Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

czy warto korzystać z Home Broker?

czy warto korzystać z Home Broker?

sonnika / 2011-08-30 10:34
Szukamy mieszkania, już od dłuższego czasu na własną rękę, nie idzie nam to najlepiej, po prostu nie ma ofert dla nas odpowiednich, dlatego myślimy o skorzystaniu z usług biura nieruchomości. Chyba największy na rynku jest Home Broker, dlatego myślimy że będzie działał najbardziej sprawnie i że będzie miał dużą bazę danych, czy może się mylimy? Warto korzystać z ich usług?
Wyświetlaj:
iwona i mati / 83.20.188.* / 2011-09-19 15:39
Polecam!!! z narzeczonym od tygodnia jesteśmy szczęśliwymi właścicielami własnego M. Naszym opiekunem był Pan Mikołaj Milewski z poznańskiego oddziału. Wynegocjował dobrą cenę, załatwił wszystkie potrzebne dokumenty, zorganizował umowę przedwstępną...tak na prawdę to o nic nie musielismy się martwić.
Panie Mikołaju dziękujemy i pozdrawiamy
pytek. / 81.190.72.* / 2011-09-19 20:40

o nic nie musielismy się martwić.
Panie Mikołaju dziękujemy i pozdrawiamy


Napiszcie też , ile p .Mikołajowi zapłaciliście za całą usługę . Za co nie musielibyście płacić ,gdybyście sami sobie poszukali mieszkanie.
emerson / 84.10.212.* / 2012-09-11 18:45
Pan Michał to wziął ochłapy, górkę to biorą prezesi. Wiem bo moja dziewczyna jest doradcą nieruchomości w HB. Ona ma 20-30% od całej puli. Z tego musi zapłacić podatek, ZUS, spłacić kredyt i wyżyć.
darooo / 46.113.152.* / 2011-09-12 15:55
To są oszuści lepiej ich nie wybierać. ja wybrałam i żałuję
molendzior / 2011-08-30 11:01 / Bywalec forum
z zona mielismy ten sam problem, skorzystalismy z ich uslug i nie zalujemy, mamy piekne mieszkanie
bassa / 46.76.122.* / 2012-04-21 21:11
ja tez wybrałam z polecenia i sie zawiodlam czekamy juz ponad 1,5 mies na zalatwienie kredytu, nawet podpisalismy aneks dpo umowy o przedluzenie daty wplaty o 2 tyg i mimo tego ze termin minol wczoraj dalej nie mamy decyzji nie wiaqdomo dokonca dlaczego, NIEPOLECAM
Agatka 1980 / 213.25.125.* / 2012-04-22 10:58
Po pierwsze - co ma pośrednik nieruchomości do Panstwa kredytu.

Po drugie - chyba Panstwu chodzi o daradce finansowego.
Nie umiecie nazwac a juz oceniacie.

Może wybraliście mieszaknie w cenie przewyzszajaca Panstwa zdolnosc kredytowa.
Jakbyscie poszli do banku, juz dawno by sie z Panstwem pozegnali i chodzilibyscie tak od banku do banku ..
A tu jednak walcza o ten kredyt.

Uprzedzajac, nie jestem pracownikiem HB.
Jestem natomiast zadowolona klientka biura Notus - przez ktore załatwialismy kredyt.
Obsługa idealna!
Pani której imie i nazwisko zawsze pamietam załatwiła za nas wszystko!
Nasze wizyty ograniczyły sie do minimum, my bylismy na wakacjach a Ona dowoziła nasze dokumenty.
Jak słysze, ze znajomi to załatwiaja sami, to heh :) no cóż, maja wybór.

Teraz chce zmienic mieszkanie, i skorzystam z HB.

Pozdrawiam,
MAJKA361 / 188.47.149.* / 2012-08-28 10:50
NIGDY NIE KORZYSTAJCIE Z TEGO BIURA NIERUCHOMOŚCI!!!!JA I MOI PRZYJACIELE ZOSTALIŚMY OSZUKANI,ZBYCI I POTRAKTOWANI TAK AROGANCKO PRZEZ TA FIRMĘ,ŻE NAJGORSZEMU WROGOWI NIE POLECAM!!!!DORADCA(POŻAL SIĘ BOŻE)4MIESIĄCE NAS ZBYWAŁ,ŻE KREDYT JUŻ JEST PRZYZNANY,ŻE NA KOLEJNY DZIEŃ MAMY JECHAĆ DO NOTARIUSZA CO OKAZAŁO SIĘ BZDURĄ!!!!NIE DOSTALIŚMY ZGODY TYLKO PRZEZ TO,ŻE MIAŁAM ZALEGŁOŚĆ W BIKU 12ZŁ O KTÓREJ NIE MIAŁAM POJĘCIA BO BANKI ZAKŁADAJĄC KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE NIE MUSZĄ INFORMOWAĆ O SUMACH DO UREGULOWANIA ZA NIE UŻYWANE KONTA TRZEBA BYŁO TYLKO NAPISAĆ PISMO O ODSTĄPIENIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH I NIE BYŁO BY PROBLEMU A TEN PATAŁACH MOWA TU O PANU PRZEMYSŁAWIE B. Z PEWNEGO ODDZIAŁU NIE POTRAFIŁ ZAŁATWIĆ TAK PROSTEJ SPRAWY!!!!BANDA NIERZETELNYCH NIE KOMPETENTNYCH DEBILI!!!
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy