Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

internetowe biura maklerskie

internetowe biura maklerskie

szable / 83.21.48.* / 2006-09-20 21:42
Witam, zamierzam zacząć grać na giełdzie i szukam informacji nt internetowych biur maklerskich. czy szanowni forumowicze mogliby mi cos polecic a właściwie czy emakler z mbanku to jest coś godnego polecenia? bo mam konto w mbanku i to tak automatycznie mi sie nasuneło. byłbym wdzieczny za konstruktywne uwagi i porady. pozdrawiam szable
Wyświetlaj:
eldero / 2006-10-02 00:42
Witam,
uzywam emaklera juz od jakiegos czasu - ok 2 miesiecy, nie mam zadnych problemow. Jestem bardzo zadowolony. System latwy i przejrzysty. Mysle, ze negatywne opinie na temat emaklera moga pochodzic od konkurencji. Poza tym, wlasnie oplaty, o ktorych wspomniales. Placisz 0.39% od kwoty transakcji, ale nie mniej niz 5PLN. czyli np. kupujesz 10 akcji po 100PLN kazda, to bedzie: 10 x 100 x 0.39%. Jesli posiadasz juz konto, proponuje otworzyc rachunek maklerski, to kosztuje o ile pamietam 15 zl (oplata za znaczki skarbowe), kupic akcje za jakas mniejsza kwote, 'pobawic sie' i wtedy zdecydujesz! pozdrawiam!
avers / 2006-10-02 19:00 / Bywalec forum
Wszystkim zainteresowanym polecam stronkę
http://www.inwestor.wyprawy.webd.pl/rb.html
może pomoże wam podjąc decyzję.
Od siebie moge dodać że biuro należy dobrać do zakresu uczestnictwa w rynku.
Np. czy same akcje czy inne instrumenty finansowe , czy tylko kraj czy i zagranica.
Alloc / 2006-09-29 21:39 / Bywalec forum
Ja tez sie zastanawiam na eMaklerem, gdyz rowniez posuadam konto w mbanku, na poczatku mam zamiar inwestowac niewielkie kwoty i zalezy mi glownie na niewielkich oplatach. Szkoda ze odzew w tym temacie jest niewielki.
robunio73 / 2006-09-29 08:58 / Tysiącznik na forum
W mbanku jest mizerna oferta. Masz ograniczoną możliwość zleceń do PKC i z kimitem ceny.
Ja osobiście ma w CDM PKO i ogólnie jestem zadowolony.
bonzo nie logo / 83.6.244.* / 2006-09-28 22:25
powiem Ci tak ... wiele kont widzialem i mialem okazje sie nimi "bawic" i wg mnie najlepszy jest bph ... bardzo prosty, przejrzysty, szybki i wyrozumialy dla uzytkownika, swietne notowania itp itd ... serdecznie polecam, nie widzialem bosia, ale ponoc tez fajny, reszta taka sobie ... ale to subiektywne zdanie jest ;)
Ania79 / 199.231.50.* / 2006-09-28 22:05
Ja tez szukam takiej informacji. Przez ktore biuro maklerskie zakupujecie akcje? Prosze podzielcie sie swoimi uwagami.
Swierszczyk / 83.24.31.* / 2006-09-29 09:19
mam ing securitas-jestem zadowolony -nie ma problemów technicznych,wszystko jest przejrzyste i jasne
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy