Forum Polityka, aktualnościPolityka

Amnestia Giertycha niezgodna z konstytucją

Amnestia Giertycha niezgodna z konstytucją

Money.pl / 2007-01-16 16:24
Komentarze do wiadomości: Amnestia Giertycha niezgodna z konstytucją.
Wyświetlaj:
Marika / 83.2.4.* / 2007-01-17 23:51
Nie będziemy mogli konkurować ani z maturzystami z poprzednich lat, ani z maturzystami, którzy napiszą egzaminy po nas!!!! BO PRZECIEŻ MATURA 2007 JEST JEDNORAZOWA!!!!!! TYLKO NIEZNACZNY ODSETEK UCZNIÓW DECYDUJE SIĘ NA ZDANIE MATURY NA POZIOMIE ROZSZERZONYM!!!!! CI PRZED I PO NAS ZDAJĄ PODSTAWĘ + ROZSZERZENIE DLA KAŻDEGO!!!!

Nie mamy szans na studia!!!! Praktycznie zostajemy pozbawieni szansy na dalszą naukę właśnie przez przeliczniki i podział matury na dwie odrębne części (podstawa i rozszerzenie) SZKOŁY WYŻSZE NIE UWZGLĘDNIAJĄ TEJ ZMIANY I KANDYDACI NA STUDENTÓW (maturzyści 2007) MUSZĄ ZE ZNACZNIE NIŻSZYMI PUNKTAMI KONKUROWAĆ Z INNYMI WCZEŚNIEJSZYMI ROCZNIKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!! PO PONOWNYM POŁĄCZENIU PODSTAWY I ROZSZERZENIA ZOSTANIEMY CAŁKOWICIE POZBAWIENI SZANS NA STUDIA!!!!!!!!!!!!!!!!

SKORO JAKIMŚ CUDEM GIERTYCH DOPROWADZIŁ DO TEJ SYTUACJI, TO NIECH TERAZ ZROBI COŚ W NASZEJ SPRAWIE, DLA NASZEJ PRZYSZŁOŚCI!!!!!!!! SKORO JUŻ MUSIMY NAPISAĆ TEGOROCZNĄ MATURĘ NA INNYCH ZASADACH NIŻ ROCZNIKI SĄSIADUJĄCE TO PRZYNAJMNIEJ NIECH NAM ZAPEWNI PODOBNIE JAK MATURZYSTOM Z 2002 ROKU INNE ZASADY PRZYJMOWANIA NA STUDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BO PUKI CO DECYZJE DOTYCZĄCE MATURY SĄ KRZYWDZĄCE I TO BARDZO WŁAŚNIE DLA NAS URODZONYCH W 1988 I ZDAJĄCYCH TEGOROCZNĄ MATURĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I nie chodzi o to, że nie zdam, bo wiem zdam i to bardzo dobrze. Wiem, że tu dam sobie radę. Ale wiem też, że bez względu na to jak świetnie napiszę tą maturę... nie dostanę się na studia... tak samo jak OGROMNA część rocznika 1988. I co mamy w tym wypadku zrobić? Co mamy począć, gdy wadliwy system kilku osób, które zmieniają zasady praktycznie z dnia na dzień, krzywdzi tysiące ludzi...? NAS OBYWATELI RP?
Mateusz Pośpieszny / 83.5.59.* / 2007-01-16 16:55
Super! Zgadzam się z orzeczeniem TK, ale co z rocznikiem 1988? Zdaję maturę w tym roku i będę jedynym, który zdaje ją z wykorzystaniem "przelicznika Giertycha". Jestem wraz z całym rocznikiem po stracie względem roczników starszych i młodszych, które również będą się z nami rekrutować na studia... czy tego nikt nie zauważa? Nie tylko amnestia jest krzywdząca i zła...
k.chodowicz / 2007-01-16 19:12 / portfel
Akurat amnestia krzywdząca nie była, bo nikt nie tracił na niej.
Mateusz Pośpieszny / 83.5.57.* / 2007-01-16 23:00
Akurat amnestia tak zwanie "mi to lotto". Mi ona nie przeszkadzała, na pewno nikomu nie mogła zaszkodzić. Osobiście nigdy nie chciałbym być objęty amnestią. Sam przed sobą nie potrafiłbym uznać takiej matury.

Moja frustracja dotyczy wyłącznie orzeczeń i zapisów dotyczących przelicznika.
Kero niezwerbowany / 87.205.74.* / 2007-01-16 16:24
Żenada w wydaniu ministów.
To Polska widziana oczami kaczek.

Najnowsze wpisy