Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Chcesz być wielki, ugryź psa

Chcesz być wielki, ugryź psa

skomentuj
Money.pl / 2006-09-01 08:48
Komentarze do wiadomości: Chcesz być wielki, ugryź psa.
Wyświetlaj:
Karolla / 83.238.160.* / 2006-09-07 07:12
Bardzo fajna gazeta, orginalne artykuły i wreszcie głos wolny i nieskrępowany no i nie skorumpowany! Pod dzisiejszymi rzadami, to coraz większa rzadkość, niemniej nadal ceniona, nawet bardziej niż za demokracji! Przepraszam, za wybicie się z tematu, ale nie mogłam się powstszymać. BTW - miernotę ze stołków rzadowych trzeba ośmieszać - brawo!
Defekt Motyla / 83.15.229.* / 2006-09-01 18:34
Ugryź małpę a wystawią ci europejski nakaz aresztowania /ENA/.
Hiszpanie twierdzą, że małpy będą zrównane w prawach z ludźmi jako krewni z tej samej branży Primates L. W razie napadu na ZOO polskich księży kreacjonistów z Uniwersytetu Wyszyńskiego z Warszawy mogą oni się spodziewać za pogryzienie małp ENA. Jedynie Paraplegicus Linneus /PL/ może twierdzić, że w Polsce jest sieć dróg. Może również wysunąć na tej swojej własnej zasadzie tezę, że w Polsce nie ma bezrobocia, że wszyscy Polacy jedzą 2 posiłki dziennie, w każdym mieście są dwa kina, że jest dostęp powszechny do internetu, i że telefonia nie jest kartelem podobnie jak i "system" bankowy. Jak również, że wipizdrzone Wyższe Szkółki produkują noblistów, wszyscy polscy profesorowie w publicznych wypowiedziach dają wyraz znajomości corespondence theory, a obywatele uczą się angielskiego lub dowolnie innego języka i komputera dając wyraz przywiązania do trzeźwości.
Badania na kreatywną autocenzurą /Creative Autism, CA/.
Badania te dowodzą, że CA jest oznaką zdrowia psychicznego i definiowana jest jako konieczna asertywność w warunkach silnego pobudzania ośrodków imponderabilii zawartych w centrach ideologicznych-politycznych /Creature Ideas Policy, CIP/. Rozpoczęły się badania nad obszarami malwy /The Areas Malwa Vistula L./ i dzięcięliny pały L. /DP/ dowodzące hipotezy alergicznego wpływu tych typowo polskich roślin na CIP.
Marek53 / 83.24.41.* / 2006-09-03 01:17
Ma wyarźne objawy defektu motyla.
picnaH2O / 83.23.161.* / 2006-09-01 20:44
widać.że DM wysoko uczony bo tak fanzoli ,że nic pojąć nie mogę.Może łyknij parę głębszych to wróci normalna mowa.Ino nie zacznij bełkotać jak to uczeni mają we zwyczaju,a już szczególnie niektóre profesory,Zasiądzie taki na urzędzie i klękajcie narody.
MAREK1954 / 83.16.4.* / 2006-09-01 20:11
Witam Defekt Motyla!
A gdyby tak Pana ugryźć, to co by się stało?
A co Pan by na to powiedział, na ugryzienie?
Pozdrawiam!
Defekt Motyla / 83.15.229.* / 2006-09-02 15:31
Dzięki Szanownemu Markowi 1954.
Tekst ma ** zamiast "IP".Zakreślenia te **dodał automatyczny program portalu Money.pl. Oryginał ich nie zawierał. Dlatego jest ten DEFEKT tekstu. Tak więc jeden cel już zrealizowany.
Pyta Pan o przypadek zdrowego stylu życia /Clinic Style of Life. CSL/. Gryzący /Lekarz/ demonstruje gryzionemu /pacjent/ jedynie prawdziwy styl życia. Jak każdy prawdziwy czyn jest on czysty etycznie, a jako czysty jest zdrowy. Po zaspokojeniu tej potrzeby Lekarz może mieć pełne relacje z innymi podmiotami życia społecznego i publicznego. Ten czysty bezinteresowny czyn może mieć jeszcze mutację terapeutyczną: doprowadzenie Pacjenta do normalności, lub edukacyjny : uczenie "życia prawdziwego".
Niższy poziom: osiągnięcie jedynie biologicznej satysfakcji polega na wyselekcjonowaniu okazu, przygotowaniu /Logistic/, dokonaniu biologicznie wypełniającego czynu i błyskawicznym zniknięciu w ciemnościach.
Trzeci przypadek, powszedni np. w miejscu pracy skończyłby sie zwolnieniem Lekarza lub zapłaceniem odszkodowania i kosztów postępowania sądowego przez Pacjenta za mobbingowe /Mobbing Style of Life/ doprowadzenie Lekarza do demonstracji CSL; inaczej: zamanifestowania swojej właściwej istoty; lub jeszce inaczej: osiągnięcia w autentyczności, identyfikacji ?Definition/.
Badania nie wysuwają tutaj teorii: dlaczego tak się dzieje? Genetyka, grupy rówieśnicze, marzenia, literatura - każda z tych hipotez jest uprawniona. W Pergamon Museum są przedstawienia starożytnych przebranych za zwierzęta. Czy to maska /Persona/, zabawa, identyfikacja...? Dlatego badania używają pojęcia CSL.
ppp998 / 193.210.145.* / 2006-09-01 14:57
Trochę uczciwości Redaktorze. Tak samo jak nie jest wina tego rządu oddanie tych 7 km autorstrad w tym roku, tak samo nie jest jego zasługą oddanie ostatnio dziewiećdziesieciokilometrowego odcinka takiem drogi..

Niech się Pan zlituje, bo hatko czytać ....
Piotreq / 195.116.249.* / 2006-09-01 09:49
W Czechach drogi? Takiej drogi jak z Cieszyna do Jablunkowa nie widzialem. Same dziury, czasem na 40cm. Drogi sie zmieniają na łądne i wzorowo odśnieżone niedaleko - w Słowacji.
lopp / 83.15.97.* / 2006-09-01 09:14
Jak ktoś nie z PiS-u to gazety się nim nie interesują. W/w nieborak tyle dobrego chce zrobić a nie z PIS-u. Jasiu P. już zapomniał jak w czasie wyborów merdia bezczelnie grały do jednej bramki promując lumpenliberałów. A teraz także w merdiach odbywa się regularne kopanie PiS-u do czego Jasiu P. przykłada swoją nóżkę. Co do tirów, tiry powinny być wożone na lorach a tymczasem ktoś w Polsce kolej zniszczył w dużym stopniu. Co do autostrad to w Polsce byłyby piękne autobany gdyby??, gdyby plan Barbarossa zaczął się o kilka lat póżniej albo gdy bolszewicy dostaliby w skórę. A tak mamy obłąkane rodzime lewactwo zwane lumpenliberałami, mamy zniszczone drogi żelazne a autostrady wcześniej na marsie wybudują niż w Polsce.
Kero / 2006-09-01 08:52 / -
Nie wiem czy z autora teksu jest większy malkontent niż ja czy przejaskrawić chciał świadomie zapęd budowy autostrad w przyszłym o 1km. Wedle mojej wiedzy ma to być 6km a nie aż 7.
MAREK1954 / 83.16.4.* / 2006-09-01 08:48
Witam Pana!
W Czechach i w Niemczech mają drogi, bo ich nie reformował Genialny Guru Balcerowicz. Mieli niebywałe szczęście. Nie tak jak Polska i np. Gruzja.
Pozdrawiam.
Floyd / 2006-09-01 12:49 / Tysiącznik na forum
Panie Marku. Niezależnie jak szlachetnymi kierujemy się intencjami to dodrukowywanie pustych pieniędzy jest najzwyklejszym oszustwem, niezależnie czy robi to państwo czy kryminalista w garażu.
Oczywiście, że są tacy którzy i na inflacji potrafią zarobić ale też są tacy którzy muszą za to zapłacić. Za tzw. komuny ci co mieli dostęp do deficytowych towarów nieżle potrafili zarobić na inflacji. Producenci natomiast starali się coraz bardziej zmniejszać produkcję aby ograniczać straty. Efekty takiej polityki byl widoczne pod koniec lat 80tych.
Problem prywatyzacji (bo i to oskarża się Balcerowicza) to całkim inna bajka. Zawsze można powiedzięć, że sprzedano za tanio lub nie temu co trzeba. Najbezpieczniej byłoby nic nie robić, co też niektórzy ministrowie czynili i dzisjaj mają święty spokój. Proszę łaskawie zwrócić uwagę na fakt, że WSZYSCY ministrowie skarbu państwa którzy cokolwiek sprzedali, niezależnie czy z prawicy czy z lewicy byli i są oskarżani o niecne czyny w związku z prywatyzacją.
Marqus / 217.8.162.* / 2006-09-01 13:13
na samej inflacji nie da się zarobić - wspomniani ludzie zarobili na dostępie do deficytowych dóbr, a B nie oskarża się ( przeważnie ) o prywatyzację , ale o tzw "łżeliberalizm" czyli w praktyce o cofnięcie wolnorynkowych reform Rakowskiego a gardłowanie za wolnym rynkiem.
Floyd / 2006-09-01 19:01 / Tysiącznik na forum
Dostęp do dóbr jest warunkiem koniecznym ale nie wystarczającym do uzyskiwania wysokich, niczym nie uzasadnionych zysków. Wysoka inflacja sprzyja takim zyskom bo ludzie uciekają z pieniędzmi i gotowi są kupić byle co i za każdą cenę. Spadek produkcji też jest ścisle związany z inflacją, a zatem im mniejsza produkcja tym większą wartość ma dostęp do niej. W tym też sensie można zarabiać na inflacji.
Kero / 2006-09-01 11:24 / -
Hmmm, brak wiedzy nie uprawnia wcale do bełkotania bzdur na forum.
Balcerowicz to finansista a nie budowniczy dróg. Nie jest także twórcą polskiego nadzwyczaj często głupiego prawa.
To jakieś dziwne zjawisko albo Balcerowicz to rzeczywiście guru bo nawoływania "Balcerowicz musi odejść" słychać od chwili jego pojawienia się w polskich finansach publicznych a póki co nikt nie był w stanie go usunąć. Balcerowicz jak był tak jest i wcale go nie popieram co jednak nie uprawnia mnie to do bełkotania na jego temat. Jaki zatem wniosek? Pewnie sam jest temu winien, że go nie usunęłi:-), albo dlatego, że Czesi mają lepsze drogi.
MAREK1954 / 83.16.4.* / 2006-09-01 20:06
Kero, drogi Panie!
To nie tak. "Nie jest także twórcą polskiego nadzwyczaj często głupiego prawa." Ale p. Balcerowicz ma swój udział w tworzeniu tego- miejscami głupawego prawa- i to nie maly. Był wicepremierem? Ministrem? Szefem najważniejszej w Polsce partii? Czy, może mi się śniło? "a póki co nikt nie był w stanie go usunąć." I o czym to świadczy? Ano o klasie polityków, którzy mogli go wywalić, ale ważniejszy od niego jest interes Polski. Wyobraża Pan sobie wrzask "określonych kręgów", gdyby się go wyp...? Proszę spojrzeć chłodnym okiem na to co się wyprawia teraz, gdy p. Prezydent wyraził swoje osobiste zdanie o karze śmierci. Jakie niewypowiedziane przez niego słowa wkada się w jego usta. Jak się przekręca i przeinacza. A to jest tylko gadanie. Natomiast przy sprawie p. Balcerowicza zaangażowany jest olbrzymi kapitał, olbrzymie pieniądze.
Co by się działo? Może Pan podpowie?
Pozdrawiam wszystkich.
exxel / 83.11.26.* / 2006-09-01 13:01
Od razu widać ze dla Pana Kero Balcerowicz to guru. :)
Skoro nie przyjął do wiadomości intencji komentarza Pana Marka 1954. A intencja tej wypowiedzi wg mnie jest taka iz to pieniądze i system finansowy ma decydujący wpływ na politykę rozwojową państwa. I wg Pana Marka 1954 Pan Balcerowicz bardziej zaszkodził niż pomógł naszemu państwu w rozwoju, czyli że lepsza była by reforma wg Pana Klausa kturego to Pana mają szczęście mieć Czechy. :)
Szacunek obu Panom oraz oczywiście forumowiczom :)
Kero / 2006-09-01 16:47 / -
Niestety drogi/a exxel muszę zacytować własne słowa
"Balcerowicz jak był tak jest i wcale go nie popieram" aby wskazać na pobieżność w czytaniu.
Dodam jeszcze, że wieszanie psów na kimś kto skutecznie tkwi w finansach bez względu na kolor rządzących przez lat naście jest raczej zwyczajnym pieniactwem a nie argumentem merytorycznym.
Z wieloma decyzjami Balcerowicza nie zgadzam się ale to nie oznacza, że jest winien miernej wilkości kolb kukurydzy na Lepperowym polu.
homo / 87.96.68.* / 2006-09-01 16:39
Zierzeta sa pod ochrona ipsow sie nie gryzie nie ma takiej potrzeby ale kota mozna popedzic lub obroze i w jarzmo tz ludzie moga niewytzymac tej niesprawiedliwosci ktora zwie sie prawo i sprawiedliwosc i zaczna gryz psy jak w filmie gdzie jugoslowianski partyzant przywiazany do drzewa iszczuty psami przez SS w rozpatrzy gryzl psa Tz w XXI wieku gryzienie psow przez ludzi jest niehumanitarne ale jazmo i obroza dla ludzi to zniewalanie spoleczenstwa przez rzadzacych prawem i sprawidliwoscia kota.
laps / 83.15.97.* / 2006-09-04 18:26
No i kto ma jeszcze wątpliwości, że homo to chorzy psychicznie osobnicy???.
skomentuj

Najnowsze wpisy