Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Brak popytu na akcje

Brak popytu na akcje

KOLO / .* / 2005-03-15 19:52
Komentarze do wiadomości: Brak popytu na akcje.
Wyświetlaj:
guru / .* / 2005-03-15 23:50
jak ktoś bardzo chce mieć takie akcje to chyba taniej wyjdzie kupić potem(przy dużej redukcji to specjalnie nie ma sensu inwestować teraz w debiuty-a może się mylę)
Tomi / .* / 2005-03-15 23:27
Jutro Bioton. Ktoś się na to zapisywał???Coś mi się wydaje że ich debiucik nie będzie udany - co o tym sądzicie???
orzeł / .* / 2005-03-15 23:21
a ja ostatni a ostatni będą pierwszymi :)
KOLO / .* / 2005-03-15 19:52
Witam wszystkich,wygląda na to, że jestem pierwszy:)od kilku tygodni przyglądam się trwającej tu wymianie poglądów i czasami "łykam" jakieś "sugestie"niestety po ostatnim "połknieciu" chyba będę musiał żyć na kredyt :( ON WŁAŚNIE ZDOŁOWAŁ MNIE NA PONAD 6%wygląda na to,że nie ładnie "podsłuchiwać"... dobrze mi tak :((
Tomi / .* / 2005-03-15 23:23
sygestie sugestiami, ale pamiętaj, że my też się mylimy. Nie daj się zwariować i używaj zdrowego rozsądku.Nie bierz kredytu bo to jest jak szubienica !!! Uprzedzam ze jak wtopisz kasiorkę to nie będziemy się dla ciebie zbierać - pozdrówka :)
KOLO / .* / 2005-03-16 09:26
ten "kredyt" to kredyt bank a na giełdzie jeżdże za swoje ;-)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy