Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Brak popytu na akcje

Brak popytu na akcje

KOLO / .* / 2005-03-15 19:52
Komentarze do wiadomości: Brak popytu na akcje.
Wyświetlaj:
nicik / .* / 2005-03-17 19:00
O rany !!! Co tu tak cicho ??? Cóż też biorę tyłu, jedynym kwitnącym kwiatuszkiem w moim zwiędłym wazonie jest Dżelfi. Ale ja ją kupiłem po 66 :( więc czekam i myślę kiedy sprzedać ... Mam też PKO BP który to paper dzisiaj nie dał się stłamsić do końca! Poza tym nyndza że lepiej nie pisać ! W takich momentach myślę, że dywersyfikacja na różniste papery dała mi niewiele, ale dobrze że mam jeszce nieruchomości :))) akcje to tylko 30% moich assets!Ale to i tak niewielkie pocieszenie ... Jak tam wesoła kompanio - może ktoś się odezwie ??? Gdzie orzeł, hajdi, dżeju, anna, strokuś i reszta ??? Meldujcie co u Was, bo sie niepokoję!
Tomek / .* / 2005-03-16 16:28
Taka sytolacja moze sie utrzymac na rynku mniejwiecej to polowy maja, jak tylko wybory sie rozpocznom i kurs ropy obnizy sie do 40 $ za barylka. Trzymajcie kase na koncie i czekajcie na dobry moment.:-)
dżeju / .* / 2005-03-16 14:58
w tej chwili to nic nie jest interesujące, k*** mać. po prostu rzeź. wszystko spada. dziękujemy panu Belceostał nam sie ino dej-trejding lub forex. ma ktoś doświadczenie w tym forexie? jak tak sobie kombinuję, to nietrudno było przewidzieć osłabienie PLN. jak się gra, może mnie ktoś oświecić, podesłać jakiś adresik z instrukcją lub ją samą?
Giant / .* / 2005-03-16 16:03
płaczę ale się nie poddaję, wszystko zap.... w dół jak wostok bez przeglądu.Może ktoś coś pozytywnego, jeżeli ktoś jest na +, proszę niech się pochwali to mi się troszkę lepiej zrobi.Ja na wszystkim zbliżam się średnio na -10%- bardzoooo pouczające doświadczenie jak na nowicjusza.
"green" / .* / 2005-03-16 18:10
zainteresuj się jeleniem!!!
Tomek / .* / 2005-03-16 14:42
Wtej chwili Getin jest interesojacy 3,17 za sztoke, Getin ma bardzo dozy potencjal wzrostu zwlaszcza ze 31 marca upublikowany bendzie raport za 2004 rok
Andrzej / .* / 2005-03-16 14:20
Mam nadzieję, że wszyscy przeżyli :).Wygląda na to, że zaczęło się od trzęsienia ziemi, oby potem napięcie dalej nie rosło. Ciekaw jestem czy wszyscy zdążyli uciec z papierów na czas. Mnie udało się to w ok. 60 % portfela. Jednocześnie przekonałem się jak trudno wyjść z konkretnej firmy przy tak małych obrotach i prawie zerowym popycie. Czy ktoś z Państwa robił już dzisiaj jakieś zakupy ? Wiem, że dopiero gdy nikt z graczy giełdowych (nieliczni) o tym nie pomyśli wrócą wzrosty. Dlatego pytam :)Ukłony dla Orła za wykład o konieczności dywersyfikacji portfela, to apropos wcześniejszej uwagi.Czy po odreagowaniu rzeczywiście myślicie, że rynek (wig20) spadnie do 1800 ???
orzech / .* / 2005-03-16 15:24
Ja nie wyszedłem dziś z niczego. Karrrramba !!!!!!A miałem takie plany. Miesio, Kredyty, Getin, Ferrum a nawet Borys pogłebiaja moja frustrację.Nawet Netka zdradziła mnie dziś.... Jak to kobieta.Ale trzymam sie i nie sprzedaję (jeszcze...)
orzech / .* / 2005-03-16 12:49
Insulinkę warto trzymać. Pisałem już wcześniej o Biotonie. Dzisiaj jeszcze nie spada. Może jutro? Też się czaję. Czekam na dół.Widzieliście jak ktoś łyknął błyskawicznie 700.000 akcji Netki ? Krótka piłka !
Giant / .* / 2005-03-16 11:51
Hello, ktoś może wszedł w Bioton?
zdołowany / .* / 2005-03-16 10:43
ludzie pocieszcie mnie bo chyba nie zdzierżę, już brakuje mi nerwów :(
zdołowany / .* / 2005-03-16 10:43
ludzie pocieszcie mnie bo chyba nie zdzierżę, już brakuje mi nerwów :(
zdołowany / .* / 2005-03-16 10:42
ludzie pocieszcie mnie bo chyba nie zdzierżę, już brakuje mi nerwów :(
zdołowany / .* / 2005-03-16 10:41
ludzie pocieszcie mnie bo chyba nie zdzierżę, już brakuje mi nerwów :(
Giant / .* / 2005-03-16 00:21
Co to za gwiazdki?Ktoś wie, czemu one wskakują?Wilki Brat patrzy czy ki ch...?
guru / .* / 2005-03-16 09:52
to matrix jak cała ta zabawa
Giant / .* / 2005-03-16 00:18
oj czas do łóżka...Mordędze- tak się piszę?Oczywiście p****ół nie pirdół, chociaż i tak na ten sam p****ół wychodzi
bard / .* / 2005-03-16 00:15
Obserwatorów wielu i każdy liczy że coś skorzysta - moja propozycja dajcie coś od siebie :-)))
bard / .* / 2005-03-16 00:18
Co do tego od siebi - jestem obserwatorem od kilu ładnych misuiecy czy skorzystałem? na zozolach - resztę starałem się oceniać i wyceniać sam - perspektywy? - rynek poleci w dół ale .. nie tego się wszyscy sopodziewamy?! prawda
guru / .* / 2005-03-16 08:46
zAwsze jest coś w dół potem w górę i znowu w dół i znowu w górę i ..........najgorsza byłaby sytuacja gdyby nic nie spadało i nie ROSŁO !!!
Giant do Nocnych Inwestorów / .* / 2005-03-16 00:13
Ja eksperymentowałem troszkę z debiutami ale po ostatniej mordędze z Zelmerem i Polmosem dałem na razie spokój. Z Zelmerem odsetki od kredytu miałem jakieś 2 tysia, nakombinowałem się z 2-3% przyznanycha akcji, żeby koniec końców wyjść more-less na 0, a ile przy tym załatwiania, papierów, pirdół- dla 50 PLN?- nie wartoJak to było Orzeł; ostatni będą pierwszymi?
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy