Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: WIG20 odrobi spadki? 2700 pkt w zasięgu

GPW: WIG20 odrobi spadki? 2700 pkt w zasięgu

Money.pl / 2011-02-17 08:05
Komentarze do wiadomości: GPW: WIG20 odrobi spadki? 2700 pkt w zasięgu.
Wyświetlaj:
Longterm / 2011-02-17 09:56 / Mostek Zwyciężymy!

2011-02-17 09:48:18 Eternit z Azbestu [ Tysiącznik na forum ]
Rozkopana to będzie, bo zabraknie kasy z UE i zostawią
rozkopane budowy.


Janlew się pytał dlaczego Eternit w rankingu unikanych...to chyba już wiadomo - te samo czarnowidztwo co brydzi się już udziela...
janlew / 2011-02-17 10:22 / portfel / Tysiącznik na forum
on za dużo onetu czyta więc jego wizja rzeczywistości jest mocno przejaskrawiona :)

mimo wszystko w coś tam inwestuje i stawianie go obok brydzi jest przesadą
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 10:30 / Tysiącznik na forum
Ja obserwujęrzeczywistość. Miały byćautostrady a są fotoradary. Wiec czuję się oszukany przez PO.
Miał być podatek liniowy a jest podwyżka VAT, wiec czuję się oszukany przez PO.
Mieli sprywatyzowaćszpitale a znacionalizowali OFE, wiec czuję sięoszukany przez PO.

Uważam, że rząd jest niekompetentny co ogranicza rozwój naszej gospodarki, jednak nie jest to krach i koniec świata i dzięki członkostwu w UE nasza gospodarka sięrozwija i na giełdzie można zarobićwięc inwestuję i zarabiam.
Longterm / 2011-02-17 09:57 / Mostek Zwyciężymy!
z takim nastawieniem to się nigdzie nie zarobi w żadnym biznesie a tymbardziej na giełdzie
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 10:08 / Tysiącznik na forum
Znalazł się jasnowidz.
Czy ktokolwiek uznaje twój autorytet w tych twoich analizach i rankingach?

Ja siebie za autorytet nie uważam, piszę co myślę jak ktoś chce czytaći komentowaćto proszę bardzo jak nie to siętym nie martwię.
Longterm / 2011-02-17 10:14 / Mostek Zwyciężymy!
Eternit co by nie mówić to musisz przyznać mi obiektywność - nie przepadam za niektórymi forumowiczami i oni często mi zarzucali wiele rzeczy. Big wyrzucił mnie ze swojego forum a jednak uważam że wciąż zasługuje na 1 miejsce itd.
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 10:18 / Tysiącznik na forum
Bardzo często zmieniasz zdanie i tyle.
Longterm / 2011-02-17 11:14 / Mostek Zwyciężymy!
to jest szansą dla Ciebie na lepszą pozycję w rankingu:)
TYRAN / 83.27.109.* / 2011-02-17 09:48
KRÓTKA SPRZEDAŻ ZABIJA GPW-http://gielda.onet.pl/,41421,101,0,krotka-sprzedaz?datetime=16-02-11
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 09:46 / Tysiącznik na forum
Wczoraj po pracy byłem na browarku i dziś jechałem metrem.
Potwierdzxa sięto co jużkiedyś pisałem, że Warszawa jest beznadziejnie zaplanowana.
Wsiadam sobie na Wierzbnie i jestem na schodach tratowany przez falęlemingów pędzących do biurowcowego zagłębia na Służewcu. Wysiadam sobie na Kabatach gdzie jak okiem sięgnąć tylko bloki mieszkalne. Tu akurat szef był rozsądny, że w tej okalizacji biuro zrobił, tylko dlaczego większość tak nie zrobi i nie przeniesie połowy biur ze Służewca na Kabaty i mieszkańz Kabat na Służewiec?

A tak swojądrogą straszne tłumy w tym metrze w kierunku przeciwnym niż ja jeżdżę. To świadczy o tym, że bilety sąza tanie i ich podwyzka to dobry pomysł na łatanie miejskiego budżetu.
romi nie logo / 83.16.184.* / 2011-02-17 10:18
tez wczoraj bylem a dzis zdycham w pracy brzuch mnie boli i mnie mdli:))
A ostatnio gliny nalot robia na zaklady w moim miescie przed szlabanem sie ustawiaja i daja alkomaty. Nowy komendant , a z kamer w miescie mandaty za pasy walą. Tez lataja budrzet.
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 10:34 / Tysiącznik na forum
No ja aż tyle nie wypiłem. żeby mnie mdliło.
A co do łapania nietrzeźwych kierowców to mamy beznadziejne limity. Do pół promila powinna byćdopuszczone, 0.5-1 powinna być kara jak teraz, a powyżej powinni zabierać prawko na dłuższy okres.
szymon / 2011-02-17 09:39 / Uznany Gracz Giełdowy
cześć,
chyba budowlanka teraz bedzie grana...
amator1122 / 2011-02-17 09:42 / Tysiącznik na forum)

chyba

ile na to postawisz ?
szymon / 2011-02-17 09:48 / Uznany Gracz Giełdowy
cos tam kupilem :)
Longterm / 2011-02-17 09:42 / Mostek Zwyciężymy!
najbardziej chyba przeceniony sektor na całej GPW a przecież Polska przez kolejne 20 lat będzie rozkopana
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 09:48 / Tysiącznik na forum
Rozkopana to będzie, bo zabraknie kasy z UE i zostawią rozkopane budowy.
W dzieciństwie mieszkałem w Ursusie gdzie połowa fabryki ciągników była rozkopaną budową. Rozkopali w latach 70 i tak już zostało.
Blazej_ / 2011-02-17 09:46 / Tysiącznik na forum
ale raczej developerzy nie będą rośli tak, jak reszta branży budowlanej.
janlew / 2011-02-17 09:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Najkorzystniejsza oferta Trakcji Polskiej

Oferta konsorcjum, którego liderem jest Trakcja Polska, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na wykonanie robót budowlanych na odcinku Lokalnego Centrum Sterowania Malbork.

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/najkorzystniejsza;oferta;trakcji;polskiej,59,0,772923.html
amator1122 / 2011-02-17 09:40 / Tysiącznik na forum)
a ty co od piątej rano już pilnowałeś kursu GTN :)))

trakcja ładnie dzisiaj stoi a moje śpią ale jestem cierpliwy jeszcze dogonią peleton :)
janlew / 2011-02-17 09:57 / portfel / Tysiącznik na forum
kto rano wstaje temu pan bóg daje :))

zrobiłem sobie rano mała analizę emergingów

tak sobie myślę, że wszyscy wymagając od gpw ciągłego rajdu w górę zapomnieli, że luty zawsze był słabym miesiącem bo przychodziła realizacja zysków po rajdzie mikołaja i efekcie stycznia. no ale to masa, tłum, więc co wymagać - "pamięć masy nie sięga dalej niż kawał kiełbasy"
marboru / 2011-02-17 08:39 / portfel / "Bankier giełdowy"
Niektórzy może jeszcze pamiętają mój nick...? Long, Anonim, Modliszka, Big, Warren,
Ken...

Zwracam się do Was wszystkich z dużą prośbą na oddanie głosu w konkursie fotograficznym:
http://sudtirol.newsweek.pl/projekt/poludniowy-tyrol-konkurs/625/w-ramionach-przestrzeni,
72011,0

Będę wdzięczny za każdy Klik.

marboru

PS. Warto kupić Cersanit :-)
TOMOK / 2011-02-17 09:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć
Pamietam, kliknąłem
Pozdrawiam
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 09:50 / Tysiącznik na forum
Kliknąłeś bo uważasz, że jest najlepszy w tym konkursie czy po znajomości?
anonim_03 / 2011-02-17 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chyba pracowałeś w Millenium ?
marboru / 2011-02-17 09:12 / portfel / "Bankier giełdowy"
Dokładnie :-) Pracowałem - czas w tej chwili przeszły.
Anonimie - doskonała pamięć.
Longterm / 2011-02-17 08:05 / Mostek Zwyciężymy!
GPW odrobi spadki a nawet pobije swoje rekordy hossy jeśli tylko powróci zagranica, która odpłynęła podczas zamieszek w Egipcie...

www.longterm.bblog.pl
Longterm / 2011-02-17 08:09 / Mostek Zwyciężymy!
PS: oczywiście sytuacja w kraju również nie pomaga bo komisja europejska nakazuje reformy w celu obniżenia deficytu i straszy obcięciem dotacji unijnych. Zamieszanie z OFE też nie pomaga - Bronek powinien pokazać jaja i zawetować zmuszając PO do szybkich reform.
amator1122 / 2011-02-17 08:39 / Tysiącznik na forum)

OFE też nie pomaga

trochę cierpimy z tego powodu jednak uważam obecny system za zły, generujący zadłużenie i sprzyjający patologi dlatego ten system musi przejść gruntowne reformy z obecnym przesunięciem środków i Bronek powinien nie przeszkadzać Gargamelowi .
Longterm / 2011-02-17 09:18 / Mostek Zwyciężymy!
Bronek nic sobie nie robi z ogłady towarzyskiej - sugeruje niewierność żony Obamie, siada pierwszy przed Merkel i nie obchodzi go że po Sarkozym płyną strugi wody deszczowej podczas gdy on sam stoi pod parasolem...Gargamela też będzie miał w dupie:)
Blazej_ / 2011-02-17 09:28 / Tysiącznik na forum

Gargamela też będzie miał w dupie:)

jak każdy zdrowomyślący obywatel.
amator1122 / 2011-02-17 09:35 / Tysiącznik na forum)

zdrowomyślący obywatel.

zapomniałeś o większości co dala mandat Tuskowi i jego ekipie :)

pitolisz jak stary komuch, który myśli o swojej nieomylności i tej jednej słusznej prawdzie:)

takie populistyczne wypociny jakie przedstawia Korwin to można obecnie wdrażać w Egipcie a nie w dużym państwie, zawieszonym gdzieś na politycznej mapie.
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 10:10 / Tysiącznik na forum
bo większość to lemingi, które głosują na tych co im media ich podsuną.
Blazej_ / 2011-02-17 09:41 / Tysiącznik na forum
większośc nigdy nie ma racji co pokazuje przykład NSDAP a dlaczego? Dlatego, że to jest pływający elektorat czyli głupi bo daje się mamic pustym obietnicom.

Akurat o jedynej słusznej prawdzie mówisz tylko ty chwaląc nawet podwyżkę pensji przez posłów i senatorów i nie dopuszczasz możliwości jakiegokolwiek krytykowania PO. A dlaczego? Bo uważasz, że głosowanie na PO i pochodzenie z zachodniej Polski podniesie ci prestiż.
amator1122 / 2011-02-17 10:07 / Tysiącznik na forum)

większośc nigdy nie ma racji

akurat ty jesteś w tej mniejszości co ma racje ??

nie bądź śmieszny z NSDAP i pływającym elektoratem na Tuska głosowali ludzie co chcą zmian a nie omamieni obietnicami ten przykład lepiej by pasował do PiS

dla potwierdzenia zobacz obecne badania sondaże .

dostali podwyżkę jak większość i możesz to na forum inwestorskim krytykować tylko pytanie dlaczego na inwestorskim.?

już o tym pisałem ale może nie trafiłeś tego wpisu w Warszawie macie prace, zarobki
i tanizne, życie i walka zaczyna się na prowincji szczególnie zachodniej gdzie jest brak rolnictwa, dużo upadłych PGR i granica, która wpływa na ceny towarów tak w skrócie.

możesz krytykować mi to nie przeszkadza tylko czy masz jakiś pomysł na rządzenie jak wprowadzić zmiany, czy wszyscy z tymi zmianami będą się zgadzać czy zaspokoisz wszystkie grupy społeczne, pracownicze itd.
Blazej_ / 2011-02-17 10:18 / Tysiącznik na forum

czy masz jakiś pomysł na rządzenie

mam. byłem aktywnym działaczem w radzie gminy.
amator1122 / 2011-02-17 10:59 / Tysiącznik na forum)

byłem aktywnym działaczem w radzie gminy

i większością wszedłeś do rady ta większością co nie ma racji sam nie wiesz co chcesz miotasz się w swoich poglądach to się kupy nie trzyma.
amator1122 / 2011-02-17 10:22 / Tysiącznik na forum)
a ja w radzie osiedlowej :))

jaja sobie robisz ???
Blazej_ / 2011-02-17 10:14 / Tysiącznik na forum
to że ty jesteś po drugiej stronie upewnia mnie, że mam rację :)
amator1122 / 2011-02-17 10:40 / Tysiącznik na forum)
a ty tworzysz folklor, polityczny folklor nie mający nic wspólnego z rzeczywistością:)
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 10:12 / Tysiącznik na forum

na Tuska głosowali ludzie co chcą zmian a nie omamieni obietnicami

Sama prawda.
Chciałem zmian i głosowałęm na PO. Zmian nie ma wiec czuję sięomamiony. Wiecej na nich nie zagłosuję.
amator1122 / 2011-02-17 10:20 / Tysiącznik na forum)
jesteś niecierpliwy a powinieneś więcej wiedzieć jako inwestor o kryzysie jak się ma gospodarka co to emerging, rating, siła pieniądza itd.

jeżeli zrobią reformę OFE, która opłaca kolesiom ciepłe posadki w spekulacyjnych fundach ( zachodnich) to mogą liczyć na mój głos.
Eternit z Azbestu / 2011-02-17 10:59 / Tysiącznik na forum
Niech zrobiąreformę OFE, ale nich nie zamieniają OFE na ZUS gdzie dająciepłe posadki kolesiom z PO.
amator1122 / 2011-02-17 09:28 / Tysiącznik na forum)
oj tam, ma czyste buty a nie trzewiczki :))))))))))))))

Bronek marginalizuje urząd prezydenta i bardzo dobrze jego zadanie będzie polegać na przypinaniu odznaczeń do klapy a nie wetowanie ustaw dotyczących ekonomii i przyszłość państwa .
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy