Forum Polityka, aktualnościKraj

Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa

Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa

Money.pl / 2011-05-11 08:17
Komentarze do wiadomości: Biedne rodziny bez szans na pomoc państwa.
Wyświetlaj:
pytek. / 81.190.62.* / 2014-02-07 15:57
Czytając poniższe wpisy ,zastanawia mnie dlaczego z UE nie płyną dyrektywy zmuszające polski rząd do zastosowania niezbędnego socjalu dla rodzin biednych, jaki obowiązuje w innych krajach UE ?
W takich jak Francja ,Niemcy Wlk.Brytania,kraje skandynawskie itd.
Dlaczego w Polsce nie szanuje się swoich obywateli ???
Wapniak.. / 89.229.142.* / 2014-02-07 13:20
Słusznie. Ważniejsze są cele strategiczne jak rozróby na wschodzie czyli jak dołożyć Rosji i wspomóc Czarną Sotnię, tzw. świątynie...itp.
paulina317 / 212.244.11.* / 2014-02-06 09:16
prosimy o jakom kolwiek pomoc
paulina317 / 212.244.11.* / 2014-02-06 09:15
witam mam 24 jestem chora na raka jestesmy 3 osobowom rodzinom zarabiam na zycie ok750 zl moj meil piotr83krawczyk@gmail.com
stasek / 83.27.231.* / 2013-12-15 18:30
potrzebuję adres biednej rodziny z dziećmi
ja ala / 83.9.35.* / 2015-01-04 18:54
witam ja znam taka rodzine chce pani pan adres prosze napisac do mnie na meila
Gosiunka / 31.61.138.* / 2015-12-04 10:48
Jestesmy rodzina 6osobowa mamy 4 dzieci dziewczynki w wieku 16lat 20lat 8 lat i 2;5 roku mamy bardzo ciezka sytuacje rodzinna maz tylko pracuje ciezlo i tylko dorabia za 1200zl pomaga nam mops maz pracuje tylko dorywczo poniewaz nie moze podjac pracy fizycznej poniewaz jest po wypadku i po operacji nogi i kuleje chcielibysmy aby ktos pomogl zrobic dla nadzych dzieci paczke sw potrzebujemy zywnosc trwala slodycze owoce ciuchy jestesmy ze stargardu k szvzecina moj tel 506 168 085
Magda405 / 89.76.180.* / 2014-05-07 09:39
Witam potrzebuje pomocy dla mnie i mojej rodziny mam dwie córeczki 3 latka i 4 latka .
Młodsza urodziła się z wrodzoną wada serca jest po trzech operacjach.Leczenie kosztuje
Musieliśmy uciekać od teściowej na wynajem ponieważ znęcała się nade mną psychicznie i miało to strasznie zły wpływ na dzieci oczekuje pomocy w formie żywności ubranek chemii i środków czystości. Pomoc tylko dla mnie ze względu na to że tata dziewczynek pije i też nie daje sobie z nim już rady.
Mam możliwość dla niego pomocy ale on tego unika.Nie starcza nam na jedzenie i opłaty.
Od dwóch dni mam pusto w lodówce dzieci pytają o serki a w lodówce nic.. Proszę życzliwych ludzi o pomoc.
Z góry dziękuję.
onaaniol / 86.10.150.* / 2014-08-15 01:24
Prosze o kontakt na moj adres angelikarogowska24@gmail.com
...pomoge
Mirekkz / 2014-01-20 17:54
Witam proszę o pomoc. Niedawno straciłem pracę, żona jest w ciąży i mamy 2 letnią córeczkę (rozmiar 92). Spłacamy kredyt a czynsz jest bardzo wysoki. Mieszkamy w małym miasteczku i trudno tu o pracę. Nie chcę wyjeżdżać daleko, bo żona jest już w 7 miesiącu ciąży. Prosilibyśmy o kaszki dla dziecka i inne podstawowe artykuły żywnościowe. Mój e-mail: inter.83@tlen.pl
onaaniol / 86.10.150.* / 2014-08-15 01:27
PROSZE Sie do mnie odezwac na adres
angelikarogowska24@gmail.com
adres / 2013-12-01 14:22
prosze o pomoc dla moich dzieci na swieta mam 4 dzieci w tym 1 chore urodzilo sie 26 tygodniu z waga870g z tat te choroby 1 wyjazd to koszt 150zl a mam 5 w miesiacu jest o opperaci oczkow ma zaskrzep zyly watrobowei naczyniaka czeka nas rechabitacja bo nie siedzi czekamy w koleice krzepnie krew brakuie mi pieniedzy na wyjazdy juz rosze o co kolwiek mam dokumenty prosze mui meil wiktoriakasiabielawska@wp.pl
sierpc101010 / 2013-12-14 11:21
proszę pana Przemka o napisanie do mnie jeszcze raz bardzo przepraszam ale nie chcący skasowałam pana mejl.moj.mejl.sierpc101010@wp.pl
sierpc101010 / 2013-11-29 22:08
witam proszę o pomoc jestem wdowa utraciłam prace jestem bez zasiłku każda pomoc mnie zadowoli nie mam rodziny aby mi pomogli rodzice nie żyją bardzo dziękuje mój mejl. sierpc101010@wp.pl
Wapniak / 2013-09-03 10:37 / Tysiącznik na forum
O pomoc należy się zwrócić do pierwszego kombatanta R.P. Jedynego, jak sam o sobie mówi, twórcy obecnego dobrobytu.
W końcu kto jak kto, ma bogate doświadczenie w obronie praw pracowniczych i ich godności. Obalił sam reżim, dał Wam wolność, demokrację i stworzył bogate mozliwości pracy na całym świecie...łącznie z Antarktydą.
Do dziś czeka z pomocną ręką na Wasze petycje z utęsknieniem...
AnetaFabi / 78.31.148.* / 2013-09-01 21:15
Proszę o pomoc dla dzieci mojej koleżanki. Nie wiem gdzie się udać aby im pomóc. Zaczyna się rok szkolny a dzieci nie mają książek, kapci ani ubrań.Mops odmawia pomocy. Karitas się tą rodziną nie interesuje,bo po co.Ksiądz by tylko brał, a nie dawał. Nie wiem kto mógłby im pomóc.Ona przyjmie każdą pomoc. Dzieci mają 6, 8, 10 lat, ona nie może znaleźć pracy. W razie jakiegoś pomysłu proszę o kontakt:
tel.604 339 114
sabina 500 / 89.71.205.* / 2013-09-08 06:49
mam dwojke dzieci jestem samotna matka nie dostaje alimentow kilka krotnie prosilam o pomoc wszystkie instytucie bez skutku nie moge uwierzyc zeby nie dostac zadnej pomocy od panstwa dzieci mam w wieku 12 i14
Andriu1112 / 5.60.220.* / 2013-07-19 13:18
Poświęćcie mi proszę pięć minut !!!!Nie jesteście Państwo pierwszymi do których piszę i proszę o pomoc.Odzew jest zerowy czemu wcale się nie dziwie gdzie w dzisiejszych czasach wszedzie same cwaniaki i oszuści ale ja nie należę do tej grupy choć pewnie czytając to tak właśnie Państwo pomyślicie. Tracę już nadzieję w ludzi.!!!! Choć zdaje sobie sprawę,że list jest dość inny od wszystkich.Jeżeli jednak 1zł,2zł,5zł lub każda inna kwota nie jest dla Państwa dużym obciążeniem? Chcielibyście i możecie mi pomóc to bardzo Was proszę pomóżcie!! Wpadłem w sidła kredytowe i od ponad roku nie mogę sobie sam z tym poradzić. Zarabiam mniej a niżeli mam rat do spłacenia.Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej .Od nowego roku mogę utracić pracę która jak do tej pory przynosi mi największy dochód i wtedy to już będzie koniec.Koniec sensu zycia. Poczyniłem już wszelkie możliwe cięcia wydatków.Sprzedałem samochód i parę innych jeszcze rzeczy które uznałem,że będę mógł sie bez nich obyć. Łącznie z wydatkami na jedzenie co w sumie wyszło mi na dobre bo schudłem 9kg.Nie mam nikogo w rodzinie kto mógłby mi pomóc. Na znajomych też nie mogę liczyć. Na konsolidacje kredytów też nie!Moje zobowiązania te najtrudniejsze dla mnie do spłaty sięgają kwoty ponad 300tys. złotych (3 kredyty i trzy karty kredytowe..i inne drobne jeszcze )i nie wiem jak sobie z tym poradzić?.Najgorsze są raty w kwocie 1700złotych,1121złotych,1433złote 650złotych i inne...Pracuje prawie 14godzin na dobę,powoli już nie daję rady.Zdrowie troszke odmawia posłuszenstwa. Bolące nogi a dokładniej stawy kolanowe,prawie codzienne krwotoki z nosa...Nie wiem co mnie skłoniło, że w taki sposób proszę o pomoc? Chyba bezradność i desperacja. Pewnie tez w jakimś stopniu anonimowość. Myśl, że może w grupie siła,że może znajdzie się ktoś kto miał podobną sytuacje i choć w jakimś stopniu mnie zrozumie.Czasami tak myśle po co żyć? Z wesołego tryskającego humorem faceta stałem się cichym i zamkniętym w sobie i przygnębionym człowiekiem. Brak ochoty na życie.Wiem, że to dziwne co Państwo czytacie ale w desperacji i bezradności człowiek zrobi wiele. Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta.Nie chcę iść kraść.Zawsze żyłem zgodnie z prawem i tak zostałem wychowany. Półtora roku temu poznałem śliczną dziewczynę. Zakochałem się!!! Nie wie o moich problemach.Bardzo ją Kocham! Ma śliczną córeczkę. Rzadko się widujemy bo ja prawie ciągle pracuje.Z drugiej strony to co ja jej mogę zaoferować skoro nawet dziecku czekolady nie mogę kupić? Ciężko mi żyć od pierwszego do ostatniego.Nie daję rady! Gdybym mógł cofnąć czas byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! ! !Czasami nawet wystarczy słowo od nieznajomego aby chociaż na sercu było lżej. Jeżeli ktoś z Państwa zechciałby wyciągnąć pomocną dłoń będę bardzo wdzięczny. Jeżeli trzeba będzie oddam pieniądze wpłacone w póżniejszym czasie ale już bez bankowych odsetek.Podaje numer konta na który jak ktoś z Państwa zechce może mi pomóc! ! ! 67 1560 0013 2320 2934 9000 0001 Za każdą okazaną pomoc z góry bardzo dziękuję nawet kilka ciepłych słów na maila; proszeopomoc2008@wp.pl. Z wyrazami szacunku potrzebujący pomocy Andrzej
bodzik160 / 83.8.62.* / 2013-03-30 21:14
prosze dobrych ludzi z koszalina okolic o pomoc .poczebuje pracy moge pracowac jako pomocnik.renty socjalnej mam 429zl.choruje na astme .Mialbym wiekrza rente ale komornik mi bierze pszez glopote..Mieszkam w koszalinie na wynajem ,calosc daje na wynajem .Z MOPS niemam pomocy poniewasz licza mi calosc renty ,niz to co dostaje na renkie 429.zl.sam niewiem jak mam zyc wogole..Panstwo polskie nieumie pomoc ,mops pomagaja arkocholikom niz osoba co poczebuja pomocy.
Czy to uczciwe.Gdyby ktojsc dal mi prace dorywczom cieszylbym sie mam 39 lat,Jesli ktojsc niema pracy to prosze o pomoc wplaty nakonto bankowe ,kto ile moze dac!!
Bank pocztowy-87132015370348487430000001.
Boguslaw-Mysliwiec.jesli niechcesz wplacac prosze jeslijestes w koszalinie kup mi co do jedzenia..ale wolal bym prace.podaje moje G G-46739300...Zgory dziekuje za wszelka pomoc
elzbieta wlodatczyk / 37.109.86.* / 2013-04-13 01:49
zwracam sie o pomoc dla mojej rodziny jestem jusz zrezygnowana z zycia jestesmy normalna 6 osobowa rodzina mamy syna z choroba nottertona robilismy wszystko zeby go leczyc zadluzylismy sie jakos dawalismy rade do momentu az maz zachorowalma chorobe zawodowa 6miesiecy na zwolnieniupotem rechabilitacja upadlismy i niemozemy sie pozbierac nie mamy pieniedzy na nic swieta mielismy o chlebie i margarynie ja nie sypiam nie stac nas aby kupic cokolwiek dziecia syn potrzebuje opieke 24godziny na dobe dlatego nie moge isc do pracy z mopsu dostaje 520zl maz ma 1100 nas jest 6osob mozemy stracic mieszkanie bo nie stac nas na oplaty boimy sie tez o dziecidlugi nam rosna nie stac nas na dalsze leczenie syna blagam o pomoc bendziemy wdzieczni za najmniejsza pomoc choc szczerze stracilam jusz sens zycia i wiare w ludzi potrzeba nam wszystkiego ulitujcie sie nad nami zawsze radzilam sobie nigdy nie pomyslalam ze bende zebrac tak jak w tej chwili jest mi wstyd ale nie wiem jusz co robic jak by pomogla rodzinie moja smierc odebrala bym sobie zycie ale to im nie pomoze w niczym a sym musi nadal miec kontrole lekarskie i brac leki specyfik jeden do pielegnacji skory kosztuje 100 zla ma ich kilka jesli znajdzie sie choc jedna osoba podam nr konta bank zachodni wbk s.a.nr 79 1090 1359 0000 0001 0579 6264 blagam naprawde potrafimy byc wdzieczni z gory dziekuje za najmniejsza pomoc
magda.Anika / 94.251.229.* / 2013-03-10 10:26
Jestem, wręcz można powiedzieć w tragiczniej sytuacji.
Po refundacji leków dla dobra pacjenta nie jestem w stanie wykupić podstawowych leków......
Pracy tradycyjnie zero w świętym mieście czyli Częstochowie tylko kościoły , markety oraz banki i apteki ... dla schorowanych ludzi , jeszcze takich jak ja pracy niestety nie ma...mimo iż całymi dniami szukam zarówno osobiście jak i poprzez internet...normalnie masakra, aż żyć się nie chce
mam cukrzycę insulinozależną, uszkodzenie kręgosłupa, PZT oraz długotrwale leczona depresję

zażywam Insulinę humalog, humulin N ; paski do glukometru one touch select,
na kręgosłup: Ketonal, diclobrel lub diclo duo, naproxen, miozepam
na PZT :Nimesil, No-spa forte, kreon
Antydepresanty: Deprexolet, Asertin, Risset, Depakine chrono

Jeśli ktokolwiek mi nie wierzy jestem w stanie przesłac skany dokumentów dot. chorób

mój adres e-mail: magdalena.anika@hotmail.com
mój nr gg : 19403037

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ

MÓJ NR KONTA: 06 1140 2004 0000 3702 4782 7540
danna850 / 83.9.216.* / 2013-02-20 09:23
Mam bardzo biedna rodzinę po sąsiedzku potrzebują praktycznie wszystkiego pralki ,lodówki, pościeli,łóżek dla dzieci ubrań zabawek .Ich rodzina składa się z 7 osób 5 dzieci 3,7 10,11,15lat pracuje tylko ojciec dorywczo ,mama ma niewiele bo to są pieniążki z mops rodzinne i dodatki..; mieszkanie jest do kapitalnego remontu ., bardzo proszę o pomoc przede wszystkim dla tych dzieci sama mam piątkę dzieci ale jakoś to ogarniam i sama nie jestem w stanie im pomuc a nasze państwo ma to gdzieś okolice Olsztyna numer tel503485545
Danna 850 / 85.164.225.* / 2014-11-23 19:01
Prosze podac namiary nat rodziny chetnie pomoge na swieta Barbara
natalia0235 / 85.221.196.* / 2014-11-30 05:22
" Serdecznie prosze was o taki drobny zakup a te swieta beda dla nas wszystkich latwiejsze i przyjemniejsze "
I tak nasz Premier W 2012 apelowal wkladajac do kosza zakupione produkty zywnosciowe w ramach akcji "Swiateczna zbiorka zywnosc "
I bardzo mnie to zniesmaczylo.Premier rzadu winien rzadzic TAK aby nie musial robic gestu dla ubogich.A jezeli juz dla uspokojenia sumienia to, moze tak apel do Poslow,Senatorow o podzielenie sie w grudniu miesieczna pensją.

Ludzka rzecz pomagac

Kochani może ktoś z was chciał by przekazać żywność w postaci olej, makaron, cukier, konserwa mięsna, konserwa rybna, margaryna śniadaniowa, barszcz biały, barszcz czerwony, zupa pieczarkowa, kakao, rodzynki, herbata, buraczki ćwikłowe, mak....itp dla rodziny z 7 dzieci ktorej bardzo by pomogło i w dniu świat sprawiło by ogromna radość wspólnych przygotowań .
Osoby chętne proszę pisac natalia0235@o2.pl podam adres rodziny można nich odwiedzić osobiście.
paulinakulis / 2013-01-09 22:45
proszę o jakąkolwiek pomoc paulinakulis@o2.pl swoją sytuację mogę opisać przez e-mail
sebka ada / 176.110.159.* / 2012-11-30 15:38
Bardzo prosze o pomoc jesteśmy w trudnej sBardzo prosze o pomoc jesteśmy w trudnej sytuacjimaterialnej ,mamy 5-cioro dzieci w wieku 14,12,10,8,7 lat. 4dziecii są nie pełnosprawne ,3 synów nie umią mówić jeżdze z nimi do lokopedy , 2 synów są chore na głowe . chodzą do szkoły specialnej . idą święta a my nie możemy dzieciom kupić coś pod chojnke żeby się troche cieszyli że są swienta. BARDZO PROSZE O POMC DLA NASZYCH DZIECI stubno229/2 koło przemyśla

Najnowsze wpisy