Forum Forum emerytalneOFE

Akwizytorzy OSZUŚĆI

Akwizytorzy OSZUŚĆI

Broker Marek N. / 83.26.238.* / 2009-06-17 16:57
Uważajcie Państwo na ludzi którzy rzeczywiście są akwizytorami i mają wszelkie uprawnienia. Tylko jeżeli klient podejmie pracę a nie wybierze funduszu to dlaczego nagle przychodzi do niego agent. W naszych stronach tak się dzieje. Wszelkie dane osobowe otrzymuje z ZUS tylko PZU Złota Jesień. Zdarzyło się że nie poprosił klienta o dane bo je już miał. Od kilku lat Pan Zbigniew M. oraz Marek B. jeźdżą pod konkretne adresy i śmieją się z naiwnych którzy czekają na klienta u siebie w biurze . W ten sposób poprawiają zyski Złotej Jesieni. Uważam że powinna w naszej pracy obowiązywać lojalność i uczciwość. Takie działania to kradzież danych i powinny być karalne Marek N.
Wyświetlaj:
Kalina 51 / 78.9.38.* / 2009-06-17 18:40
Dodalabym jeszcze ,ze akwizytorzy robia rzez w momencie laczenia sie dwoch OFE ,domyslam sie ,ze tez maja dane z ZUS nawiedzaja czlonkow dokladnie znajac ich dane namowia do podpisania zmiany funduszu ,data na tej umowie jest czesto o dziesiec dni do przodu wiedz nikt niema szansy wycofania sie z tej umowy chocby z tego wzgledu ze w ,,starym funduszu nikogo ta sprawa juz nie interesuje ''nowego funduszu jeszcze nie itym oto sposobem ladujesz w trzecim OFE ktory ci zafundowal ,,uczciwy akwizytor,,tak robiono w Jeleniej Gorze
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-18 08:11
Opowiem inny przykład, nie z rynku OFE. Jest sobie duża firma ok 300 pracowników. Do Ubezpieczenia startują 3 firmy, w tym pzu. Najlepszą ofertę daje inna firma, konkurs się kończy, zaczynają się negocjacje z wybranym towarzystwem. Kiedy dochodzą do konsensusu, pojawia się ponownie pzu i przebija wybraną ofertę. Pytanie: skąd znali ustalone szczegóły? Ano stąd że pani Mariolka z księgowości to akwizytorka OFE pzu i wszystkie szczegóły przekazała. Hm? Kto zna firmę która tak działa?
Marcin W. / 83.26.217.* / 2009-06-18 20:12
Takie Panie Mariolki , Maryśki i inne dostają prowizję od PZU za administrowanie , przelewanie składek oraz zawieranie polis z nowozatrudnianymi pracownikami . W firnie która ma około 300 pracowników to dochód dla takiej pani około 1000zł, delikatnie licząc. A PZU płaci najwyższe prowizje. Tak więc, dopóki prowizje dla osób prowadzących ubezpieczenia grupowe PZU będą wypłacane tak będzie bo komuś się opłaci ustawić przetarg.
czajka1 / 212.244.160.* / 2009-06-19 14:56
Trochę więcej dyplomacji,Panie Marcinie W. To że napiszesz ile ktoś bierze prowizji niczego nie zmieni.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-19 17:39
Moim zdaniem to nie w tym rzecz że dostaje prowizje taką czy inną. Dla mnie PZU jest przesiąknięte wałkami i naleciałościami starego systemu. Dlaczego pani Mariolka współpracuje właśnie z pzu? Inne firmy albo tego nie robią albo się z tym strasznie kryją. A pzu ma to gdzieś, tak jak telekomunikacja, mogą zapłacić karę, stać ich.
kalisk / 2009-06-26 17:53
wydaje mi się, że to indywidualna sprawa każdej osoby z kim się współpracuje. Pzu czy nie, nie nam to oceniać. Jak dla mnie pzu jest najbardziej znane ale osobiście sama nie pałam do niego sympatią...

Najnowsze wpisy