Forum Forum finansoweBanki

Credit Agricole opinie

Credit Agricole opinie

pionek92 / 2012-05-09 09:13
Chcę sobie założyć konto studenckie i zastanwiam się nad wyborem banku, w sumie znam tylko jako tako Credit Agricole, bo moja mama ma tam konto. Co sądzicie o tym banku, warto tam zakładać rachunek czy lepiej wybrać inny bank?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Wyświetlaj:
janpuc@interia.pl / 37.152.19.* / 2015-06-12 14:52
Nie warto tam zakładać rachunku,gdyż w jakimś momencie mogą przysłać Komornika i próbować bezprawnie coś windykować.Mnie spotkało coś takiego,w 2003r.wzięłam mały kredyt(5000pln)w 2006 spłaciłam wszystko,a dwa miesiące temu dostałam informację,że Komornik zajął mi konto.
Stanowczo odradzam Credit Agricole!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
aaaa246 / 46.148.82.* / 2015-06-02 06:35
Do tego pokazują, że mają bankomatów mnóstwo. Oczywiście wyświetlają bankomaty z BZWBK - tylko nie dodają, że za wypłaty w tych bankomatach trzeba placić - mnie ogołocili na 17,80 przy wyciąganiu raptem 500 zł. A pojechałam do bankomatu, który mają zaznaczony na swojej stronie jako ich. Chyba za dużo zapłacili pani z Francji za reklamy i teraz nie wiedzą skąd jeszcze wziąć kasę. Porażka byłam w tym banku już 13 lat mając ROR, a teraz musze go zlikwidować. Bo mnie zeżrą opłaty.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
annaoanna / 81.18.201.* / 2015-06-01 11:51
W 2015 roku nie warto!!!!! Obciążają nawet za sprawdzenie salda w bankomacie!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
CA Kielce / 109.243.208.* / 2015-05-06 14:39
oszuści i złodzieje, naliczają opłaty nie wiadomo za co, mnie wcisnęli bez mojej wiedzy ubezpieczenie i pobierali przez pół roku pieniądze z konta. Nie wziąłem pożyczki, a te łobuzy wpisali mnie do BIKu przez co blokowali mnie przez 10 miesięcy. Bezczelna konsultantka stwierdziła, że ja mam sobie sam to wyprostować. Bank narobił klientowi bałaganu, a klient sam ma to posprzątać - omijać to bydło szerokim łukiem.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
janpuc@interia.pl / 37.152.19.* / 2015-06-12 14:55
Zgadzam się z tą opinią,działają jak Mafia.
Ostrzegam przed Credit Agricole.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
pitrol / 89.78.174.* / 2015-05-21 09:32
nie zakładajcie tam konta a broń boże żadnych kredytów najgorszy bank jakiemu zaufałem dlatego zlikwidowałem tam konto i przeszłem do ing. bo tam nie czeka cie nic ukryteg miałem oto jeden przykład wypłaty z bankomatów za darmo sprawdzenie salda też a tu 5zł pobierają dzwonię na infolinie kobieta z która rozmawiam stwierdza że warunki się zmieniły i że miałem info którego niema do dziś ani na mailu i na papierze też ja ją pytam co teraz a ona mi na to że nic się nie da wiecej a więc ja po 5zł za samo sprawdzanie lub też za wypłate z bankomatu płacić nie zamierzam i jeszcze 7zł co miesiąc za karte wiecej znimi miałem a le to jeden z przykładów wiec przestżegam i was z daleka o credi agricole
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Rysio 31 / 89.74.32.* / 2015-10-29 18:05
Stary rzucasz sie o 5 zł czy 7 zł :/ zlikwiduj konto wiekszosc banków pobiera prowizje za sprawdzenie czy wyplate Pretensje do konsultantki ze nie mogła oddac Ci 5 zł :/ mysle ze jakbyś byl obok niej to wyciągla by ci z portfela i oddała bys jej nie marudził i info zapewne było tylko Ci umknęło i nie uważam by taka opinia miała kogokolwiek ustrzec przed tym bankiem
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
zawiedzionai oszukana / 79.187.252.* / 2015-04-24 10:22
witam wszystkich. po przeczytaniu tych wszystkich opinii pragnę tylko wyrazić szczerą przestrogę dla tych, którzy zastanawiają się na pożyczeniem ( jakichkolwiek pieniędzy) z tego banku!!!!! żadnych rat, żadnych pożyczek i innych kredytów od nich!!!!!! złodziejska firma!!!!! w grudniu zakupiłam na raty tv wiążąc się umową z CA. w szale przdswiątecznych zakupów nie przeczytałam umowy a jedynie zasugerowała się informacją od sprzedawcy( nieuczciwego). i tak okazało się, żę mój zakup kosztuje mnie o prawie połowę drożej, RSO kredytu 42,50% !!!!!! i co wy na to? ja czuje się oszukana żeby nie powiedzieć okradziona!!! dlatego z daleka od Credit Agricole!!!!!! ja za swój błąd właśnie zapłaciłam, nigdy więcej!tańszy w tym wypadku byłby kredyt konsumpcyjny z każdego innego banku! obsługa klienta na infolini jest okropna: wypytują we wstępnej rozmowie identyfikacyjnej klienta np. o obywatelstwo, cel przeznaczenia pożyczanych pieniędzy, gdzie pracuję i skąd mam pieniądze!!!skandal!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
...1 / 62.87.184.* / 2015-07-20 13:49
wystarczyło tylko przeczyrtac umowe tak to jest jak sie nie czyta takich rzeczy
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
katarinka1244 / 81.190.218.* / 2015-04-28 10:25
jak sprawdzasz zdolnośc,to muszą o to zapytać? to logiczne? hello.wszędzie takie dane potrzebne są do spr zdolności kredytowej,pewnie zadzwoniłaś że droo o i pani zaproponowała kredyt na spłate tego co masz,tanszy i chiala spr ci zdolnośc ,czy dostaniesz ,wiec ci zainicjowała wniosek,.a ty się pultasz,na ch** tam dzownisz jak nie rozumiesz o czym rozmawiasz i ci zle,a tak w o ogóle po samej podstawówce tak ludzie mają,nie cyztają umów i nie potrafia prostego rachunku,jak wysokośc raty razy ilośc miesięcy sobie przeliczyć,wracają do domu i zal do banku itp.na ch** panstwo płaci za edukacje za darmo,zebys nauczyla się konowałko czytać i ,czytała te umowy ,liczyła jak cię uczyli w 1 klasie podstawówki.pisac tutaj potrafiłas,ale odezwac mordy w banku nie umiałaś.typowa polska ku...,aby komus nasmrodzić a sama mozgu nie masz
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Werkotka / 31.61.130.* / 2015-06-25 09:01
Do tego aby wyliczyć ze umowa jest lichwiarska nie trzeba nawet podstawówki. Bank jest specjalistą w swojej dziedzinie i to bank musi stosować się do przepisów kodeksu cywilnego i bankowego. Jeśli ma w umowach takie zapisy to znaczy ze jest nieuczciwym bankiem który wyłudzić pieniądze i słuszne jest oburzenie tych wszystkich którzy są zawiedzeni
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Dobosz / 37.152.18.* / 2015-04-16 15:42
Przestrzegam przed tym bankiem,jest nierzetelny w stosunku do swoich klientów.A już broń boże nie można tam brać kredytów,bo nawet po spłacie bank wystawia bezprawnie BTE i kieruje sprawę do komornika.Dziadostwo!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
janpuc@interia.pl / 37.152.19.* / 2015-06-12 15:02
Miałam dokładnie to samo,ten pseudo bank KNF powinna zamknąć.Bezprawnie wykorzystują BTE w celu okradzenia klienta przy pomocy Komornika.
Ostrzegam!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
ania912 / 2015-03-29 18:16
Ja nie mam za dobrej opinii, bo ostatnio chcialam tam zalozyc konto i PANI zaczela zadawac bardzo niedyskretne pytania np."po co bedzie zakladane konto?" i uporczywie drazyla temat... Jak powiedzialam, ze dla wplaty comiesiecznej to zaczela dodatkowo wypytywac. Pierwszy raz spotkalam sie z takim zachowaniem... Co ją to obchodzi? ;)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
klara353 / 88.151.141.* / 2015-06-04 23:33
Takie są standardy obsługi, musi zbadać potrzeby żeby dobrać konto. Tak niestety musi pytać...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
janpuc@interia.pl / 37.152.19.* / 2015-06-12 15:04
Takie są standardy Credit Agricole,żeby w dogodnym momencie oskubać klienta.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Kuba_hugo / 2015-03-05 15:22
Fajnie mieć z rodziną konto w jednym banku, bo ewentualny przelew idzie minutę, co do ofert, poszukaj takiego które daje wszystkie bankomaty i oczywiście jest darmowe.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
MarioRz / 83.15.142.* / 2015-02-27 18:41
Świetne są te fora, dzięki temu ci bandyci notują o wiele większe straty niż się spodziewają. Nie ma co się oszukiwać to są bandyci i złodzieje. Mam nadzieję, że złe doświadczenia z tym bankiem będą przestrogą dla rodzin, znajomych i przyjaciół, a dzięki temu ten bank będzie tracił klientów w ciągu geometrycznym.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Werkotka / 31.61.130.* / 2015-06-25 09:05
Ja kiedy tylko mogę ostrzegam innych przed nimi. Okradli mnie na 1200pln i tego i m nie daruje. Zgłosiłam juz ta sprawę do mojego prawnika. Nawet jeśli zapłacę za jego usługi to nie odpuszczę dla zasady
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Renia2354 / 178.214.136.* / 2015-03-15 22:39
żadnych kredytów banda -póżniej za prowadzenie konta doliczją 7 zł ubezpieczenie 7 zł
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Renia2354 / 178.214.136.* / 2015-04-27 18:19
ZGADZAM SIĘ DODATKOWO 7 + 7,2 =14,2 ZŁ I TO NIBY BYŁO 0% UMOWA Z RTV AGD ...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
h362 / 62.87.184.* / 2015-07-20 13:54
zero procent zaczyna sie jak masz mniej rat niz 12. trzeba było czytac co sie podpisuje a nie teraz miec pretesje wystarczy troche rozumu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Włodek2699 / 31.6.195.* / 2015-03-11 16:35
jak wezmiesz kredyt w Credyt Agricole to będziesz krzyczać "O MATKO CO JA ZROBILEM"
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
baton77 / 31.174.17.* / 2015-04-06 19:48
Wziąłem 8 tys zł na rok.Oplaty, ubezpieczenie i odsetki 1800 zł. Splacilem kredyt 4 mies wcześniej. Oddali mi 240zl. To są złodzieje i naciągane, daje sprawę do sądu konsumenta.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
ww333 / 91.214.2.* / 2015-09-07 22:31
tak zapisy w umowach maja inne. czy w sadzie juz byles ze sprawa.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Mariolka1 / 46.148.173.* / 2015-02-26 16:17
W przypadku właśnie takich nie jasności jakie ten bank sobie wymyśla tu trochę kieszeń za boli ale bierze się zaświadczenie z banku o spłacie całości zadłużenia, cena tego jak się dowiedziałem na chwilę obecną to 50zł. Jest to podstawa do zaskarżenia banku o nie kompetencje
które odbijają się na klientach. To jest wyzysk po latach na ludziach, ten bank robi to specjalnie. Ale trochę ruszyć głową i jest spokój. Fakt oszukują ludzi, bardzo, ale nikt nic z tym nie zrobił.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
asik781 / 93.175.65.* / 2015-03-04 18:30
Wzielismy kiedys kredyt w tym banku do tego karte kredytowa na 500zl splacilismy kredyt a potem cos kupilismy z karty wypadlo nam to z glowy zmienilismy adres i po dwoch latach przypomnial nam o dlugu komornik splacilismy dlug mam pytanie czy dostane tam jeszcze kiedys kredyt.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
janpuc@interia.pl / 37.152.19.* / 2015-06-12 15:10
Nie bierz tam kredytu,to złodzieje,spłacisz kredyt,a po 9 latach przyślą Ci Komornika.
Credit Agricole działa na zasadach bandyckich.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
ania niezadowolona / 93.176.245.* / 2015-01-21 18:19
ja niestety mam złe doświadczenia z tym bankiem, pierwsza sytuacja, którą bardzo źle wspominam miała miejsce kiedy poszłam z mężem tylko zapytać jaka byłaby rata kredytu w tym banku. Szanowna Pani poinformowała mnie, że aby podać mi kwotę musi wprowadzić do systemu wniosek kredytowy. Jak nas poinformowano musieliśmy się na to zgodzić. Pani wprowadziła, wyliczyła i podała nam ratę, która w porównaniu z innymi bankami była bardzo wysoka, więc podziękowaliśmy. Szanowna Pani jednak nie skasowała tego wniosku co skutkowało tym, że w innym banku nie dostaliśmy już kredytu, bo zablokowała nam tym zdolność kredytową, a kwota nie była niska. Poinformowała nas o tym Pani z innego banku, w którym zdecydowaliśmy się wziąć kredyt. Niestety Credit Agricole był już zamknięty. Musiałam pofatygować się tam następnego dopiero dnia co spowodowało to, że przepadła mi bardzo ważna dla mnie, atrakcyjna oferta zakupu pewnej rzeczy. Jak się okazało Pani w Credit Agricole nie skasowała wniosku jak już wcześniej wspomniałam. Nie potrafiła mi także odpowiedzieć na pytanie dlaczego. Moim zdaniem chciała zaklepać sobie klienta, gdybyśmy jednak wrócili. Kredyt byłby na jej konto i miała doliczone do swojego planu sprzedażowego. Zrobiła tak mimo, że podziękowaliśmy mówić, że zbyt wysoka rata. Kolejna sytuacja miała miejsce przed chwilą. Wzięłam sprzęt w Media Markt na raty, które są w Credit Agricole. Koszt karty miał wynieść zł na rok. Teraz okazało się, że bank zerwał umowę z Media i zaczął mi naliczać koszt prowadzenia konta, ponieważ karta kredytowa przekształciła się w rachunek w karcie kredytowej czy coś takiego. 7 zł miesięcznie co daje koszt już nie 40 zł, ale 84 zł. Tak się naciąga klientów. Nie moja wina, ze zerwali umowę, ja podpisywałam i godziłam się na inny koszt. Dwa razy miałam do czynienia z tym bankiem i oba razy nie są pozytywne. Zdecydowanie nie polecam.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
kotmały12 / 81.190.218.* / 2015-04-28 10:30
Miała prawo do tego,zatrzymała wniosek ,bo często ludzie stwoerdzają ,że drogo po czym wracają,wtedy nie ma sensu na nowo wklepywac to samo.Po drugie pierwsze słysze aby wniosek blokował spr zdolności w innym banku.Tu Pani coś zmyśla,każdy banki ma swój wlasny system i jakim cudem ten jest połaczony z innymi? i inne banki widzą to ? Tej pani chyba chodizło o to ,że panstwo sprawdzali za czesto zdolność w ciągu dnia ,wtedy bok zaniża ci zdolność,
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Renia2354 / 178.214.136.* / 2015-03-15 22:43
prawda popieram
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
śmierc / 194.28.15.* / 2015-01-19 00:20
Ojciec zmarł nagle a tu niespodzianka 2 kredyty i karta do spłacania.Przed pogrzebem przyszło zawiadomienie o nieuregulowanej racie ale jakim cudem bank zawsze pobierał sobie sumy do spłaty automatycznie.Jak wyjasnic? Mama została upowazniona do konta a do pozyczek juz wgdladu nie miała tajemnica po sumie wypłaconej była pewna ze jest wszystko w pozadku.2dni po pogrzebie jest juz komornik zadowolony informuje ze długi ojca mama ma spacac ale z czego ma jeszcze w domu synka po rozwodzie którego sciga komornik.Ojciec mając 79 lat ma do spłaty w tym banku około 20 tysiecy.Był alkoholikiem przed smiercio gdy ban udzielał mu ostatniej pozyczki mało juz kontaktował miał miazdzyce.Mama dowiedziała sie tylko wysokosc rat i na ile sa one udzielone.Kobieta 73 letnia zyjaca z mezem który ja bił i znecał sie psychicznie całe zycie teraz ona bez srodków do zycia.Co robic karta do spłaty której nikt niewidział i ojciec tez nie moze komus dał jak pisałam był juz nieswiadomy swoich czynów.Zapomniałam o najwazniejszym jak ban jego załatwił przeszukałam dokumenty bo nikt za zycia o kreddytach nie wiedział.Dawał mu małe sumy 1800zł pózniej coraz wiecej i po jakims czasie nastepne i zabierał spłate wczesniej zaciagnietch znalazłam przelewy procenty straszne i tak 2 kredyty i karta. ktos ma moze pomysł jak to przez 5 lat spłacac po 500 zł bo ja na rencie 3 operacje na kregosłup i czekam na 4 operacje.Czy jest w polsce jakies prawo? czy to niewyglada na złodziejstwo?Czy banki ubezpieczajo kredyty?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
vn duab; / 81.190.218.* / 2015-04-28 10:20
ale ściema.Mama pewnie sama starego ganiała do banku,a teraz udaje ,że nic nie wiedziała,Po drugie co ma do rzeczy toczy ją bił czy nie itp.kredyt to kredyt,dla tych co ich bił mąż ,nie umaża się..każdy ma jakies problemy ,na to się nie patrzy.DURNY POST NA MAXA
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
orine / 77.65.114.* / 2015-02-28 23:56
przed pogrzebem info o zaległości dwa dni po komornik... niezła bajka! w którą nikt nie uwierzy! od zaległości do komornika długa droga! komornik bez nakazu sądowego nie wkracza więc daruj sobie te opowieści!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
iza687 / 94.231.1.* / 2015-01-18 23:47
A ja odradzam konto internetowe w tym banku. Internetowe powinno być DOSTĘPNE!!!! Tymczasem systematycznie, zawsze w niedzielę, przed 24 z jakichś powodów nigdy nie mogę dokonać płatności o tej porze. I firmówka i osobiste w tym banku i co niedzielę tak samo muszę się denerwować. jak tylko znajdę więcej czasu zmieniam bank. Dziś znowu to samo!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Kutnianka / 80.53.99.* / 2015-01-15 11:28
zmarła moja mama, miała jescze do spłaty kilka rat kredytu. wszystko spłaciłam z ajednym razem, wiec kredyt został spłacony o pól roku wczesniej, dostalismy pismo że kredyt został spłacony itd. a co ze zwrotem odestek przecież bank powienine oddać je prawda? a gdy się dzwoni na infolinię, to trzeba też podać nr kołnierzyka. bardzo negatywne zdanie na temat tego banku, w moim mieście jest on ale mijam go z daleka
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mq / 89.229.196.* / 2015-01-26 23:27
Odsetki są umazane, a nie zwracane. Zwrot może być jedynie ubezpieczenia jeżeli takowe było. Czytam te opinie i przynajmniej ponad polowa wynika nie z winny banku a z nie wiedzy ludzi. jeżeli ktoś nie chce spłacać kredytu po rodzicach wystarczy odrzucić spadek bądź najlepiej przyjąć go z dobrodziejstwem inwentarza
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Kutnianka / 80.53.99.* / 2015-01-15 13:53
mało tego za udzielenie informacji w placowce płaci się prowizję
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Kutnianka / 80.53.99.* / 2015-01-15 10:59
najgorszy bank jaki znam. nigdy więcej... jak najdalej od tego banku. mam dużo dużo swoich powodów.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
szklarek / 2015-01-15 11:02
Forumowo-zarobkowy ?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]

Najnowsze wpisy