Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dobrze, że na Jasnej Górze szkolą się egzorcyści, gdyż po kolejnych wyborach mogą się okazać dla Polski jedynym ratunkiem.

Dobrze, że na Jasnej Górze szkolą się egzorcyści, gdyż po kolejnych wyborach mogą się okazać dla Polski jedynym ratunkiem.

Wyświetlaj:
Jerzy / .* / 2005-07-20 09:29
No dobrze. Pośmialiśmy się wspólnie z przykładów głupoty i hipokryzji. A teraz proszę o felieton pozytywny. Czekam na tekst, w którym równie błyskotliwie opisze i skomentuje Pan oryginalne pomysły, pozytywne fakty i mądre wypowiedzi.
dziewczynka z zapałkami / .* / 2005-07-19 20:40
Przeczytałam te tutaj odkrywcze komentarze. Brzmią dumnie, widać że wzyscy tu wiedzą o co chodzi. Ale jak przyjdzie Ten Dzień, wszyscy pójdą grzecznie do urn, żeby tych równanyxh teraz z ziemią w odważnych wypowiedziech uprawomocnić ("bo na kogoś głosować trzeba") na kolejną kadencję, albo też nigdzie nie pójdą, co jest jeszcze gorsze, bo nieobecni racji nie mają.
Wapniak / .* / 2005-07-15 13:45
Panie Janie...brawo!..."Rozbiegane oczy, czerwona gęba...jakbyśmy oglądali obrady"...i nie tylko. Wystarczy rozejrzeć sie wokół. Zacząć można już od rodziny, od najbliższych przyjaciół, kolegów, znajomych, w pracy i td...Nie twierdzę, że tak jest w wszędzie-absolutnie, ale czyż nie na tyle dużo?...Wystarczy rzucić kontrowersyjny temat w jakimś szacownym gronie i wyjść na jakiś czas, by po powrocie przekonać się o czym jest mowa w zaistniałym między czasie sporze. Temat zasadniczy gdzieś dawno zaginął... Za to dowiemy się kto z kim, dlaczego i kiedy. Grzechy rodziny od wnuków do prababci...Innych rownież. Inwektywy, wrzaski, połajanki i tupanie nogami. "Czerwoni" i "Czarni". Bolszewicy, komuniści i kościelni. Wartości, aborcja, pedały, korupcja i złodzieje... na zdrowie...i kac...Kac dla tych co jeszcze myślą oraz wstyd. Konkluzji nie ma. Jeden drugiemu dołożył, a jakże...Para poszła w gwizdek i do następnego razu. Została tylko piana... jak Pan słusznie zauważył, tylko wątpię czy to nie za trudne jak na skromne możliwości szkolących się egzorcystów. Ponieważ opętanych przez diabła ludzi przybywa a rozumu u nich coraz mniej, powstaje nowa nisza na rynku pracy. Walka z diabłem i innymi nieczystymi siłami. Intencje w bogobojnym kraju jakże słuszne, zbawienie wieczne...koszty żadne a zajęcie dla bezrobotnych jest!?... I to by było na tyle!...
Kruk / .* / 2005-07-15 11:10
Przeciwnie!!! Ten felieton jest super! Trafnie odzwierciedlający pewne aspekty naszej rzeczywistości, a do tego zabawny!!!
Anonim / .* / 2005-07-15 09:57
Panskie felietony sa coraz to bardziej zalosne. Kiedys mial Pan bardziej lotne mysli, nie plul Pan jadem jak NIE, czy Liga Przyjaciol Rosji

Najnowsze wpisy