlo a tak pojechalo 50 osob i w dwa dni uslyszeli to samo coby trzeba bylo przerobic z toba jednym, czas kolego to pieniadz szanujmy go.
miki3d / 2008-08-19 15:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Novision sprzedaje polisy, która daje olbrzymie możliwości. Tymczasem wszyscy klineci (i agenci) Novisiona, z którymi miałem kontakt dziwnym trafem mają inwestycję pt. "Portfel Modelowy". Sa prostsze i tańsze opcje na fundusz funduszy. Więc cała to otoczka ma zamydlić klientom oczy i ściągnać z nich jak najwięcej kasy.
doradca IDF / 89.76.173.* / 2008-09-11 17:25
Novision to lipa. Maja tylko Skandie czyli zadni z nich doradcy, sa zwyklymi sprzedawcami umow w dodatku nie biora odpowiedzialnosci za podpisane z klientami umowy. Doradca to taki gosc ktory ma kilka opcji do wyboru i przecietnemu Kowalskiemu sam wybierze takie fundusze na ktorych da sie zarobic. A novision wysle Cie na szkolenie i wybierze Ci jakies tam portwele modelowe za ktore nie dosc ze musisz wiecej placic to w dodatku nie wiesz jaki e osiagna wyniki. Nie maja pojecia o gieldzie, tylko potrafia sprzedawac
MMM7907 / 83.18.123.* / 2011-02-17 10:30
Całkiem mizerna jest Twoja wypowiedź i kompletnie bezwartościowa. Tyle Ci powiem. Jesteś kolejnym przykładem potwierdzającym pewną tezę- absolutnie nie należy słuchać wypowiedzi internautów, bo są one podszyte kpiną i nieprawdą. To co mogę powiedzieć to jedynie tylko tyle, że firma Novision jest prężnie działającą firmą, która już teraz może się pochwalić całkiem dużymi sukcesami. Całkiem niedawno byłem na ciekawym spotkaniu z dr Mariuszem Staniszewskim w Krakowie. Na konferencji pojawiło się 1000 osoób co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Nowy Portfel Modelowy Active to kolejne rozwiązanie i nowy produkt skierowany do wszystkich tych, którzy już teraz myślą o swojej bezpiecznej przyszłości finansowej.Z przyjemnością wybiorę się na kolejne spotkanie. Przekonałem się ostatnio, że należy słuchać tylko wewnętrznego głosu i nie należy się sugerować wypowiedziami tych, którzy mówią o czymś o czym najczęściej nie mają żadnego pojęcia.
krytyczny / 89.107.158.* / 2008-10-18 21:09
za to u was w Tychach w IDF sami krytykanci, tego was uczy wasza mitologiczna Pani przewodnik
???
krytykowac inne firmy?
powodzenia Ci zycze bo wiem ze z takim podejsciem daleko nie zajedziesz kolego
pchelek / 2008-08-14 08:42 / Tysiącznik na forum
gdyby gra na gieldzie i analiza rynku byly tak proste jak agenci novision to przedstawiaja to bez watpienia w Polsce byliby sami milionerzy - ale milionerzy z uwagi na szalejaca inflacje i spadek wartosci pieniadza. Ongis - czyli kilka lat temu byly w Polsce piramidy finnsowe - znajdz 5 osob i niech wplaca na pewne konto, te nastepne znajdzie nastepne pięć i interes sie krei. Teraz to nie przejdzie to sie wysyla agentow novision - do skubania kolejnych frajerow
kkkkkkkkkk / 77.254.141.* / 2008-09-25 13:22


2008-08-14 08:42:15 | pchelek [ Zielony gracz giełdowy ]
gdyby gra na gieldzie i analiza rynku byly tak proste jak
agenci novision to przedstawiaja to bez watpienia w Polsce
byliby sami milionerzy - ale milionerzy z uwagi na szalejaca
inflacje i spadek wartosci pieniadza. Ongis - czyli kilka lat
temu byly w Polsce piramidy finnsowe - znajdz 5 osob i niech
wplaca na pewne konto, te nastepne znajdzie nastepne pięć i
interes sie krei. Teraz to nie przejdzie to sie wysyla agentow
novision - do skubania kolejnych frajerow

no widzisz osle sam piszesz ze jestes zielony
max1224 / 2008-08-14 00:08 / Tysiącznik na forum
wazelina na poślizg a kit na uszczelnienie;-)))
gosc forum / 188.33.100.* / 2009-12-13 12:03
Firma Novision

Jak każda firma ma swoje plusy i minusy.
Kiedyś współpracowałem z ta firmą prawie rok. Nie zarobiłem tam kokosów byłem słabym sprzedawcą i nie wrócę już do tej firmy na pewno bo nie czuje się dobrze w tym systemie pracy.

ALE

Zmieniłem podejście do pieniędzy. stałem się bardziej oszczędny i mądrzej zarządzam pieniędzmi. zacząłem się interesować inwestycjami giełdą, forexem, nieruchomościami..

Skandia czyli produkt który jest w dystrybucji NV rozmów jest dobry dla dziecka do nauki a później do startu w dorosłość, bądź dla osoby która zupełnie nie chce się interesować swoim kapitałem a chciała by odnieść jakieś korzyści.

PODSUMOWUJĄC:
Pracy nie zarekomenduje ale zawsze można spróbować, szkolenia sa dość tanie wiec można dla samego siebie pojechać i dowiedzieć się czegoś co może się nam przydać. no a produkt każdy powinien dobrać według potrzeby (w innych firmach niezależnych doradców finansowych dostaniemy to samo więc nie ma różnicy). ;)
qwaśny / 193.200.83.* / 2010-01-12 14:13
świetne komentarze i jeszcze lepsze oferty znalazłem na www.mlmforum.pl
Pandora / 193.200.83.* / 2010-01-26 09:00
Tropem komentarzy


W minionym czasie dość mocno skupiłam się na wypowiedziach internautów. Prześledziłam wiele stron. Dotarłam do wielu adresów. Lektura mnie wciągnęła na tyle, że w końcu sama postanowiłam rozpocząć dialog z forumowiczami. Prześledziłam ogólną atmosferę panującą na forach. Jak już wcześniej wspominałam komentarze są bardzo zróżnicowane. Przeważają wypowiedzi przedstawiające firmę w niekorzystnym świetle. Mam wrażenie, że autorami tych wypowiedzi najczęściej są osoby, które jednak nie zetknęły się bezpośrednio z firmą. Ta grupa bazuje na wypowiedziach innych. Najczęściej są to osoby, które szukają jakichkolwiek informacji o firmie tylko po to by podjąć decyzję o współpracy. Niektórzy w imię sztuki dla sztuki uprawiają niezdrową "paplaninę", pytanie tylko w imię czego? Zbieranie informacji o firmie poprzez lekturę portali wydaje się zabiegiem co najmniej nierozsądnym. Kolejną grupę tworzą wypowiedzi, które wyraźnie nastawiają się na pokazanie firmy w ciemnych barwach. Przypuszczam, że to grupa niekoniecznie związana z firmą. Często są to osoby z konkurencyjnej branży, które wyraźnie działają na niekorzyść innych korporacji. Najczęściej są to wypowiedzi wykrzywione, a pewne informacje kompletnie mijają się z prawdą. Internauci dość mocno skupili się na samych szkoleniach. I choć w tym temacie jeszcze nie jestem doinformowana na tyle, żeby wypowiadać się wyczerpująco, to już dziś mogę sprostować pewne nieścisłości. Oburzeni forumowicze informują, że za seminarium biznesowe należy wnieść pewną stałą opłatę. Co to za firma, która zmusza ich do opłaty za szkolenia? Przecież nikt nikogo tu do niczego nie zmusza, a firma nikogo nie zatrudnia Spotkałam się ze stwierdzeniem sekty- firmy, która naciąga na szkolenia i werbuje ludzi. Nic bardziej błędnego. Przecież osoby, które zgłaszają chęć udziału w seminarium to przecież ich świadomy krok. W jakimś sensie to już musi być przemyślana decyzja. Nie można tu mówić o żadnych metodach werbowania. Właśnie w celu podjęcia decyzji co do nawiązania współpracy z firmą, organizowane są wcześniej konferencje. Spotkania otwarte organizowane są po to by wstępnie podjąć taką decyzję. Zatem nikt tu nikogo do niczego nie zmusza bo jest to wybór dobrowolny.
Jeśli chodzi o sprawę samych opłat to muszę stwierdzić, że cena za szkolenie jest równoznaczna z ceną za pobyt w samym hotelu i musicie Państwo potwierdzić, że ceny tej jednak nie przekracza. Spotkałam się też z wypowiedziami brzmiącymi niczym przestroga-apel skierowany do tych, którzy wyraźnie wahają się i nie mogą podjąć decyzji co do współpracy z firmą.
I choć forum internetowe służy przede wszystkim do wyrażania opinii, sugestii i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, to jednak należy się poważnie zastanowić nad sensem powstawania takich stron. Bo jeśli już mamy wolność słowa to czy możemy sobie pozwolić aż na taką swobodę?
Możemy się zastanowić skąd tak naprawdę tyle niechęci w wypowiedziach. Dlaczego nasze społeczeństwo stało się tak bardzo nieufne w stosunku do różnych nowości pojawiających się na rynku? Możliwe, że ludzie już zbyt wiele razy w życiu poczuli się oszukani i już nie potrafią i nie chcą ufać. A dlaczego nie ufają firmie? Bo ich marzenia o zostaniu milionerami się nie spełniły? Bo zbyt szybko się poddali? Bo spodziewali się czegoś innego już na samym początku współpracy?
Zaskoczyły mnie jednak komentarze, które w identycznej oprawie pojawiły się prawie na wszystkich forach pod podobnym tytułem. Najprawdopodobniej autorem tych wypowiedzi jest to ta sama osoba, która może i ma jakiś żal do firmy, a może zwyczajnie ukrywa się za kotarą nieuczciwej konkurencji i działa w określonym celu. Przytoczone inicjały jednego ze współpracowników danego regionu firmy sugerują, że forumowicz ma wyraźny żal do jednego z doradców. Bardzo możliwe, że apel skierowany do innych jest podszyty chęcią zemsty, oszkalowania firmyDoradca powinien być wizytówką firmy jednak nie zawsze można przewidzieć wiarygodność działania pracowników. Trudno powiedzieć co kształtuje ogólne opinie o firmie i skąd bierze się tyle niechęci na forach dyskusyjnych?
mona1979 / 83.16.4.* / 2011-02-08 21:29
Według mnie to jeden wielki bubel i oszukiwanie ludzi
mona1979 / 83.16.4.* / 2011-02-08 21:31
byłam ostatnio na spotkaniu z Panią i oczywiście warunkiem była zapłata za szkolenie 450 złotych Ciekawe jak hotel dzieli się z nimi zyskami he he
mona1979 / 83.16.4.* / 2011-02-08 21:35
ale najlepsze jest to ze babka znalazła moje ogłoszenie w necie, że szukam pracy w charakterze księgowej i oszukała mnie bo przez telefon powiedziała, że poszukuje kogoś kto poprowadzi jej księgowość i doradzi w sprawach księgowych. Powiedzcie sami: jak można dawać wyraz rzetelnej i prawdziwej współpracy jak od podstaw buduje się ją na kłamstwie..... poprzez co kresuje się równieź wizerunek firmy, w której są ponoć takie kokosy (ale chyba te niewidzialne)
przestrzegam
neovision / 83.4.78.* / 2012-11-24 22:53
to odpowiedz mi jak można zarobić w novision?
Moje fundusze w skandi lecą w dół dodatkowo skandia pobiera co miesiąc 50zł prowizji. Zeby na tym wyjść na zero musiałoby być z 10 lat hossy... a wiesz dlaczego?
Ale bessa będzie jeszcze 5-8 lat. Kiedy to novision padnie a razem z nim wy wszyscy omamieni sukcesem.Oprócz wspomnień z łykendowch orgii za 450zł zostaną wam fundusze za które będzieci płacić przez co najmniej 10lat.
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy