Forum Polityka, aktualnościKraj

Amber Gold nie wypłaca. Dlaczego prokuratura nie ochroniła klientów?

Amber Gold nie wypłaca. Dlaczego prokuratura nie ochroniła klientów?

Wyświetlaj:
zloto dla zuchwałych ?? / 79.185.90.* / 2012-08-09 14:58
Złoto w Górę idzie, a klienci chcą likwidować Lokaty Gold ??

Dziwne. Bardzo dziwne.
życzliwy / 83.12.11.* / 2012-08-09 14:06
Nie ma w żadnym kraju takich służb,które byłyby w stanie pilnować każdego kretyna co wymyśli jakiś biznes , a inni kretyni w niego uwierzą.
Jedyne jaka nauczkę możemy wyciągnąć to taką ,że wszystkie instytucje finansowe powinny podlegać nadzorowi KNF, SKOKI również.Reklam Ci w internecie dostatek , obiecują cuda , naiwni wierzą i wpłacaja - jest afera tylko wtedy gdy ma to duży zasięg.
Problem polega również na tym ,że ludzie źle pracują na swoich stanowiskach , opiernicz się robotnik i urzędnik , to dlaczego uważa,że w prokuraturze są sami rzetelni - przecież prokuratura zrobiła robotę na odwal się po zawiadomieniu i to nie tylko w tej sprawie , umażanych spraw bo nikomu nie chce się nad nimi pochylić sa setki . To nawet nie końca jest wina złych przepisów , wina jest ludzi źle pracujacych. Dostali fakturę ,że kupił złoto i z głowy można umożyć , bo szczegółowej analizy nie przeprowadzono , nie wysłano choćby urzędu skarbowego na kontrolę.
Osoby karane nie powinny zasiadać w zarządach spółek - czy sądy rejestrowe to sprawdzają - jak widać w tej sprawie nie. Tylko 10 procent Spółek wypełna obowiązek ustawowy składania sprawozdań finansowych do Sądu gospodarcego - czy jakiś Sąd kogoś ukarał za niespełnianie tego obowiązku.Dlaczego bo źle pracują i nikt ich nie rozlicz z ich pracy - bo maja za mało pieniędzy , a pieniędzy więcej nie ma i nie będzie i dużo pieniędzy jest wtedy gdy się dużo i dobrze pracuje , a nie przyc hodzi odwalić dniówkę i wziąć wypłatę.
Społeczeństwu też się wydaje ,że pieniądze tona drzewie rosna i wystaczy wpłacić w byle jakiej kasie i dostać 14 procent za nic.A czy nasze środki masowego przekazu to dobrze pracują , czy udukują to społeczeństwo , które nie miałogdzie się wyedukować bo 50 lat mieli jeden Bank PKO - Polska Kasa Oszczędności, książeczke i też zostali wydutkani przez państwo , które im obiecywało procenty ale system padł.
Jak się chce dużo i darmo to się zwyczjnie traci. Wszyscy przy całej tej zawiurusze zapomnieli ile stracili z powodu kryzysu inwestorzy na giełdzie , inwestorzy w Funduszach inwestycyjnych , jaka to różnica tylko taka,że Ci mieli koncesje , a ci nie.
Czy to jest uczciwe wciskać kit ,że fundusze to dobry intere. Kto poniusł jaka kolwiek odpowiedzialność za to,że w 2008 wciskali ludziom jednostki w funduszach inwestycyjnych wtedy , gdy było wiadomo,że rynek amerykański się wali i balon pęknie. Fundusze osiagneły wieklkie zyski , ludzie stracili po 50% swojej kasy , a anality,którzy wtedy namawiali do kupowania dzisiaj dalej wywiadów udzielają w telewizji i tacy mądrzy wszystko wiedzą.
Zawsze znajdzie się ktoś , kto postanowi na głupocie ludzi zarobić , tak było od początku świata , jedyne co można tym co stracili poradzić - to ogladać czasem informace ekonomiczne w telewizje a nie tylko seriale , a i czasem zajrzeć do normalnej gazety a nie do faktu czy innego szmatławca.Dla niewyedukowanych ekonomicznie jest PKO BP i zwykła lokata , a nie instrumenty finansowe i tego czeba uczyć tych ludzi , a nie wmawiać im,że winien jest Rząd.
Fakir12 / 2012-08-09 14:38 / Bywalec forum
Pan Niesiołowski twierdzi że to tylko i wyłącznie wina ludzi... to świadczy na jakim poziomie są ludzie z Platformy Obywatelskiej!! Wielkie Brawa!!
studentka histerii / 83.10.160.* / 2012-08-10 06:48
Staram się określić jednym słowem wyborców tego pana i najbardziej mi pasuje,że to ćwoki.
Xavery / 217.153.156.* / 2012-08-10 11:57
Z wyborami jest jak z lokatami, większość ludzi głosuje na tych którzy więcej naobiecują. Różnica jest taka, że Plichcie w efekcie ktoś się dobierze do dupy (prawdopodobnie), politykom nikt. Niestety w obu przypadkach ofiary obiecujących są same sobie winne i bez znaczenia jest która opcja polityczna jest przy władzy. Amen.
oborowy / 79.185.90.* / 2012-08-09 14:04
no jak Prokuratura mogła prowadzić sledztwo w Firmie, z która współpracował Syn Premiera ???

PO drugie Firma sPOnsorowała Film Andrzeja Wajdy (przeciez to wielki autorytet IIIRP)
Fim na Temat Nobylsty niejakiego Wałęnsy.
Ciekaw jestem tylko czy w tym Filmie beda zawarte fakty o współpracy Wałesy.
Nie wiecie kto tego TW-bolkazagrał ???

Teraz Syn juz nie wspólpracuje. Zdjecia do filmu POdobno ukonczono, no to teraz Prokuratura może zacząć dzalać.

I to tez nie pewne. bedzie zależeć jak do tego ustsunkują sie chłopcy z WSI.
to niesamowite / 95.215.233.* / 2012-08-09 14:26
Klawiatura ci się zacięła na klawiszach "P" i "O".
oborowy / 79.185.90.* / 2012-08-09 14:47
Nie tak juz mam ja zaprogramowaną. Taki komputer kupiłem.
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2012-08-09 14:55
przyznaj sie pisowski wymoczku ile umoczyles w Amber
Bolkowi to ty do piet nie dorastasz
prostackie twoje wypowiedz o polskim nobliscie swiadcza tylko o tobie - zes po prostu prostak - i prostakiem bedziesz juz na zawsze tak jak Lech Wałęsa zawsze bedzie noblistą
oborowy / 79.185.90.* / 2012-08-09 23:17
Dla mnie Waleśa jest Oszustem.

Gdzyby POdał fakty ze swego życiorysu, to by widział Nobla ale na zdjęciach.
oborowy / 79.185.90.* / 2012-08-09 23:14
Dla mnie 14% zysku to pikuś. Tyle to idzie w pare dni zarobić
Xavery / 217.153.156.* / 2012-08-10 11:59
Wakacje są, rozumiem. Dobrze że za 3 tygodnie wrócisz do szkolnej ławki...
oborowy / 79.185.89.* / 2012-08-13 23:55
Xawery. Ja mam Wakcje całym rokiem.
Skubanie Lemingów na gieldzie to przyjemność.
to non stop Wakacje.
matros61 / 217.113.229.* / 2012-08-09 13:49
"Nieudolne działania urzędników państwowych"

W tej opinii jest błąd podstawowy.
Przez takie właśnie złe oceny powstaje w Polsce grunt do oszustw niekaralnych.

To nie nieudolne ale CELOWE działania URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH doprowadzają do bezkarności OSZUSTÓW

Kto to jest ten oszust? ano swojak posługujący się wieloma dowodami tożsamości czyli czynny AGENT służb PAŃSTWOWYCH
Magdalena P / 92.22.71.* / 2012-08-09 13:32
Nie, sorry, pomylilam sie...
oszukanyprzezamber / 93.159.37.* / 2012-08-09 13:26
Ja wtopiłem naprawdę dużą kasę i szukam pomocy. Nikt nic nie wie. Byłem u znajomego prawnika ale bez rezultatu. W internecie znalazłem jedynego prawnika, który pisze coś na ten temat. Tam są film, na których mówi co zrobić http://prawnikoamber.pl/ochrona-cywilnoprawna/jakie-kroki-prawne-narychmiast-amber-gold/ Myślicie, że mówi dobrze ?
Rycho / 83.22.237.* / 2012-08-10 20:54
napisz rowneiz , ze zostałes ogłupiony przez reklamy. to twoja sprawa i wara od puiblicznych pieniedzy. Twoja kase nosi młody Tusk , ktorye nie jest tak głupi , jak ty. Sorry!
wujekdobrarada! / 83.10.160.* / 2012-08-10 06:56
Umów się z prawnikiem że płacisz mu tylko od wygranej i zwróconej sumy.Jeśli postąpisz inaczej to jesteś znowu w plecy.
mmalyy / 2012-08-09 13:24
Ani trochę nie żałuję ludzi, którzy powierzyli pieniądze Amber... chcesz łatwo zarobić i osiągnąć ponadprzeciętne zyski bez wysiłku, załóż u nas lokatę. Jak tylko pierwszy raz zobaczyłem stronę tej spółki z o. o., odradzałem komu mogłem powierzenie im pieniędzy. Znam osoby, które mimo tego jak naiwniacy wpłaciły tam niemałe pieniądze. Niektórzy odzyskali nawet kapitał wraz z odsetkami. Inni pewnie nie odzyskają. Ludzie, edukujcie się w dziedzinie finansów, nie trzeba być w tej dziedzinie wybitnym, potrzebna jest odrobina wiedzy!
zby799 / 188.47.247.* / 2012-08-12 13:39
Było zgłoszenie do prokuratury, ale sprawę olano. Ta firma nie powinna być zarejestrowana. Ale ktoś ją zarejestrował i ktoś umorzył śledztwo. Teraz te osoby powinny zostać dyscyplinarnie zwolnione i służby powinny się nimi zająć.
polak77 / 193.19.125.* / 2012-08-09 13:19
urzędnicy to najgorsza grupa zawodowa - nieudolni, leniwi,złośliwi...szkoda,że nie ma nikogo "u góry" kto zabrałby się za tych nierobów skorumpowanych...
Paweł_S / 213.128.122.* / 2012-08-09 11:38
Ciekawe jaki wpływ miało sprytne wpisanie w logo tej firmy tradycyjnego symbolu religijnego - krzyża loratynskiego , uznanego w herbach: dawnej Polski Jagiellonów, dzisiejszej Słowacji , Węgier , a także ...województwa świętokrzyskiego.
Krzyż miał bewnie wzbudzać zaufanie , przysparzać powagi i uczciwości temu przedsięwzięciu, wywołując u wielu pozytywne konotacje z tradycją chrześcijańską.
Spece PR (którym nie jestem) będą ne ten temat pisać referaty.
asmabel / 77.252.236.* / 2012-08-09 08:18
Nieudolnie działające organy Państwa mają zdaje się jakichś zwierzchników, którzy, mam nadzieję, odpowiadają za pracę podległych sobie urzędów... ale może jendak nie...
w. / 79.185.141.* / 2012-08-09 08:12
na prawdziwym Zachodzie gdzie nie wierzą w wolny rynek, ustanowili państwo dla ochrony przedsiebiorców. U nas dorobkiewicze wierza ze wystarczy wynając firmę ochroniarską.
% / 83.16.138.* / 2012-08-09 07:40
Z tego artykułu wynika, że w Polsce prowadzony biznes nawet na dużą skalę, może być nielegalny, albo półlegalny, bo instytucje państwowe (KNF, ABW, Prokuratura, Policja itp.) czeka na zgłoszenie lub donos od zwykłego obywatela. Dopóki dziennikarze nie wyłapią i nie upublicznią wszyscy maja pięknie uśmiechnięte buzie. Teraz przesuwanie odpowiedzialności z KNF do Prokuratury.Pytanie moje jest takie: jeżeli działanie parabanków jest nielegalne to dlaczego nie są zamykane i dalej nęcą zwykłych obywateli swoimi niecnymi propozycjami.
ert / 89.76.196.* / 2012-08-09 06:39
nie ma nic bardziej zalosnego i bardziej nieudolnego niz polski urzedas
tyere / 89.231.81.* / 2012-08-08 22:19
Ta spółka została założona aby finansować film Wajdy. Na to były pieniądze.
zigzok / 83.22.230.* / 2012-08-08 20:51
a premier Tuska jest wielki. Syn pracował dla Amber Gold a tu w mediach naszych kochanych ani słowa. Cicho sza głupi naród kupi bo jest gupi
Xavery / 217.153.156.* / 2012-08-10 12:04
Dla świętego spokoju dzieci polityków powinny mieć zakaz pracy w czasie pełnienia przez nich jakiejkolwiek funkcji państwowej i przez 10 lat po. W tym czasie powinny otrzymywać pieniążki na utrzymanie swoich rodzin ze specjalnego funduszu, zasilanego np. ze sprzedaży jadu wylewanego po przeróżnych forach.

Najnowsze wpisy