Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusze ING czy PKO CS

fundusze ING czy PKO CS

danfeel / 89.174.171.* / 2007-09-01 09:20
Ktory lepiej wybrac fundusz inwestycyjny ING czy PKO CS przy inwestycji głownie w fundusz stablinego wzrostu i fundusz akcji?
Wyświetlaj:
radziej / 2007-09-03 21:48 / Bywalec forum
zapytaj jertoma, on Ci podpowie , kóry jest lepszy bo wszedzie ma kumpli w szeregach zarządzających i ma wszystkie ich cv w szufladzie, no i wie ze poza ing i pko sa tez na polskim rynku inwestycyjnym do nabycia jednostki innych funduszy...
J.S. / 2007-09-01 10:06 / Bywalec forum
to i to jest dobre! zainwestuj w ING i PKO CS
merfi / 89.174.171.* / 2007-09-01 12:25
moze jakies uzasadnienie powyzszej odpowiedzi? Ja osobiscie uwazam ze PKO CS mniejsze prowizje przy nabyciu i odkupieniu. A wyniki calkiem ma niezle
jertom / 2007-09-02 23:05 / portfel / Bywalec forum
jest jeszcze dws arka legg mason,pionier i wiele innych nie najlepszą metodą jest siedzieć tylko w jednym tfi a sugerowanie sie tylko prowizjami przy nabyciu u odkupieniu nie jest najlepszym wskażnikiem w co inwestować
TaS / 2007-09-03 01:20 / Tysiącznik na forum
Jertom,
nie badz nudny - wiadomo,ze najlepszym wskaznikiem w co inwestowac jest ilosc sylab w nazwie tfi... i tak SEB jak jednosylabowiec jest kiepskawy, ale juz Legg Mason brzmi ciekawiej... :D

a tak serio: oczywiscie,z prowizja nie jest żadnym wyznacznikiem...

oba tfi są "niezłe"... ale dlaczego grasz w ruletkę i chcesz obstawiać tylko jedno pole?
J.S. Ci napisał - bierz oba i t jest metoda...
jertom / 2007-09-03 20:40 / portfel / Bywalec forum
co do ing nie jestem tego taki pewien po zmianie zarządzających nie mogą się jakoś otrząsnąć co widać po wynikach z drugiej strony skoro są tak nisko to może warto teraz w nich inwestować pytanie jag długo będą się odbijać lepij rokują nobel i unikorona czy też legg mason
jan kowalski / 2007-09-06 19:12 / Tysiącznik na forum
odbijać to sie może po dobrym browarku, a jeśli chodzi o rokowania, to skąd ty to możesz wiedzieć?? Masz znajomości w tych funduszach czy co?? Możesz mówić tylko i wyłącznie o historii, która z reguły nigdy sie nie powtarza. Chyba, że masz dar przewidywania i jasnowidzenia co do giełdy, sytuacji w usa, sytuacji politycznej i gospodarczej.
TaS / 2007-09-03 22:43 / Tysiącznik na forum
mój stosunek do ing wyrażałem wielkrotnie - to nie jest dobre tfi...
w poscie chodzilo raczej o pokazanie tego, że trzeba różne tfi wybierać :)
spru / 2007-09-04 16:47 / portfel
Jertom , ja jestem podobnego zdania ale poczekałbym jeszcz troszkę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy