Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Premier skutecznie zniechęci do akcji

GPW: Premier skutecznie zniechęci do akcji

Money.pl / 2010-12-31 08:34
Komentarze do wiadomości: GPW: Premier skutecznie zniechęci do akcji.
Wyświetlaj:
PRZYJDZIE BIDA po wyborach / 78.8.198.* / 2011-01-02 12:25
najlepsze jaja jak AMATOR poucza anonima 03 kiedy miał akcje kupować ,


według Amatora 1122 spawacza z Holandii TUSK powinien wrócić do starycz stawek emerytalno -rentowych obniżonych za PiSu bo to tylko przeszkadza konsumpcji , TRZEBA PODNIEŚĆ 2 KROTNIE OBCIĄŻENIA SKŁADKAMI I PODATKAMI to wtedy będziemy SUPER HIPER ZIELONĄ WYSPĄ
amator1122 / 2011-01-02 12:42 / Tysiącznik na forum)

anonima 03

a kto to jest,.. na pewno nie guru tylko kol. z internetu chce siedzieć bez akcji niech siedzi nie mój problem .
janlew / 2011-01-02 13:17 / portfel / Tysiącznik na forum

chce siedzieć bez akcji
niech siedzi nie mój problem .


siedzi z akcjami na wtopie, zobacz sobie jego portfel (link obok nicka)

a może i ty byś taki portfel sobie założył? nawet przydatne szajstwo, samo liczy ogólną stopę zwrotu i pozwala się zorientować w co kto wierzy

pozdr.
Blazej_ / 2011-01-02 14:52 / Tysiącznik na forum
eeee..... portfel nie ma się często nic do realnych inwestycji. Jakby zawsze był realny to byłbym bankrutem :) Może służyć do symulacji.
janlew / 2011-01-02 15:23 / portfel / Tysiącznik na forum

portfel nie ma się często nic do realnych inwestycji


to zależy od twórcy portfela, czy jest wiernym odwzorowaniem rzeczywistości, czy nie

wszystko jak zwykle kwestią "to zależy"
amator1122 / 2011-01-02 13:21 / Tysiącznik na forum)


a może i ty byś taki portfel sobie założył

pomyśle :)



siedzi z akcjami na wtopie, zobacz sobie jego portfel (link obok nicka)

to nie portfel to portfelik :)
I w ten sposób ostudzony, nakładam pantalony.... / 78.8.198.* / 2011-01-02 12:55
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
amator1122 / 2011-01-02 13:02 / Tysiącznik na forum)
dzisiaj czytałem tego bloga dla inwestora te wywody nic nie znaczą nie podaje sygnałów kupna ani sprzedaży coś popitolił o zadłużeniu które również było astronomiczne za Gierka i jakoś je spłaciliśmy i żyjemy.
warren buffet / 2011-01-02 13:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Anonimowi to możecie buty pucować....
janlew / 2011-01-02 14:18 / portfel / Tysiącznik na forum
wiemy wiemy, tak jak tobie, kenowi, brydzi, takie to wielkie gwiazdy forumowe

co to dawno już spadły na ziemię ale wciąż żyją w niebie
janlew / 2011-01-02 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
bo on w ogóle bardzo niewiele co podaje więc się prawie nigdy nie myli :-)
anonim_03 / 2011-01-02 09:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam
Gazeta Wyborcza lansuje tezę, że kurs złotówki jest wynikiem spisku żydo-masonerii (sic !). Obawiam się, że powody są bardziej przyziemne, i bardziej trwałe:

http://wykresygieldowe.bblog.pl/wpis,to;zadluzenie;zagraniczne;polski;powoduje;spadek;zlotowki,47840.html
amator1122 / 2011-01-02 10:30 / Tysiącznik na forum)
niżej napisałem obniżając deficyt jesteśmy bardziej wiarygodni dla zagranicy co przełoży się na zwiększenie zaangażowania na naszym rynku i przez to zloty powinien się wzmacniać .
..obecny kurs jest bardzo korzystny dla eksporterów a polska jest wielkim eksporterem surowców i towarów i tutaj Gargamel i BGK powinien trzymać rękę na pulsie nie dopuszczać do silnego wzrostu wartości PLN ( wiemy w jaki sposób)
PRZYJDZIE BIDA po wyborach / 78.8.198.* / 2011-01-02 12:27
ty jesteś matołem ekonomicznym , twierdząc że podnosząc podatki ludzie mają więcej pieniędzy na zakupy ,


a deficyt jest koło 120 mld , specjaliści od BEZRADY PRZY TUSKU mówią że trzeba znaleźć 75 mld rocznie oszczędności , zabiorą to ludziom ABY ŻYŁO NAM SIĘ LEPIEJ
amator1122 / 2011-01-02 12:43 / Tysiącznik na forum)

podatki ludzie mają
więcej pieniędzy na zakupy ,

gdzie taki wpis widzisz?
Longterm / 2011-01-02 11:35 / Mostek Zwyciężymy!
amator ja widzę to w ten sposób. Ty jesteś emigrantem który postanowił wrócić i zainwestować swoją kasę w Polsce więc nieco na wyrost przechwalasz nasz kraj - chcesz aby Twoja decyzja o powrocie okazała się słuszna...anonim dla odmiany to emigrant, który nie zamierza powrócić przynajmniej nie wyraża takiej chęci na obecnym etapie jego życia...on podświadomie życzy Polsce aby jej się noga powinęła tak aby dla to jego decyzja o emigracji okazała się słuszna...myślę że obie wasze energie są równie silne i wasze argumenty powinny się gdzieś zrównoważyć tak aby wyszedł właściwy konsensus. Myślę że Polska ani nie będzie jakimś cudem wielkim ale też nie będzie Grecją czy Węgrami nigdy...będziemy po prostu zwyczajnym krajem rozwijającym się w umiarkowanym tempie
Krzych / 2011-01-02 12:42 / Płoteczka na forum
Myślę że Polska ani nie będzie jakimś cudem wielkim ale
też nie będzie Grecją czy Węgrami nigdy...będziemy po prostu zwyczajnym krajem
rozwijającym się w umiarkowanym tempie
odważnne cytuję
"statnio 51-letni Roubini objeżdża świat i komentuje to, co się dzieje w globalnej gospodarce. Podczas przeprowadzonej w Pradze rozmowie z „DGP” dowodził na przykład, że w Europie nie obędzie się bez faktycznych bankructw i restrukturyzacji długu takich krajów, jak Grecja czy Portugalia, a może nawet Hiszpania. Jego zdaniem fala nadmiernego zadłużenia nie zatrzyma się jednak na małych krajach i wkrótce uderzy z całą siłą w największych. W tym sensie widmo bankructwa krąży też nad Wielką Brytanią czy Stanami Zjednoczonymi.

