Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bater: Rosjan nie interesuje wizyta polskiego premiera

Bater: Rosjan nie interesuje wizyta polskiego premiera

Wyświetlaj:
Obserwator! / 87.207.53.* / 2008-02-08 09:55
Przeglądam zamieszczoną poniżej serię prymitywnych połajanek, jakimi obdarzają się moi rodacy i nachodzą mnię smutne refleksje. Skąd tyle agresji dla ludzi i pogardy dla faktów? Nie ważne czy słowo jest prawdziwe - ważne żeby bolało! Nie oczekuję wersalu. Krytyka nie musi być przetykana komplementami. Oczekuję prawdy i parlamentarnych zwrotów. No cóż - "elyty" (jak mówił pewien znany i zasłużony polityk) dają zły przykład. Z jednej strony napuszeni i oczekujacy uznania nowobogaccy - z drugiej nawiedzeni oczyszczacze stajni Augiasza i wreszcie epigoni starych porządków. Jeśli bym musiał wybierać, to pewno bym wskazał na tych ze środka. W naszym kraju jest wiele do zamiatania -niekoniecznie pod dywan. Jednakże i tu przydał by się czyściec reedukacji, gdyż zarozumiałość i zacietrzewienie są złymi doradcami.
Jeśli chodzi o Rosję, to zrobiliśmy wiele aby nas tam przestano poważać. Wystarczy przypomnieć warszawskie "Rondo Dudajewa", ochrzczone imieniem czeczeńskiego watażki, zasłużonego gieroja afgańskiej wojny, odpowiedzialnego za masowe mordy swoich oponentów i skrajnie znienawidzonego w Rosji.
acomitam / 83.25.137.* / 2008-02-08 07:23
A to dopiero niedobrzy Rosjanie! Nie wiedzą kto to jest Donald Tusk??? Najlepszy kandydat Niemiec na prezydenta Polski??? Aż wierzyć się nie chce.
Tilt / 212.160.244.* / 2008-02-07 14:08
A co, to niektórzy wiedzą i dlatego p. Batera nie słuchają, a nawet na niego patrzeć nie mogą.
retab / 83.14.252.* / 2008-02-07 10:46
A jego opinia to mnie może najwyżej śmieszyć. Trzeba coś nagadać, aby zwrócić na siebie uwagę wieć Bater gada.
man13 / 2008-02-07 10:22 / Tysiącznik na forum
Jak widac pozycja wyjsciowa dla dialogu istnieje jedynie chec wspolpracy moze ocieplic wzajemne relacje wladza-wladza.
---CCCP-- / 83.6.22.* / 2008-02-07 10:49
rozczuliłem się, nadchodzi ocieplenie w relacjach. Jednym słowem jest jednak szansa na jakieś dyman...ko!
KAP / 2008-02-07 10:21 / Tysiącznik na forum
jak w kazdej profesjonalnej dyplomacji Rosjanie zaczeli rozmowy od zarysownia przy pomocy prasy i drugorzednych polityków ekstremum swego stanowiska. jesli teraz ktos w Polsce twierdzi ze nie ma po co jechac i rozmwawiac to znaczy ze ma pojecie o dyplomacji raczej blade. Rosjan (szeregowych obywateli) wizyta raczej ani ziebi ani grzeje tak samo jak u nas na przyklad wizyta premiera Wietnamu. czy to dobrze to chyba zle pytanie. powinno one zabrzmiec, czy to normalne? i tu odpowiedz jest twierdzaca..
PSF / 79.188.238.* / 2008-02-07 10:51
a ty co czołowy political trefniś platformersów, znowu platformers znający się na wszystkim , fachowiec k...wa mać !
Wysłać ci statystyki mordów na narodzie czeczeńskim, afgańskim ? Bo to co robili w dekadzie powojennej w Polsce to chyba znasz przynajmniej z opowidań geremka vel Lewartowa, który wstąpił do PZPR (1950) kiedy aresztowała Wolińska gen. Nila a w dwa lata póżniej człowiek był wrakiem i jeszcze sobie do niego postrzelali.

to co zapominamy, zamykamy oczy byle nasza oligarchia mogła jeszcze na swoje konta dorzucić kolejne cyfry z 9 zerami !
Zdzich / 2008-02-08 20:40 / Bywalec forum
Oj głupiś Ty głupiś, aż smutno mi że takiś głupi
KAP / 2008-02-07 14:40 / Tysiącznik na forum
Twoja odpowiedz swiadczy przepiwknie o poziomie oferty PiS dla elektoratu.
st_lech / 2008-02-07 10:54 / Bywalec forum
A ty jesteś czeczen czy afgan?. Czy się naćpałeś ?
Floyd / 2008-02-07 23:44 / Tysiącznik na forum
A, dla ciebie co się liczy?
Pytanie retoryczne, bo wiadomo co takim jak ty całkowicie przyćmiewa wzrok.
st_lech / 2008-02-08 21:48 / Bywalec forum
A co wiadomo ? i komu wiadomo?
Niech te stetystyki przedsawi pani "Merkel" bo ona biedna i nieświadoma co "złe ruskie" wyrabiają i jak tylko się o tym dowie, to od razu przerwie prace przy gazociągu przez Bałtyk, a jeszcze trzeba by poinformować prezydenta Francji bo on pewnie też nic nie wie i handluje z tymi złymi ruskimi mięsem ... naprwdę , a włosi, anglicy, amerykanie oni pewnie też nic nie wiedzą ........ jak to możliwe? - trzeba ich koniecznie uświadomić.
Jestem sto procent pewny że jak im o tym powiecie to od razu przerwią wszelkie interesy z tym narodem. Ha hahaha...... pusty śmiech, ale jak czytam takie bzdety to zawsze przychodzi mi do głowy taki mądry wierszyk, który każdy "prawdziwy polak " powinien sobie od czasu do czasu powiedzieć - " I znów wam mordę rozkwaszą , za wolność waszą i naszą "
Floyd / 2008-02-08 22:56 / Tysiącznik na forum
Rżniesz głupa i tyle jeśli udajesz, że nie wiesz co się dla ciebie liczy.
A tacy jak ty też mają od czasu do czasu w najlepszym przypadku tylko mordy rozkwaszone , jeśli znasz trochę historii.
st_lech / 2008-02-09 11:43 / Bywalec forum
Co ty koleś pieprzysz ?
Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniam tekstu (uczą tego w podstawówce ).
A co do rozkwaszonych mord to nie ode mnie " trupem śmierdzi "

Ps. W ameryce murzynów biją.
Floyd / 2008-02-09 12:01 / Tysiącznik na forum
Ruszyło cię? Nie denerwuj się koleś i tak przecież wiesz wszystko lepiej. Ani mi się śni przekonywać do czegokolwiek takich jak ty. Natomiast wiem dokładnie co ci w główce piszczy i nie akceptuję tego. Mam takie prawo, tak jak ty masz prawo nie akceptować mnie. Wszystko.
xfranek / 83.21.173.* / 2008-02-07 08:29
To jest naturalne. Czasy, gdy mieszkańcy stolicy z entuzjazmem witali premiera bratniego kraju już minęły. Za jakiś czas będzie można napisać artykuł "Polaków nie interesuje wizyta rosyjskiego premiera". Pora przywyknąć do normalności.
bratnikraj! / 83.6.22.* / 2008-02-07 10:46
nie będzie pocałunków na płycie lotniska, powiewających chorągiewek, sznura czarnych limuzyn przebijającego się przez wiwatujące tłumy tubylców?
To o kant tyłka taką wizytę potłuc!
MN4 / 80.51.231.* / 2008-02-07 07:32
"Po co jechac do Moskwy" mówił jakiś idiota z PiSu wczoraj. Ręce opadają.
Prasa w Rosji jest sceptyczna a rząd w Rosji ma ogromne nadzieje, uff. Od kiedy to w Rosji prasa ma jakiekolwiek własne zdanie?
I kolejny kwiatek: Rosjanie się nie interesują i nie wiedzą kto jest Premierem, kurcze, a ilu Polaków wie kto oprócz Putina rządzi w Rosji i jakie to ma znaczenie dla potrzeby rozmów na każdy niemalże temat (tu długa lista tematów).
Litości.
razwiedka? / 83.6.22.* / 2008-02-07 10:43
litości? poczekasz sobie
Pajchiwo / 2008-02-07 10:42 / Tysiącznik na forum
heh - celne trafienie
Wydaje mi sie, ze to następny artykuł opisujący nie to co jest, ale to co powinno być :)

Najnowsze wpisy