Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gosiewski: Nie uprawiam nepotyzmu

Gosiewski: Nie uprawiam nepotyzmu

Money.pl / 2007-07-31 17:36
Komentarze do wiadomości: Gosiewski: Nie uprawiam nepotyzmu.
Wyświetlaj:
antyPiSuar1 / 85.222.25.* / 2007-08-01 01:14
Ten rząd to jedno wielkie gów... ne pasmo kłamstwa, cynizmu, pokraczności, jadu i siania nienawiści. Im szybciej ten koszmar odejdzie w niepamięć tym lepiej. Skutki rządzenia te ekipy będą ciemną kartą w historii wolnej Polski. Naród Polski jest durny, ale mimo wszystko na taki podły rząd nie zasługuje.
debet / 194.105.133.* / 2007-08-01 10:13
Proponuję zamiast wulgarnej krytyki podać propozycje rozwiązań i zmian w formie konstruktywnej krytyki dającej propozycje i poprawę.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-01 11:53
Do debet: propozycję rozwiązań? Chłopie pod lodem przeleżałeś? Nie rozśmieszaj mnie, rozwiązania dla Polski są proste i każdy je zna (oprócz ciebie chyba). problem jest to, że PiS po pierwsze nie ma kompetentnych ludzi a po drugie to nadaje się tylko do demolki. Oni niczego jeszcze nie zbudowali tylko wszystko rozwalają. A najbardziej lubią rozwalać to czego nie ma tzn wymyslili "układ"... wytłumacz mi co to jest bo kur... wa tracę już cierpliwość kiedy w końcu Kaczka powie co to jest? Bo jak wszyscy Polacy w kraju i za granicą to jest układ a rydzyk i ta chołota to jest Polska to ja już nie mam więcej pytań.
Andrzej / 2007-08-01 08:28 / Bywalec forum
Widzisz jakąś alternatywę ? Podaj. Chętnie się pośmiejemy.
kpiarz / 83.7.180.* / 2007-07-31 18:05
Tak, ta parodia to prawdziwy BENEFIS Edgara "Preona" Gosiewskiego:) Brawo Gosia! Wychodzi nepotyzm, kolesiostwo i hipokryzja PiSuardesów:)
strzelec / 2007-07-31 17:36 / Bywalec forum
No pewnie jeżeli inni zarudniają swoich krewnych to jest nepotyzm, ale jak PIS zatrudnia to jest wykwalifikowana kadra, wszyscy to znamy, PIS nie różni się w działaniu od innych parti niczym, a tak bardzo się przed wyborami bronili żę oni NIGDY NIE BĘDĄ TAK POSTĘPOWALI a tu NIESPODZIANKA, byle tylko do swojego koryta dołożyć, BANDA ZŁODZIEI i NACIĄGACZY, oszukali i oszukują społeczeństwo.
Andrzej / 2007-08-01 08:32 / Bywalec forum
Platforma mówiła zawsze to samo, a efekt widać w urzędach warszawskich (w innych miastach jest podobnie) i wymianie na swoich od dyrektora po sprzątaczkę i psa Burka. O SLD nie wspomnę. Co obiecywało, a co potem "czyniło". Dlatego wyluzuj trochę, bo szkoda nerwów.
strzelec / 2007-08-01 20:34 / Bywalec forum
O tak PiS jest biały jak śnieg oczywiście, jak tylko ktoś z czrwonego na czarny się przefarbował i szczeka jak Jarek zagra to i nawet teka mu zniknie w IPN jak trzeba, cała logika PiS. A PiS co tydzień mówi wiele tylko co tydzień co innego, a z wykonaniem tak różnie, a raczej FATALNIE.
kpiarz / 83.7.159.* / 2007-08-01 22:15
Dokładnie tak, a wlerianę na nerwy to niech sobie ten mądrala Andrzej zaaplikuje:) Pozdrawiam

Najnowsze wpisy