Forum Polityka, aktualnościKraj

Chlebowski startuje do Senatu

Chlebowski startuje do Senatu

Money.pl / 2011-08-23 13:18
Komentarze do wiadomości: Chlebowski startuje do Senatu.
Wyświetlaj:
Piqś / 87.206.180.* / 2011-08-23 22:42
cyt:
"Chlebowski rozdaje kasę

Jeśli Platformie nie uda się zlikwidować abonamentu za radio i TV do końca roku, to w 2010 Chlebowski będzie co miesiąc oddawał swoją dietę poselską na cel charytatywny. Wierzycie?

Źródło: forum/ Chlebowski modli się o ustawę.

Zlikwidowanie abonamentu to jeden ze sztandarowych projektów PO. Niestety, jak dotąd nic z tego nie wyszło. Partia przygotowała jednak nową ustawę medialną, która wreszcie spełni ich wyborczą obietnicę.

Jeśli się uda, to media publiczne będą finansowane z budżetu państwa. Chlebowski jest na tyle pewien sukcesu ustawy, że założył się z "Faktem". Jeśli PO zawiedzie - szef klubu będzie co miesiąc oddawać swoją dietę na wskazany przez brukowiec cel charytatywny. Chodzi o niemałe pieniądze - około 30 tysięcy złotych.

Deklaracja o równie kontrowersyjna, co głupia. Bardzo chcielibyśmy, aby ustawa weszła w życie dopiero w styczniu albo lutym. Żeby zobaczyć, czy Chlebowski dotrzyma słowa. "

Widzisz zbysiu (celowo z małej!) pamiętam twoje obietnice i jak wygrasz to przynajmniej będziesz miał czym płacić bo jak nie to z czego ? -:)
.obiektywny. / 81.190.72.* / 2011-08-23 20:53
No , i przyszła koza do woza ...
roman1 / 79.186.29.* / 2011-08-23 20:12
jeżely mogą startować takie bezrozumne wycieruchy jak prof bender.to o co chodzi.
roman1 / 79.186.29.* / 2011-08-23 20:10
pis to zgraja zajadłych krytyków,a od wieków wiadomo,że najlepszym krytykiem jest ten co sam nie umie nic zrobić.gdyby wygrali wybory to biednaPOLSKA.
jakub2 / 31.61.43.* / 2011-08-23 19:54
Teraz będzie śmierdział swoim potem w senacie , ryży aferzysta , to trzeba mieć tupet , no ale pieniądze nie śmierdzą - tylko on - potem i aferami
bsf / 87.205.175.* / 2011-08-23 16:09
Błazenada czy POwaga SENATU miro&zbycho&rycho&kasa
arch / 2011-08-23 16:17 / Tysiącznik na forum
Dziwisz się ? skoro - Firmy zaczną zwalniaćludzi
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/540602,firmy_zaczna_zwalniac_w_jakich_branzach.html
Ceneo / 79.187.93.* / 2011-08-23 15:55
Choć nie jestem z Pańskiego okręgu wyborczego, podzielam Pańskie stanowisko: Pan korzysta z pełni swoich praw, wyborcy mają prawo wybrać, a my wszyscy oceniać Pańskie stanowisko i kwalifikacje.
Trzymając się tej konwencji powiem tak: polityków winny obowiązywać wyjątkowo wysokie cenzusy standardów, Pańską decyzję o kandydowaniu odbieram jako chęć prolongowania przywilejów z których Pan korzysta i po prostu obronę intratnego miejsca pracy. Oczywiście jest to wyłącznie mój prywatny punkt widzenia, do którego posiadania i prezentacji mam pełne, niezbywalne prawo. Przyjmuje, że inni mogą go nie podzielać.
Krytykować PO Pan nie chce jako rasowy polityk: nie ma co zamykać sobie drogi do powrotu w przyszłości. Gdybym ja czuł się niewinny i skrzywdzony, po prostu bym nie darował, że zniszczono mi tak pięknie zapowiadająca się karierę polityczną.
Cóż partiokracja ma swoje prawa. To jeszcze jeden dowód na to jak społeczeństwo obywatelskie jest manipulowane, jak niezbędne są daleko idące zmiany ustrojowe, w tym w odniesieniu do ordynacji wyborczej i zasad finansowania partii politycznych.

Szerzej na ten temat:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
sisley / 213.77.28.* / 2011-08-23 15:15
Panie Chlebowski, oszczędź sobie pan kolejnego wstydu. Człowiek przyzwoity by milczał i z polityką dałby sobie spokój. Tylko z panem jest inaczej, pan jesteś bezwstydny.
Rybia Odwaga / 2011-08-23 15:20
Hahaha...to jest właśnie nasz kraj!!!
psimswedem / 85.222.86.* / 2011-08-23 15:08
ale ma poparcie na tym forum! Nikt by facetowi nawet psa nie pozwolił pilnować.
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-08-23 14:56
to byś pan zniknął z życia publicznego raz na zawsze, ale że Tyś jest świnia pierwsza do koryta to twoja szemrana przeszłośc ci nie przeszkadza, ale mam nadzieję że wyborcy pokażć ci gest Kozakiewicza już niedługo
Polak123 / 213.76.179.* / 2011-08-23 13:27
Nagle bariery będzie zwalczał... A czemu tego nie robił przez te wszystkie lata? Po co to obiecywać gruszki na wierzbie? Człowieku co ty sam możesz zrobić? Siusiu najwyżej... i to dopóki będziesz sprawny bo jak podupadniesz na zdrowiu, czego oczywiście nie życzę, to kaczuszkę będą musieli podawać.
Bankier_7 / 2011-08-23 13:18 / portfel / Punktator

Chlebowski podkreślał, że ostatnie dwa lata były dla niego bardzo trudne.

A za to jakie tłuste były wszystkie wcześniejsze - poczuj się jak normalny człowiek teraz!
Bez Koryta nie ma Dobrobyta? Co?

Oczyszczono mnie z zarzutów i poczułem się lepszym człowiekiem,

Nie ważne,że jest/było to oczywiste coś naskrobał - liczy się,że ktoś tam stwierdził,że jest git i gra gitara a ludzie zapomną i już czujesz się lepszym? Dobre hehehe...

ale nie macie państwo pojęcia, co czuje człowiek, który nagle zostaje fałszywie oskarżony,

Aż dziw bierze,ze taki magik-słowotwórca został odsunięty z PO - aż łzy mi lecą po ryju tak mnie go żal...
.
I ten człowiek ma jeszcze czelność do Senatu startować - to jest bardziej niż żenujące...
niewypranymózg / 85.222.86.* / 2011-08-23 14:10
Wszystkie k**** to dziwki, tak powiem

Najnowsze wpisy