Bezrobotni do pracy!

WKURZONA / .* / 2005-03-23 10:07
Komentarze do wiadomości: Bezrobotni do pracy!.
Wyświetlaj:
ela40 / .* / 2005-03-23 20:30
Brak już słow na tych głopcow z rządu , tacy są madrzy , to niech sami zarobia te grosze , a co niektórzy bezrobotni bez prawa do zasilku , mają rodziny na utrzymaniu, ten rząd popier........jest poprostu chory , nawet pisać już na ten temat mi sie nie chce , rece opadają , ale nóż w kieszeni sie otwiera , możecie mnie znaleść i zamknać za obraze rządu ,
JOK / .* / 2005-03-23 18:44
Moja sąsiadka , wdowa , matka dwóch córek chętnie popracowałaby 2 godz. dziennie (10/tydz.) by dorobić te "marne", jak dla kogo , grosze. Zarabia na etacie ok.700 PLN .
poseł / .* / 2005-03-23 16:46
wszystko pięknie, tylko co oni mieliby dla tych gmin robić??? kraść już nie ma za bardzo co bo radni i administracja się tym zajęli... może w ramach tych 10 godzin będą rządzić gminą, wtedy może i by było lepiej...
Ktos kto widział / .* / 2005-03-23 14:18
A ja powiem ze mlodziezowki sa jeszcze gorsze... sami karierowicze co sie tylko interesuja czy go w faktach pokaza albo czy beda w wyborczej... ZAŁOSNE
Darek / .* / 2005-03-23 13:13
Proponuje ogólnokrajowy strajk WSZYSTKICH!!! Musimy z tą czerwoną jak i pseudoprogospodarczą chołotą zrobić porządek. Wywalić farbowane lisy typu Hausner (itp.) na zbity pysk. Tu trzeba nowych, młodych ludzi. Ludzi, którzy chcą pracować, a nie tłuc się o stołki.
NIka / .* / 2005-03-23 11:53
skoro i tak ci bezrobotni nie maja pracy ani zasilku, to nie lepiej miec te pare groszy niz nic? Bo przeciez pomysl ten dotyczy osob zarejestrowanych ale nie otrzymujacych zasilku, czyli nie majacych zadnych pieniedzy od tej gory, jak piszecie... , poza ubezpieczeniem, a wiec prawem do darmowego leczenia. Nie rozumiem wiec tego oburzenia
marcin / .* / 2005-03-23 10:58
zgadzam sie z tobą wkurzona, masz racje, ale są miejsca pracy gdzie zarabia sie 3 /słownie trzy pie%^$^% złote za godzine/ wiec... niech mają chociaż tyle, bo i tak nie dostaną nic od góry.
grados / .* / 2005-03-23 22:32
zgadzam sie z toba w 100% ja pracowalem za 4 zl u tesh musialem zyc. 6 zl i to przy 10 godz/tydz. to nie jest moze i duzo ale zawsze cos.
WKURZONA / .* / 2005-03-23 10:07
Za takie pieniadze nigdy. Jest to jeszcze upodlenie ludzi, ktorzy naprawde chca pracowac, a nie moga znalezc pracy. Nie mam slow na wymysly rzadu, po prostu brak mi slow. Nie Ci z gory wyzywia sie za takie pieniadze, zalatwia dzieciakom wakacje , ubiora, zaplaca za mieszkanie , prad, wode. NIE MAM SLOW.
OPANOWANA / .* / 2005-03-24 14:35
ZA JAKIE PIENIĄDZE ? CHYBA NIGDY NIE PRACOWAŁAŚ LUDZIE PO 15 LATACH PRACY NIE MAJĄ 6/GODZINĘ WIĘC NIE PISZ BZDUR .
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy