Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Początek tygodnia na GPW w słabym stylu

Początek tygodnia na GPW w słabym stylu

orzeł / .* / 2005-03-14 19:47
Komentarze do wiadomości: Początek tygodnia na GPW w słabym stylu.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-03-14 22:58
witaj Stroke:)ja dziś na całości - 1,5 % ale nie to mnie martwi najbardziej bo jak poskładać te minus 1,5 lub więcej z ostatniego czasu to mi się uskłada tyle że hoho właśnie:)jak zaatakują kosmici to się otrząsnę bo oni tak właśnie atakują ostatnimi czasy :)choć na maluchach ostatnio smutno bardzo i tak chyba jest, że powoli dobre informacje są wykorzystywane do wychodzenia z papierów np dzis mci a to zasada która funkjonuje gdy na giełdzie to świństwo na "b" się zaczyna:(
strokuś / .* / 2005-03-14 22:47
hoho, ale ciszaalbo grobowa, albo wszyscy się wzięli za czytaniejeśli chodzi o to pierwsze to mogło być gorzejBurza Cennych Papierów dzisiaj 2,84% w dół, a nasz W20 w końcu tylko -1,1%na osłodę pozostaje, jak zwykle ostatnio, rynek długu - ciągle jakieś pozytywne niespodzianki :)
orzeł / .* / 2005-03-14 19:47
Witajcie ! NIe będę pisał o dzisiejszym dniu bo mi się nic oprócz k**** mać nie chce z litterek złożyć:) Co do literatury to propozycja życzliwego jest super bo przesłanie nie jest łatwe a wręcz niemożliwe. Tak wieć ekonto założyc muszę i wtedy pozasysacie do woli:) przepraszam ale chwilkę to potrwa bo komputerowiec ze mnie żaden a czasu wolnego brak:) Orzeszku liczę na Ciebie daj mi proszę instrukcję jak mam to uczynić a niechybnie zrobię :)
orzech / .* / 2005-03-14 22:54
Orzełku,O dzisiejszej sesji też się nie wypowiem. Po co sie denerwować przed spaniem. Popłynąłem dzisiaj oj popłynąłem...Co do e-dysku - całą procedura wytłumaczona jest na tej stronce a założenie konta w m-banku coby zyskać 100 mb nie wchodzi bo ja się nie kwalifikuję (mam tam konto od 4 lat ;-) ).Wypaliłem dziś za to 5 CD z książkami. Nagrody wylosowali:Anna, Tomi, T.Z. z Gdańska, A.G. ze Szczecinai A.M. z Łomianek, którzy nadesłali maile z danymi. Nagrody prześlemy pocztą :-))W tym celu jutro się tam udam i wtedy podam na priva skolko mienja nalieżyt'sa.Sorki, że podaję inicjały ale nie daliście swoich nicków do maila (oprócz Anny i Tomiego).Sądzę, że nagrodzeni ;-) pomogą mi w dystrybucji i w ten oto sposób przy pomocy tzw. marketingu wirusowego zaopatrzymy w wiedzę większość stałych forumowiczów.Liczę jutro na odbicie na małych bo jak nie to "...ino sznur...":-)))
Tomi / .* / 2005-03-15 17:37
Orzechu dzieki serdeczne :)))Pozdrawiam
nowy / .* / 2005-03-15 12:11
Ja również dziękuję za nagrodę. (AM to ja;))Oczywiście jak tylko dotrze do mnie wspomniana płytka, na ochotnika zgłaszam chęć pomocy przy dystrybucji ;)Pozdrowienia
anna / .* / 2005-03-15 10:22
Dziękuję Orzeszku za nagrodę :)Popłynełam razem z wami :) pozdrawiam
guru/dołu / .* / 2005-03-15 02:04
ORZECH ty twardy masz być o sznurach to ty nie wspominaj bo jeszcze ktoś pomyśli że miękniesz.A na jutro ja też trochę liczę bo jak nie to ....pojutrze(tak myślę)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy