Forum Polityka, aktualnościPolityka

Czabański: Likwidacja abonamentu to koniec radia

Czabański: Likwidacja abonamentu to koniec radia

Wyświetlaj:
jan kowalski / 2007-11-20 17:41 / Tysiącznik na forum
dziwię się, że ludzie jeszcze w ogóle placą abonament. Jeśli w TV niemal na każdym kroku widać tę kreaturę z gołym, obleśnym i grubym dupskiem Skibę, a ostatnio prowadził nawet program dla malych dzieci, to nie wiem w jakim kraju zyję. Większość z Was pewnie już nie pamięta,jak w pijacko - narkotykowym amoku wypiął swe nagie, obleśne dupsko w stronę widowni, głównie Premiera RP, Pana Buzka, a potem swój wybryk prymitywnie tłumaczył . LUDZIE NIE PŁAĆCIE ABONAMENTU, DOPÓKI W TV I RADIO JEST TOLEROWANE CHAMSTWO I OBŁUDA.
fan trójki / 87.205.39.* / 2007-11-19 21:38
Abonament PR to tylko dwa piwa. Stać mnie na to i chcę do końca życia słuchać "TRÓJKI", tak jak to robię już od 40 lat.
KAP / 2007-11-19 15:48 / Tysiącznik na forum
To jest skutek zamiany radia w tube jednej partii. Wiec nie publiczne a PiSowskie (bo do mnie nie przemawia haslo ze Partia=Naród) A poza tym jaka misja? Ten gosciu bredzi jak potluczony. Chyba ze misją jest wazelina.
Pilsener / 2007-11-19 14:03 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Koniec tego radia? Nareszcie! Bogu dzięki!
Tomasz.S. / 83.7.31.* / 2007-11-19 13:35
PR zostało zlikwidowane, z chwilą nastania prezesury tego
pana. Zniszczył wszystko co wartościowe, a teraz biedzi nad
pensjami dla swoich sługusów. Od ponad dwóch lat nie słucham PR i będę szczęśliwy jeśli nie będę musiał płacić
tej poddańczej daniny. Jako dziennikarz i menezdżer, powinien dostać taką ocenę, jak pewien, były już minister.
man13 / 2007-11-19 13:09 / Tysiącznik na forum
Biedaczyska skomli o pensje? A do roboty lachmytow zagonic niech postaraja sie pokazac co potrafia na swoim.
jliber / 212.180.147.* / 2007-11-19 12:51
Hmmm, już dawno nie słuchałem ani państwowego radia ani telewizji. Nie wiem jakie to funkcje oni spełniają, ale ani mnie ani raczej żadnych znajomych to nie dotyczy. Jak zwykle państwowe pasożyty równają swój własny prywatny interes z interesem państwa.
redutapolska / 79.187.37.* / 2007-11-19 12:40
przeciez własnie o to im chodzi. Ma być tak jak w TOK FM, i innych bajaderach michnikowszczyzny. Jedn pogląd jedynie słuszny, poprawny politycznie. Jak w staliniźmie głośniki zamiast radia w domu i pracy. TVP chcą wrócic do rywingate, To jest klęska wolnej Polski. Zapanują durne komercyjne programy z wielkim bratem, z wojewódzkim, majewskimi. Studium drwin nad wszystkim. I koniecznie gołe dziewuchy po 23 w teleturnieju.
A co z audycjami, z muzyka klasyczna PR2, co z programami edukacyjnymi, produkcją widowisk teatralnych i filmów.
Jakie filmy wartościowe nakręciła tvn czy polsat ? CO może świoat według kiepskich, czy może Niania lub coś równie głupiego.
Reklamodawcy będą ustawiac ramówkę programu. Piwo będzie się lało w każdej sekundzie audycji.
Zamach na wolne państwowe media !
Szpitale chcą prywatyzapwać - Ja już wycofuję soe z IWlkiej Orkiestry Światecznej Pomocy, bo zaraz iose okaże, że te dary trafią do szpitali na które kolesie juz ostrzą zeby !
Spywatyzujcie wszystkie drogi w Polsce. DLaczego chcecie jeździć za darmochę ?
KAP / 2007-11-19 15:30 / Tysiącznik na forum
czesc RadioMaRyjny Rydzyku. Ogrzales sie juz w wodach termalnych jego eminencji ?
mateleo / 2007-11-19 13:40 / Bywalec forum
muzykę klasyczną to posłuchaj w RMF Classic, dawno nie widziałem żadnego programu edukacyjnego z TVP takie programy to w EDUSat, Planet i Discovery lecą
Bodek2 / 80.68.236.* / 2007-11-19 13:44
Niestety, muzyka w rmf classic jest ograniczana do lżejszych kawałków (w tym sporo muzyki filmowej).
Cięższej muzyki poważnej oraz poezji tam nie znajdziesz - tylko PR2

Dla jasności: popieram zniesienie abonamentu i nie zgadzam się ze stylem i bzdurami płynącymi z posta 'redutpolska'
Papa Smerf / 62.159.242.* / 2007-11-19 13:32
"wolne państwowe media" - ale dałeś koleś do pieca! Ha, ha, ha!
Czerwony Złóg Pokomunistyczny / 213.17.245.* / 2007-11-19 12:55
Tak, i na pewno pewno Polskę rozkradną masoni, cykliści i Żydzi.

Nikt nie mówi o prywatyzacji mediów publicznych (kto wie, może to jednak nie byłoby głupie?), ale o ich komercjalizacji. Nie widzę powodów, dla których wszyscy jak leci mieli finansować PR i TVP. Wystarczy, że wszyscy zrzucamy się na "bezpłatną" edukację, "bezpłatną" służbę zdrowia i parę jeszcze innych "bezpłatnych" gadżetów zapisanych w Konstytucji. Bez mediów publicznych przeżyję, bez edukacji i lekarza - niekoniecznie.

Kolego, chyba jeszcze się nie obudziłeś po wyborach - swoje pseudopatriotyczne teksty idź wypisywać na forum Radia Maryja. Oj, oni nie mają forum? Oj, co za szkoda, a to wszak takie demokratyczne i propolskie medium ...
jliber / 212.180.147.* / 2007-11-19 13:46
Mimo generalnie wolnorynkowego toku myslenia, popadasz ciagle w pulapke myslenia ze jak cos panstwo nie dostarczy to tego nie bedzie, jak w przypadku edukacji czy lekarzy. Zawsze pomysl co by mogly uczynic na wolnym rynku podatki pozostawione ludziom w kieszeniach gdyby to wszystko sprywatyzowac, pamietaj ze kazdy panstwowy nieefektywny nauczyciel czy lekarz kosztuje nas tak naprawde duzo drozej niz prywatny, tyle ze przez horrendalne podatki dochodzace do 80% zarobkow (podlicz PIT, CIT, VAT, akcyzy, cla itd) zamiast bezposrednio.
jliber / 212.180.147.* / 2007-11-19 12:54
To że Tobie się podoba państwowa telewizja i radio, to nie znaczy że masz prawo wymuszać na nią kasę od tych którym się nie podoba. Nikt Ci nie każe oglądać TOK FM, i nikt cie nie zmusza abys na tą stację płacił. Twoje prywatne interesy to nie sa interesy Polski megalomanie i pasozycie.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-19 14:53

Nikt Ci nie każe oglądać TOK FM

Ogladanie TOK FM mija sie z celem bo kazdy widzi cos innego.
Zalezy jakie radio sobie kupil.
A.T. / 83.18.191.* / 2007-11-19 12:50
"Zamach na wolne państwowe media ! "
Niezły oksymoron :-)))))))))
bdx65 / 83.238.225.* / 2007-11-20 16:29
nie chcę słuchać anglojęzycznej sieczki 24h na dobę i dodę - tej niech Tusk słucha, jak lubi - już mu Sekielski sprowadził dziwę na dwór;
nie będzie dwójki, będzie za to chłam - reklama/ doda/ reklama/ wiadomości/ 2'/reklama/ hiphopy/ reklama/ rapy/ reklama/ itp.
jeśli nie wspomożemy II i III pr. będziemy słuchać gówna komercjalnego na poziomie mniej niż zero - a to akurat piękna piosenka;

Najnowsze wpisy