Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

dziwna sytuacja ze sprzedażą PKC

dziwna sytuacja ze sprzedażą PKC

maniula / 81.219.112.* / 2011-10-19 23:47
Jestem początkujący, ale jak początkujący tak mocno wkurzony sytuacją. Mam emaklera, w którym nie mogę sprzedać z limitem żeby zrealizować zysk.
Nacisnąłem zatem sprzedaj PKC przy kursie 3,15 na petrolinvescie, a transakcja przeszła po 2,78. Jak to możliwe na tak płynnym papierze?
Poza tym patrzę na 5 sekundowy wykres ISPAG i ni choinki nie widzę żeby chociaż na sekundę kurs obniżył się do poziomu poniżej 3zł!! O co zatem chodzi? Będę bardzo wdzięczny za info...
Wyświetlaj:
dociekliwy / 2011-10-20 11:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Mam emaklera, w którym nie mogę sprzedać z limitem żeby zrealizować zysk.

tego nie rozumiem

a transakcja przeszła po 2,78

czy jestes pewien ze po tyle sprzedales czy tylko widziales taka cene przy wystawianiu zlecenia a to nie jest to samo
przy wystawianiu zlecenia sprzedazy PKC system wstawia dolne ograniczenie kursu (wtedy moglo to byc 2.78) ale sprzedaz odbywa sie po cenach rynkowych a kurs po jakim sprzedales i naliczona prowizja powinny byc widoczny w szczegolach zlecenia
maniula / 81.219.112.* / 2011-10-21 01:56
masz rację, przepraszam za zamieszanie. Niestety konto w mbanku nie jest najlepszym miejscem do giełdowych inwestycji, ciężko laikowi dostrzec faktów, niektóre dane są opóźnione a niektóre nie, sam nie wiem czy patrzeć na historię zleceń transakcji czy finansową... Na szczęście znakomita część akcji sprzedała się po 3,15 ;)

Dzięki za pomoc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy