Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: TV trwa mać

Gałązka: TV trwa mać

Money.pl / 2008-05-20 07:50
Komentarze do wiadomości: Gałązka: TV trwa mać.
Wyświetlaj:
Waldek 21 / 84.201.219.* / 2008-05-25 14:31
Dziennikarz Filip Redesiński z "Misji Specjalnej"tłumaczył by telewidzom /tak jak czytelnikom Gazety Polskiej w nr.21/ że zawsze można wejść do każdego domu nawet przez garaż jak drzwi frontowe zamknięte /sądzę też że przez piwnicę, okno też/ bo gdy tylko coś otwarte to znaczy że nas zapraszają
historyk / 80.50.180.* / 2008-05-21 18:57
pomysł Komorowskiego jest wspaniały popieram wszyscy politycy do kanału parlamentarnego razem z grafem oczywiscie a wszystkie inne kanały wolne od polityków, a na dokładkę powinno się tam zatrudnić Majewskiego, Koterskiego i Wojewódzkiego z ich programami. Tylko co wtedy z TVN24
Handel wyrokami 1 / 83.21.76.* / 2008-05-20 16:13
Apropos telewizorni......
W Tusk Vision Network mówili że Donek rozbije świnkę jak wróći i sam zapłaci 1.6 mln złociszy za swoją podróż życia z zaskórniaków

Te zaskórniaki to ma jeszcze z czasow Kongresu Liberalno Demokratycznego czyli Aferałów
Ciekawe to jest !
zapytajnik / 83.29.28.* / 2008-05-20 20:27
Czy oni to podali jako informacje wlasna czy za TAI
Tusk Agency Information?
Mam jednak obawy, czy pieniadze sprzed denominacji z czasow KLDczA dzisiaj wystarcza?
On to ponoc kiedys liczyl i na lekarzy, nauczecieli i emerytow nie wystarczalo.
.....!!!..... / 83.29.28.* / 2008-05-20 16:08
Prezydent Stanów Zjednoczonych George W. Bush przeprosił premiera Iraku Nurego al-Maliki za profanację Koranu przez jednego z amerykańskich żołnierzy. Informację tę podała iracka telewizja.

Czy Galazka przeprosi? i odejdzie sladem Plaskonia.
Najwyzsza pora.
Handel wyrokami 1 / 83.21.66.* / 2008-05-20 14:41

Regulamin forum
~kazek / 2008-05-20 14:53 / Bywalec forum
Proste. Nawet do najwątlejszych mozgow dociera, ze wiekszosc Poaków jest niezadowolona z obecnych rzadow. Ostal się chyba tylko Sabre. Niedlugo i on zacznie pisac, ze to najgorszy rzad po roku 1989. W koncu nawet ktos kto nie za bardzo potrafi myslec takie rzeczy musi dostrzec.
raqq / 2008-05-20 19:13 / Bywalec forum
Widzi Pan i na tym polega różnica w elektoracie. Jak PO się nie sprawdzi to przepadnie w następnych wyborach. Za to jak ze zwolenników PiSu Jarek będzie wyciskał ostatni grosz to i tak powiedzą że to dla ich dobra i że tak trzeba bo komuniści się czają :) Nie mam nic do zwolenników PiSu każdy ma swoje poglądy i ma do tego prawo. Proszę się tylko zastanowić co Jarek i spólka musieliby zrobić żeby Pan doszedł do wniosku, że coś tu jednak jest nie tak.
czytelniczek / 83.29.28.* / 2008-05-20 19:49
Musieliby tak scharznic gospodarke jak to zrobilo teraz PO.
To pewnie on i wszyscy zwolennicy PIS-u by sie od nich odwrocili.
PIS jednak wprowadzil gospodarke na tory bardzo dynamicznego rozwoju. Warto pamietac, ze byl jeden rzad wczesniej, ktory rozruszal gospodarke - byl to rzad premiera Jana Olszewskiego.
raqq / 2008-05-20 21:30 / Bywalec forum
:):) To tak na potwierdzenie moich przemyśleń
.....!!!..... / 83.29.28.* / 2008-05-20 16:12
Bez przesady. Kazdy moze pomyslec i wrocic na droge prawdy. Troche jednak tu jest przesady - Sabre? Nie, to niemozliwe.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-05-20 15:19 / NiePOsPOlity Intelekt
No, skoro wczoraj w "Teraz MY" duet Sekielski&Morozowski (z pewnością na skutek odgórnych wytycznych) oficjalnie zakręcili kurek z wazeliną - to nawet taki scenariusz jest możliwy ;-)
~kazek / 2008-05-20 13:50 / Bywalec forum
Uha, ha JEST jest CUD Donalda!
Wreszcie sa pierwsze owoce dzialania rzadu.
Nie nie chodzi mi o wypad zycia w Andy.
"Sloneczko Peru" wreszcie zaczyna dzialac.
Jest DECYZJA.
Polscy rybacy maja zaprzestac polowu dorsza. TYLKO Polscy!
Lowiacy moga isc na bruk! Bez srodkow do zycia.
Pamietam jak bardzo PIS walczyl o to by Bruksela cofnela te wymagania - i po co.
Przyszedl Tusek i zrobil swoje.
Eeech, przezylismy Ruska....
Sabre / 2008-05-20 10:14 / Tysiącznik na forum
Tylko czy ta "telewizja parlamentarna" będzie dostępna tak jak inne kanały "misyjne" TVP (jak TVP Kultura, TVP Historia), na platformach cyfrowych Cyfra Plus i Cyfrowy Polsat? Czy zatrudniać się będzie tam gwiazdy medialne za setki tysięcy złotych? Albo finansować dzieła dawnych twórców peerelowskiego mecenatu, narzekających na socjalizm w swoim kinie moralnego niepokoju?
A może iść na całość i zorganizować tę sejmową tv w formie Big Brothera?
Bo jeśli na wszystkie te pytania będzie odpowiedź "nie", to nie wróżę im sukcesu.
P.S.
Jeden z braci Marx powiedział, że telewizja to najlepsza zachęta do czytania: jak ktoś włącza telewizor, to on zaraz wychodzi do innego pokoju coś poczytać.
czytajczytajjakpotrafisz / 213.158.196.* / 2008-05-20 18:00
i cóż to za pociecha, odejść od telewizorni i popaść w lekturę GWnianej.
idk / 88.156.89.* / 2008-05-20 09:24
Tego jeszcze nie było. Nawiązanie w tytule do wulgarnego przekleństwa przekracza wszelkie granice dobrego prowadzenia się. Redaktorom Money.pl radzę przeczytać "Potęgę smaku" Herberta i zaniechać kolejnych takich wyskoków pod publiczkę.
Po Money.pl spodziewałem się nieco więcej niż rynsztoka.
Handel wyrokami 1 / 83.21.66.* / 2008-05-20 14:47
To jest artykuł o poziomie intelektualnym elektroratu PełO....

Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, ykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24, prawdomówny jak Michnik, kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera i
przystojny jak Ćwiąkalski.
PO prostu nadczłowiek =homo sovieticus
kres / 83.29.52.* / 2008-05-20 11:45
Na różnych portalach internetowych są bezczelne wypowiedzi internautów. Tu jest w niarę dobrze. Dyskusje są niekiedy zażarte, ale zazwyczaj na poziomie.
Na portalu chamstwem wyróżniają się, co ciekawe, redaktorzy Gałązka i Płaskoń.
To bardzo przykre, ale wystawia o nich świadectwo i o ich wychowaniu. To bardzo przykre.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-20 11:01
To, że nie lubi się partii politycznych jest uznane przez wszystkich i nie oburza, nawet gdy uzywa sie inwektyw.
To, ze nie lubi się niektórych gazet, niektórych telewizji, niektórych stacji radiowych, niektórych wydawnictw, niektórych organizacji jest zrozumiałe (demokracja).

Czy zastanawiałeś się dlaczego ludzie nienawidzą TP, TVP? Są państwowe, działają dla dobra obywateli, prowadzą działalność misyjną, i dalej: kaganek oświaty, judymizm, oświecenie, odrodzenie, praca od podstaw, rozwój. Same plusy, a jednak powszechna, ziejąca nienawiść do tych instytucji niemalże upoważnia do "trwa mać"
kres / 83.29.52.* / 2008-05-20 12:44
No i dlaczego w Tobie tyle nienawiści?
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-20 13:26
A ty jak bardzo lubisz TP i TVP?
kres / 83.29.52.* / 2008-05-20 13:50
Lubię nie lubię, nie jest to ważne. TVP jest potrzebna. Ot chociaż wczoraj był bardzo interesujący teatr "Pseudonim Anoda".
Nie ma takich programów w TVN i Polsacie. Wiele programów z TVP bym z wielkim hukiem wywalił. Jednak tak samo zrobiłbym z wieloma programami Polsatu i TVN-u.
Potrzebne jest Polskie Radio, chociaż prawie go nie słucham. To nie ja mam wszystko w tym świecie ustawiać. Są tacy co to lubią i niech to działa. Na to muszą być pieniądze z abonamentu. Nie róbmy tragedii, że jest to wielkie obciążenie.
Ivv / 89.77.151.* / 2008-05-25 15:23
Mnie telewizor sluży wyłącznie do oglądania filmów na dvd i cd. Od roku nie oglądałam w nim telewizji, choć antenę mam. Więc za co mam płacić? Nie chcę płacić i nie chcę oglądać.
absurd / 83.143.213.* / 2008-05-20 15:05
z abonamentu?

czli przymusik .. aby znajomi króliczka mieli prace i godziwe wynagrodzenie?

nie .. tzw misja może i powinna byc opłacana ze srodków publicznych .. takie rozwiązanie jest w miare normalne.

ba na tzw misje (biorąc jesj dzisiejszy stan) z powodzenie wystarczy jeden ogólnopolski kanał + emigracyjny (TVP) oraz 1-2 ogólnopolskie kanały radiowe

az naddto .. obawiam się ze tej tzw misji trudno wyłoby tak od razu zapełnic 50% ww propozycji

cała reszta to komercyjna sieczka

czy nikogo nie zadziwia ani nie zastanawia .. np stan zatrudnienia w TVP i PR w porównaniu do nadawców komercyjnych?

skoro tej misji jest tak niewiele .. to po cholere tak wielkie zatrodnienie?

czy znajomi króliczka przestraszyli sie .. że ich tez może dosięgnąc niewidzialna reka rynku?
absurd / 83.143.213.* / 2008-05-20 13:46
oglądam TVP .. i ogólnie jest lepsza .. od komercyjnych rywali

anonament jest .. kością niezgody

kontrola .. jest koscią niezgody

ale polityka wewnetrzna w RP mnie nie podnieca .. więc nie mam powodu pluc na TVP za to ze jej komentarze polityczne sa dla mnie nie do przyjęcia .. podobnie z TVN czy Polsatem

nieobiektywizmen te telewizje nie odbiegaja od siebie .. jedynie róznią sie znakami +/-

natomiast (pomijając wszechobecna sieczkę) .. dobrych filmów, programów, czy teatr TV .. TVP ma wiecej

ale to moje zdanie .. po prostu w całej tej medialnej sieczce .. ogółu telewizji .. najwięcej godnego uwagi jest jednak w TVP
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-20 15:00
Zgadzam się z przedmówcami co do roli kultury. TVP (również TP) ma dużo do zrobienia.
Moje pytanie jednak pozostaje, dlaczego ludzie tak siarczyście nienawidzą tych instytucji.
Czy Anglicy nie lubia BBC? Niemcy swoich telefonów?
Jest jeszcze jedna firma, która doprowadza ludzi do szewskiej pasji: Energopro (prąd).
raqq / 2008-05-20 18:59 / Bywalec forum
Ależ to nie TVP ludzie nienawidzą. Denerwuje ich tylko ta banda nierobów która się pasie na abonamencie. Jak zmniejszą zatrudnienie o 80% to z pewnością płacenie abonamentu będzie bardziej uzasadnione. Tak na marginesie proszę zwrócić uwagę nie na to jakie programy telewizja emituje tylko jakie produkuje obecnie. Ciekawe ile z nich ma cokolwiek wspólnego z misją:)
absurd / 83.143.213.* / 2008-05-20 15:12
przymus czyli abonament

to może byc wytłumaczenie .. tego "nielubienia" TVP przez wielu

ostatnio rozsmieszyła mnie TVP reklama abonamentu

"twój abonament - twoja telewizja"

świetny kawał :)

taak .. podobno za PRL-u polska też była współwłasnościa swoich obywateli

tylko czemu .. ci współwłasciciele .. nie sa beneficjentami tego włascicielstwa .. .. albo inaczej dlaczego tak nieliczni okpili tak licznych?

echh takie moje .. niepolskie widzenie polski
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-20 16:49
Ja też uważam, że monopol państwowy działa na ludzi jak płachta na byka. I słusznie, bo na pracowników tychże instytucji działa uświęcająco, czyli robi z nich święte krowy.
pieprz i wanilia / 79.188.238.* / 2008-05-20 09:07
nie będe płacić abonamentu, po pierwsze ldtego , że nie dorzuce nawet złotówki aby klan lisowy zarabiał miesiecznie 0,5 miliona złotych !

dopóki nie usłysze i nie zobacze kwitów wpłat abonamentu opłacanego przez Tuska, Schetynę, Chlebowskiego

niech abonament płaca widzowie narcyza lisa !
Handel wyrokami 1 / 83.21.5.* / 2008-05-20 07:50
Ale mistrzem kłamstwa i obłudy jest jednak premierek Dyzma - Kiepski.
“Kłamaliśmy przez ostatnie półtora roku. Kłamaliśmy w dzień i w nocy. Nie mieliśmy wyboru, bo spieprzyliśmy gospodarkę, i to nie tylko trochę, ale bardzo. Nie znajdziecie ani jednego znaczącego posunięcia, z którego moglibyśmy być dumni” - mówił premier, który aż trzy razy nazwał swoją ojczyznę “tym kur.ewskim krajem”.
pieprz i wanilia / 79.188.238.* / 2008-05-20 09:03
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.
KAP / 2008-05-20 12:42 / Tysiącznik na forum
no to poczytaj sobie cos moze z krytycznej mysli polskiej typu Stanczków, ale tez i Witkiewicza, Gombrowicza alebo
i Norwida. Tez zaprzancy ? nie...

co do kontekstu, proponuje:
http://boguslawchrabota.salon24.pl/46552,index.html

pozdrawiam anonimowego przeklejacza bez-mysli
ŁowcaWykształciuchów / 2008-05-20 13:56 / NiePOsPOlity Intelekt
POkaż mi swoje błędy ortograficzne,
a POwiem ci jaki jesteś oczytany.

Nie graj oberKAPo kogoś, kim nie jesteś ;-)
maa / 2008-05-20 10:08 / Tysiącznik na forum
"Pieprz i wanilia"? A może Ekwador? Mekka wszystkich Polskich Polaków?
Nie moglibyście zapakować swoich dup w troki, wziąć Ojca Rydzyka, Dwóch Rozkosznych Bobasków, Arcybiskupa Głodzia Sławoja, wszystkich ich wiernych i wyjechać do Ekwadoru?
Odetchniemy, nie musząc na was pracować.
I zdrowie psychiczne nam się poprawi, gdy nie będziemy czytać, ile dzieci chędożył kolejny ksiądz, oglądać butelki alkoholu z wizerunkiem pewnego prałata, słuchać bredni posła-błazna C., czy litować się nad stanem zdrowia psychicznego Najważniejszej Osoby W Kraju.
pieprz i wanilia / 79.188.238.* / 2008-05-20 13:15
marzy ci się Kryształowa Noc ? to już Hitler przećwiczył i po 10 latach znaleziono go w bunkrze spalonego !

Najnowsze wpisy