jak zainwestowac

misia1960 / 83.18.62.* / 2007-09-16 18:23
jak zainwestowac 6.500 zeby nie stracic , sa to pieniadze zebrane na leki a w danej chwili organizm odrzuca leczenie nie wiadomo jak bedzie w przyszlosci , , czy fundusz parasol SFIO ING.SUBF.Stabilnego wzrostu plus to dobry wybor pozdrawiam
Wyświetlaj:
cortez / 2007-09-17 21:26 / Bywalec forum
Przychylam się do opinii inych, w Twoim konkretnym przypadku odradzałbym inwestowanie w fundusze, a poszukałbym w innych instrumentach. Ewentualnie możesz zastanowić się i przejrzeć ofertę pieniężnych (np. pzu gotówkowy, unikorona pieniężny) lub obligacyjnych (np. skarbiec depozytowy, aig obligacji, unikorona obligacji). Pozdrawiam, życzę trafnych decyzji i powrotu do zdrowia.
radziej / 2007-09-16 21:00 / Bywalec forum
nie mogę... pieniądze na leki??? pomyśl jednostko, proszę Cię o to bardzo. awansowałaś na liście głupoty na drugie miejsce w rankingu, tuż za mistrzem, ale nadal na podium. słodkie nieba...
misia1960 / 2007-09-17 16:43
Radziej , jest mi przykro ze uznales mnie za glupia , jak sie ma pare groszy tak jak ja to sie chce aby nic z nich nie stracic za rok ., niezrozumiesz bo widocznie jestes zdrowy pozdrawiam
radziej / 2007-09-17 20:36 / Bywalec forum
źle mnie zrozumiałaś bejbe, a może ja to źle ubrałem w słowa... "głupia" miałem na myśli "nierozsądna", więc źle dobrałem w swojej wypowiedzi, więc przepraszam. idąc dalej, jak masz parę złotych to je szanuj, a jeszcze bardziej szanuj siebie i swoje zdrowie. idąc dalej, rozumiem, dużo pracuje, w ciężkich warunkach, cztery pory roku to samo, jeszcze przed kogutami. szanuje zdrowie, liczę się z tym, że kiedyś może mi go zabraknąć. masz mały grosz, ale go szanuj i siebie też, życzę Tobie jak najwięcej zdrowia i żeby wszystko dobrze się poukładało. Radziejo
TaS / 2007-09-16 22:35 / Tysiącznik na forum
Radzieju, a kto zajmuje pierwsze miejsce w tym rankingu?

hm? :)

co do sedna tematu: polecam konto w PolBanku - sam się doń przymierzam - 5% i zawsze możesz wyjąć, wsadzić...

fundusze nie nadają sie do trzymania takiej kaski... no chyba,ze pieniężne.
jan kowalski / 2007-09-16 20:58 / Tysiącznik na forum
Jeśli nie chcesz stracić, lub przynajmniej jak najmniej stracić to polecałbym raczej fundusz pieniężny lub obligacji. Może być np. Arka:- Jest bez prowizji i bez kosztów za zarządzanie, ma najlepsze wyniki w tej kategorii funduszy.
W obecnej sytuacji wszystkie fundusze inwestujące w akcje, a stabilne takie właśnie są, nie dają żadnej gwarancji zysku, tym bardziej, że w każdej chwili możesz tych pieniędzy potrzebować.
W przeszłości były lata, że fundusze obligacyjne zyskiwały nawet kilkanaście procent i kto wie czy znów nie nadchodzą dla nich dobre czasy,
.
jan kowalski / 2007-09-16 21:02 / Tysiącznik na forum
życzę powrotu do zdrowia i dobrego wyboru.
pozdrawiam.
radziej / 2007-09-16 21:22 / Bywalec forum
dołączam się z życzeniami!
hannibal / 2007-09-16 19:03 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czyli są to pieniądze których potrzebujesz do życia.....lepiej ich nie inwestuj ,bo stracisz...pewności zysków nie masz.....ja uważam,że tylko w akcje ale w b.długim terminie....wszystkie inne mieszane fundusze to oszukiwanie samego siebie...też tracą.....i mało zyskują......łatwiej zarobić w pracy niż zyskać w funduszach
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy