Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

fuzja pekao-bph a posiadacze rachunkow

fuzja pekao-bph a posiadacze rachunkow

kjd2 / 2007-12-03 18:27
Dobrywieczor wszystkim. posiadalem rachunek brokerski w BPH , przed fuzja zapewniano mnie ze wszystko bedzie ok. Rano gdy chcialem sie zalogowac do systemu przez podana strone niemozna sie bylo zalogowac.Jakos to przebrnolem a tu kolejne klody z notowaniami w czasie rzeczywistym. O co tu chodzi?gdzie szacunek do klijenta,jak narazie wszystko na beznadziejnie niskim poziomie .Jak Pekao szybko nie zrobi czegos w poprawie sytuacji ,to napewno straci przynajmniej jednego klijenta.Ciekawy jestem ilu bylych klijentow BPH mialo tak s......y ranek jak ja. zastanawiam sie nad powrotem do bph prosze o opinie
Wyświetlaj:
giełdowicz / 213.158.196.* / 2007-12-04 19:50
witam giełdowiczów którzy są szcześliwymi klientami pekao wczoraj cały dzień nie mogłem się zalogować dopiero wieczorem brak notowań w czasie rzeczywistym buredel totalny infolinia nieosiągalna proponuje ostatni gasi światło spadać z tamtąd jak najszybciej nie się sami duszą w tym szambie , ciekawy jestem czy ktoś zawiadomił KNF
i jakie jest ich zdanie na ten temat
anty zadowlony / 91.94.199.* / 2007-12-04 21:38
KNF powinien wyciągnąć wniski jak wyglądałą łączenie BM i zastanowić się nad łaczeniem rachunków osobistych i firmowych bo z tego co widzę to może być jeszcze większa kalpa
anty zadowlony / 91.94.199.* / 2007-12-04 21:38
KNF powinien wyciągnąć wniski jak wyglądałą łączenie BM i zastanowić się nad łaczeniem rachunków osobistych i firmowych bo z tego co widzę to może być jeszcze większa kapa
Niezadowolony / 79.162.15.* / 2007-12-04 18:33
A co z Komisją Nadzoru Finansowego czy zwykły klient może tam złożyć skargę !!!
I jaki tam jest Aders do KNF !!!

Może by wystąpić zbiorowo do KNF
ts / 2007-12-08 12:55 / "Trial na giełdzie"
wystarczy wejść na stronę knf. jest adres mailowy dio skarg.
kjd2 / 2007-12-04 19:02
Mysle ze pekao dostanie sroga nauczke .Wiekszosc klijentow Opusci to biuro ,brak profesjonalizmu i totalna bezinteresownosc biura niejednemu dala sie we znaki.Ci z Bph wiedzieli jak wydrzec kase z glopiego pekao co z tego ze przejeli tyle placowek jak w bankowosci prorytetem powinien byc klijent no chyba ze pekao inwestuje w nieruchomosci hi hi.
menager / 2007-12-04 18:49 / "Mikro Milioner"
Byłem w BPH, podpisałem nowa umowę, od jutra będzie normalnie czyli po staremu.....
ale dziś już miałem ochotę rozpier..dol..ić laptopa......objął mnie wstręt do giełdy.....patrząc na notowania które serwuje mi za.sr.ane PEKAO :-/ :-/
to jest paranoja.....uciekajcie z tamtą jak najprędzej!!!
pod skargą chętnie się podpiszę.
needle / 2007-12-04 21:48 / Bez rangi
nie sądzę, zby interwencje miały jakiś wpływ na cokolwoiek - to raz;
żałuję, że jeden z dwóch banków (drugie BZ), które ceniłem "szlak trafił" - to dwa;
mam tak jedno z dwóch kont o jeszcze niczego nioe robiłem...
...ale podejrzewałem to, o czym Wy piszecie...
Niezadowolny / 91.94.179.* / 2007-12-03 21:38
Myślę że stracą nie jedenego klienta!!!

Bałagan i nikt nic nie wie. Za 10 razem dodzwoniłem się do konsultanta i też Gówno wiedział.

Można zapominieć o BPH banda niekompetętnych z PEKAO żądzi.

BANDA i tyle
ZLOT / 2007-12-03 22:29 / Bywalec forum
popieram kur.... ten sam numer miales dzisiaj poprostu dno total maja w du.. klienta i tyle w ogole balagan czesc konta mam na bph a maklera wrzucony od dzis do peku dodzwonic to sie nie mozna w ogole do nich - nie mowiac ze historii rachunku i akcji brak - skandal total w bialy dzien nie mowiac o tym ze przelewy nie dzialaly w ramach konta i maklera itd syf ku...... taki gnoj
kjd2 / 2007-12-03 23:16
proponuje wytoczyc dziadom proces zbiorowy,prosze o opinie forumowiczow czy ma to ses.jesli ktos dysponuje wiedza prawnicza na ten temat prosze o info.Jak sie damy raz zawsze beda nas dymac jeden pozew nie znaczy nic ale tysiace?mysle ze warto sie nad tym zastanowic?
blower / 145.237.63.* / 2007-12-04 15:59
Z chęcia sie dołącze jeżeli znajdzie sie jakas podstawa prawna!!!!
Całe szczecie za załozyłem rachunek gdzie indziej i nie wyobrażam zeby wzieli ode mnie jakies pieniedze za przekazanie papierów wartosciowych!!!!
menager / 2007-12-04 00:09 / "Mikro Milioner"
popieram......!!!
ja jutro S.P.I.E.R.D.A.L.A.M z pekao i wracam do BPH!!!
kjd2 / 2007-12-04 18:48
Dobrywieczor wszystkim , moge tak powiedziec bo tez ewakuowalem sie z DMpekao trwalo to godzinke w bph i jeszcze wizyta w pekao. Powrot do dmBPH z pekao przez dwa tygodnie jest bezplatny,tylko na przelewy trzeba czekac kilka dni bo sk....le mosza twoja kasa jeszcze obracac ale i tak jestem zadowolony ze wyszedlem z tego szamba.Pozdrawiam wszystkich.
gp555 / 83.13.161.* / 2007-12-07 08:49
Witam
2007-12-04 18:48:43 | *.*.*.* | kjd2
Dobrywieczor wszystkim , moge tak powiedziec bo tez ewakuowalem sie z
DMpekao trwalo to godzinke w bph

Napisz proszę jak to dokładnie zrobiłeś, mam ostatni dzień z przysługujących 14 i nie chcę się spóźnić. Piszesz, że załatwiłeś wszystko w BPH i tu mam pytanie: czy bezpośrednio w Biurze Maklerskim, czy w placówce(oddziale) BPH?
aneka / 85.193.241.* / 2007-12-07 10:43
Najpierw trzeba założyc rachunek od nowa w bph, z tym rachunkiem udac sie do pko , tj do poprzedniego bph gdzie jest obecnie rachunek , a oni złoża zlecenie transformacji. obowiązuje14 dni jest od 1-go grudnia , bezpłatnie tym co mieli na koncie cos nierozliczonego, akce niezralizowne, kredyt , czy nie rozliczone wezwanie jak MAGNA. Należy doklądnie się dowiedziec , bo mnie dotyczyła amagna.i musiałam byc przeniesiona , choc nie widzę w tym logiki. Do notowan , trzeba mie nową wersję Może ktos otym zapomniał . W mozzili ,u mnie też nie działają notowania.Wesplorerze tak. Rozliczenie transacji po 5-ciu dniach i takie trochę zagmatwane, nie ma monitora jak w NOLU. Ppo dokonaniu transacji akcje wchodzą po kilku godzinach , środki równiez, uważam ,że nol3 jest lepszy i równiez założyłam rachunek z powrotem w bph.i dziś daję zzlecenie na transfer.
aneka / 85.193.241.* / 2007-12-07 10:45
NIE NAPISAŁAM JAVA - NOWA WERSJA
Arek1976 / 83.15.2.* / 2007-12-11 21:46
Proponuję zaj...ać ich reklamacjami i p*******...ilć od KNF-u. Dziś złożylem reklamację o naruszenie warunków umowy w kilku przypadkach. Jak ktoś chce to podam treść reklamacji (z cytowaniem paragrafów umowy itd). Moze sie komus przyda kto czuje sie bezsilny.
pisac na priva i podac maila
Pachu 09 / 91.94.129.* / 2007-12-14 18:45
Jak masz adres do KNF i jakiś dział który się tym zajmóje to proszę umieść go na tym Forum. Bo mnie to ku...ica chwyta na to pje.....a PEKAO. Jak możesz to podaj też paragrafy na jakie się powoływałeś.

Myśle z razem możemy coś zrobić
szybki Jack / 2007-12-13 23:32 / portfel
Zeby napisać do Ciebie na priva musisz się zalogować
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy