Forum Polityka, aktualnościŚwiat

grozba cyberwojny w korei

grozba cyberwojny w korei

arh+ / 2013-04-04 08:55
Kim Dzong Un ma coraz wiecej problemow, wczoraj hakerzy z grupy anonymus zagrozili Korei Północnej że jesli ich zadania - mianowicie ustapienia Kim Dzong Una ze stanowiska - nie zostana spelnione, to wytocza rezimowi wojne w cyberprzestrzeni.
Wyświetlaj:
oonnaa / 2013-04-05 13:05
anonymusi powinni im wylaczyc wszystkie komputery :D bylo by smiesznie jakby nie mogli nic zrobci koreancyzcy, a uceirpialo by tylko zaplecze rezimu bo rzpeciez oni tylko tak naprawde maja dostep do neta xD
rock_for_all / 2013-07-01 13:24
Dziwi mnie zachwyt i poparcie dla Anonymous. Nie macie pojęcia KOGO tak naprawdę popieracie, nie macie o nich żadnej wiedzy, żadnej kontroli i nadzoru, a slinicie się do nich jak do zbawców świata. A oni sobie grożą na lewo i prawo że albo będzie tak jak oni chcą, albo cofną kogoś do epoki średniowiecza.
Dziś im klaszczecie, bo zwykle grożą bankom i USA do których nienawiść jest aktualnie "trendy", więc dajecie się łapać na ten populizm niczym młode pelikany. Tylko ciekaw jestem co zrobicie jutro, gdy zaczną grozić .. Wam ...
Bo jaką macie gwarancję, że pewnego dnia nie zaczna żądać od Was? Absolutnie ŻADNEJ ... a jeśli tak się stani to co zrobicie? Absolutnie NIC ...
To jest Wasze NWO, to prawdziwe i realne.

Ja mam dobrą zasadę - nigdy nie ufam ludziom, o których zupełnie nic nie wiem ...
ciekawskiJan / 2013-04-05 08:50
haha nie wiem czy widzieliscie ale wczoraj anonymusi zaatakowali profil jakiegos tam goscia wysoko postawionego w rezimie korei i pozmieniali zdjecia kim dzon na na zdjecia ze zmeiniaona twarza w ktorej dodali swinski ryj i swinskie uszy :)
bveniu / 2013-04-04 09:47
haha i bardzo dobrze! fajnie ze anonymus dolaczyllo sie do wojny! moga ich od srodka zneutralizowac i to by bylo mega spoko!! brawo dla nich i trzeba trzymac kciuki! kim zaczyna sie juz platac w tym co sie kolo niego dzieje. Jego dni sa policzone!!
adams2 / 2013-04-04 13:08
masz racje, tam podstawa teraz ejst rozbic i zdekoncentrowac ten rezim, zaloze sie ze jak wladza bedize upadac to wieszkosc wojska i generalow odwroci sie do tego dyktatora, jesli poczuja tylko smak wolnosci to sami doprowadza ten kraj do porzadku

Najnowsze wpisy