Forum Forum podatkoweInne

Gilowska nie wie o czym mówi?

Gilowska nie wie o czym mówi?

Money.pl / 2007-05-27 10:28
Komentarze do wiadomości: Gilowska nie wie o czym mówi?.
Wyświetlaj:
Leszek2 / 89.243.227.* / 2007-05-28 14:59
Polsko oczysc sie z glupoty i otrzasnij Pania Gilowska z amoku!!!
Leszek2 / 89.243.227.* / 2007-05-28 14:57
Droga Pani Gilkowska!!! Mam pomysl na nowy podatek. Nazywal sie bedzie podatek od inteligencji. I jednoczesnie mam dla Pani dobra wiadomosc. Napewno sie Pani nie domysla. :-) Jest Pani z niego zwolniona!!!
Zszokowany / 89.78.51.* / 2007-05-27 20:51
Rolnicy powinni płacić tak, jak inni obywatele, a nie utrzymywać się z nich, ale żeby płacić podatki od dofinansowania? Może jeszcze akcyzę, CIT, VAT i podatek kapitałowy oraz spadkowe pani Gilowska? Ja proponuję podatek od głupoty. Kandydatów do płacenia już widzę.
pe / 213.238.65.* / 2007-05-27 12:34
Dla mnie nie jest ważne, z której kieszeni rolnik będzie płacił WAŻNE, aby płacił za siebie i swoją rodzinę.
Solidarne państwo wymaga Solidarnych składek w każdej dziedzinie od wszystkich obywateli. Ta sama kwestia dotyczy podatku od dochodów.Czas świętych krów i nietyklanych powinnien minąć.
pe / 213.238.65.* / 2007-05-27 12:33
Dla mnie nie jest ważne, z której kieszeni rolnik będzie płacił WAŻNE, aby płacił za siebie i swoją rodzinę.
Solidarne państwo wymaga Solidarnych składek w każdej dziedzinie od wszystkich obywateli. Ta sama kwestia dotyczy podatku od dochodów.Czas świętych krów i nietyklanych powinnien minąć.
radziej / 2007-05-27 11:59 / Bywalec forum
a mnie to już generalnie tymi pomysłami na podatki wkur..acie homo niesapiensy. odp...ić się od obywateli!!!
Koala / 2007-05-27 10:39 / Bywalec forum
Tak, rolnicy powinni nie tylko płacić składke ubezpieczenia zdrowotnego, ale także podatek dochodowy od dopłat!!! Przynajmniej w wersji zryczałtowanej!!! Należałoby sie zastanowuic nad pełna składką ubezpieczenia społecznego od dopłat.To skandal, że w Polsce ludzi znowu dzieli się na równych i równiejszych wobec prawa!
Liberał / 2007-05-27 11:15 / Bywalec forum
Pomysł bardzo dobry ale niemożliwy do zrealizowania. Rolnicy powinni płacić składki jak wszyscy. Należy więc wprowadzić rachunkowość do rolnictwa. Każdy musiałby prowadzić księgi rachunkowe i płacić stosowne podatki i składki. Kto przynosi straty likwiduje swoje gospodarstwo i szuka szczęścia gdzie indziej. Prawa rynku. W ten sposób zlikwidowany by został problem rozdrobnienia gospodarstw rolnych. Rolnictwo stałoby się bardziej wydajne i zarazem opłacalne dla dużych gospodarstw.
Tomasz.S. / 83.7.9.* / 2007-05-27 10:28
Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że Pani Profesor bardzo często ma fantazyjne pomysły. Jej znajomość ekonomii i przepisów, można porównać ze znajomością prawa, jaką to szczyci się minister Ziobro!

Najnowsze wpisy