Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dane z USA w centrum uwagi przed decyzją Fed

Dane z USA w centrum uwagi przed decyzją Fed

Money.pl / 2015-09-15 23:08
Komentarze do wiadomości: Dane z USA w centrum uwagi przed decyzją Fed.
Wyświetlaj:
Zombie banki, w zombie gospodarce / 87.205.197.* / 2015-09-16 11:34
Glencore od początku roku stracił ok. 60% wartości i jest najgorszą spółką w FTSE100, co najlepiej mówi o kondycji sektora metali i innych surowców i handlu nimi.
Zombie banki w zombie gospodarce / 87.205.197.* / 2015-09-16 11:25
To, co dzieje się z Glencore powinno być ostatnią przestrogą dla KGHM, że należy ostro ciąć wydatki, bo trwa taki krach popytu, co widać po Chinach najlepiej, że będzie coraz więcej bankrutów, tak samo jak w łupkach, co powiększanie podaży tylko pogłębi. Bo nie ma na rynku żadnej gotówki, tylko same rekordowe długi.
Stąd konieczne maksymalne oszczędzanie, bo się tego kryzysu inaczej nie przetrwa.

I to jest dopiero początek.
Etermit / 2015-09-16 11:12 / Tysiącznik na forum
euforia W20 -0,1%

pora na Dą Perinią
Koniec zabawy w hopssy bankrutów / 159.205.179.* / 2015-09-16 10:48
Nowy przywódca Partii Pracy zrobi niezłe zamieszanie w Wlk. Brytanii, powiedział,że jak dojdzie do władzy, natychmniast zlikwiduje frakcjonowanie w łupkach, co zatruwa środowisko.
Jest też przeciwko UE, NATO, wywoływanym przez niego wojnom o ropę i inne surowce pod przykrywką szerzenia "demokracji", co widzimy teraz jak ona wygląda w Iraku, Afganistanie, Libii, Syrii czy Ukrainie i efekty tego w postaci milionów ciągnących już do Europy wszystkimi drogami.

Trzeba zlikwidować przyczyny, a nie skutki coraz większego chaosu, kiedy chce się obarczać kosztami miliony nie mających na to wpływu zwykłych ludzi, którzy i tak żyją już w coraz większym kryzysie, zaciskaniu ludziom pasa w postępującym krachu i wyrzucaniu kolejnych miliardów na zbrojenia, które i tak nic nie dadzą jak wybuchnie wojna nuklearna.
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 10:34
Tak z innej beczki, to nikt nie zauważa, że tak naprawdę to:
- strefa euro trzeszczy (Grecja, Hiszpania, Włochy, Portugalia)
- garstka uchodźców poddaje w wątpliwość istnienie UE, granice szengen pryskają, brak jednolitej zgody wśród państw członkowskich, kłótnie o uchodźców.
To wszystko pokazuje, że zlepek państw zwanych UE nie jest tym samym co USA i być nie może. I albo się to rozpieprzy albo trzeba będzie kosztem suwerenności poszczególnych krajów głęboko przemodelować UE. Na to nakłada się kryzys gospodarczy i droga do Kena przesłania gotowa. Jak na to będzie reagować giełda?
synonim / 2015-09-16 11:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To wszystko pokazuje, że zlepek państw zwanych UE nie jest tym samym co USA i być nie może. I albo się to rozpieprzy


oczywiście, że się to rozpieprzy

w przyszłym roku UK wyjdzie z UE i będzie koniec

historia pokazuje, że wszelkie takie "unie" rozpadały się

a eurokołchoz to jest wyjątkowo absurdalna "unia", która w zasadzie polega na tym, że Niemcy doją wszystkich frajerów wokół siebie

żadne takie unie nie mają sensu gdyż świat musi rozwijać się przez rywalizację, gospodarki tak samo, a nie przez jakieś utopijne kołchozy

najlepsze czasy w gospodarkach były wtedy gdy żadne takie unie nie miały miejsca

to rywalizacja gospodarcza pcha świat ku rozwojowi a nie utopijne kołchozy budowane przez socjalistów, którzy ściągają miliony arabskich nierobów i pozwalają im żyć na koszt resztki ciężko pracujących tubylców
jak się powiedziało A to trzeba i B / 31.175.12.* / 2015-09-16 11:02
Synonim i ZT weźcie zainwestujcie w EUROGEDDON RYBY 🎣 HAAHAAAA;))))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 11:12

ZT weźcie zainwestujcie w EUROGEDDON RYBY

Nie rozśmieszaj mnie, mam kupę akcji i proszę mnie nie zestawiać z Synonimem w jednym rzędzie, nic nie poradzę, że bessy krachy od czasu do czasu muszą być i jak to jest niewygodne to nie zamiata się tego pod dywan i udaje, że tematu nie ma. Trza jakoś to przeżyć i tyle, poza tym zostawiam sobie to, że mogę się mylić i to nie jest żadna porażka ani wstyd.
synonim / 2015-09-16 11:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

zainwestujcie w EUROGEDDON RYBY


nie muszę
czyli po prostu... / 31.175.12.* / 2015-09-16 11:14
...sam nie wierzysz w co piszesz bajki nie poparte inwestycją
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-09-16 11:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

...sam nie wierzysz w co piszesz bajki nie poparte inwestycją


nie zrozumiałeś znowu prostej wypowiedzi ale już od dawna mnie to nie dziwi

nie muszę kupować funduszu Ryby bo sam mogę sobie wziąć puty, z których on zbudował głównie swój fund

Ryba ma rację, tylko zrobił ten błąd co wielu przed nim: obstawił pewien scenariusz za wcześnie
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 11:57

mogę sobie wziąć puty,

Mogę wziąć, jak będzie wyżej to dobiorę akcji, ble ble ble. Zacznij działać a nie tylko pisać w czasie przyszłym. Najłatwiejsza droga inwestycyjna pisać w czasie przyszłym i zarabiać na historii, toż to święty Graaaaal.
synonim / 2015-09-16 12:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Zacznij działać a nie tylko pisać w czasie przyszłym. Najłatwiejsza droga inwestycyjna pisać w czasie przyszłym i zarabiać na historii, toż to święty Graaaaal.


mam zarówno puty jak i fundy akcji więc przestań błaznować
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 12:10

mam zarówno puty

Nie pisałeś nic na ten temat. A jeżeli już to 1 PUT-a bo tyle wystarczy z naddatkiem na 3% akcji. 1 PUT broni 22000 złotych w akcjach.
synonim / 2015-09-16 12:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie pisałeś nic na ten temat


nie kłam

synonim / 2015-08-24 18:13 /
puty to ja pisałem rano że wziąłem więc jak zwykle nie masz zielonego pojęcia co ty w ogóle komentujesz


A jeżeli już to 1 PUT-a bo tyle wystarczy z naddatkiem na 3% akcji. 1 PUT broni 22000 złotych w akcjach.


szukasz jak zwykle dziury w całym, ciekawe jak twój put OTM wybroni twoje 22 000 w akcjach jak wig20 w grudniu utknie tuż nad 2000 pkt
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 13:14

puty to ja pisałem rano że wziąłem

a no tak zapomniałem za 500 zł z strikiem 2100. Obecna wartość 30 zł a za 2 dni 0 zł.

ciekawe jak twój put OTM

nie PUT tylko PUTY (nie każdy jest cienkim bolkiem jak Ty)

jak wig20 w grudniu utknie tuż nad 2000 pkt

Skąd możesz wiedzieć co wtedy będzie, ba, Twój 1 PUT może jeszcze przynieść zysk wszak 17 IX nie wiadomo co się wydarzy. Mam jeszcze CALLE 2400 w razie czego, tylko brak zmienności mi te opcje załatwi, ale do grudnia jeszcze daleko.
synonim / 2015-09-16 13:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a no tak zapomniałem


jak zwykle, nawet najprostszych takich rzeczy nie ogarniasz a zabierasz się za czary na wykresach


za 500 zł z strikiem 2100. Obecna wartość 30 zł a za 2 dni 0 zł.


500 zł to pewnie dla ciebie potwornie dużo kasy, no ale co zrobić


nie PUT tylko PUTY (nie każdy jest cienkim bolkiem jak Ty)


no to już wiemy że masz 2 puty - masz jaja

i pewnie dlatego brałeś puty OTM bo na 500 zeta za puty ATM to już cię nie stać


Skąd możesz wiedzieć co wtedy będzie, ba, Twój 1 PUT może jeszcze przynieść zysk wszak 17 IX nie wiadomo co się wydarzy.


bleblasz jak zwykle i zero w tym jakiejś głębszej treści


Mam jeszcze CALLE 2400 w razie czego, tylko brak zmienności mi te opcje załatwi,


no to nie cwaniakuj że moje puty wygasną, jakby twoje już nie wygasały


ale do grudnia jeszcze daleko


nawet nie rozumiesz, że bezsensownie wziąłeś te calle

nawet jak FED nie podwyższy stóp jutro, to będą obstawiać grudzień a wtedy możesz zapomnieć o 2400 tym bardziej, nawet jak rynek jakimś cudem skoczy tam w październiku

zero u ciebie jakiejkolwiek sensownej strategii, tylko jakieś czary mary na wykresach
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 15:11
Dokonałem jeszcze analizy:

nawet jak FED nie podwyższy stóp jutro, to będą obstawiać grudzień a wtedy możesz zapomnieć o 2400

Przypomnij, któż to do niedawna cały czas pisał, że dołki uklepane, odleszczone i rynki będą rosnąć do końca roku czy jesieni, nie chce mi się szukać.

nawet jak rynek jakimś cudem skoczy tam w październiku

No to przecież pisałem, że zamknę strategię i otworzę zabezpieczenie wyżej.
synonim / 2015-09-16 18:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Przypomnij, któż to do niedawna cały czas pisał, że dołki uklepane, odleszczone i rynki będą rosnąć do końca roku czy jesieni, nie chce mi się szukać.


pisałem "do października"

a twoje opcje wygasną w grudniu
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 14:35

i pewnie dlatego brałeś puty OTM bo na 500 zeta za puty ATM to już cię nie stać

I to jest problem, że Ty tylko umiesz kłapać a nawet nie sprawdzisz ceny PUT. PUTY jak kupowałem kosztowały ponad 500 zł bo to strajk 2000 nie tak odległy bo 130 pkt. wtedy jak kupowałem. W tej chwili są warte blisko 500 zł.

no to nie cwaniakuj że moje puty wygasną, jakby twoje już nie wygasały

Twój 1 PUT wygaśnie pojutrze a moje więcej niż 2 PUTY I CALLE wygasną dopiero w grudniu więc nie wiem co ty porównujesz.

nawet nie rozumiesz, że bezsensownie wziąłeś te calle

Tak, tak ty jesteś najmądrzejszy w całej wsi.

zero u ciebie jakiejkolwiek sensownej strategii,

Lepsze to niż brak strategii, a tak jest u ciebie.
synonim / 2015-09-16 14:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Twój 1 PUT


zmyślasz jak zwykle


wygaśnie pojutrze a moje więcej niż 2 PUTY I CALLE wygasną dopiero w grudniu więc nie wiem co ty porównujesz.


znając twoje "zdolności" do giełdy to wygasną bez wartości


Lepsze to niż brak strategii, a tak jest u ciebie.


tylko rynek na razie robi to co ja zapowiadam a nie to co ty

a strategia u mnie jest ale nie obejmujesz tego


Tak, tak ty jesteś najmądrzejszy w całej wsi.


twoje calle wygasną bez wartości i jestem tego tak pewien jak tego, że 2800 nie było do czerwca, w czym miałem rację a ty NIE
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 15:19

zmyślasz jak zwykle

Ok. Jeśli więcej niż 1 to załóżmy, że dwa. To policzmy 2 PUTY zabezpieczają 2X 22000 zł, a ponieważ akcji posiadasz 3,9% to znaczy, że Twój kapitał inwestycyjny to
44000/0,039= 1128205 zł No to chyba, że twój kapitał jest powyżej miliona złotych albo mijasz się z prawdą.

a strategia u mnie jest ale nie obejmujesz tego

No to mi ją podaj, spróbuję objąć.

Do reszty się nie odnoszę, bo nie ma do czego.
synonim / 2015-09-16 18:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No to chyba, że twój kapitał jest powyżej miliona złotych albo mijasz się z prawdą.


no widzisz jak ty nic nie obejmujesz

pisałem nie raz że otwieram puty nie tylko dla zabezpieczenia akcji

ale do ciebie to nie trafia po prostu


No to mi ją podaj, spróbuję objąć.


pisałem z 5 razy tobie wprost więc czemu miałbyś to objąć gdybym napisał znowu 6 raz
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 19:06

no widzisz jak ty nic nie obejmujesz

pisałem nie raz że otwieram puty nie tylko dla zabezpieczenia akcji

ale do ciebie to nie trafia po prostu


Wijesz się jak piskorz.
synonim / 2015-09-17 04:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Wijesz się jak piskorz.


nie, po prostu nie ogarniasz albo raczej bezskutecznie szukasz non stop dziury w całym po tym jak wykazałem wiele razy, że rynek bzyka twoje prognozy permanentnie
za miesiąc na mieście będą już inne treście / 31.175.12.* / 2015-09-16 10:49
Ha ha ha "trzeszczy" chyba w głowach polityków co biją pianę z powodu 0,04% napływu imigrantów w porównaniu do ogółu ludności UE 500 milionów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ZT / 83.31.198.* / 2015-09-16 11:05

"trzeszczy"

Tu miałem na myśli walutę EUR i pamiętny kryzys tychże państw, a Grecja jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

co biją pianę z powodu 0,04% napływu

Toż właśnie piszę, z takiego błahego powodu tyle krzyku, w czym, niestety my również bierzemy niechlubny udział.

za miesiąc na mieście będą już inne treście

Mam nadzieję, że tak będzie.
synonim / 2015-09-16 11:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

0,04% napływu imigrantów w porównaniu do ogółu ludności UE 500 milionów.


w Londynie nie da się już spotkać białego człowieka na ulicy, w Paryżu tak samo, a w Danii 1/3 ciapatych zasiada już w parlamencie i ostatnio zabrali się za zakaz wystawiania choinki w Boże Narodzenie na placach miast

no ale dla ciebie to pewnie tylko skromne 0,04%
dociekliwy / 2015-09-16 11:48 / portfel / Tysiącznik na forum

w Paryżu tak samo

bylem z miesiac temu i spotkalem
białego człowieka na ulicy

cud ? ;)
Koniec zabawy w hopssy bankrutów / 159.205.179.* / 2015-09-16 10:20
Ropa ponad 3,2% w parę godzin, to jest lepiej niż najlepszy Fed nie zdoła uczynić dpobrego dla zbankrutowanej piramidy fiansowej.

Jeszcze ją rozniesie klach na złocie, którym handlują jako powietrzem, bo zero w magazynach..

Bo wszystkie giełdy to kasyna i handel powietrzem, rekordowych długów bez pokrycia.
Koniec zabawy w hopssy bankrutów / 159.205.179.* / 2015-09-16 10:12
Glencore to był ulubieniec śmietan ki miliarderów, ale po "wynikach" połowa uciekła kiedy kurs spadł natycmiast ponad 10%.

Jak widać na nich też jujż teraz zarabiają, bo innych w szulerniach już nie ma, zdążyli zmądrzeć wyzerowani na lewarowanych stratach.
Koniec zabawy w hopssy bankrutów / 159.205.179.* / 2015-09-16 10:05
Krach cen surowców jest tak wielki,że producenic muszą ciąć ine]westycje, wydatki, dywidendy,
zatrudnienie, zamykać zakłady, robić nowe emisje akcji, jak Glencore, najgorszy w tym roku w Londynie, sprzedał nowe akcje, 2,4% poniżej i tak dennej ceny rynkowej, co i tak nic nie pomoże, bo nadal nadpodaż rośnie i nie będzie czym spłacać długów, kiedy krach popytu pogłębia się, a stopy rekordowych długów mocno rosną, razem z inflacją, której niby nie ma.

KGHM czeka ten sam los.
Koniec petrodolara i euro / 159.205.179.* / 2015-09-16 09:48
Lpkeme 3.300 osób Hewlett-Packard zwolni ze sprzedaży komputerów i drukarek.

Wszystko po to,żeby mieć pieniądze na skup akcji własnych,żeby prezesi zarobili na wzroście kursu, a erszta na bruk, bo są niepotrzebni i dziwią się potem,że krach popytu i wszystko bankrutuje.

Co za paranoja chciwych pomyleńców bez najmniejszej wyobraźni. Stale im mało!

I potem handlują takimi wydmuszkami i robią hopssy.
Koniec petrodolara i euro / 159.205.179.* / 2015-09-16 09:31
Zobaczymy co za chwilę będzie się działo, jak zbankrutuje giełda Comex w Nowym Jorku, gdzie zostało już tylko parę sztabek złota. I jak będzie wtedy wyglądał JP Morgan. A Fed z pustego nie naleje. Sam ma rekordowe długi, a straty rosną, bo Chiny mają czym sypać.

Comexodus: JPMorgan's Vault Is One Withdrawal Away From Running Out Of Deliverable Gold.
Koniec petrodolara i euro / 159.205.179.* / 2015-09-16 09:26
Producenci metali będą bankrutować, bo zero popytu, a cena miedzi spadła o 60% i nie ma teraz z czego oddać długów, jak ci bankruci w łupkach.

KGHM w krachu nie zarobi, więc niech nie powiększa sobie długów, jak nie ma czym spłacić poprzednich, a powiększanie nadpodaży miedzi, to prosta droga do przyspieszonego bankructwa. Niech zabierze się jak najszybciej do oszczędzania, jak wszyscy, a nie żyje iluzjami, bo krach dopiero się zaczyna i wszyscy zwijają inwestycje, tną zatrudnienie, dywidendy bo straty rosną i sporo ich nie pokryje.

To już od 11 sierpnia przestały być żarty, kiedy Chiny wpadły w panikę z powodu gwałtownego załamania wzrostu gospodarki, co spowodowało krach na całym świecie, gdzie trwa już krach produkcji, popytu, zaufania konsumentów i inwestorów, a rosną stopy rekordowych długów.
Koniec petrodolara i euro / 159.205.179.* / 2015-09-16 09:05
Tymczasem JP Morgan został praktycznie bez złota w jakim handluje w Stanach. Czyli komedia bankrutów trwa.

As of this moment JPMogan has only 335 kilograms of deliverable gold, or just 27 "good delivery" bricks, left. It is just one withdrawal request away from running out of registered physical gold.
Koniec petrodolara i euro / 159.205.179.* / 2015-09-16 09:02
Niech ktoś powie jaki jest powód tego rajdu bankrutów, co im mocno rosną stopy % rekordowych długów?
Koniec petrodolara / 159.205.179.* / 2015-09-16 08:52
Producenci metali będą teraz bankrutować, więc mo0żecie sobie kupować straty.

Fed też bankrut, "pomaga" zbankrutować od wielu lat i ma niezłe sukcesy.
Koniec petrodolara / 159.205.179.* / 2015-09-16 08:49
Po sesji API podał dane o kolejnym mocnym spadku zapasów ropy w Stanach, o -3,1 mln baryłek, co wywinduje teraz ceny ropy, co działa jak podwyżka stóp %.

To są realia drodzy Państwo, a nie berdzenie nawiedzonych bankrutów, typu synobot.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy