Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Początek tygodnia na GPW w słabym stylu

Początek tygodnia na GPW w słabym stylu

orzeł / .* / 2005-03-14 19:47
Komentarze do wiadomości: Początek tygodnia na GPW w słabym stylu.
Wyświetlaj:
p / .* / 2005-03-15 23:06
Zobacz nasze: 1) Komentarze dzienne i tygodniowe 2) Informacje o spółkach wraz z wykresami 3) Analiza techniczna spółekDodatkowo dla zarejestrowanych inwestorów oferujemy Budzik Inwestora – mail, który trafi na Twoją skrzynkę przed 6:40 i będzie zawierał wszystkie ważne informacje o tym co się wydarzyło w nocy oraz pierwszy komentarz o tym co się może wydarzyć w ciągu dnia. Analiza programów partii politycznych pod kątem zgodności z teorią ekonomii.W dziale Linki znajdzie niespotykaną listę ciekawych stron, które warto odwiedzić.To wszystko w serwisie ****************
wnerwiony / .* / 2005-03-15 18:30
Goniłem tego niedźwiedzia po krzakach z taaaką pałą, ale się chytra bestia schowała i niestety nie przetrzepałem mu skóry, może jutro się uda?
wnerwiony / .* / 2005-03-15 18:25
Goniłem tego niedźwiedzia po krzakach z taaaką pałą, ale się chytra bestia schowała i niestety nie przetrzepałem mu skóry, może jutro się uda?
Piękny Marian / .* / 2005-03-15 17:50
Witam szanownych inwestorów. Do tej pory byłem obserwatorem waszych komentarzy a teraz się dołączam. Co wy takie smutne minki macie Cieszcie sie, wiosna idzie i może na giełdę zajrzy i wyniesie w górę indeksy. ja dzisiaj zainwestowałem pół na pół Amica i Mini. Jak nie wyjdzie to będę płakał z wami
Giant / .* / 2005-03-15 21:57
Witaj Marian,jeszcze raz dzięki za odpowiedź odnośnie ogólnie pojętej edukacji. Co do Amici i Mini, życzę powodzenia, sam nie mam- zimuję z innymi "pewniakami".
orzeł / .* / 2005-03-15 16:02
chciałem sobie jakieś mole kupić ale się nie doczekałem :)
orzeł / .* / 2005-03-15 15:40
Ty się śmiej z mojej Amiki Strokusiu Ty jeden to mój najmocniejszy papier w portfelu:):):)
orzeł / .* / 2005-03-15 15:36
a jednak orły nie jedzą moli :) dobrze że sprzedałem zaraz jak nie poszedł po moim niefortunnym zakupie:) wtopka 2,5 % w tempie błyskawicznym :(
strokuś / .* / 2005-03-15 16:57
dziś i wczoraj na molu to coś w stylu kontraktów - święta na Węgrzechja dzisiaj dokupiłem - a czy słusznie to się okaże jutroale ostatnio lepiej mi wychodzi ograniczanie strat niż generowanie zysków ;)
wnerwiony / .* / 2005-03-15 15:05
Przywalił ktoś kiedyś niedźwiedziowi? Bo jak się wk...., to tylko futro będzie fruwało !!!
Anna / .* / 2005-03-15 15:22
Wnerwiony Ty nie czkaj tylko działej :)
guru / .* / 2005-03-15 12:57
jaki trzeżwy naród mamy ho ho!
guru / .* / 2005-03-15 12:12
MALUCHY! MALUCHY! MALUCHY!-dalej ciągnąć za wigiem w górę!
hajdi / .* / 2005-03-15 07:03
A moze dla odmiany bysmy dzis w koncu pojechali do gorki np +2,5% na wigach bo to nudne tak w dupe caly czas dostawac
guru do mary / .* / 2005-03-15 01:19
dzięki przemyślałem przespałem zrozumiałem na czym polega fenomen tego czego nie wymówię
wojtek / .* / 2005-03-14 23:12
Proszę o pomocProszę Was!!! o przesłanie wymienianych przez Was wcześniej pozycji książkowych... stały czytelnik Waszych postów z góry dziękuję i goraco pozdrawiam: mój adreswojtek-50w@o2.pl
orzech / .* / 2005-03-14 23:32
Wojtku,Nie panikuj bo straszysz hossę a my tu ledwo zipiemy pod misiami. Sprawdź posty pod wczorajszym komentarzem. Tam masz linki do 4 książek. Jak przeczytasz to wtedy będą nowe.Z czytelniczym pozdrowieniem ! ;-))))
orzeł / .* / 2005-03-14 23:00
już dawno nie miałem tak mało kasy jak dziś a to nie dobrze wróży:(stroke to w co mam wrzucić wolną gotówkę co z tym rynkiem długu jak się ma to do naszej złotówki ps odpowiedzialność za własne decyzje absolutnie biorę na siebie:)
strokuś / .* / 2005-03-14 23:42
złotówka złotówką, ale jednak spadek wzrostu PKB, deflacja luty/styczeń, niska inflacja w lutym, pozytywna korekta danych ze stycznia i to wszystko nie uwzględnione w dotychczasowych oczekiwaniachcięcie stóp pod koniec m-ca to już tylko formalnośćna ds0509 chorągiewka, która jutro skończy się wyraźnym wybiciem w góręnajwyższy czas zamienić amicę na obligacje ;)
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy