Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestowanie realtime?

Inwestowanie realtime?

Ja tu tylko sprzątam... / 213.238.108.* / 2008-01-14 17:03
Witam.
Zastanawia mnie jak ludzie inwestują na bierząco, tzn widzi czlowiek wykres uaktualniany na bierząco i decyduje czy sprzedać czy kupić natuchmiast dane akcje?
Takie inwestowanie jest o wiele wydajniejsze niż typowo przez internet, gdzie wiele może się zmienić przed wykonaniem zlecenia. Czy takie zlecania składa się "swojemu" maklerowi i On to robi? Jakie są koszta? Jak się opłaca zarabiać przy małych wachaniach jeśli za zlecenia jest prowizja?

Może to idiotyczne pytania ale wyjaśnijcie mi to sensownie... dzięki
Wyświetlaj:
Slowhands / 2008-01-16 14:05
A w jakim biurze maklerskim masz rachunek?
Parker / 2008-01-14 17:32 / parker.bblog.pl
Hmm, inwestować realtime można przez internet, nie trzeba mieć swojego maklera. Najwidoczniej nie miałeś jeszcze styczności z notowaniami online domu maklerskiego czy giełdą walutową. Zlecenia napływające do głównego komputera giełdy, zmiany cen, obrotów widzimy w real-time na ekranach komputerów i niewiele zmienia się przed wykonaniem zlecenia.
Ja tu tylko sprzątam... / 213.238.108.* / 2008-01-31 16:18
Korzystam z mbanku :/
Za duzo nie inwestowałem jeszcze ale zanim to zlecenie zostanie zrealizowane... polec jakies tanie biuro maklerskie z dobrymi mozliwosciami powiazanymi z IT.
Dzieki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy