Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Jakie (i gdzie) ubezpieczenie dla rodziny, proszę o pomoc!

Jakie (i gdzie) ubezpieczenie dla rodziny, proszę o pomoc!

rfedor / 2010-01-13 15:43
Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc...
chciałabym wybrac jak najkorzystniejsze ubezpieczenie dla mojej rodziny: (gdańsk)

mąż (43lat - pracujący)
żona (42lat -pracująca)
syn (19lat -student)
córka (15lat - uczennica)

do tego w ubezpieczeniu chciałbym zawrzeć:
samochód ( Audi a4 2004r 1,9TDI) (mamy zniżnkę 60%) OC i (20%_ AC)
Dom jednorodzinny (+garaz) (E=130m2)
Pies: rasa Doberman (2lata)

Jeśli potrzeba więcej informacji proszę pytać. Dzieki pozdrawiam!
Wyświetlaj:
Guest / 83.143.141.* / 2010-04-08 12:22
miałem podobną sytuację i znalazłem kolesia który mi przeliczył wszystko w kilkunastu towarzystwach. połączył mi gerlinga z hestią i pzu i tak wyszło najtaniej. widzę że pierwszy ktoś avivę zachwala - oni się reklamują jeśli dobrze pamiętam ubezpieczeniem za 3 PLN / dzień a ja mam za złotówkę i to do 100 000 i kupę innych bajerów.
601355841 i pytajcie o pana Łukasza
Bułek / 77.113.93.* / 2010-01-17 09:44
Profesjonalna sprzedaż w ten sposób to tylko w AVIVIE.(pikuś) ;-) Proponowanie ubezpieczenia w ten sposób jest absolutnym brakiem doświadczenia i profesjonalizmu. Jeżeli ktoś na podstawie tych danych proponuje umowę bez ustalenia innych bardzo ważnych informacji to gratuluję takiego doradcy. A w pakiecie to najlepiej proszek do prania z odplamiaczem.
lezdrub / 79.185.105.* / 2010-01-17 19:54
Bułek.Klient chce oszacować propozycje.
Lech3 / 2010-01-16 12:05 / Bywalec forum
Witam
Z całym szacunkiem , ale zapytanie w postaci chciałbym dobrze ubezpieczyć rodzinę brzmi jak "chciałbym posłuchać dobrej muzyki" nie mówiąc o upodobaniach .
Tak więc na chybił trafił zaproponował bym ubezpieczenie NNW + OC w życiu prywatnym w pakiecie z ubezpieczeniem domu , podpinając do tego, dzięki korzystnym zniżkom ubezpieczenie auta .
Szczegóły na priv :)
gini / 2010-01-14 11:45 / Bywalec forum
A nie sprawdzałaś oferty w PZU/ tam maja w czym wybierać, w pakiecie będzie taniej a dodatkowo dla syna możesz stworzyć Plan na życie i oszczędzać i na studia albo sobie na emeryturę i byc przy tym ubezpieczonym.
lezdrub@interia.pl / 79.185.76.* / 2010-01-16 21:28
gini. Na emeryturę , to się oszczedza w IKE na funduszach inwetycyjnych.(Arka)

PZU ma kiepskie zyski.
Margareth / 2010-01-18 14:21 / Bywalec forum
Gdyby PZU miało takie słabe zyski, to by teraz na giełdę nie wchodzili. A ten Plan na Zycie to ciekawa opcja.
Oborowy / 79.185.100.* / 2010-05-16 17:51
Jako firma PZU ma dobre zyski.
Ale tu chodzi o zyski klienta,a nie firmy z która ma umowę.
Klienci PZU już maja sie gorzej niż ich firma.

Za wszystkie ubezpieczenia musza zapłacic drożej niż u konurencji.
Dla tego PZU jako firma ma dobre zyski. Bardzo dobre zyski.
aaudytor / 2010-03-04 17:02 / Bywalec forum
Są na rynku podobne oferty, ale pod wzgledem elastyczności i możliwości decydowania o wielu kwestiach ta się wyróżnia.
lezdrub@interia.pl / 79.185.112.* / 2010-01-13 17:13
rfedor. Podaj e-mail.Albo wyślij e-maila na moja skrzynkę pocztowa
Wyślę konkretną ofertę i warunki OWU przez internet.Jestem 100% pewny,że moja oferta wygra.
łukasz80 / 2010-03-04 18:30 / Bywalec forum
A jak o jest w PZU ?
Czy tam jest kilka opcji ubezpieczenia ?
aaudytor / 2010-03-17 16:21 / Bywalec forum
Warto sobie na stronę zajrzec, coraz popularniejsze stają się oferty, gdzie klient sam decyduje czego chce i jakie elementy z danej oferty wybiera.
klara01 / 212.76.37.* / 2010-04-07 20:14
Ja wybrałam jeszcze inna droge- zadzwoniłam na infolinie PZU i tam uzyskałam wszelkei interesujace mnie informacje dotyczace ubezpieczeń.
Margareth / 2010-03-19 15:21 / Bywalec forum
A taka elastyczność wyboru jest bardzo ważna, mi się te produkty podobają
aaudytor / 2010-04-07 19:06 / Bywalec forum
Przez cały okres korzystania z takiej oferty mamy możliwość kontorli i zarzadzania poprzez internetowy dostep do środków.
gini / 2010-04-08 10:48 / Bywalec forum
No to jest jedna z lepszych opcji bo mamy dostęp do swoich środków i w każdej chwili możemy nawet zawiesić wpłacanie składek.
Margareth / 2010-04-12 16:10 / Bywalec forum
I to chyba jest w tym najlepsze, plan można dostosować do aktualnej sytuacji finansowej, bez stresu czy problemów
lezdrub@interia.pl / 83.28.214.* / 2010-04-12 17:41
Margareth. Ja już tu napisałem na forum.Ze Plan na życie w PZU jest takim samem rozwiazaniem, Jak strategia Lwa w ING, czy Nowa perspektywa w Aviva.

To są takie ubezpieczenie, gdzie teoretycznie ubezpieczenie kosztuje część składki, a praktycznie kosztuje cała skladkę.

W takim ubezpieczeniu klient płaci za rybki i akwarium,a otrzyma,albo rybki,albo akwarium.
aaudytor / 2010-04-12 21:31 / Bywalec forum
No i nikt nie kwestionuje tego, że tak jest tylko może część osób najzwyczajniej w świecie z uwagi na doświadczenie i zaufanie wybiera pzu, inni może ing, czy avive.
Oborowy / 79.185.86.* / 2010-05-17 14:49
Od firm ubezpieczeniowych ING i AVIVA to juz ludzie uciekają.
Już się sparzyli na ich produktach.
Wystarczy tu poczytać wpisy klientów, którzy mieli tam zawarte ubezpieczenia.
Sa tak zadowoleni,ze aż plują
lezdrub@interia.pl / 83.28.208.* / 2010-04-12 23:51
I wszyscy śa w tych firmach robieni w balona.

Bo ten typ konstrukcji ubezpieczeń jest tylko do zaciemniania kosztów.

Dla klienta jest niekorzystny.
gini / 2010-04-13 09:17 / Bywalec forum
Czemu tak sądzisz? Ja mam Plan na życie ale nie zauważyłam aby ktoś chciał mnie oszukać, to poważne oskarżenie, tyle lat jestem w pzu ale jeszcze jako nie zawiodłam sie na nich i teraz też mam taką nadzieję.
Lezdrub@interia. pl / 79.185.91.* / 2010-05-13 14:05
gini. Od kiedy PZU sprzedaje ubezpieczenie Plan Na zycie???
A o ostaniej karze dla PZU w wysokośći 15 mln. zł tez nic nie słyszałeś???

A porównywałes kiedykolwiek Oferty PZU z ofertami innych firm???

A o tym,ze PZU wuplacało odszkodowania komunikacyjne bez WAT tez oczywiśćie nic nie słyszałeś.

O tym ,że na rynku są oferty w dziedzinie ubezpieczenia domu o 40 % tańsze i odszkodowania bez naliczania amortyzacji też nie słyszałeś.

Powiedz, co ty wogóle wiesz o rynku ubezpieczeniowym???
Jezeli ty twierdzisz,że ubezpieczenie Plan na zycie PZU jest korzystnym rozwiazaniem???

ING twierdzi,że ich produkt Strategia Lwa jest korzystnym rozwiązaniem.
Aviva twierdzi,ze jej Nowa perspektywa jest korzystnym rozwiazaniem.

A ja twierdzę, ze to sa tylko kosztowne buble dwa w jednym.
klara02 / 212.76.37.* / 2010-05-13 15:45
Ha, śmiesza mnie takie odpowiedzi... Jaesli ktos napisze ze ubezpiecza sie w PZU to jest zle-bo Ty jestes z ING i tam jest zdecydowanie najlepiej....
jesli tak to napisz dlaczego???
konkrety ? Bo jak widze ciagle tylko negujesz PZU zupełnie niezrozumiale.
Lezdrub@interia.pl / 79.185.85.* / 2010-05-14 21:10
Klara. Mnie smieszą. Takie wywody jak twoje.
Jak można było wyciagnąć takie wnioski na temat tego, co napisałem.

Przecież jasno okresliłem, ze wszystkie te trzy produkty które wymieniłem są do bani.
Ze są bublami ubezpieczeniowymi.

Dziecko ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
gini / 2010-05-13 17:48 / Bywalec forum
Aj tam, a ja w ogóle nie biorę do głowy jak ktoś bzdury wypisuje i nawet nie wie jakie produkty PZU sprzedaje, bo jesli chodzi o Plan na życie to proszę bardzo oto dowód że sprzedaje; http://www.plannazycie.pl/
lezdrub@interia.pl / 79.185.85.* / 2010-05-14 21:13
gini. Ja wiem, ze PZU ma taki genialny bubel,tylko,ze ma go od niedawna.
I ludzie sie przekonają, jak na tym wyjdą.
To tylko kwesita czasu.
GoOrange / 89.73.247.* / 2010-05-15 23:16
Prawda jest taka że Klienci (np. młoda rodzina) kiedy opowiadam im o zagrożeniach płynących z ryzyka posiadania dużego kredytu nie zabezpieczonego polisą na życie, nie dość że rozumieją to ryzyko to jeszcze bardzo chętnie chcą je minimalizować. Kiedy jeszcze dowiadują się że po WIELU latach (celowo to piszę żeby nie było wątpliwości) kiedy spłacą już kredyt a nic tragicznego w międzyczasie się nie wydarzy, mogą odzyskać wpłacone składki, zacierają ręce. Niestety, kiedy już podstawowy cel zostanie osiągnięty, kredyt spłacony, nic się ubezpieczonemu nie stało, nagle ci sami Klienci zapominają jaka była rola polisy na życie, kogo, co i jak chcieli zabezpieczyć, nagle oczekują zarobku jak na najlepszej inwestycji!
Kochani najpierw zrozumcie czym jest polisa na życie!
gini / 2010-05-17 10:33 / Bywalec forum
Masz rację, niestety ale u nas takie myślenie jest powszechne i niektórzy wręcz próbują wcisnąć ludziom niesłuszne na temat takiego ubezpieczenie opinie. Krytykują to czego nawet nie znają, ech, co za ludzie.
Margareth / 2010-05-14 23:12 / Bywalec forum
Lezdrub. Swego czasu pisałeś że najlepszym produktem jest arka zero kosztów. Ale jak chce się znaleźć jakieś informacje o tym to ciężko. Więc wybacz, ale chyba lepszy produkt, którego warunki można sobie przeczytać i z pełną świadomością podpisać, niż coś, o czym wie jakiś agent a tak poza tym to nikt więcej
lezdrub@interia.pl / 79.185.86.* / 2010-05-17 14:42
Margarett jak sie czyta twój wpis to rece opadają.
Jak ktoś jest ciemny i nie potrafi znaleść TFI Arka BZWBK to trudno.
To tylko świadczy, o twojej kiepskiej znajomośći rynku finannsowego.
Ale jak zauważyłem bardzo często wchodzisz tu na forum i chcesz udzielać kliento porad.

Jak nie umiesz znaleść w internecie to idź do banku BZWBK.
Mam nadzieję ,że gdzieś widziałaś placówki tego banku.
A i przy okazji skorzystasz. Jest teraz w BZWBK promocja. dają 100 zł za otwarcie konta i bez opłat wszystkie bankomaty.
Margareth / 2010-05-17 23:59 / Bywalec forum
Lezdrub przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Doskonale wiem co to jest Arka, po prostu od agenta oczekiwałam pewnej precyzji w tym co pisze, jeżeli pojawia się jakaś nazwa to dobrze było by, by coś oznaczała i by laik mógł to coś znaleźć.
Co do konta to jednak wolę nie musieć płacić za przelew do innego banku, a są takie banki, które to zapewniają
lezdrub@interia.pl / 79.185.89.* / 2010-05-18 01:08
Mysle,ze ja dobrze napisalęm na taki tekst jak zamieściłaś,ze trudno znaleść informacje dotyczace TFi Arka BZWBK.
I tym laikiem to jestes ty,bo inni sobie z tym radzą i takich tekstów nie pisza,że nie mozna znaleść.
aaudytor / 2010-05-13 12:34 / Bywalec forum
Akurat to jest klucz do owocnej współpracy, dobra oferta w rzetelnej, pewnej firmie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy