Forum Polityka, aktualnościPolityka

J. Kaczyński: Nie ustępujmy Rosjanom i Niemcom

J. Kaczyński: Nie ustępujmy Rosjanom i Niemcom

skomentuj
Wyświetlaj:
Tuskolamacz / 89.78.15.* / 2008-02-16 12:31
KIEDY TEN RZAD NIEUDACZNIKOW PODA SIĘ DO DYMISJI??? PO-KOMUCHY CHRONIA KOMUCHOW JAK ZLOTA RYBKE W AKWARIUM!! TRZEBA BYC SLEPYM ALBO SPOZYWAC NARKOTYCZNE DAWKI "JEDYNEJ PRAWDY" NAPISANEJ W GW CZY PODANEJ W TVN24, ZEBY TEGO NIE DOSTRZEC!!!! KIEDY KOMUCHY ODPOWIEDZA ZA SKAZYWANIE NA SMIERC LUDZI ZA ICH POGLADY?? KIEDY KISZCZAK POJDZIE DO P.I.E.R.D.L.A.ZA ROZKAZ STRZELANIA DO ROBOTNIKOW ?? KIEDY STEFAN MICHNIK, STALINOWSKI SEDZIA I KAT - BRAT ADAMA MICHNIKA ODPOWIE ZA SKAZYWANIE POLAKOW NA SMIERC W LATACH 50.??? KIEDY ZOSTANA ODEBRANE TAKIM SZUJOM I STALINOWSKIM KATOM JAK MICHNIK TLUSTE EMERYTURY ZA KTORE ZYJA JAK W PUCHU A ICH NIEDOSZŁYM OFIAROM PRZYWROCONE GODNE ZYCIE ?? KIEDY PSEUDO-PREMIEREK TUSEK PRZESTANIE CHRONIC UCZESTNIKOW NOCNEJ ZMIANY I OBALENIA RZADU OLSZEWSKIEGO W 1992 ROKU??? GDZIES TU NAPISANO, ZE PRZELOMU Z ROSJA NIE BEDZIE. JAK TO NIE BĘDZIE?? NAJWIEKSZA ROSYJSKA GAZETA NAPISALA W TYTULE" NASZ CZLOWIEK W WARSZAWIE" O TUSKU!!! TO SKANDAL !!! WIADOMO,ZE PSEUDO-PREMIEREK TUSEK POLECIAL DO MOSKWY Z NAKOLANNIKAMI. WSTYD ZA TAKIEG CIENIASA!!! ALE AZ TAKIE WASALSTWO??? PUTIN NAWET KWASNIEWSKIEGO NIE NAZWAL "NASZYM CZŁOWIEKIEM W WARSZAWIE"!!!! SERIE CIAGLYCH PORAZEK I STRAJKOW PARALIZYJACYCH CALY KRAJ ZAJMUJA TEMATY ZASTEPCZE TYPU LAPTOP ZIOBRY CZY OBERWANY GUZIK KAZIA KOWALSKIEGO !!! A TUSK SPRZEDAJE POLSKE!!!! MACIE SWOJA TARGOWICE BIS, NA KTÓRA SAMI GLOSOWALISCIE !PLATFUSY OBYWATELSCY I NAIWNIACY UWAŻAJĄCY SIĘ „EUROPEJCZYKOW”!! TRZY DNI TEMU BYLA 66 ROCZNIC POWSTANIA AK. I CO,TYLKO KROTKIE WZMIANKI W TZW. WOLNYCH MEDIACH A ZAMIASTE TEGO PISMAKI ROZPISYWALY SIE O TZW. WALENTYNKACH !!! POLSKA SPRZEDAWANA JEST NA WASZYCH OCZACH PRZEZ ZDRAJCE TUSKA I JEGO FERAJNE !!!
Twoja Trybuna / 83.243.33.* / 2008-02-14 18:11
Wypowiedź Szczygły o żołnierzach jest skandaliczna, żeby nie powiedzieć chamska. Po raz kolejny okazuje się, że mianowanie go na stanowisko ministra obrony narodowej było wielką pomyłką. Powinien zniknąć ze sceny politycznej na zawsze. (Michał Błasiak, Warszawa)
Aleksander Szczygło nazwał żołnierzy bandą durniów, a przecież ten arcydureń był przełożonym oficerów wydających żołnierzom rozkazy. I taki mały człowieczek był ministrem obrony RP. Hańba. (G. Włodzimierski, Warszawa)
Wypowiedź Aleksandra Szczygły o żołnierzach godzi w godność żołnierza Wojska Polskiego. Człowiek, który nie szanuje honoru noszenia munduru żołnierza i który tak się wyraża, zasługuje na potępienie, szczególnie jako były minister obrony narodowej. (Jerzy Michasik, Wołomin)
Wypowiedź byłego ministra ON świadczy o jego ubóstwie umysłowym, o jego stosunku do sił zbrojnych i do żołnierzy, którymi dowodził. (Janusz Dobrzański, Poznań)
Ten pisowski cwaniaczek, który jeszcze niedawno chciał degradować gen. Jaruzelskiego, okazał się zwykłym chłystkiem. (Kazimierz Seredyński, Poznań)
skrzywdzony bohater z PiS / 83.4.99.* / 2008-02-09 19:29
Tylko sytuacja w której zaspokajane są w pełni nasze wyższe potrzeby - kasa i ciągłe przepraszanie ze strony Niemiec oraz darmowy gaz wraz z pokłonami ze strony Rosji mogą wyrównać nasze krzywdy moralne.
tezpisior / 83.6.97.* / 2008-02-14 22:49
Może nie aż tak ale nie powinniśmy pozwalać aby Niemcy odwracali kota ogonem i by Polska obawiała się że rosjanie zakręcą kurek z gazem. Polsce jest potrzebna długoterminowa polityka zagraniczna, rzeczowa i konkretna. A przedewszystkim polityka stawiająca na pierwszym miejscu interes Polaków, nie tylko gospodarczy ale i moralny
bt / 83.21.149.* / 2008-02-09 10:18
Propnuje żeby Jarosław K. zatrzymał swoje opinie dla siebie i swoich pis-nieudaczników. Kogo obchodzi jego bełkot ??
dartiusz / 81.99.212.* / 2008-10-29 21:48
nic niewiesz okaczynskich to ich powinnismy podziwiac i glosowac na nich to mezowie stanu i ludzie czysci nie to co teraz koalcja spokoju nic nierobia i nic niebeda bo tylko kasa sie liczy sami biznesmeni w latformie
czuwaj! / 83.24.248.* / 2008-02-09 12:08
zawsze się znajdzie jakiś esbek, co się zainteresuje. Takie przyzwyczajenie wynikające zapewne z przeszkolenia,
Bies2 / 2008-02-16 08:35 / Bywalec forum
Sugerujesz że ten dziwny człowiek z kompleksem Edypa i tzw. "dążeniem do mocy", inaczej z kompleksem niższości , jest autorytetem tylko dla byłych funkcjonariuszy UB i SB. Szkoda , że tego nie starałeś się rozwinąć. Wiele by wskazywało na to, że masz rację nap. sędzia Kryrze ,metody prowokacji, totalna inwigilacja środowiska intelektualistów, lipna propaganda w stylu lat 45-56, no i nie ograniczone czasem i materialnymi dowodami areszty wydobywcze. Masz racje trzeba mieć ukończony kurs na W U M-l szkolący taki sposób myślenia w sprawowaniu władzy.
skomentuj

Najnowsze wpisy