Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Herbata z marihuaną w polskich sklepach

Herbata z marihuaną w polskich sklepach

Money.pl / 2007-08-06 14:46
Komentarze do wiadomości: Herbata z marihuaną w polskich sklepach.
Wyświetlaj:
orgenato / 83.11.207.* / 2008-11-19 16:43
hyh ja też palę i rzecz jasna że jestem za legalizacją dla mnie to wszytko jest psychiczne ale to szczegół tak mnie to wszystko smieszy hah mam tylko takie małe pytanko jakie skuteczne działania są w związku z szybki czy nie koniecznie szybkim ale w miare czasu pozbycie sie jakich kolwiek dawek THC w ogranizmie ?
TY / 79.163.120.* / 2008-10-16 15:18
pani z money.pl to jakaś głupia C***.. jezuuuu narkotyki w herbacie!apokalipsa!Dzięki niej sie tej herbaty nie napije :/
mr.erer / 83.238.229.* / 2009-03-17 20:55
ale z wódeczką abo spirytusem to byś sie herbatki napił spójrz na badania głupi c**** a potem się wymądrzaj i pamiętaj wódka cie w końcu zabije
evi223 / 217.153.194.* / 2008-10-15 15:36
"Sam nie pale, ale jestem za tym żeby to było legalne!!!"
cdn_kiedys / 195.116.98.* / 2009-04-19 01:26
"skoro psy w pracy ciagna amfe"
Nina31011987 / 2008-09-05 21:32
No ludzie nasze panstwo to do tylu jest ze Wszystkim co tu duzo mowic:) a co do palenia to ja tez palilam - pale i bede palic! teraz na rynku jest specjalna maszynka do uzyskania czystej marihuany bez zanieczyszczania pluc! polecam:) a co do naszego wspanialego wymiaru sprawiedliwosci to przydalby sie im zagraniczne POUCZENIA bo do bani sa ze wszystkim! policja w Polsce to wrg publiczny nr jeden! Ja od 2lat siedze w UK i jest zaje...! to mozna nazwac panstwem bo zapewnia o wiele wiecej niz polska ! tutaj sa mozliwosci ktorych wszyscy potrzebujemy do rozwijania swojej osobowosci! przedewszystkim WYBOR ! pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo ;) walczcie o swoje PRAWA bo nikt tego za was nie zrobi ! a teraz ide na BUCHACHA... : )
BOLO BUFU / 80.54.131.* / 2009-03-10 12:31
TKA TO PRAWDA ZIÓŁKO POWINNO BYC LEGALNE. ALE W POLSCE NIGDY NIE BĘDZIE CZAS NA BATA
Koniu1992 / 193.151.50.* / 2008-07-13 00:08
Gnoje po napiciu się takiego komercyjnego i nastawionego na zarobki napoju mogą pomyśleć że marihuana jest spoko to se jeszcze zapale bo się przynajmniej pić nie chce :P . Ale myśląc rozsądnie to tak: kto ma palić ten pali, po paleniu jest się spokojnym itp i gówno daje to że ludzie mówią że palisz to ćpasz , kto spróbował zna plusy i minusy więc po wprowadzeniu takich "orzeźwiaczy" procent palących ludzi się raczej nie zmieni a teraz przenieśmy się pod nasze sklepy monopolowe... grupki ludzi którzy zniszczyli sobie życie przez tego j******* litra taniej voodki... zresztą nie sobie bo ich rodziny odczuwają alkoholizm ojca/matki równie mocno co sam alkoholik, a teraz rasta lub ktokolwiek inny kto pali, często widujecie ludzi którzy o*********** jakieś akcje po MJ? no właśnie , a jeśli widzicie kogoś ujaranego to jest on raczej spokojny prawda...? co do uzależnień , alkoholik wypija 1,5 o 2l alkoholu a konopianie no moze ze 3-4 blanciki dziennie solo , sprawdźcie co bardziej niszczy , alkohol to j***** trucizna! Ten rozwój państwa po legalizacji... no dobra ale przesadzamy , tylko w niewielkim stopniu by to nam pomogło , jak diler nie może sprzedać gówna to zacznie rozprowadzac krążki albo białe więc to raczej minus, turystyka to takie pół na pół niby zarobimy ale wyobraźcie sobie te tłumy z********* niemców , czechów i słoweńców ,niby nie stwarzają problemu a jednak zawsze coś im może o******. MJ jest dla ludzi którzy nie uważają jej za narkotyk i są pewni swego że nie spróbują niczego mocniejszego. A niestety nasze społeczeństwo rozumem nie grzeszy więc mogła by to być ścieżka do zatracenia dla wielu istnień. Ktoś dojrzał do palenia to pali. Ale to tylko moje gówniarskie zdanie... (16lat) Pozdrawiam.
sheste / 83.143.97.* / 2008-05-16 09:15
Dostałam wczoraj taką od szefa jak stałam na promocjach z pizzerii XD śmiesznie. smakuje jak zwykła Ice tea, a te wszystkie brednie o zawartości THC.. no prosze Was, nie bądźcie żałośni. Ludzie kupują ganje bez wiekszego problemu, to, że taka herbatka na rynek wyszła nie robi na nich wiekszego wrażenia.. na nikim chyba nie robi. Wycofac? lol, śmieszne.
masmazik / 77.223.195.* / 2008-05-12 21:32
"Czy marihuana jest z konopi ? Chyba nieee.. " Wypowiedz Pana Premiera, który twierdzi, że trzeba walczyć z narkotykami a nie wie nawet, że marihuana to potoczna nazwa konopi indyjskiej. Sam pewnie jara ale nie wie do końca co . Wszyscy sie sprzeciwiają legalizacji ale nikt tak do końca nie jest świdomy z czym walczy ! Może jak odkryją że "marihuana jest z konopi" to zalegaluzją ! ^_^ Pozdro
NieTrzebaBycBogatymAbyBycSzczesliwymZaToTrzebaMowicPrawdeAby / 80.54.235.* / 2008-05-08 15:46
Pale trawe i co z tego , nadal jestem tym samym czlowiekiem,
Daje mi ona ukojenie, nie denerwuje sie, dla mnie jest lepsza niz alko,bo alko niszczy zycie! Miałem przypał z policja, 1,23Grama brutto, czyli rowny gram bez pakietu!
Troche smieszne jest to, iz takie madre panstwo Polska karze nas w taki sposob. 8 miesiecy w zawieszeniu na 5 lat. Mysle ze to za duza kara, przeciez ja tylko pale marichuane , nie jestem uzalezniony.
Powinni karac ale za wyrzadzanie ludziom krzywdy!
Poczułem sie jak morderca, czuje teraz nienawisc do wladz rzadzacych i karajacych nie z powodu samej kary aczkolwiek z roznorodnosci przestepstwa.
Nie robie niczego zlego , wiem ze lamie prawo bo nie jest to legalne , ale dalej bede palil, bo jesli bym nie palil to do gardla wlewalbym alko, wybralem marichuane ,pomaga mi w problemach, a problemy stwrza BRAK LEGALIZACJI:(
Jestem za legalizacja , nie dlatego zeby zapalic dzoja na ulicy wsrod ludzi ale po to aby w koncu zaczeli karac sprawiedliwie, za wyrzadzanie krzywdy.
Jestem Za! Pozdrawiam ...Damian
MTK1 / 130.226.70.* / 2009-12-12 21:16
popieram przedmowce.. pozdro Damian !
Cannabis / 83.24.223.* / 2008-06-01 13:09
popieram to co napisal w 100%.HWDP
thc / 213.17.223.* / 2008-03-22 10:52
haha tak trzymac ;D legalizacja ^^
TARPAN / 83.28.1.* / 2008-03-02 12:47
Atuty legalizacji MARIHUANY w Polsce:
-> Nowe miejsca pracy
-> Rozwój turystyki (tak jak to jest w przypadku Holandii)
-> Dodatkowe środki finansowe dla państwa pochodzące ze sprzedaży marihuany
-> Upadek nielegalnego handlu marihuana (ludzie beda woleli kupic w sklepie niż u dilera)
-> Legalna marihuana jest zdrowa (dilerzy czesto mieszaja nielegalną marihuanę z innymi środkami odurzającymi aby wzmocnić jej działanie [tj np z eterem])
-> Ludzie zamknięci za posiadanie bądź też handel są utrzymywani w więzieniu za nasze podatki (a polskie więzienia i tak są przepełnione)

"WSZYSTKO JEST TRUCIZNĄ I NIC NIE JEST TRUCIZNĄ - JEDYNIE DAWKA DECYDUJE O TYM" -Paracelsus

LEGALIZE IT!!!!! _\|/_
dub / 83.220.217.* / 2010-11-15 02:37
" Rozwój turystyki (tak jak to jest w przypadku Holandii)"
To raczej nie będzie możliwe. Gdy nasi (przepraszam za wyrażenie): politycy, wreszcie dojrzeją do tematu, małe hodowle na własne potrzeby będą już legalne w całej Europie. Polska jest zacofanym krajem, nic nie wskazuje że to się ma zmienić. Polityczni decydenci wraz z katabasami wiedzą lepiej co dobre dla społeczeństwa. Kult wódki jest zgodny z tradycją narodową, zioło nie.
Legalize It!
poligraf / 83.31.61.* / 2008-03-02 16:39
hmm... podano atuty - a co z minusami?
inkognito / 89.228.134.* / 2008-01-24 12:56
chce byc wolny we wlasnym kraju...a nie chowac sie po klatkach i piwnicach jak jakis cpun. Lubie se przypalic i wolal bym placic panstwu nie dilerowi...
anonimekxxx / 178.37.22.* / 2010-10-27 16:58
walenie konia silniej uzaleznia psychicznie
Przemek1992 / 83.13.104.* / 2008-03-20 10:42
Droga pani Kasiu . P******* pani jak by pani ząbki szły i tyle !!! Mam 16 lat i co mam flache sobie kupić czy jarać peto ?? Wole sobie kupic taką cherbatke a nie jakieś siki pić ...
veri_jr / 83.20.156.* / 2008-01-12 15:01
Chore. Nie, nie to, że jest taka herbata. Chora jest reakcja na nią. Zdaża mi się zapalić raz na jakiś czas (ostatnio dawno to było) i przyznam, że irytuje mnie iż nie mogę tego zrobić legalnie. Traktuję to jak wyjście na piwo z kumplami a kwestia interpretacji szkodliwości danego produktu powinna należeć wyłącznie do mnie- świadomego i dojżałego konsumenta. Z jednej strony wszyscy chcą być tacy strasznie liberalni (szczególnie jeśli chodzi o gospodarkę) a tymczasem nie widzą jak coraz głębiej zapędzają się w euro-biurokrację będąc daaaleko od idei prawdziwego liberalizmu głoszonego przez jego twórców. Niedawno toczyła się na pewnym forum dość długa dyskusja na temat legalizacji narkotyków. Tak się składa, że ilość rzeczowych i pełnych argumentów zmiażdżyła tezę o tym, że narkotyki powinny być zakazane. Pozdrawiam
Sizar / 212.106.18.* / 2008-01-12 11:52
Ojej społeczne przyzwolenie na coś co jest szkodliwe. Straszne! Czyli papierosy i alkohol też niedługo wycofają, żeby nie było "społecznego przyzwolenia", i tłuste jedzenie, i słodycze... i kto wie co jeszcze...
Ziobro (nie polityk) / 83.3.125.* / 2008-01-14 00:21
jeszcze powinni zabronic sląskiego powietrza które jest bardzo zanieczyszczone nie bedzie mozna oddychać :) delegalizacja powietrza! buahahah :)) LEGALIZE IT GANJA :] z
mloody / 89.79.71.* / 2008-01-12 12:00
ja sie zgodze z sizar...poprostu
ktoś ...:)) / 87.207.10.* / 2008-01-11 17:53
hehe a moim zdaniem te ziółko w herbatce to tylko taki chwyt:D no bo przeciez taka ilość to to jak ziarnko piasku w piaskownicy a pomysłodawca herbatki jest na tyle inteligentny że wie że ludzie na to polecą bo przecież co jest jakieś inne może będzie zakazane więc trzeba spróbować:P
ja osobiście uważam że lepiej sobie w miłym towarzystwie zabuchać niż tracić kasę na takie p*******:)
pozdro :D
ziomek / 83.15.0.* / 2008-01-19 10:44
A tak wogole to ile to kosztuje??
Miecho / 83.8.131.* / 2008-01-25 18:11
U mnie na Kujawach 5,30
zxxc / 77.253.133.* / 2008-01-11 16:07
Pani Katarzyna Ogórek chyba zaczęła uprawiać trolling ;) Taka ilość THC jest absolutnie śladowa i robienie z tego sensacji to właśnie nic innego jak trolling. Produkt nie zostanie wycofany bo został dopuszczony do sprzedaży w UE, ale pani i tak już wystawiła się na śmieszność, dam głowę, że wszyscy klienci kupujący tą herbatkę na pewno śmieją się z tego artykułu do rozpuku, bynajmniej nie z powodu tej pomijalnej obecności thc ;)

Najnowsze wpisy