Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Herbata z marihuaną w polskich sklepach

Herbata z marihuaną w polskich sklepach

Money.pl / 2007-08-06 14:46
Komentarze do wiadomości: Herbata z marihuaną w polskich sklepach.
Wyświetlaj:
brz / 79.186.89.* / 2008-01-11 14:38
w Polsce są duże szanse na legalizacje...gdyby nie to że kościół ma taką władzę u nas :/ to oni są głównymi przeciwnikami legalizacji. Polski rząd bierze przykład z USA, Irlandii i innych rozwiniętych krajów.... czemu nie weźmie przykładu z Holandii?! tam jest legal, i jakoś jest mniejszy procent uzależnień niż w innych krajach, poza tym państwo może na tym nieźle zarobić i podnieść swoją gospodarkę, poprzez podatek a i przestępczość się zmniejszy bo dilerzy nie będą wałęsać się po ulicach. kto przemówi rządowi do rozsądku? ;/b
Codik / 195.117.172.* / 2007-12-30 22:09
Nie wiem czy jakiegopkolwiek jaracza po tym skopie tak ogółem to siła wkrętu ;D Naturalna Wibracja Nie Zabija ;D
wassup / 83.24.105.* / 2007-11-08 11:30
haha lipa to jest pilem to nad mozem....:) lepiej sie skopcic;p
Pawełęk / 193.41.113.* / 2007-11-08 10:59
No dobra ty ale zobacz w inną strone . Tak naprawde to ten napuj pozostanie na ryku tak jak te piwo z maryhą nie wiem czy wszyscy pamiętaja. Teraz jest napuj. Wyobraź sobie ze kto to będzie pił napewno ci ktorzy palą, czyli np. Ja stoje sobie na przystanku pije napuj i psy odrazu zwracają na mnie uwage a ja praktycznie zawsze mam przy sobie jaranie. Nie chciał bym zeby mnie ciągle fiskali po kielniach więc wiecie to idzie w dwie strony. Tak jak z browarem trzeba się kitrać tak z tym tez mimo tego ze to jest legalne ale macie coś przy sobie co nie jest legalne. Ja np. Mieszkam w Warszawie na pradze i u mnie jest przypał z takimi głupotami. Przez herbatke mozna iść siedzieć. Pomyślcie troche. Ogólnie to nic do tego nie mam pewnie jak znajde to się napije ale nie sądze zeby mi smakowała, wole skręcić blanta pewnie ta sama cena....
olenka1xxx / 2007-11-01 16:11
trzeba mieć 18 lat zeby kupić ta herbatke???:P:P
MMRR / 83.8.159.* / 2007-09-10 10:12
Ludzie, czy Wy nie widzicie, ze ten producent chce was omamic dla kasy? uzależisz sie, a on bedzie mial z tego niezla kase. Czy wy nie macie innych zainteresowan jak palenie maryski???
bycus / 89.174.71.* / 2008-02-18 23:30
tak masz racje marihuana uzaleznia, ostatnio zciągnąłem jednego bucha od kumpla i juz jestem wrakiem człowieka! haha! ja nie wiedziałem ze na swiecie są jeszcze takie barany!
agfarius / 79.184.108.* / 2008-01-12 11:41
ty głupi idioto... po co się wypowiadasz skoro nic nie wiesz o THC? widziałeś kretynie kiedyś ganje na oczy? wiesz że żeby coś poczuć i "uzależnić" się trzeba wypić 250litrów tej herbaty? poczytaj kiepie troche o marihuanie i później się wypowiadaj... przeczytaj jakie są skutki picia alkoholu a jakie palenia ganji... zobaczymy na co się przerzucisz...

MARIJUANA LEGALIZE IT

wiecie kiedy w Polsce będzie zalegalizowana marihuana?
jak nasz naród zmądrzeje bo na razie jesteśmy strasznie głupi przez takich durni jak MMRR...
espanili / 83.26.227.* / 2007-09-15 07:56
człowiku, skąd ty się wziąłeś.. omamić, uzależnić - marihuana nie uzależnia.. jest sto razy zdrowsza od alkoholu, nie wiem, że tacy ludzie jeszcze na tym świecie żyją, mnie mama jak byłem młody takich rzeczy nie mówiła.. proponuje konsultacje z osobą która chociarz troszeczke się zna lepiej od ciebie.. może nauczysz się troszeczkę czegoś i nie będziesz powtarzał tego co ci mówiła straż miejska w podstawówce.. Jak Kaczyński " legalizować marihuane, przecierz to nie narkotyk.. konopie indyjskie to narkotyk..", hehe .. śmieszni jesteście.. brak mi słów
PlacekJacekXXL / 62.21.60.* / 2007-09-15 00:40
O tak od takiej zawartości THC to z pewnością się ktoś uzależni. Pomyśl!
ZIELAK / 62.233.185.* / 2007-08-31 17:17
LEGALIZACJA THC W POLSCE TO NAJLEPSZE ROZWIAZANIE !!!! LEGALIZACJA ! ! ! ! ! ! ŁĄCZMY SIE NADEJDZIE TEN DZIEŃ
Smoking / 89.191.147.* / 2008-08-27 22:24
Łaczmy sie wszyscy podzielam mojego przed mówce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEGALIZACJA!!!!!!!!
legalizacja fajna / 80.54.20.* / 2009-04-11 23:24
co wy macie do marychy rosnie sobie to se rosni ludzie z niej maja pozytek jest bąba leprza niz po browarze... ja tam pic nie lubie zawsze pawia j**** , a po faji good , jestem za legalizacja pale 4 lata nie jestem uzalezniony... zapale se 2x w tygodniu i git... i czy ja kur.. jestem uzalezniony cocaina i te ine gowna to rozumiem ale marycha.. dajcie spokuj..
Palacz / 80.54.20.* / 2009-04-11 23:21
Maryche stworzył Pan Jezus... Wiec Nikt nie powinienen nam jej zabronić , Każdy ma swoj rozum chce to se zapali nie chce nie zapali proste...Powina byc legalna chodz by od 18 roku zycia jak fajki i browary po ktorych zygam
CHILLBOY / 217.153.253.* / 2007-10-01 17:35
Jestem całkowicie za legalizacja Marihuany !!!
Popatrzcie na Holandie tam problemów nie mają i żyją !!!
Państwo zarabia na sprzedaży "miękkiego" narkotyku a nie dilerzy !!!
Zamykając w Polsce dilera to my podatnicy szarzy ludzie cierpimy a czym? Tym że z naszych podatków pewny procent idzie na więziennictwo !!! Żywimy kryminalistów nawet nie wiemy o tym !!! Poza tym Marihuana jest używana w leczeniu nadciśnienia tętniczego a dlaczego? Bo działa uspokajająco !! Nie jest dostępna w aptekach w formie jojta ale jako tabletki w których jednym ze składnikw jest właśnie
"Tetrahydrokannabinol" POPIERAM LEGALIZACJE W 100% !!!
dymollo / 83.29.2.* / 2008-08-29 15:40
stary - to jest proste . Jakiś s******* buduje więzienie tak ?
no i teraz jak już masz klatke to szukasz mięsa - nieświadomych tego co się dzieje 13 latków po gimnazjach . dajesz im trawe i niech podrosną. mają po 18 - 20 lat ? no to ok - wyłapać dajmy na to 300 i upchnąć do p******,. kasa leci na utrzymanie więźniów z budżetu nie ? chwytacie p******* cioty co w zyciu nie miałyście trawy w płucu ? No i jest p********** - kasiorka leci, po 5 latach jesteś wolny i dumny , że dałeś się nabrać .

A tymczasem nadal jesteś palaczem bo w p****** jest zielono i kupujesz dalej od dilera - a ten diler z kąd ma materiał ?? a no k**** z jakiegoś magazynu policyjnego , co to 3 miesiące temu rozpieprzono hodowle rasta farmera.

Morał ?

Legalizacja !! Panie Premierze - No bo sami bata na siebie kręcicie . Tusk - wal za nami - legalizatorami.


pytania ?

czy ktoś ma ochotę rzucić polskę i wybrac sie na pare lat do chorwacji na bezludna wyspe ?? zalozymy plantacje i bedziemy miec w dupie to omotane spoleczenstwo przez bezdusznych sqrwysunów i nie koniecznie zwiazanych z polityką .

Cos jest jednak nie tak i to zaczyna się w Policji jak na mój nos.

jak niby grupa 20 dorosłych mężczyzn zaopatrzy całą polske w holendra i przez kilka lat nie moze ich dogonic 10 tysiecy policjantów ?? no k**** ......


GALIZE IT NOW !!
pasa4242 / 85.89.170.* / 2007-09-13 11:23
mmasz racje jaram ziolo i musi byc zlegalizowane
paulinnn / 78.8.59.* / 2009-04-07 11:22
Dokładnie ;) ziółko musi być :>
ZIELAK / 62.233.185.* / 2007-08-31 17:11
PALE zioło od kilku lat z znajomymi na imprezach od czasu do czasu nauczyłem sie w holandi pare lat temu ( tam wiedzą co dobre) czasami jaraliśmy po 50 g dziennie nie mam depresji problemów z pamięcią ani takich tam pani ogóek zajaraj se pani a nie siej pani propgandy odrazu widac jaki kiepski z pani pismak !!!!! moze lepiej pisac o czymś istotnym a nie szukać sensacji za wszelką cene jestes pani zwyczajnie niedouczona radze nastepnym razem bardziej sie wysilic i przygotowac do napisania artykułu zamiast pisac taki HŁAM I PADZIEW

KTO JEST ZA LEGALIZACJĄ NIECH PONIESIE RECE W GÓRE
kwasu / 87.239.197.* / 2007-08-23 11:38
herbatka jest z******** a wy przesadzacie z tym co jest wyzej!!!! LEGALIZE GANJA!!!!
buddha / 83.29.185.* / 2007-08-22 13:52
piłem, smaczna:
A tych nadgorliwych ludzi z money.pl trzeba pozamykac za sianie propogandy.
rafcio8405 / 81.210.86.* / 2007-08-22 10:46

Państwowy Zakład Higieny. Dr Jacek Postupolski z PZH przyznaje jednak: „W mojej osobistej opinii taki produkt nie powinien trafić na polski rynek z uwagi na to, że daje się w ten sposób społeczne przyzwolenie na coś, co jest szkodliwe dla ludzi.”



Jeśli tak myślimy to: wódka, papierosy, ogólnie alkochol, cygara i inne powinno się zakazać bo też szkodzą człowiekowi. To takie płytkie gadanie bo ludziom się nudzi i stwarzają se problemy. Trzeba zrozumieć wszystko co dłużej się przyjmuje sie uzależnia nawet od głupiej herbaty czy od kawy czy od czegoś innego. Wszystko jest dla ludzi jeśli się to z rozsądkiem stosuje ...

Jeśli się nudzi to lepiej podrapać sobie w (4 literach) niż pisać to złe to nie dobre a ja jestem cacy bo zachowuje się jak niby obywatel niby pierwszej klasy ... łuda ...
ky / 83.26.218.* / 2007-09-02 10:14
Popieram. Robienie burzy w szklance wody jest kompletnie bez sensu. 10 mikrogramów na kilogram - taka ilość raczej nie ma większej szansy zadziałania na organizm nabywców. Ponad to THC (mówimy oczywiście o sytuacji, gdy ktoś pali, a nie pije herbatkę, która z praktycznego punku widzenia nie zawiera owej substancji) utrzymuje się w krwi przez jakiś miesiąc, co sprawia, że nie występuje syndrom odstawienia, zatem marihuana nie uzależnia fizycznie. W porównaniu do alkoholu marihuana raczej delikatnie wpływa na percepcję + szkody społeczno-zdrowotne w porównaniu do wódki są raczej nikłe. Rząd zamiast propagować antynarkotykowe hasełka dla wyborców po 60tce, powinien zacząć prace nad ustawą dotyczącą legalizacji marihuany i czerpać z tego zyski. Spore pieniądze przechodzą koło nosa, a ci, którzy chcą palić i tak to robią.

Usunięcie herbatki z polskiego rynku będzie flagowym przykładem hipokryzji (i nie tylko) pewnych osób.