Nouriel Roubini zwykle wie, co mówi. To w końcu on jako jeden z pierwszych, bo już w 2006 roku, wieszczył spektakularny krach na amerykańskim rynku nieruchomości, dzięki czemu zyskał przydomek „Doktor Zagłada”.


Yaga Venugopal Reddy
Nie da się poważnie rozmawiać o globalnej gospodarce bez choćby elementarnej wiedzy o tym, co mają do powiedzenia tzw. państwa rozwijające się.

Chiny, największa gwiazda wschodzących rynków, to specyficzny przypadek. Autorytarne rządy komunistycznej monopartii oraz brak opinii publicznej w zachodnim stylu nie dają wielkich szans na przejrzenie motywacji i zamiarów gospodarczych decydentów Państwa Środka. Co innego jednak Indie. Ten liczący już ponad 1,2 mld mieszkańców kraj cechują wprawdzie różnice społeczne, o jakich się w starym świecie nie śniło, ale to jednak demokracja, a więc i miejsce ścierania się poglądów gospodarczych.

Jednym z najważniejszych uczestników tych debat jest dziś były szef tamtejszego banku centralnego Yaga Venugopal Reddy. 69-latek cieszy się w Azji powszechnym szacunkiem, bo to jego skuteczna polityka regulacji systemu bankowego najpierw uchroniła kraj przed zgubnymi skutkami kryzysu azjatyckiego końca lat 90., a dekadę później przed pęknięciem amerykańskiej bańki mieszkaniowej. Z tego powodu Reddy jest dziś jednym z najchętniej słuchanych na Zachodzie znawców systemów finansowych gospodarek wschodzących.

Jego przesłanie jest proste: gdybyśmy kilka lat temu ulegli naciskom Zachodu i zliberalizowali nasz nadzór bankowy, bylibyśmy dziś w olbrzymich kłopotach. Nie oczekujcie więc, że teraz pójdziemy za wami i zaostrzymy regulacje tylko dlatego, że wy to robicie. Niech każdy idzie swoją drogą. Co dobre dla Zachodu, obecnie nie jest już dobre dla Chin czy Indii – przestrzega Reddy."

a my gdzie idziemy?
Krzych / 2011-01-02 12:54 / Płoteczka na forum
"znajdujemy się na skraju przepaści
obecnie poczyniliśmy ogromny krok naprzód"
miłego i Janowi:)
amator1122 / 2011-01-02 12:33 / Tysiącznik na forum)
nie byłem emigrantem chociaż mogłem ściągnąć rodzinę warunki miałem wyśmienite flet- 5 pokoi i ogród 2 ary ale w Polsce tez mam wszystko a nawet więcej bo mam tutaj przyjaciół i rodziców.
Wiesz jaki jest sposób na sukces w życiu,jak zabezpieczyć rodzinie dobrobyt ,.. to takie proste
trzeba RUSZYĆ DUPSKO w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy tak jak wielu to robi .
... po wojsku zacząłem prace energetyce ZRE Wrocław i pojechałem w delegacje do Bogatyni tam zrobiłem wszystkie papiery spawacza i dalej na tzw. export do Czech już w latach 80 zarabiałem 130 bonów dolarowych i 2,5 tys koron miesięcznie , później cała Polska zjeżdżona z brydzi Łodzią , klima w kasynie w tamtym czasie najwyższy wieżowiec w Łodzi Niemcy lata 90 --2,5 roku pracy ( w zawodzie) gdzie też moglem zostać nadmienię widziałem Haimy z polskimi emigrantami - żałosne miejsce.
lata 2000 juz znasz to o emigracji nie ma mowy w moim przypadku jestem kreatywny nic więcej a dzisiaj siedzę i pitolę po internecie:)) drwię z nieudaczników i malkontentów.


tam zrobilem
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.234.* / 2011-01-02 12:23
niestety (dla tego forum) niektorzy nie potrafia przyznac sie do podjecia blednej decyzji, stad w niewielu glosach czuc gorycz i wskazywanie winnych, histeryczne wylewanie pomyj na wszystko dokola jest proba podtrzymania wiary o wlasnej nieomylnosci, ale to raczej problemy psychiczne ktore obnazyla dopiero gra na gieldzie
PRZYJDZIE BIDA po wyborach / 78.8.198.* / 2011-01-02 12:29
TY MYLISZ TO CO JEST PRAWDĄ O DEFICYCIE I PODNOSZENIU PODATKÓW nawet Boni w cnbc powiedział że sytuacja jest dramatyczna

OD POMPOWANIA BALONA NA GIEŁDACH
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.234.* / 2011-01-02 12:38
kurvva, od kiedy zyje sytuacja kraju jest dramatyczna, jaka to katastrofa miala byc za Bauca, jaki to PiS mial byc cacy a skonczylo sie glodowkami pielegniarek i cotygodniowym paleniem opon, chlopie, zapamietaj ze nigdy nie bedzie wystarczajaco dobrze, ze zaden polityk nie powie prawdy i nie dotrzyma slowa,itd itp,... twoj osobisty dramat polega na tym ze nie potrafisz sie w tym odnalezc
MERYTORYCZNY DO BÓLU / 78.8.198.* / 2011-01-02 13:01
akurat za BAUCA to był duży kryzys , ja zamknąłem wtedy biznes i moi znajomi ,to był dla mnie najcięższy okres w zyciu , moi znajomi i rodzina tak samo to pamiętają , więc sądzę że masz 25 lat obszczymurku
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.234.* / 2011-01-02 13:08
a ja sadzac po tym w jaki sposob wyciagasz wnioski, stwierdzam, ze jestes glupkiem patentowanym, a doswiadczenie w twoim przypadku to czynnik bolesnie obciazajacy psychike
amator1122 / 2011-01-02 13:08 / Tysiącznik na forum)

akurat za BAUCA to był duży kryzys

to teraz nie ma kryzysu a ty się produkujesz
anonim_03 / 2011-01-02 10:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
od 3 lat, deficyt co roku wyższy ...
co więcej rośnie zadłużenie _zagraniczne_ które jest w sumie ważniejsze od zadłużenia wewnętrznego.
amator1122 / 2011-01-02 11:10 / Tysiącznik na forum)
deficyt wyższy a GPW rośnie, zadłużenie wyższe a GPW rośnie i to jest najważniejsze także kupuj bo zostaniesz w tej hossie na peronie .
Kambodza / 2011-01-02 10:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie,
BGK skupuje już od jakiegoś czasu aby osłabić Euro i żeby pokazać ładniejsze cyfry naszego długu.
amator1122 / 2011-01-02 10:53 / Tysiącznik na forum)
wiem :) ale nie wszyscy to wiedzą , dobrze ze zapodałeś
...nareszcie są bardziej aktywni na tym polu i utrzymają widełki a tym samym otworzą drzwi do przedsionka strefy ojro.
PRZYJDZIE BIDA po wyborach / 78.8.198.* / 2011-01-02 12:31
NO TY IMBECYLU EKONOMICZNY MOŻE TEGO NIE WIESZ , bo jak ci pisałem że jesteśmy Grecją bo państwowy bank gra na forexie i ustala kurs PLNa to nie zrozumiałeś bo to nie był rodzaj spawu
amator1122 / 2011-01-02 12:36 / Tysiącznik na forum)
kiedy przyjedziesz wywoskować mi autko --- dobrze zapłacę forexsowy omnibusie
Ciułacz / 2011-01-02 01:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
He ! he ! jak się Was się dobrze czyta !
Wszystkiego najlepszego w Nowym roku !
Zapewne wszyscy z osobna sporo macie racji , ale jak to zwykle bywa nikt w 100% .
W Stanach jak pucybut się dorobi to przednim czapkują ale w naszym kraju jak fachowiec spawacz się dorobi to ..... szkoda gadać.
Sorry ale chyba jestem lekko wstawiony i moje ciche lewackie ciągoty wychodzą na wierzch .
Pozdrawiam z Montrealu.
warren buffet / 2011-01-01 23:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu


0
2011-01-01 15:53:24 | amator1122 [ Tysiącznik na forum) ]
witam w Nowym Roku ulice!!
Przecież wiesz dobrze o problemach( nie tylko ty) tych państw co wymieniłeś to
znaczy, że to już nie są problemy to są straszaki które" wielcy" wykorzystują do
przebudowy portfeli ściągnięcia zysku z kursu walut, surowców, bazarów.itd. no i
wystraszenia ulicy chyba uważają, że jeszcze nie nadszedł czas na ulice .
Ta hossa będzie długa i piękna nawet mogę zaryzykować poziom 7000 pkt na wig 20
Ja osobiście nie przewiduje obecnie korekty, 3-ka w Eliocie jest zawsze wydłużona
jak również wysyp wyników za 2010 a one pokazują ożywienie i nie ma pod co korekcić
rynki.
Podwyżka WAT-u którą odczuje większość przełoży się na wzrosty na GPW , firmy będą
generować większe obroty, marże i zyski .

moja prognoza na ten rok to DZIDA :))



zapiszę tego posta, choc przestałem to praktykować. głosisz herezje. mozesz sobie ogłosić i 120 000 pkt na wig20, ale to jest poprostu herezja. pisanie ze upadek panstw jest jak upadek banku to kolejna herezja...

szkoda mi ludzi, ktorzy stawiają majątek na takich szarlatanow
garibaldi / 79.162.54.* / 2011-01-02 00:38
Większa korekta w styczniu jest realna. Chyba nikt nie zaprzeczy, że byłoby to zdrowe dla dalszych wzrostów. Dlatego też kontraktowicze muszą być czujni, by wykorzystać ewentualne spadki do zajęcia odpowiedniej pozycji. Kupujący akcje powinni poczekać na niższe poziomy cenowe.
amator1122 / 2011-01-02 00:09 / Tysiącznik na forum)
zapisz i naucz się na pamięć !

pisanie ze upadek panstw

a jakie opadło,.. Islandia jest na mapie co ludzie umierają z głodu zjedli polaków tam mieszkających nikt nie pracuje itd. świat się nie rozwija, nie wychodzi z recesji ???

szkoda mi ludzi

a mi nie szkoda płaczków
majątek na takich szarlatanow

sam o nim decyduje.
bebe / 2011-01-02 01:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
amator 1122...
czy Ty popijasz jeszcze zachłanność wizji ...- swej produktywnej młodości...?
- zazdroszczę..;-)
- cholernie zazdroszczę............- tego obrazu...;-)....- jestem...- wbrew pozorom Twoją fanką..;-)
------------
pozdrówka...wobec wypowiedzi..- życzę...;-)
tak...
- życzę...;-))) Tobie...i sobie..;-)
warren buffet / 2011-01-01 23:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu


0
2011-01-01 18:47:45 | amator1122 [ Tysiącznik na forum) ]
Żyj przeszłością wszelkimi rocznicami a ja będę żył przyszłością i mój wzrok tam
sięga, widzę mój kraj piękny i bogaty bo jesteśmy mądrym, cierpliwym i pracowitym
narodem


zastanawiam sie, ile i kto ci płaci za pisanie baśni
GRATULUJĘ WIEDZY - szklana kula / 78.8.122.* / 2011-01-01 22:40
2011-01-01 17:24:40 | amator1122 [ Tysiącznik na forum) ]
zarabiający 1200 nie są motorem konsumpcji a ona rośnie po 10 %
to myśl logicznie i nie pitol ja nie będę się odnosił do takich
wpisów.


no i znów spawacz idiota nie wie , że właśnie ci najmniej zarabiający napędzają konsumpcje , przecież te rosnące oszczędności na kontach to nie są tych co zarabiają 1200 zł , oni wydają na konsumpcję wszystko , a ci co zarabiają coraz więcej to coraz więcej oszczędzają , przecież jak ktoś bogaty ma super merca za 500 000 nie kupi sobie kolejnych 10 mercedesó żeby je oglądać itd,


napiszę mu jeszcze żeby zrozumiał poprzedni swój błąd , w Łodzi w ciągu 3 lat podniesli cenę za wodę i ścieki o 60% , i teraz się obudzili i znó podnoszą o 47% bo mają mniej wpływów o połowę - DZIWNE NIE ŻE LUDZIE MOGĄ TAK ZACZĄĆ OSZCZĘDZAĆ

to samo zrobił TOTO Lotek , podniósł ceny i się okazało że wpływy spady o połowę

ALE TO TRZEBA ZNAĆ EKONOMIĘ A NIE MIEĆ KURS SPAWACZA


acha i ja wolę tą biedę w każdym zachodnim kraju EUROPY niż polskie bogactwo , niedługo po zimie znów nam się ukaże to bogactwo z dziurami w mawierzchni do połowy koła

co do prognozy na ten rok , skoro są tutaj tacy co już wiedzą jak zakończymy 2011 rok TO IM BARDZO GRATULUJĘ bo ja nie mam zielonego pojęcia


wiem tylko że w 2009 wig 20 wzrósł 34% w 2010 15% w 2011 wzrośnie pewnie 50% ? USA przez 11 miesięcy 2010 roku miało 5% stope zwrotu żeby w grudniu dodać 7%
amator1122 / 2011-01-02 10:10 / Tysiącznik na forum)
wrócę jeszcze to tematu podwyżki vat

ALE TO TRZEBA ZNAĆ EKONOMIĘ A NIE MIEĆ KURS SPAWACZA

po pierwsze-- podwyżka vat ma na celu obniżyć deficyt budżetowy a przez to polska staje sie bardziej wiarygodna dla dużych i małych inwestorów którzy wreszcie będą więcej inwestować na naszym rynku,..sami doświadczyliśmy w 2010 brak tego kapitału na GPW.
po drugie--- obsługa zadłużenia będzie mniej kosztowna a środki będą przerzucane w inne miejsca lub w szybkim tempie wpłyną na obniżenie tego długo bo nie będzie trzeba zaciągać nowych kredytów na obsługę tegoż długu .


Podwyżka WAT-u którą odczuje większość przełoży się na wzrosty na GPW , firmy będą
generować większe obroty, marże i zyski .


1% podwyżki wat nie wpłynie na zmniejszenie konsumpcji tak samo jak 1% obniżki nie wpłynąłby na zwiększenie konsumpcji takie jest moje zdanie a pitolenie o załamaniu się rynku to pajace możecie właśnie w bajki wsadzić-- czas pokaże kto ma racje:).
amator1122 / 2011-01-01 23:05 / Tysiącznik na forum)

najmniej zarabiający napędzają

produkcje kajzerek
kolejnych 10 mercedesó

sam już mam dwa auta a myślę o trzecim i kupnie mieszkania dl córki
cenę za wodę i ścieki o 60% , i teraz się obudzili i znó podnoszą o 47%

mogli od razu walnąć 100% z tego wpisu tak wynika -- ciekawe
bogactwo z dziurami w mawierzchni do połowy
koła

drabiniastym i tak się przedrzesz po co ci drogi i dług państwa będzie mniejszy
nie mam zielonego pojęcia

wszyscy to wiedzą
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 22:45
czesc brydzia
wiesz co ? jak widze twoje IP, oczywiscie z Dialogu
no naawet nie chce mi sie czytac co napisales

generalnie uwazam, ze srasz pod siebie i masz alzheimer`a

mam racje ?

p.s., powiesz wreszcie z czego sie utrzymujesz ?
bo pisanie , ze z kapitalu to tak jak mowic malemu dziecku o bocianie jesli pyta skad sie wzial :)))))))))))))))))
amator1122 / 2011-01-01 20:46 / Tysiącznik na forum)
przyglądając się teraz wykresowi wig 20 zastanawiam się czego ma być korekta 18 sesji boczniaka na poziomie listopadowego szczytu, według wszystkich knig o AT wychodzi czym dłuższa konsolidacja tym mocniejsze wybicie gorą po drugie baza wysoko w plusie , lop na poziomie otwierania nowej serii o Eliocie nie wspomnę,... nie widzę korekty :)))) według AT
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 21:02
a to se pogadamy


czym
dłuższa konsolidacja tym mocniejsze wybicie

ta, PEO, rok konsoli, walnelo gora, teraz ruch powrotny, jakbym gral na akcjach dobieralbym na MAXa


lop

to co pisza w ksiazkach to bzdura na resorach, wylaczylem ten wskaznik ze swojej strategii juz dawno temu
lop potrafi szybko rosnac i spadac a kurs prZEz wiele dni nawet nie drgnie


o Eliocie nie wspomnę

poswiecilem temu polowe swojego zycia inwestroskiego, znam multum regol tego gooowwnna
pozostawilem tylko jedną - abc korekty, 90% do wskazania jestem w stanie, plus dywergencja - tu juz ujawnilem po czesci moj system uznaniowyy
ale generalnie elliott to G....

ja tam bym chcial uslyszec system transwestyty :)))
amator1122 / 2011-01-01 21:13 / Tysiącznik na forum)

ta, PEO

pisze o indeksie nie pojedynczych spółkach, zaraz wkleisz bioton ?
lop potrafi szybko rosnac i spadac

ja wiedzę pozycje jakie ma inwestor a nie spekula nie interesuje mnie RSI.
poswiecilem temu polowe swojego zycia inwestroskiego

wyznaczenie fal nie jest nauką , rozpoznanie fal jest sztuką:)

transwestyta nie ma systemu, akcji kontraktu, przyjaciół nie ma nic
pozdr
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 21:26

zaraz wkleisz bioton

przeciez nic jeszce nie wkleilem

podalem przyklad co znaczy wybicie z konsoli, maestro, chyba nie wytrzezwiales jeszcze


nie interesuje mnie RSI

a to blad, jak wiesz na czym on polega i jeszcze potrafisz go dostosowac do interwalu i napisze na tym system, to.......
sprobuj kiedys :))))


transwestyta nie ma systemu, akcji kontraktu, przyjaciół nie ma nic

ja mysle, ze ma socjal, bo na chleb ttrzeba cos miec, czyli cos ma :))))))))
amator1122 / 2011-01-01 21:40 / Tysiącznik na forum)

brrydzia_bankrut

zmylił mnie nick (sorry ), przykład dobry i dodam wiele spółek obecnie przechodzi fazę konsoli
a to blad, jak wiesz na czym on polega

wiem,... tylko ja już gram na long, małymi środkami spekuluje także na long one nie spełniają swojego zadania bo nie muszą.

ze ma socjal,

idę w zaparte, nie ma NIC
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 21:53

zmylił mnie nick (sorry )

masz szczescie,wybaczam
nasty dzien pije wódke, moje biure zamkniete od ponad tygodnia

brydzia, jak myslisz, kolejny rok bedzie wzrostowy ? :)))))))

za 2 miechy twoj 2. rocznica robienia z siebie debila :)))

postaw jakas wódke
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 21:23

rozpoznanie fal jest sztuką:

przeanalizuj swoj elliottowski ,
kiedy udalo ci sie trafic - w jakiej fali dzis jestesmy "?
to sa bzdury na resorach

pamietaj - korekta 3 czesciowa, a reszte olej
amator1122 / 2011-01-01 21:47 / Tysiącznik na forum)

kiedy udalo ci sie trafic

na S&P robiłem,.. miesiąc wcześniej zapodałem tutaj na forum 1230 pkt piąta fale to raz wyszło a teraz zobaczymy.

inwestuje w poszczególne spółki i je sprawdzam pod względem C/Z i C/WK i możliwości ich rozwoju a trend wiadomy dlatego AT trochę z przymrużeniem oka traktuje chociaż coś tam, coś tam :))
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 21:06
p.s.
brydzia- zycze cie kolejnego,wzrostowego roku na gieldach :))))

a wiesz, ze bedzie, chocbyc dziwolągu żyły sobie podcinal

acha, zapomanielm..... uwielbiam, jak rynek posuwa cie w kakałko każdego dnia
lubie jak ludzie z ciebive szydzą

ja osobiscie wiem jaka jestes osoba, dlatego nie masz znajomych
lubie patrzec jak sie tu meczysz codziennie

jak bedziesz sobie podcinac żyły to prosze daj znac,
pomoge ci :)))))

bede szydzil z ciebie przez kolejny rok

PRZED NAMI JESZCZE WIELE MIESIECY HOSSY

Ciulu :)
janlew / 2011-01-01 23:37 / portfel / Tysiącznik na forum
niezły post, transwestyta jest the best :-)

pamiętam jak w listopadzie śmiała się ze mnie, że zalecam branie ciechu pod spekulację po 20 zeta. napisałem, żeby brać bo to dno a jak następnego dnia spadał jeszcze 6% to chichrała się na całe forum ze mnie, jednak czas pokazał, że to było dno i że to ja miałem rację

teraz tak samo śmieje się ze mnie, że mam gastela (wcale nie tak dużo) ale znowu czas pokaże kto miał rację

no ale o czym my rozmawiamy, przecież ona śmiała się też z tych co brali kgm po 30

wyczucie do inwestowania ma takie jak krowa w kwestii fizyki kwantowej
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 21:07
ach.... zapomnialbym o Warrenie

chcialbym, zebys zapodawal cene franka codziennie, zebym nie musial szukac go w niecie :))))))))))))
nie zapomnij tez o Liborze

no i jak kupisz mieszkanie to daj znac, zrobimy parapetówe :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
amator1122 / 2011-01-01 22:08 / Tysiącznik na forum)

o Warrenie

to jest czarny kon w mojej stajni:)
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 19:20 / Tysiącznik na forum
Ale wróćmy do naszych baranów (retorycznie, niech nikt się nie czuje urażony). U nas matematyka może być też tak brutalna, że żyć się odechciewa. W dobie powszechnego wołania o zwiększanie przyrostu naturalnego, by miał kto na nas pracować, jak się już wszyscy zestarzejemy, można wysnuć niepokojący wniosek z badań statystycznych NBP: każde dziecko oznacza... wzrost długu Polski. Dlaczego? Bo w swoim życiu więcej od systemu dostanie, niż do niego wpłaci. Polska bowiem, oprócz długu jawnego, ma jeszcze dług ukryty wynoszący, bagatela, 180 proc. PKB! Powodem są świadczenia, które gwarantuje swoim obywatelom. Pytanie: jak wychować pokolenie chętne do spłacenia długów ojców i dziadów, a przy okazji Gierka i Tuska razem wziętych?
----------------

Tak więc NBP doskonale wie to o czym wielokrotnie pisałem. Polityka prorodzinna przynosi straty. Czas by rząd wyciągnął wnioski. Zamiast podnosić podatki trzeba było zaprzestać dotowania rozrodu.
szymon nielogo / 178.73.63.* / 2011-01-01 19:35
polityka prorodzinna to potezne zyski, tylko oddalone w czasie.
na swoim przykladzie... podstawowk , liceum, studia na 2 uczelniach panstwowych. placili mi za nauke. Teraz pracuje i oddalem z nawiazka.
Poza tym biznes art dzieciecych jest tez wiele warty.

Ale chore sa rozne ulgi takie jak becikowe czy rodzina na swoim. To powinno byc zlikwidowane bo nie wplywa na deczje dot poczecia dziecka. Kasa to tylko usprawiedliwienie tych ktorzy dzieci miec nie chca... bo przeciez nikt za becikowe czy ulgi nie decyduje sie na dziecko.
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 20:59 / Tysiącznik na forum
Ale ja nie mówię, żeby zdelegalizować posiadanie dzieci. Powinno być jak w chinach polityka jednego dziecka, żeby rodzice mogli to jedno dziecko dobrze wyedukować.
Natomiast polityka prorodzinna sprzyja rodzinom wielodzietnym, a z tych rodzin statystycznie niewielu jest płacących wysokie podatki.
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.228.* / 2011-01-01 20:50
ten wpis ma nam chyba sugerowac jaki to ogromny wklad wnosi jb w rozwoj gospodarczy
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 21:00 / Tysiącznik na forum
Ja podobnie jak Szymon, tyle, że mi starczyła jedna uczelnia. Ale po 7 latach mam dosyć płacenia coraz wyższych podatków.
amator1122 / 2011-01-01 21:02 / Tysiącznik na forum)
jeszcze szczylu będziesz na moja zapjordalał to ci mogę zapewnić
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 21:09 / Tysiącznik na forum
Wczoraj skończyłem pracę na etacie a wraz z nią wysokie składki na ZUS.
amator1122 / 2011-01-01 21:15 / Tysiącznik na forum)
jestem starszy nawet te mniejsze ci zeżre :))
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 21:54 / Tysiącznik na forum
Na 350PLN miesięcnzie mi starczy.
Longterm / 2011-01-01 14:26 / Mostek Zwyciężymy!
witam w nowym roku!!! już niedługo nadchodzi 3 rocznica pamiętnego początku wielkiej zwały styczeń 2008...3 lata minęły...
amator1122 / 2011-01-01 18:47 / Tysiącznik na forum)
Żyj przeszłością wszelkimi rocznicami a ja będę żył przyszłością i mój wzrok tam sięga, widzę mój kraj piękny i bogaty bo jesteśmy mądrym, cierpliwym i pracowitym narodem
...było mi dane poznać wiele europejskich nacji i naprawdę my się wyróżniamy in plus już dzisiaj tzw. stara unia, społeczeństwa i politycy tych krajów robią w gacie na samą myśl jak my szybko się rozwijamy i w perspektywie będziemy gospodarczą potęgą, która będzie miała wpływ na Europe.
jan17 / 2011-01-01 14:29 / Bywalec forum
licz raczej ilość seji,przeważnie liczy się okres odbicia w stosunku do okresu spadków ,ale Ty to wiesz ,po co to piszę ,pozdrawiam.
amator1122 / 2011-01-01 21:06 / Tysiącznik na forum)

licz raczej ilość seji

franka sobie policz już jest po tyle co pisałeś 3,40-45
jan17 / 2011-01-01 22:57 / Bywalec forum
to nie piekarnia,czasu jest dużo, zrobił ruch do góry ,zobaczymy co dalej,ja nawet gotowy jestem na korektę wzrostu do 2,60.
amator1122 / 2011-01-01 23:17 / Tysiącznik na forum)

jestem na korektę wzrostu do 2,60.

a ja ją widzę:)
Longterm / 2011-01-01 14:28 / Mostek Zwyciężymy!
czy historia się powtórzy w tym roku? czy czeka nas podobny kataklizm jak w latach 2008/2009 tym razem spowodowany problemami zadłużenia Hiszpanii, Francji i Włoch? Czy któreś państwo będzie pozostawione bez ratunku i skazane na bankructwo tak jak postąpiono z Lehman Brothers? Czy to może być Polska, która jest przecież poza Unią?

Na te i inne pytania próbować będę odpowiedzieć w nowym niezwykle wymagającym roku:

www.longterm.bblog.pl
amator1122 / 2011-01-01 15:53 / Tysiącznik na forum)
witam w Nowym Roku ulice!!
Przecież wiesz dobrze o problemach( nie tylko ty) tych państw co wymieniłeś to znaczy, że to już nie są problemy to są straszaki które" wielcy" wykorzystują do przebudowy portfeli ściągnięcia zysku z kursu walut, surowców, bazarów.itd. no i wystraszenia ulicy chyba uważają, że jeszcze nie nadszedł czas na ulice .
Ta hossa będzie długa i piękna nawet mogę zaryzykować poziom 7000 pkt na wig 20
Ja osobiście nie przewiduje obecnie korekty, 3-ka w Eliocie jest zawsze wydłużona jak również wysyp wyników za 2010 a one pokazują ożywienie i nie ma pod co korekcić rynki.
Podwyżka WAT-u którą odczuje większość przełoży się na wzrosty na GPW , firmy będą generować większe obroty, marże i zyski .

moja prognoza na ten rok to DZIDA :))
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 16:40 / Tysiącznik na forum
Jakim niby sposobem podwyżka VATu spowoduje wzrost obrotów? Ludzie będa mniej kupować.
amator1122 / 2011-01-01 16:50 / Tysiącznik na forum)
mniej węgla włożysz do pieca w razie mrozu, wody mniej wypijesz uważasz że 1% przeszkodzi w sprzedażny aut, wreszcie ruszy dewelopera ,firmy transportowe przewiozą mniej do Niemiec naszych produktów jak oni mają dzide itd
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 17:06 / Tysiącznik na forum
Zwyczajnie ludzie będą mieli 1% mniej pieniędzy do wydania. To co jest im niezbędne to kupią tak czy inaczej, ale rzeczy mniej potrzebnych kupią mniej.
Samochody będą kupować z gorszym wyposarzeniem a mieszkania mniejsze.
Zresztą samochody sprzedawały się w listopadzie i grudniu bardzo dobrze bo po pierwsze od stycznia zlikwidowali odliczanie VATu od samochodów z kratką więc jak ktoś planował kupić na początku 2011 to kupił na koniec 2010. Tak samo świadomość że od stycznia będzie o 1% drożej skłoniło tych co mieli kupić na początku 2011 do zakupu pod koniec 2011. Jest więc bardz duże prawdopodobieństwo, że w Q1 2011 samochody będą się słabo sprzedawać.
amator1122 / 2011-01-01 18:56 / Tysiącznik na forum)

Zwyczajnie ludzie będą mieli 1% mniej pieniędzy do wydania

lepiej będzie jak napisze ,że zapłacą o ok. 1% więcej za niektóre towary a ci co zarabiają 1200 kupią więcej kajzerek.
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 19:33 / Tysiącznik na forum
Ale skąd wezmą ten dodatkowy 1%? Ok mogę się zgodzić, że tańsze produkty będą się lepiej sprzedawały, ale dlatego, że ludzie będą kupowali tańsze produkty zamiast droższych więc sprzedaż droższych spadnie.
amator1122 / 2011-01-01 17:12 / Tysiącznik na forum)

Zwyczajnie ludzie będą mieli 1% mniej pieniędzy do wydania.

czytałeś statystyki banków o ile wzrosły oszczędności polaków ( jak nie to sobie znajdź) to teraz o 3% mniej odłożą i dalej będzie się kręciło.
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.235.* / 2011-01-01 17:20
jesli ktos z powodu 1% rezygnuje z zakupu to musi byc niezlym oszolomem, i pewnie wydaje mu sie, ze gdyby onizyc vat o ten procent to wtedy bysmy obserwowali szal zakupow
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 19:30 / Tysiącznik na forum
Nie mówię, że zrezygnuje zupełnie z zakupów. Zwyczajnie kupi o 1% mniej, no chyba, że mu ktoś da ten 1% wyższą pesję, albo weźmie o 1% więcej kredytu. Przy czym jeśli dostanie 1% wyższą pensję, to zmniejszy sie konkurencyjnośc naszej gospodarki, bo wzrosną koszty pracy. Jeśli zaś weźmie 1% większy kredyt to wzrośnie zadłużenie Polaków co prędzej czy później odbije się na gospodarce.
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.228.* / 2011-01-01 20:34
no i od tego procenta swiat sie zawali, to juz ustalilismy

a teraz wlasnie na ulubionej brydzi "bliskiej" sprzedaja pb95 po 4,69,-

jak to skomentujesz, bo moim zdaniem jest to powod by kupic przynajmniej ze trzy hot dogi
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 21:03 / Tysiącznik na forum
Ale czy ja napisaem, że świat się zawali? Czy ja pisałem, żeby siorbać Ski? Sam mam Lki i uważam, że będzie rosło. Ale jak ktoś pisze głupoty, że będzie rosło bo wzrosły podatki to piszę co o tym myslę.

Ja tam tankuję na Lotosi dynamic 98.
A co do Bliskiej to tam chyba Vervy nie mają, a badziewia tankować nie będę. Hod dogów też pewnie nie ma.
amator1122 / 2011-01-01 21:56 / Tysiącznik na forum)

pisze głupoty

cześć VAT obnizyli a tego nie piszesz,... przypomnę ci ten wpis za parę miesięcy.
amator1122 / 2011-01-01 17:31 / Tysiącznik na forum)
juz wpjierdola nie mając zielonego pojęcia wpis o długu ja z nim juz nie dyskutuje szkoda zdrowia
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.235.* / 2011-01-01 17:37
czekam jeszcze jak napisze, ze zmniejszy sie przyrost naturalny (ze wszystkimi konsekwencjami), no bo jak se ludzie przekalkuluja, to im wyjdzie, ze teraz nie oplaci sie miec dzieci jeszcze bardziej jak w zeszlym roku
amator1122 / 2011-01-01 17:42 / Tysiącznik na forum)
wpisuje go na listę pretendentów do miana PAJAC roku
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 19:32 / Tysiącznik na forum
A sam jesteś propagandzistą popapranych i wszystkie ich pomysły tu chwalisz bez odrobiny samokrytyki.
No ale pewnie dali Ci niezły kontrakcik na spawane to co masz ich nie chwalić.
amator1122 / 2011-01-01 20:09 / Tysiącznik na forum)

jesteś propagandzistą

zwisa mi kto rządzi zawsze sobie dawałem radę, również za komuny tylko jestem myślącym człowiekiem a nie pajacem wypisującym na forum inwestorskim swoje żale .

mogę tylko krotko napisać dla forumowych pajacyków,... rządzenie krajem w czasach kiedy świat boryka się jeszcze z kryzysem to nie jest wsadzenie palca w dupę i kropka .

reszty wypocin nie komentuje.
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 21:04 / Tysiącznik na forum
Jak piszesz, że wzrosną obroty bo wzrosły podatki to jesteś pajacem..
amator1122 / 2011-01-01 22:03 / Tysiącznik na forum)


0
2011-01-01 17:20:16 | 83.26.235.* | zyje z kapitalu i sie nudze
jesli ktos z powodu 1% rezygnuje z zakupu to musi byc niezlym
oszolomem, i pewnie wydaje mu sie, ze gdyby onizyc vat o ten
procent to wtedy bysmy obserwowali szal zakupow
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.235.* / 2011-01-01 19:38
ja nie chwale, uwazam ze najwiekszym bledem Komorowskiego bylo usuniecie krzyza sprzed palacu, wtedy brydzia vel transwestyta z obim wrocili na forum
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 17:19 / Tysiącznik na forum
A czytałeś o ile wzrosło zadłużenie? To raczej teraz będą chcieli więcej pożyczyć... tylko czy im zdolności kredytowej starczy.
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.235.* / 2011-01-01 16:47
no jasne, jak do tej pory tankowalem 50l to teraz zatankuje 49,5l a ten kawalek dojde pieszo... co za łoś
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 16:59 / Tysiącznik na forum
No nie. Ale czy to znaczy, że teraz zatankuje 51l? Za to jak tankowałem a przy okazji kupowałem na stacji hotdoga to teraz juz tylko zatankuje. Jak państwo zabierze więcej to ludzie będą mieli mniej do wydania.
amator1122 / 2011-01-01 17:06 / Tysiącznik na forum)
czy cały rok nie obserwowałeś rynku jak zwiększa moce jest w trendzie i coraz więcej produkuje... powinieneś mieć nick HOTDOG
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 17:09 / Tysiącznik na forum
Nie jadam hotdogó, to był przykład.
Nie twierdze, że rynek nam się kurczy anie że zaraz czeka nas krach.

Natomiast twierdzę, że twoje stwierdzenie.
Podwyżka WAT-u którą odczuje większość przełoży się na wzrosty na GPW , firmy będą
generować większe obroty, marże i zyski .

To kompletna bzdura. Bo fakt, że ludzie będą musieli za to samo zapłacić więcej a te dodatkowe pieniądze nie trafią do producentów, nie zwiększy obrotó tylko je zmniejszy. Skłoni ludzi do oszczędzania a nie do wydawania. Nigdzie wzrost podatków nie zwiększył konsumpcji.
amator1122 / 2011-01-01 17:16 / Tysiącznik na forum)

zapłacić więcej

Polacy są głodni konsumpcji i tez to widzisz przed marketami chyba że czytasz tylko łobiego i w to wierzysz.
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 17:18 / Tysiącznik na forum
Tak widziałem, że ludzie kupowali w grudniu zapasy, żeby w styczniu nie kupować po wyższych cenach. Nie da się konsumować więcej jak się więcej nie zarabia a więcej wydaje.
W minionej dekadzie pensje polakówzrosły o 75% a zadłużenie o 500%, ciekawe jak długo to się da utrzymać.
amator1122 / 2011-01-01 17:26 / Tysiącznik na forum)

że ludzie kupowali w grudniu zapasy

koorvva czytaj po ile kwartalnie wzrosła konsumpcja i nie pjordol o grudniu
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 19:23 / Tysiącznik na forum
Proponuję poczekać na koniec obecnego kwartalu i zobaczymy co będzie.
amator1122 / 2011-01-01 20:52 / Tysiącznik na forum)
ponad rok jako JB i azbest wklejasz te wypociny a konsumpcja i rynek rośnie, sprawdź sobie statystyki a tam zobaczysz ,że IQ jest najsłabszy bo w kwietniu popuścisz z radości jak trafisz
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 21:06 / Tysiącznik na forum
Większosć czasu zalecam siorbanie. Ale jestem też krytyczny do obecnego rządu. To rze rośnie to nie jest zasługa tego rządyu i gdyby rząd był lepszy to by rosło jeszcze bardziej.
amator1122 / 2011-01-01 22:18 / Tysiącznik na forum)

by rosło

rosły by krzyże na krakowskim przedmieściu,.. uszanuj to co masz i co większość wybrała .
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.235.* / 2011-01-01 17:06
to oznacza ze zatankujesz jak zwykle, tyle ile bedziesz musial, a jak nie zjesz hot doga to bedziesz glodny i za godzine zjesz dwa, i taki bedzie efekt twoich unikow... a teraz powiedz mi, jesli cos do tej pory kosztowalo 2,99 czy 2999, 90, to ile bedzie kosztowac teraz?
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 17:16 / Tysiącznik na forum
Jak ktoś zarabiał 1220PLN i wydawał 120PLN z czego państwo brało 220 a 1000 sprzedawca a teraz ta sama osoba zarobi 1220PLN a za to samo będzie musiała wydać 1230 to skąd niby weźmie te brakujące 10PLN? zwyczajnie wyda 1220 z czego państwo weźmie 228, a sprzedawca dostanie 992.
Jak zgłodnieję bo nie zjadłem hotdoga to kupię sobie dwie kajzerki bo na hoddoga juz mi nie starczy.
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.235.* / 2011-01-01 17:27
nagadalem sie dzis z coreczka i mam przesyt...ale, wiesz w ogole jak kalkuluje sie ceny, slyszales o psychologii ustalania ceny? chocby nawet tobie przyszlo zaplacic te roznice w vacie, to wez pod uwage, ze dzieki temu wybuduja ci np lepsza droge, dzieki ktorej z kolei zaoszczedzisz wiecej niz wydasz
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 19:26 / Tysiącznik na forum
Ale przecież dróg mają budować mniej a nie więcej.
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.235.* / 2011-01-01 19:35
skoro maja budowac, to znaczy ze bedzie przybywac a nie ubywac, czego nie rozumiesz?
amator1122 / 2011-01-01 17:24 / Tysiącznik na forum)
zarabiający 1200 nie są motorem konsumpcji a ona rośnie po 10 % to myśl logicznie i nie pitol ja nie będę się odnosił do takich wpisów.
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 19:25 / Tysiącznik na forum
1220 dałem jako przykład bo VAT był 22%. To samo się tyczy dla tych co zarabiają więcej.
amator1122 / 2011-01-01 20:32 / Tysiącznik na forum)
chłopaku co jest niezrozumiałe w moim wpisie co wyżej zapodałem ???
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 21:07 / Tysiącznik na forum
A co jest niezrozumiałe w moim?
janlew / 2011-01-01 15:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Widzę, że Loniu znów zaczyna wierzyć w powtórkę jesieni 2008 choć ostatnio miał już dłuższy moment, co godne odnotowania, wieszczenia wielkiej 30 letniej hossy :))

