Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gilowska: Są obawy o reformę finansów publicznych

Gilowska: Są obawy o reformę finansów publicznych

Wyświetlaj:
antyPiSuar1 / 85.222.25.* / 2007-07-19 19:14
rząd Kaczyńskiego nie zdołał nawet doprowadzić do czytania ustawy o reformie finansów. Skąd zatem przyszło mu do głowy, że to zasługa PiSu, że gospodarka w 2006 i 2007 całkiem nieźle się miała?

A może ten raport premiera to było podzękowanie dla poprzedniego rządu, dla Pana Boga za ciepłą zimę oraz dla całego świata za ogólnoświatową koniunkturę gospodarczą?

kaczka chyba za każdym razem kwacząc mysli, że przed TV tylko cimny elektorat Rydzyka siedzi.
Bernard+ / 83.30.206.* / 2007-07-19 19:29
antyPiSuar1pisze: " ciemny elektorat Rydzykasiedzi"
Wydaje mi się, że to dlatego tak zwani przeciętni Polacy,
których większość ze względów historycznych nadal nie ma
nawet średniego wykształcenia, wybiera albo tak jak im ojciec Rydzyk nakazuje albo wierząc Leperowi właśnie, DLATEGO, że wykształceni i utytułowani kandydaci do sejmu, senatu i rad samorządowych od kilkunastu lat okazują tym Polakom nieposiadającym
dyplomów wyższych uczelni swoją niechęć, pogardę i
lekceważenie. Nikt, kto z różnych względów nie mógł lub
nie potrafił kształcić się nie będzie obdarzał zaufaniem
kogoś, kto się wywyższa tylko, dlatego, że jego rodzice
zapewnili mu warunki do zdobycia wykształcenia i obraża
swoimi wypowiedziami tych, których głosy są mu niezbędne, aby mógł zasiadać w parlamencie i decydować o losach milionów niewykształconych Polaków żyjących w naszym kraju. Aby wpływać na losy kraju trzeba mieć chęć
służenia narodowi takiemu, jaki On (NARÓD) jest. SŁUŻYĆ
swoją wiedzą i umiejętnościami a nie rozkazywać jak głupi
kapral rekrutom, bo rządzenie krajem 38 milionów Polaków
nie może mieć za cel całkowitego lekceważenia potrzeb
tych kilkunastu milionów najmniej wykształconych i przez
to dających się oszukiwać różnym populistycznym
cwaniakom. Bo Ci ludzie zagubieni w nowej rzeczywistości
odczuwają dotkliwie swój brak szans na poprawę poziomu
swojego życia w stosunku do lepiej wykształconych
sąsiadów. Jeżeli każdy ma prawo do korzystania ze
wspólnego domu, którym jest Polska to nie obrażaj
kandydacie na przywódcę milionów ludzi z tego narodu,
któremu chcesz przewodzić. Bo co AWS, UW, ZSL, PO i SLD zaproponowało uczciwego i mądrego, co dałoby tym ludziom jakąś realną nadzieję na poprawę ich losu?
antyPiSuar1 / 85.222.25.* / 2007-07-19 23:16
Do Bernard+: To niech się ten twój ciemny lud nieco wyslili i coś poczyta, posłucha w TV innej niż TRWAM. I nie pitol mi tu o bogatych rodzicach co mnie wysyłali na studia pewnie jak myslisz do Oxfordu. Nic takiego nie miało miejsca. Żalosne i populistyczne jest to co mówisz. Ta Rydzykowa cholota to jest taaaaak otwarta na posłuch innych, że ho, ho. A biedna to ona nie jest skora Rydzykowi takie majątki znoszą, że ten ma na Mybacha. Weź człowieku popatrz na studenta co po kilku latach cieżkiej nauki na państwoej miał zaoferowane 800 pln. Powiedziałem a walcie się i jakoś sobie radze teraz. Nie rozmiękczyłeś mnie ani troszkę. Nieudacznkimo zbyt wielu w tym kraju chce pomagać. Pomagać NIE SWOIMI PIENĘDZMI!!! Weź siebie i tych pseudo bidulków z RM do ROBOTY to nie będa mieli czasu na słuchanie swojego idola.
realistka / 83.13.62.* / 2007-07-19 14:44
szkoda słów na te pseudo reformę .... miało byc tak wspaniale a wychodzi jak zawsze : gdzie inne fundusze typu mienia wojskowego, agencji rolnej itp nic się nie zmieni w wydatkach a będą sie nazywać wydatki budżetowe a nie samorządowe ........
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-19 14:11
A Gilowska to jeszcze tą kokainę od Piłki ciągnie?

Najnowsze wpisy