PS: żeby było jasne - nie palę.
D.R. / 79.184.78.* / 2009-03-09 10:14
Okazało się, że zawiera THC - substancję, która odurza i uzależnia. Co więcej, najprawdopodobniej ten produkt jest legalny na polskim rynku! co??? po pierwsze to marihuana nie uzaleznia! po 2 jak moze byc herbatka nie legalna jak stoi w sklepach na polkach! niech hwdp wezmie sie za robote !!!
dymollo / 83.29.2.* / 2008-08-29 15:49
jakim prawem ktos mi zabrania palić i posiadać dla siebie ?

Zakazać samobójstw !! tak !!

zakazać wypadków samochodowych !!

zamykajmy w wiezieniach glodne dzieci !!

nie godzi się żyć w tym kraju - czuje się jak nic nie warty dla władzy kundel.

Sami ćpają koke - a nam trawki nie dadzą ! tylko vóda i tytoń ?
dupa blada / 83.31.96.* / 2008-01-11 14:54
przy okazji odpadłby spory odsetek darmozjadó do utrzymania i wieeeeelu dilerów poszło by z torbami
Marcin_THC / 89.229.246.* / 2008-03-20 13:34
Ja wole sobie zajarac trawke niz pic alkochol po marihuanie lepiej zanse itp. a po alkocholu zasnąc to tzreba sie nameczyc to tylko jeden atut marihuany mam dopiero 17 lat pale marihuane od 4 lat najdlusza przerwa gdzie nie paliłem marihuany to 2 dni pale i co zaczelem siegac po jakies ciezsze dragi nie! nie wiem dlaczego w polsce jest zakazana skonczylem gimnazjum i chodze teraz do szkoly sredniej i ani razu nie LEGALIZE IT!!!!!
Palacz / 83.27.69.* / 2007-08-22 06:05
JESTEM DUMNY Z CORAZ TO WIEKSZEGO GRONA OSOB POPIERAJACYCH LEGALIZACJE!! A z pani Katarzyny cos nie bardzo bo chyba za duzo tych herbatek wypila i cos sie chyba zle czula gdy to pisala. Szkoda ze nie podali do niej adresu e mail bo wyslal bym jej pare ciekawych artykulow wielu madrzejszych od niej ludzi!
"Rzeczywistosc chce zrobic ze mnie debila! Mowia ze narkotykiem jest Sensimila! " Pani moze lepiej wziela by sie
za cos porzytecznego a nie sciemnianie ludzi przez internet!! WSZYSTKO CO JEST NAPISANE PRZEZ PANIA KATARZYNE TO KLAMSTWO! Jesli tak to niech pani ogorek
powie skad ma takie informacje!
waz(usa) / 213.172.178.* / 2007-08-17 13:50
Baju, baju... 10 mikrogramow na kilogram. Odwracanie uwagi od problemu. Wszakze wode moze kupic nawet nieletni w dowolnych ilosciach.
Phaet / 83.8.28.* / 2007-08-16 22:03
Ja nigdzie we Wrocławiu nie mogłem tego znaleźć :( Niech ktoś mi namiar poda
wkrw / 83.17.247.* / 2007-08-14 18:23
wiecie co, żałosna akcja, money.pl i takie cos, dalibyscie spokuj.. szkoda pisać myśle ze powinni zamknac ten serwis
RÓB CO CHCESZ / 82.210.149.* / 2007-08-20 22:51
POLECAM serwisowi zająć się całkowitym zakazem palenia TYTONIU i picia ALKOHOLU, które są o wiele groźniejsze od herbatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IDEALNE ZADANIE DLA PANI REDAKTOR :)
A dla bardziej ambitnego pracownika tego serwisu, polecam zbadanie rynku - jakie pieniądze otrzymało by państwo z LEGALIZACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(czy w tym serwisie jest w ogóle jakiś naczelny?).
Idę na zieloną herbatkę.
Bambus / 83.19.35.* / 2007-08-16 17:45
niewiem o co ci ludzie maja pretensje!! jesli napój zawiera sladowe ilosci Thc dozwolone w UE to jest legalny i koniec, a to czy ktos wypije sobie jedna cherbatke do smaku czy tez wypije 10 to jego sprawa, jakos nik nie czepia sie napojow energetyzujacych, choc kazdy wie ze jak sie wypije tego wiecej to mamy podobny efekt jak po spozyciu amfetaminy. jesli chcecie zdelegalizowac ten napoj to zdelegalizujcie takze kawe i inne napoje izotoniczne1 dla mnie to kompletna bzdura, jestem zdania ze powinni zostawic tego producenta w spokoju. normalnie robicie jakas cholerna propagande!! wstydzcie sie!!
Ajku / 82.177.125.* / 2007-08-10 22:27
Co za bzdury. Jako również dziennikarz mam do Pani prośbę - zanim zacznie Pani pisać coś publicznie proszę upewnić się w swojej znajomości w temacie, zamiast powtarzać utarte i krzywdzące dla wielu ludzi banialuki. pozdrawiam
HowDeriu / 90.156.32.* / 2007-08-13 23:15
jaki smutek i niebywałe zaskoczenie na mej twarzy się znalazło, gdy nie znalazłem 'herbatki' na półce, po którą specjalnie po raz wtóry przez cały Wrocław jechałem.. więc proszę autorkę tego pseudo artykułu by nie wykupywała całego asortymentu dla siebie!!

http://notrespassing.bblog.pl/wpis,marihuanowa;herbatka;mami;truje;i;lamie;prawo,5936.html

- teraz przynajmniej wiem któż temu winien;) poza tym to rzeczywiście mogliby się ludzie odp******* i dać sobie spokój z szykanowaniem i tak ostrym karaniem. Nikomu krzywdy się przecież nie robi, a kto sięga po to jest w pełni świadomy (problemem u nas w kraju jest jednak to, że coraz młodsze dzieciaki sięgają po zioło, ale robią to też z alc-iem, czy fajkami!). Legalne Coffee Shopy zminimalizowałyby nielegalny handel i dostępność dla gówniarzy!! a całkiem miło byłoby usiąść wieczorkiem przy blanciku w barze:) Pozdrawiam
Legion / 195.13.38.* / 2007-08-10 21:58
Money.pl chce sobie zrobic reklame w duzych mediach i siega po coraz glupsze rozwiazania
PoprostuJa / 83.27.121.* / 2007-08-10 20:38
Tak czytam komentarze ponizej i gdyby w polsce zalegalizowali konopie to bysmy mieli o wiele bogatszy kraj i w koncu bym mogl bez przypalu zajarac. Bo "CPUNY" zza granicy by przyjezdzali do nas xD A ja bym ich oprowadzal! A wiec czemu nie legalizowac? Dla was wszystkich chyba najbardziej licza sie piniadze a wiec? LEGALIZUJCIE I NIE KRYTYKUJCIE!
I NIE NAZYWAJ PALACZA CPUNEM BO NIE WIESZ CO TO ZNACZY! Kup sobie slownik! Wielkie brawa dla tych p****** ponizej..
Bless Ya!
Stefanek / 195.229.61.* / 2007-08-13 05:58
Masz autentyczna racje.Ja popieram cibie w 200%.Jest to interes dla kraju i dla ludzi.Wystarczy tylko spojrzec na Holandje.Ma mniej narkomanow niz kazdy inny kraj.Kto sie chce pozegnac z tym swiatem ten sie moze pozegnac,ale od baby jeszcze nikt nie umarl!
Powinno byc wiecej mlodych ludzi w sejmie.Takie moje zdanie!
Endriu jjaracz / 87.207.231.* / 2008-06-16 09:43
Brak slow w tej herbatce jest mniej Tetro Hydro Kanabinolu niz w moim organizmie :D moim zdaniem powinna byc puszczona do obrotu w polsce bo ilosc THC jest zikoma w tej herbatce i nikomu nic sie napewno nie stanie gdyby w polsce zalegalizowali
konopie to bysmy mieli o wiele bogatszy kraj i w koncu bym mogl bez przypalu spalic łepete a takto czeba sie kitrac
piotrek łódź / 83.10.28.* / 2007-08-12 22:49
no masz racje kto chce to pali i wogule wie co roi a nie i woguule sam tez niekiedy do niektorych mam takie poglady i to zalezy tylko od czlowiek czy che czy nie bo i tak dostanie sie do niego wiec po co nie legalizowac i narazie

Najnowsze wpisy