Forum Polityka, aktualnościPolityka

Górnicy chcą negocjować z rządem

Górnicy chcą negocjować z rządem

Money.pl / 2007-01-20 13:02
Komentarze do wiadomości: Górnicy chcą negocjować z rządem.
Wyświetlaj:
HH / 217.74.68.* / 2007-01-22 07:32
... i skończy płaszczyć się przed górnikami, żołnierzami, lekarzami, nauczycielami, policjantami, i wreszcie zrobi z nich dorosłych ludzi, którzy zarabiają na siebie sami a nie tylko patrzą przywilejów i pieniędzy z naszych podatków?
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-01-20 15:02
Sprywatyzować górnictwo. Acha tylko bez żadnych pakietów pracowniczych. A co niby z jakiej paki? Było kiedyś coś takiego jak świadectwo udziałowe? Wiem, fikcja ale każdy dostał. Niby górnik nie dostaje pensji? Dostaje a majątek kopalni to majątek całego narodu, nie górników.
jek będą prywatną spółką to niech się dzielą zyskami i wypłacają sobie 15 i 16-tki. Ale jak będą nierentowni to przynajmiej ja nie będę płacił ich zaległych składek ZUS.
antysocjalista / 83.24.143.* / 2007-01-20 13:02
Nie cierpie tej związkowej bandy chuliganow, co wymusza na szarych podatnikach kolejne haracze, tylko dlatego, ze jest ich duzo i maja kilofy i brak moralnych hamulcow. Znowu przyjada do Warszawy, znowu wykupia caly alkohol w okolicznych sklepach i znowu beda demolowac warszawskie ulice (takze pomniki posiwecone pamieci AK i Powstancom Warszawskim), a rząd, sejm i inne organy panstwa beda sie przescigali we wlazeniu im w d...

Czemu nie strajkuje Bogdanka, zarzadzana profesjonalnie i przynosząca zyski? Dlaczego gornicy boja sie prywatyzacji, ktora wymusi racjonalnosc dzialania i efektywnosc rachunku ekonomicznego?

Po prostu boja sie utraty przywilejow, barbórek, czternastek, deputatow, urlopow, wczesniejszych emerytor itd. itp - za ktore placi cale spoleczenstwo.

Dosc rządów gorniczej mafii. Trzeba nam kogos formatu Margaret Thatcher! Ale czy pisuary sa zdolne do pokazania jaj wtedy, kiedy naprawde trzeba?
WD-40 / 70.144.174.* / 2007-01-20 13:41
MAM NADZIEJE ZE TYM RAZEM TRAFILI NA MOCNEGO NEGOCJATORA REPREZENTUJACEGO INTERES WSIECH POLAKOW I DOSTANA ZDROWEGO KOPA W DUPE.

Najnowsze wpisy