Forum Forum prawnePracy

jaki okres wypowiedzenia

jaki okres wypowiedzenia

ajlla / 2010-01-04 18:45
Witam,mam do Państwa pytanie ,otóż moja sytuacja wygląda następująco,chcę odejść z firmy w której pracuję od 01.09.2007 roku[data na mojej I umowie o pracę] którą to zawarłem na czas określony do dnia 31.12.2007 i w/g której byłem zatrudniony w tym okresie czasu na 1/2 etatu [wymiar czasu pracy 50%] ,następnie dnia 01.01.2008 roku została zawarta ze mną II umowa o pracę na czas nieokreślony i w/g której byłem zatrudniony na 1/2 etatu [wymiar czasu pracy 50%] następnie z dniem 25.03.08[data na dokumencie] zostało zawarte ze mną pisemne porozumienie stron w sprawie zmiany warunków umowy o pracę w którym to z dniem 01.04.08 podniesiono mi wymiar czasu pracy do 100% [pełny etat],więc obecnie jestem zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy[pełny etat],a rodzaj zawartej umowy mam na czas nieokreślony,pracuję w mojej firmie od 01.09.07 i chcę z dniem 01.05.10 być już wolny[inna praca] i dlatego proszę o pomoc w ustaleniu ilu miesięczny okres wypowiedzenia umowy o pracę wobec pracodawcy mnie obowiązuje. I kiedy powinienem złożyć wypowiedzenie tak aby było to dla mnie najbardziej korzystne,tak aby 1maja podjąć inną pracę.

Najnowsze wpisy