Forum Polityka, aktualnościGospodarka

J. Kaczyński: Pielęgniarki nadużywają uprzejmości

J. Kaczyński: Pielęgniarki nadużywają uprzejmości

skomentuj
Wyświetlaj:
michalas0 / 80.249.4.* / 2007-06-26 10:20
powinno się je wyprowadzić siłą
Myślę, że są one z ramienia platwormy i lewicy.
Platworma już nie wie czego się czepić. Wynajdują coraz to nowe głupoty, a teraz jeszcze buntują ludzi. Jak są tacy mądrzy to dlaczego przez te wszystkie lata ludzie żyli jak dziady. Mogli przecież podnosić wynagrodzenia.
Na takie obiecaniki już raz ludzi nabrał wałęsa.
To właśnie ich działania doprowadziły do sytuacji że ludzie w polsce żyją jak żebraki, oczywiście poza niewielką grupą wyzwolicieli narodu . Ten strajk jest tak śmieszny jak doktorat wałęsy, który jak pamiętam ledwo czytać potrafił.
Każde zdanie tak pomotał, że nikt nie wiedział o co chodzi
Grizli / 196.203.244.* / 2007-06-22 19:55
Czy ten konfliktowy, nie umiejacy rozwiazywac problemow gosc jeszcze dlugo bedzie nam kwakal? Mysle, ze on nadyzywa naszej uprzejmosci
wiesz / 83.31.170.* / 2007-06-22 16:52
Lekarze wystraszyli się ,że będą im sprawdzać majątki i kliniki prywatne oraz skąd nabyli urządzenia i wysłali pielęgniarki by strajkowały bo one nie mają takich majątków jak lekarze.Poza tym przekonałam się na własnej skórze jak leczą konowały jak bym nie była obłożona książkami medycznymi to do tej pory już nie byłoby mnie no ,ale są jeszcze wyjątki .
teoretyk-praktyk / 2007-06-22 14:47 / portfel / Toddler giełdowy
One uprzejmie wyproszą pana jesienią z kancelarii premiera. I na tym się zabawa we władzę PiS-u skończy.
maa / 2007-06-22 13:48 / Tysiącznik na forum
Mały chłopczyk grał z kolegami w piłkę. Piłka w pewnym momencie uderzyła siedzącego na ławce mężczyznę i strąciła mu z głowy kaszkiet. Mężczyzna odwrócił się i chłopcy zmartwieli - to był Pierwszy sekretarz WKP(b) tow. W. I. Lenin. Ale Lenin uśmiechnął się, podniósł piłkę i oddał chłopcom. A mógł ich rozstrzelać!

Myślę, że i Pan Premier IV Rzeczpospolitej Jarosław Kaczyński mógłby, wzorem swego mistrza, być wyrozumiały dla pielęgniarek.
SZPILECZKA / 83.8.234.* / 2007-06-22 13:53
maa -pomyliłeś się podpisując swoje "wypociny" -MAA-POWINNO BYĆ ;M A O "
PATRZYK / 83.8.234.* / 2007-06-22 13:44
zachowanie pielęgniarek /"lewicowych/" jest z góry "UKARTOWANE"-PIELĘGNIARKI -SOLIDARNOŚCIOWE NIE OBSTAWIAJĄ SIĘ POSŁAMI Z KOALICJI -WNIOSEK ;STRAJKI SŁUZBY ZDROWIA SĄ STEROWANE PRZEZ SLD I PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ -CZYLI JUŻ DAWNO PRZEGRANE W OCZACH NARODU PARTIE POLITYCZNE!!
Lepcio / 162.27.160.* / 2007-06-22 14:31
sterowane z Klewek przez Talibów kochanienki. NIe zauwazyles ?
jozbur / 212.2.99.* / 2007-06-22 16:16
Lepcio nie dziw się Patrzykowi. To student o. Rydzyka, który za to otrzymuje profity. Coraz więcej widać takich najemników - to właśnie skuteczne działanie bliźniaków mających monopol na mądrość nie liczących się zupełnie ze zdaniem Polaków.. Jestem jednak pełen nadziei, że ci najemnicy przejrzą kiedyś na oczy, czego im z całego serca życzę.
Obserwator! / 89.76.195.* / 2007-06-23 12:21
Nie tylko ojcu Rydzykowi ale i jego studentom do pięt Judaszu nie dorosłeś. Ty JOZBUR i "życzenia z całego serca" to dwie różne sprawy. Chyba, że chodzi o serce żmij.
LetnikK / 217.76.116.* / 2007-06-22 12:11
"szczególnym stosunku premiera do płci pięknej". Po prostu nie zadaje się z nimi.
Cierpliwyy / 83.21.15.* / 2007-06-22 11:52
Kartofel powinien nakręcić film "Miś 2"
"To jest rząd na miare naszych możliwości"

Konus juz niedługo w sadażach wyborczych odczuje efekt wysłania Policji na Pielegniarki.
W sondazu na stronie WP blisko 73% intenautów poparło pielegniarki.
Niedługo minister Niszczarka zostanie ostro upomniany przez amerykański sad który odmówi wydania Mazura.
Minister który uzyskał jak dotąd ZERO efektów.
wezyzyr / 148.81.129.* / 2007-06-22 16:01
internauci zawsze popierają wszystkich
Drzazga / 83.8.234.* / 2007-06-22 13:51
CIERPLIWY -cierpliwie czekam na moment kiedy twoja "GŁUPOTA " się skończy!! i napiszesz coś pożytecznego!!!
Floyd / 2007-06-22 13:41 / Tysiącznik na forum
Trzeba by jeszcze zapytać te 73% czy chcą więcej płacić na opiekę zdrowotną bo coś mi się wydaje, że to ci co nie bardzo wiedzą skąd się pieniądze biorą.
Są jednak i tacy co by chętnie płacili więcej za leczenie ale pod jednym warunkiem: Ci co nie mają kasy nie będą leczeni.
Wszystko to w ramach tzw. solidarności (fe, takie brzydkie słowo) między nowobogackimi.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-06-22 11:41
Myślałby kto żeś ty kaki uprzejmy konusie jeden:)
znachorkaX / 84.234.10.* / 2007-06-22 10:47
Panie Premierze, proszę kazać wyprowadzić pielęgniarki z kancelarii siłą. Inaczej wpisuje się pan w lewacki obłęd czynienia z demokracji lewackiego domu wariatów. Demokracja to przestrzeganie i egzekwowanie prawa. Ponadto to co wyprawiają pielęgniarki czy lekarze to rabunek za pomocą szantażu naszych podatków. Nie wolno rozdawać za darmo nikomu z naszych, podatników pieniędzy. Podwyżka owszem ale na przyszły rok i to za wzrost poziomu usług. Panie Premierze, gdyby pan zechciał za darmo rozadawać pieniądze wszystkim szantażystom z białokitlowego gangu to staje się Pan Janosikiem. Janosik zaś był pospolitym bandytą. Jednych rabował a drugim ochłap dawał bo taki miał gest. Następnymi, którzy będą okupować kancelarię, będą menele. Menele będą się domagać darmowego ekwiwalentu na alpagi bo przecież wszyscy sa równi. Menele i pielęgniarki ma się rozumieć w powyższej kwestii też.
Tomasz.S. / 83.7.26.* / 2007-06-22 09:50
Jeśli nadużywają uprzejmości to czyjej, Premiera? Jeżeli uprzejmości premiera, to jest to dowcip roku, Stanisław Tym by tego nie wymiślił.
ŁowcaGwiazD / 153.19.178.* / 2007-06-22 11:47
Szanowny Panie Tomaszu S. Pewnie wszystko jest wspólne bo za nasze podatki, więc bezdomni niech mieszkają na dworcach, spią w muzeach i tak nocą są puste itp. ach zaostały jeszcze teatry, opery i biblioteki.
a kto i za czyje pieniądze pilnuje nocą tych pielęgniarek.
Tomasz.S. / 83.7.33.* / 2007-06-22 12:19
Szanowny Panie "ŁowcoGwiazD" my się chyba nie rozumiemy, bo ja nie pisałem o strajkach i ich skutkach,
lecz o zwykłej uprzejmości, którą chełpi się premier. I to tyle.
Sabre / 2007-06-22 09:04 / Tysiącznik na forum
W czasie strajku lekarzy, rząd wskazywał na nieobecność pielęgniarek w negocjacjach - sam wywołał tego demona. Ciągłe pokreślanie polityczności jest bez sensu, a już zwłaszcza przez posłankę Szczypińską, byłą pielęgniarkę - nic tak nie drażni jak neofita. Uzycie siły wobec pięgniarek (nawet bezdotykowej) to już głupota, sugerowanie że same się poturbowały to zwykłe łotrostwo - peseł Grudziński jest w tym specjalistą.
Ale już szczytem głupoty jest mówienie o "szczególnym stosunku premiera do płci pięknej" - narażają go w ten sposób na śmieszność i prowokują niewybredne żarciki.
Nawarzą sobie tyle piwa, że się nim udławią.
obserwator / 2007-06-22 09:38 / Tysiącznik na forum
wczoraj przez dłużą chwilę spoleczeństwo z okienka telewizorni widziało i słyszalo zachowanie sie posłów i senatorow na wspólnym posiedzeniu Komisji Zdrowia Sejmu poswięconego protestowi pielęgniarek. Sabre dla absolutnie osoba niewiarygodna okazała sie Pani Ewa Kopacz ktora przewodniczyla temu posiedzeniu. Za wypowiedzi ktore od tej Pani słysze w publikatorach i na Komisji , winna je zbadać Komisja Etyki Sejmu. Ta Pani , rozczochrana, z fatalnym blyskiem w oku, ze zblizenia okazuje się że nie jest szczera, bo piękno samo w sobie winno promieniować a tak nie jest. Strajk pielegniarek jest polityczny, ubezwlasnowolnione zostały samorzady ktore zamiast problemy skryły sie za plecami pielegniarek. Dla mnie pielęgniarki występujące na placu i zmieniajace się jak sugeruja publikatory, są przekrojem pielęgniarek z calego kraju ; ocena może być jedna te Panie nie zasługuja na zadne podwyżki. Pieniadze należa sie za dobrze wykonywana pracę, nie mozna żądać pieniedzy jezeli nie chcę sie być ocenianym za efektywność i wydajność. Robotników ktorych nie ma wyslano na bezrobocie i nie ma robotników w zakładach pracy. Pielęgniartek nikt nie wysyłał na bezrobocie, mogły cały czas pracować na siebie i swoje rodziny. Dzisiaj odstąpily od leczenia i opieki i chca pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Miałem przyjaciela , bardzo zdolnego człowieka, miał absolutny talent informatyczno - praktyczy i wdrożeniowy, co jest zadka cecha i oddawał duże ilości krwi jako honorowy dawca krwi. Zaszczepiono mu wirusowe C i po 6-ciu latach umarł, nie znaleziono winnego jego zakażenia, nie leczono go skutecznie, nie dano szansy na przeszczep. Dlatego slużba zdrowia tez potrafi stwarzać zagrożenia, nie mozna sie przed nimi obronić. Nie ma idealnej symbiozy między pielęgniarkami i lekarzami, to jest chore żeby bez udziału placących danine na zdrowie tzn skladki zdrowotne, związki zawodowe zachecały pielęgniarki do strajku, napastowania premiera, niszczenia odzieży ochronnej bedącej potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia pacjentów, do wydawania pieniędzy bez racjonalnej strategii ich wydawania. Przemoc polityczna ze strony lekarzy i pilęgniatrek przy milczacej akceptacji samorządów wskazuje jednoznacznie na polityczny ochydny i nieetyczny charakter tego kształtu.
maa / 2007-06-22 12:33 / Tysiącznik na forum
Jak widać po powyższym wpisie, obywatele PR dzielą się na polskojęzycznych i niepolskojęzycznych.
"Obserwator" bez wątpienia należy do niepolskojęzycznych.

