Forum Polityka, aktualnościGospodarka

J.Kaczyński: rząd Marcinkiewicza może zmienić Polskę

J.Kaczyński: rząd Marcinkiewicza może zmienić Polskę

skomentuj
Wyświetlaj:
Ganski / 84.10.241.* / 2005-11-11 18:35
Koalicja z Lepperem i Giertychem a WIBOR rośnie to drożeją kredyty rośnie bezrobocie i narasta bieda.Brawo p.Kaczyński już w PC byłeś zadymiarzem pragnącym władzy a reszta dla ciebie nie ma znaczenia,dobro kraju i gospodarki na pewno.A to becikowe to populizm rzadkiej wody i tylko kretyni tego nie rozumieją.Więcej dzieci w biednych rodzinach to jeszcze większa bieda nędza a z czasem bandytyzm a może nie prawda.
obserwator / 83.19.23.* / 2005-11-11 16:55
Tonąca coraz bardziej Platforma głosowała w koalicji z SLD przeciw rządowi Marcinkiewicza - logiczne, ta partia jeszcze przed wyborami posprzedawała stanowiska i teraz jest w kropce. Śmieszne jest, do czego posuwają się politycy w walce o kasę i wpływy.
Dla Polaków może to być ciekawa i interesująca lekcją - walka pomiędzy dwoma ugrupowaniami żydowskimi - starymi żydowskimi politykami wywodzących się z Unii Wolności, SLD i wcześniejszych formacji, którzy teraz skupili się głównie w PO. Kontrolują oni władzę, media, banki i finanse - stąd ostatnie zastraszanie społeczeństwa, manipulacje na giełdach i wahania wartości złotówki. Łatwo ich rozpoznać po ciemnych oczach i niepolskiej wymowie spółgłoski "r" (Gronkiewicz-Walc, Tusk, itp).
Drugą, młodszą grupę skupioną w PiS-ie stanowią już w większości tzw. "przechrzty" i to oni dążą do odebrania władzy (czytaj kasy) starym układom.
Czy na tej walce zyskają pracujący Polacy? - zobaczymy, ale tam gdzie dwóch walczy, trzeci zyskuje:-)
Jedno jest pewne, w polityce nie ma bezinteresowności...
Dlatego wszelkie układy będziemy demaskować w zaczętym właśnie cyklu: KOMPETENTNI - NIEKOMPETENTNI OCENIAMY RZĄD PIS - www.aferyprawa.com
skomentuj

Najnowsze wpisy