czyli jak widzę bez specjalnych zmian na naszym komicznym forum :))
amator1122 / 2011-01-01 16:16 / Tysiącznik na forum)

czyli jak widzę bez specjalnych zmian na naszym komicznym forum :))

czyżby long znowu tak samo jak reszta pajacy tego forum chciał tyczką obrócić księżyc (trend)
,... ja analizując sytuacje i w moje przemyślenia wierze mam do nich zaufanie chociaż nadal jestem ostrożny i na bieżąco śledzę zachowanie rynku a longu jako analityk raczej żabka nie ma wiary to znaczy nie czuje rynku.
Longterm / 2011-01-01 16:11 / Mostek Zwyciężymy!
to nie chodzi o to że zaczynam wierzyć ale dostrzegam zagrożenia - nie jestem zaślepiony perspektywą mega zysków jak amator - jak się uda to super - jak nie - to trudno i będzie trzeba wziąść na klatę kolejną bessę...

www.longterm.bblog.pl
janlew / 2011-01-01 22:46 / portfel / Tysiącznik na forum

dostrzegam zagrożenia


który to już raz :-)

dostrzeganie zagrożeń to jedno ale u ciebie to jest po prostu wywalanie wszystkiego przy byle lęku

trudno nazwać to inwestowaniem
amator1122 / 2011-01-01 16:20 / Tysiącznik na forum)

zaślepiony perspektywą mega zysków jak amato

jestem pazerny na zarobek a nie zaślepiony nie kupuje techmexa, mewy itd.moje decyzje wejścia i wyjścia są przemyślane:)
III RZESZA dobrze płaci / 78.8.193.* / 2011-01-01 13:48
0
2010-12-31 14:35:19 | Longterm [ Portfel ] [ Mostek Zwyciężymy! ]
Re: GPW: Premier skutecznie zniechęci do akcji [4]
witam, co przyniesie nowy rok? to pytanie zadaje sobie każdy
inwestor...na moim blogu w komentarzach wkleiłem bardzo ciekawy
chiński horoskop dla giełdy dla nowego 2011 - roku królika:

www.longterm.bblog.pl

A TERAZ ZAGADKA ? Longu co łączyło Australijską i Chińską giełdę w zeszłym roku ze stopami procentowymi ?
Longterm / 2011-01-01 14:24 / Mostek Zwyciężymy!
z tego co pamiętam w obu państwach podnosili stopy i obie kończą rok na minusach?
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2011-01-01 13:55
Słuchaj niejaki aaaaaaaada zadał ci tu proste pytanie odnośnie historyjki o hotelu , Niemcu i 100 jego euro. Odpowiedz na pytanie kto wg ciebie był golasemw tej historyjce i o czym ona świadczyła? (tak bardzo się z niej śmiałeś)

Mam mnadzieje ze wyjasnisz te sprawe inaczej twoj poziom inteligencji okaze sie nizszy niż mrówki, tak jak kilku tu wystepójących, niestety.
$$$$$$ / 83.22.127.* / 2011-01-01 11:26
CIECH I POLICE

brac w poniedzialek
dffdfdfdf / 78.154.83.* / 2011-01-01 00:26
wesołych świat
łobi / 178.36.3.* / 2010-12-31 21:59
Prawda o kłamstwie o "ociepleniu" i kto za tym stoi, a kto za to ma zapłacić....
http://www.youtube.com/user/BNPCrusade#p/u/0/zIo116o7ikU
Eternit z Azbestu / 2011-01-01 01:51 / Tysiącznik na forum
Sama prawda!
A tym co uważają, że globalne ocieplenie jest prawdą proponuję wyjść na ulicę w letnim ubrani... wszak mamy najcieplejszy rok w histori.
A kolesiom klimatologom proponuję, żeby nie męczyi się w upalnym Cancun i zorganizowali sobie konferencje na biegunie.
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.232.* / 2011-01-01 14:28
co tam ulica, jest tak cieplo ze niektorzy musza sie chlodzic w morzu
http://tnij.org/jqrr
a tym ktorym za zimno, proponuje wedle twojej infantylnej logiki, ubrac sie w lipcu w futro i wsiasc do samochodu bez klimy

a swoja droga, ciekawe czy to czasem nie ktorys z forumowiczow
http://tnij.org/jqru
zyje z kapitalu i sie nudze / 83.26.232.* / 2011-01-01 14:39

a swoja droga, ciekawe czy to czasem nie ktorys z forumowiczow

http://tnij.org/jqry
garibaldi / 91.94.166.* / 2010-12-31 23:17
Rynek czeka prawdopodobnie większa korekta. Gdzie są ci , którzy pisali o 2900 -3000 na WIG-u 20 na koniec roku? Rynek wzrósł mocno w ciągu dwóch lat , a w roku 2011 może tkwić w trendzie bocznym.
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 13:55
poza tym
piszesz o 2900
przeciez to tylko 100 pkt. , to mozna w 1 sesje zrobic

wiekszosci znow sie wydaje, ze to dalej nie moze rosnac...... no coz... hossa to hossa, trend to trend :)))))), a historia to historia :))))< zawsze sie powtarza :))))))))))))))))))

jeszcze cos :
sa 3 etapy hossy :
1. niedowierzanie
2.akceptacja
3.euforia

ciekawi mnie kiedy to forum przejdzie do punktu drugiego :))))))))))))
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 13:55
brydzia - jak myslisz ?
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 13:22
wiesz maestro.....
co bedzie nikt nie wie
ale jedna zasada powinna przyswiecac inwestorowi : GRAC Z TRENDEM
czEgo wiekszosc tutaj nie pojmuje, dlatego nie zarabiaja, a niektorzy juz wogole nie graja bo nie maja za co
taka Brydzia np., to jest czlowiek zniszczony juz psychicznie, ktory juz nie potrafi oceniac normalnie sytuacji na gieldzie, albo taki Warren
najgorsze jest to , ze ta grupa caly czas sie powieksza

jaki z tego moral ?
brrydzia_bankrut / 83.22.133.* / 2011-01-01 13:23

jaki z tego moral ?

ze wiekszosc sie do gieldy nie nadaje, ale nie jest w stanie tego zrozumiec
norma / 2010-12-31 20:58
Niech w Nowym Roku, świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
amigo2 / 2010-12-31 17:04
Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia ,reszta sama przyjdzie na nowy rok 2011
zyczy a.migo2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy