Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Autostrady - daleko do normalności

Autostrady - daleko do normalności

Money.pl / 2006-07-26 16:34
Komentarze do wiadomości: Autostrady - daleko do normalności.
Wyświetlaj:
Autostopowicz / 80.50.241.* / 2006-07-31 11:58
Patrząc na postępy prac nad infrastrukturą drogową można podsumować to jednym słowem.Katastrofa.
Niestety nasze wspólne państwo dba bardzo o utrzymanie tempa eksterminacji własnego narodu. Co roku znika z powierzchni tego kraju ludność sporego miasteczka. W materii sieci drogowej raczej nic się nie zmieni. Zbyt wiele lat zaniedbań. Brak środków na odtwarzanie istniejących zasobów, fatalna jakość wykonywanych napraw, bezmyślna gospodarka eksploatacyjna dróg. Być może nikt nie zauważył, że ilość samochodów poruszających się po drogach krajowych, lokalnych i innych o mniejszym znaczeniu wzrosła w ciągu kilkunastu ostatnich lat kilka(naście) razy. Oznacza to, że tempo eksploatacji również wzrosło wprost proporcjonalnie. Każda ekipa rządząca zapowiadała poprawę. Tej ostatniej nie pozostało nic innego jak mówić dokładnie to samo. Na zrobienie czegoś konkretnego już nikogo nie stać.
Kero / 2006-07-27 18:35 / -
103 km kaczorówki z paśnika na paśnik.
armia / 213.199.212.* / 2006-07-29 00:11
O co ci chodzi? nie rozumiem. Kero jesteś zero.
Ernest / 2006-07-27 16:18
Ja tam bym się nie cieszył. Znając praktyki stosowane na trasie z Warszawy do Katowic, jedynej którą można jakoś jechać z Warszawy (wyłączając al. Krakowską) niedługo na autostradach powstaną:
1. przejścia dla pieszych zaraz za zakrętem lub szczytem wzniesienia.
2. Skrzyżowania z sygnalizacją świetlną gdzie zmiana świateł odbywa się co sekundę.
3. Stragany z jabłkami co 0,5 km.
4. Specjalne zatoczki zarośnięte krzakami, specjalnie na radiowóz.
5. Magiczne szare skrzynki z oczkiem.
6. i mnóstwo, mnóstwo znaków z ograniczeniem prędkości, ostrzeżeniem przed bardzo niebezpiecznym zakrętem o promieniu 50 km itd.
TKMSpieprzajDziadu / 141.76.1.* / 2006-07-27 07:33
A to podobno Marcinkiewicz tylko odstawiał show medialne. Dziasij już wiem: nasz wódz do kwadratu Kaczor sam w ciągu kilku tygodni urzędowania jako premier zbudował nam ponad 100 km autostrad! Niech żyje!! Czekamy na kolejne Wielkie Czyny Wielkiego Wodza Narodu.
aniulka / 195.116.84.* / 2006-07-27 01:21
Czy u nas w Polsce jest coś normalnego ? Bo ja nie zauważyłam. U nas nic nie będzie normalnego dopuki ktoś normalny nie zacznie rządzić tym krajem.
Anal / 89.151.28.* / 2006-07-29 09:16
powiedź mi który kraj był tak okradany jak Polska a jak ktoś próbuje to zaraz psy nanim wieszają a złodziei od wybawców nazywą
ja tylko pytam / 195.187.51.* / 2006-07-27 10:59
znasz kogoś normalnego w tym kraju?
jliber / 82.210.134.* / 2006-07-26 22:03
A po co nam drogi, lepiej topić kasę w kolejach.
LP / 83.135.143.* / 2006-07-26 17:10
"Grażyna Gęsicka podkreśliła, że największą barierą w realizacji wielkich przedsięwzięć drogowych współfinansowanych z Unii Europejskiej jest to, że prawo nie sprzyja inwestorom." Czy to znaczy że te środki to fikcja na papierze . Tz. poślizg realizacji naliczeń i wypłacanie należności?/ mamy już rok 2006 a mowa o rozliczeniach za 2004/ Takie ministerstwo to TAKIE Prawa- u innych realizują w myśl zasady : Pańskie oko konia tuczy.
A u nas : "jak nie posmarujesz gdzie trzeba to nie zrobisz kroku do przodu."-TAkIE PRAWO !!!!
Najlepszy przykład to afera z Centralnym Laboratorium Osoczi- 32 mil Dolarów rozpłyneło się na "Uzgodnieniach" w wyniku których co niektórzy jak Cimoszewich porobili Kase pod płaszczykiem "Akcji papierów wartościowych" a z których Ich do tej pory nikt ich nie rozliczył. Wic jest w tym ...że te CBA jest tak "inteligentne "że do dzisiaj nie może dojść w którym momencie kto jak dokonywał przelewów na czyje konta aby cokolwiek wyjaśnić.Sam Kwaśniewski jest wmieszany w tą dobrze zorganizowaną mafie "obrotu twardej waluty". Tu na tym forum wielu się kłuci o przysłowiowe "p******* " nie koncentrując się jak zostają w JAKI "legalny sposób" wyprowadzone z kraju miliony dolarów czy Euro do tworzenia Kasy paru prywatnych "Prominenckich kieszeni".
Z pozdrowieniami dla wszystkich.
Jo / 213.158.197.* / 2006-07-26 16:34
Minister powiedzial ze... Instytut od "blablabla" stwierdza ze... Premier wystapil i zapowiedzial przyspieszenia ...Podatki na debili i zlodziei plac, benzyne miej coraz drozsza od podatkow - a dupki u wladzy i tak leja na ciebie!!! Oni nie rozbijaja w tych dziurach wlasnych samochodow - tylko jak cham Kurski lataja samolotami - " bo pieniadze roli nie graja" - nie jego pieniadze!!!

Najnowsze wpisy