Forum Forum prawneKarne

Czy przysługuje zwrot kosztów podróży na badanie przez biegłego ??

Czy przysługuje zwrot kosztów podróży na badanie przez biegłego ??

skomentuj
katarzyna lewicka / 2022-04-04 10:49
Witam czy na podstawie art. 618a par 1 kpk w zw. z art.618j kpk przysługuje mi zwrot podroży jako pokrzywdzonemu na wezwanie prokuratury na badanie przez biegłego. Sprawa jest o błąd medyczny i w związku z wydaną opinią w sprawie biegli chcą mnie przebadać.
skomentuj

Najnowsze wpisy