Ciekawe, że kryterium powyższe prawie zawsze pokrywa się z preferencjami politycznymi, znajomością logiki, historii.

Żenująco nieudolny styl, błędy gramatyczne:

"...Za wypowiedzi które od tej Pani słyszę w publikatorach i na Komisji , winna je zbadać Komisja Etyki Sejmu."
"Robotników których nie ma wysłano na bezrobocie i nie ma robotników w zakładach pracy. "

"Przemoc polityczna ze strony lekarzy i pilęgniatrek przy milczacej akceptacji samorządów wskazuje jednoznacznie na polityczny ochydny i nieetyczny charakter tego kształtu."

Kto tego "obserwatora" uczył języka polskiego? Pewnie kiepsko opłacany polski nauczyciel. Raczej odrzucam możliwość kształcenia go przez KGB - oni zrobili by to perfekcyjnie. "Obserwator" potrafiłby wtedy pisać po polsku. Nie wybraliby zresztą na współpracownika człowieka o takich możliwościach umysłowych.

Czytając takich ludzi widzę oczami wyobraźni telewizyjne wystąpienia Edgara Gosiewskiego - ten sam sposób argumentacji, ten sam słowotok...
Najgorsze, że przypomina to wypowiedzi towarzysza ambasadora Albina Siwaka, czy PZPR-owskich aktywistów HiL-u na zebraniach z 1968 roku, potępiających syjonizm. Hasło TKM nabiera złowrogiego charakteru:

Kiedyś był PZPR, a teraz jestemy k..a MY, PiS!
SZPILECZKA / 83.8.234.* / 2007-06-22 14:13
maa już się skompromitowałeś -używając wulgarnego języka -ale na to tylko cię S T A Ć !!
Sabre / 2007-06-22 09:55 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że strajk jest polityczny, wszystkie strajki takie są. Mój i Twój komentarz także są polityczne. Tylko nie słyszałem żeby te kobiety w średnim wieku domagały się nowych wyborów, tylko pieniędzy.
A te wszystkie gadki o dobrej robocie, o zastapieniu starych pielęgniarek nowymi mozna włozyć między bajki. Średnia wieku wśród pielęgniarek od paru lat gwałtownie rośnie - nie ma chętnych do tego zawodu, albo wyjeżdżają (ale niewiele w prównaniu z lekarzami). Szpitale już mają problemy z obsadą stanowisk lekarski i pielęgniarskich. Jeszcze tylko pare lat ... .
obserwator / 2007-06-22 07:36 / Tysiącznik na forum
Dla mnie zaskoczeniem olbrzymim jest okupowanie jednego z pomieszczeń kancelarii premiera, co zaświadcza iż ludzie w dzisiejszej polsce zapomnieli o occie na pułkach i szalejącej inflacji zduszonej poprzez wysprzedaż wypracowanego przedtem majatku narodowego. Publikatory pokazują że te Panie pielęgniarki protestuja a przy nich jest jedzenie jakiego nie jedza głodne dzieci z rodzin bezrobotnych. Jest bardzo duzo w Polsce rodzin z dziećmi ktore chodzą głodne mimo że wokoło jest tyle dobra na pułkach w marketach, ze oczy staja się zachłanne żeby je mieć. Ta zachłanność kieruje tym dzikim strajkiem co zaświadcza że dyrektorzy szpitali jako pracodawcy nie zdaja egzaminu w dialogu z pielęgniarkami. Pielęgniarki stały sie modliszkami ktore zjadają swoich pracodawców i zadluzają szpitale bo nie świadczą pracy dla pacjentow. Głowne zadanie pielęgniarek i lekarzy to leczenie pacjentow, kto o tym zapomina nie jest człowiekiem godnym. Publikatory sie zmowiły i nie docieraja do odpowiedzialnych samorzadowców ktorzy wygrali wybory samorządowe, czuje się oszukany po wielokroć. W tych samorządach pracuja ludzie, radni ktorych wiekszość stanowia wytypowani z list PO, SLD , PSL w sejmie mamy armię opozycyjna wielkości kuli snieznej m. in ponad 130 posłow PO. Co ludzie obiecywali swoim wyborcom że maja dobre pomysły , ze będą je wdrażali, że Polakom będzie się dobrze żyło. Nic bardziej mylnego, widzimy liderów PO, SLD, PSL ujadających jakby byli w amoku, nic się nie buduje , wszystko się zochydza, to potworne. Samorządy z wojewodami, marszałkami, prezydentami, burmistrzami zamiast sami rozwiązywać sprawy ważne dla polityki zdrowotnej skrywaja się za związkami lekarzy i pielęgniarek które poruszaja się jak słonie w skladzie porcelany. Wszysto jest niszczone, dobre imie lekarzy, pielęgniarek. Każdy w rodzinie maił styczność ze służbą zrowia i dla większości sprawa jest jasna, bez znajomości i coś więcej nie ma sie szans na opiekę. Dlatego kwitnie interes opieki nad osobami starszymi, chorymi, w szarej strefie, pielęgniarki dorabiaja na boku, czy odprowadzaja podatki. Nie czynią tego ani pielęgniarki ani lekarze, to psuje ludzi, podatni na zgnilizne świata będa zlymi ludzmi, złymi lekarzami złymi pielęgniarkami, Pieniądze przysłonia im rozsądek , oczy są rozbiegane, sa chore z chciwości, pacjent się nie liczy, liczy sie kasa, zaświadczają o tym afery korupcyjne ujawniane w ostatnim czasie, przedtwm nie, nie było woli politycznej. Samorządy sa odpowiedzialne za nadzór czy pieniądze skladkowe, których nie moga kontrolować pacjenci i w związku z tym art 68 Konstytucji jest martwy, powinny sie wstydzić i wziąć natychmiast za prace a nie zaberać drogocennego czasu Premierowi. spychotecnika przerzucania pracy na inne barki została wypracowana w latach panowania octu na pułkach, dlaczego Premier ma rozwiązywać te sprawy a bezczelne pielęgniarki nie daja pracować , przejadaja pieniądze podatników nie świadcząc pracy, zuzywaja odziez ochronną. Tak nie może być żeby ludzie świata medycyny nie wiedzieli że starajkując w odziezy ochronnej i porzychodząc z ulicy do pacjentow, moga uśmiercić pacjenta. Dlaczego tym sie nie zajmą Inspekcje Pracy, czy nie maja wstępu do szpitali. Pielegniarki z ktorymi sa przeprowadzane wywiady nie sa wiarygodne, sa z czasów mienionych , dla nich pieniądze sa najważniejsze, one sie nie zmienia, one powinny odejśc ze służby zdrowia, powinny zostać zastąpione młodymi ludźmi ktorzy nie sa skażeni zachłannościa posiadania pieniędzy.
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-22 12:09
Przypominam ze ocet i puste polki ze sklepów wyrzucila znienawidzona III RP, pewnie przy manipulacji bylych SBków :)
jliber / 91.94.149.* / 2007-06-22 08:32
Tez sie zgadzam ze strajki to ponizanie samego siebie. Strajkujac tak naprawde udowadnia sie ze nigdzie indziej i tak nie dostalibysmy lepszej pensji. Te co strajkuja nie znaja angielskiego albo z innych powodow nie moga wyjechac za granice lub zmienic zawod na bardziej platny. A skoro tak, podwyzki sa na razie niepotrzebne, wystarczy obserwowac sytuacje, jak eksodus zacznie przybierac wieksze rozmiary to dopiero wtedy podwyzka pensji.
red baron / 84.234.50.* / 2007-06-22 08:58
No niestety nie mamy jeszcze w pełni prywatnej sieci szpitali a zamiana miejsca pracy przez pielęgniarkę z podrzędnego szpitala na szpital wojewódzki czy kliniczny nie wiąże się z drastyczną podwyżką pensji, poza tym nie zapominajmy że dzięki naszym kochanym politykom osoba która ukończyła szkołę pielęgniarską mimo wieloletniego stażu w krajach UE może być salową lub pomocą pielęgniarską a co do starjków to kij ma 10 końców jak nie 20 każdy stara się coś z niego wyciągnąć związki, opozycja a gdzie teraz są kochani lekarze?? Czyżby brak solidarności?? Czy już się wszyscy pozwalniali i powyjeżdżali??
lorunia / 91.94.137.* / 2007-06-22 12:26
Bardzo dużo jest grup społecznych o bardzo niskich poborach . Jak premier ulegnie szantażowi to następni będą czekać w kolejce . Zniszczymy to wszystko co osiągnęliśmy do tej pory . Zmarnujemy lata prawdziwych wyrzeczeń , braki w zaopatrzeniu inflacja i ogromne bezrobocie ! Strajk ma podłoże polityczne . Bo nie sądzę aby pani Kopacz brakowało na życie . ! Jej to brakuje teki ministra jak uda się dobrze podjudzić . Bo pózniej jak się dobrze podgrzeje atmosferę to strajk już rządzi się swoimi prawami ,leci jak lawina . Lekarze nie mogli nic zrobić to wreszcie poprosili o pomoc . przedtem nie chcieli słuchać o wspólnych rozmowach . Nie wierzcie lekarzom bo i tak was będą chcieli przechytrzyć . na waszych barkach chcą coś ugrać . Trzeba rozmawiać o reformie a nie blokować urzędu .Ciekawi mnie jakie restrykcje czekają pielęgniarki za złamanie prawa . Myślę o blokadzie urzędu ! Bo gdyby ktoś z nas pozwoliłby sobie na coś takiego nawet w słusznej sprawie to chyba bez sądu i wyroku skazującego by się nie obyło
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-22 14:34
poza gornikami, rolnikami i kolekarzami..
skomentuj

Najnowsze wpisy