Forum Polityka, aktualnościKraj

Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa

Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa

Money.pl / 2011-05-11 08:17
Komentarze do wiadomości: Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa.
Wyświetlaj:
alina522 / 95.48.193.* / 2012-08-14 12:59
leże chora w prawie hospicjum moja córka dogorywa z bezsilnosci 1000zł na pięc osób sama sobie nie da rady 10zł za dużo aby pomogła opieka kto temu winien kto im pomoże niech dzieci zdychaja a może do gazu ich i spokuj czy jest jakiś ratunek tylko nie żebanie
bibliofil / 2012-08-14 14:13 / Bywalec forum
Brakuje pieniędzy na wszystko... czym tak naprawdę zajmują się naszym posłowie? Bo moim zdaniem tylko i wyłącznie na szabrowaniu publicznych pienieðzy i niczym innym...
xena / 93.105.159.* / 2011-12-14 09:35
JA NIE MAM ZA CO ZROBIĆ ŚWIĄT !!!MAMY CZWÓRKĘ DZIECI ,MĄŻ PRACUJE OD 1992 PŁACI PODATKI,ZARABIA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ ,JA WYCHOWUJE DZIECI I W MIĘDZY CZASIE SIĘ UCZE ZAOCZNIE ABY MIEĆ PRACĘ DLA MOICH DZIECI ABY NIE MIAŁY BIEDY ,NIE MAM ŻADNEJ POMOCY I CHYBA MOJA UCZCIWOSC NIE POPŁACA BO POWINNAM NIBY SIE ROZEJŚC Z MĘŻEM A PAŃSTWO NIECH NAM PŁACI ALIMENTY BO TAK WIELE LUDZI ROBI!ZNAM TAKIE OSOBY!ALE JAK NA RAZIE WOLĘ ŻYĆ UCZCIWIE BYĆ MOŻE SŁONECZKO I DO NAS ZAJRZY
Botycki / 77.254.224.* / 2011-12-10 23:02

rząd powinien podnieść kryterium dochodowe uprawniające do świadczeń, które jest od 2006 roku zamrożone, oraz zmienić obecny system jego weryfikacji.

Ten rząd???!!! Nie róbcie smichów. Ten rząd załozył sobie za cel ciemiężenie ludzi a nie pomaganie im
Gość 111111 / 83.8.250.* / 2011-12-10 21:41
Witam!
Kiedyś również byłam za pomocą dla biedniejszych ludzi i częściowo jest tak do tej pory, ale już na pewnych warunkach. Napiszę wam dlaczego:
Mam sąsiadów którzy nie pracują, mają kilkoro albo kilkanaścioro dzieci z których nic nie będzie... Małżeństwo to nie pracuje, bo są takimi leniami, jedyne co im wychodzi to płodzenie się i rodzenie kolejnych bachorów. Nie pracują bo nie chcą i wysyłają dzieci żeby zbierały złom. Ale po co mają pracować jak cywilizowani ludzie skoro Państwo i tak da im kasę, a jak potrzebują opału to włażą na moją posesję i kradną!!!
Mieszkamy w dużym mieście i praca u nas jest. Pomoc powinna trafiać do ludzi którzy pracują i uczciwie płacą podatki ale zarabiają tak mało że im brakuje albo dla ludzi biednych chcących i szukających uczciwie pracy, a nie dla takich leni.
Co wyrośnie z takiej chołoty??? Najstarszy syn chleje tanie wina z innym menelstwem a reszta bachorów chodzi i okrada podatników którzy ich utrzymują. Powinni pozabierać babie dzieci do poprawczaków a ją i tego jej beznadziejnego chłopa wysłać do przymusowej pracy, dodatkowo kobiecie podwiązać jajniki żeby nie urodziła kolejnego darmozjada!!!
Ewipati / 77.186.182.* / 2013-02-20 21:02
Witam.Ja czytalam to co Pani napisala,i nie uwazam zeby dzieci byly czemus winne ze po prostu przyszly na swiat.Szkoda ludzi a przede wszystkim szkoda mi tych dzieci.
paulinakulis / 2013-01-09 22:37
witam popieram w stu procentach pani zdanie u nas też jest kilku pijaczków którzy korzystają z opieki dostają talony na żywność opał na zimę nawet płacom im za mieszkanie a oni tylko siedzą pod sklepem i pija tanie wino przez cały dzień. mój mąż też ciężko pracuje ale ma najniższą średnią krajową a ja jestem z trzecim dzieckiem w ciąży ale opiekę to nie interesuje nasz dochód przekracza dosłownie kilka zloty i nie mamy szans na pomoc z opieki. jeśli zechciała by nam pani pomudz to proszę o kontakt paulinakulis@o2.pl mogę przedstawić pani nasze dochody jeśli będzie trzeba pozdrawiam
niewolnik / 87.139.103.* / 2011-05-11 08:17
Dzieło zniszczenia narodu polskiego idzie zgodnie z planem. No, może jednak zbyt wolno, patrząc na działania rządu w okresie ostatnich trzech lat.
Oczywiste, błędne wnioski zostaną wyciągnięte, tzn. podniesienie kryterium dochodów, po to by zwiększyć ilość osób potrzebujących pomocy, co będzie skutkować większymi wydatkami zbankrutowanego budżetu, który będzie potrzebował na ten cel podnieść podatki, które z kolei rozłożą się na zwiększoną liczbę bankrutujących firm (które jeszcze płacą podatki) powodując wyrzucenie kolejnych ludzi na bruk oraz zmniejszą dochody ludzi jeszcze pracujących, powodując w konsekwencji zwiększenie ilości rodzin żyjących na granicy ubóstwa.
Ciągłe powtarzanie tego samego błędu doprowadzi do takiego absurdu, że rodzina wypracowująca średni krajowy dochód będzie żyła na granicy ubóstwa. Natomiast (nie)Miłościwie Nam Panujący zarządzać będą całym dochodem przez całą armię nietykalnych urzędników.
Pozostało nam już tylko jedno wyjście z tej pętli, radykalne i głębokie zmiany systemowe.
Socjalizm musi upaść!!!
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-05-11 15:24
Kapitalistyczny wyzysk to nie socjalizm. A że Polską rządzi hołota, która tylko napycha kieszenie finansjerze zagranicznej za łapówki to inna sprawa. To brak uczciwości a nie jakieś poglądy polityczne. Ci ludzie nie mają żadnych poglądów. Dla nich liczy się tylko koryto i możliwość udupienia konkurencji. Zmiany nastąpią dopiero jak ludzie wyjdą na ulice. Ale do tego jeszcze daleka droga.
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy