Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: Od czego ma odciągnąć uwagę szpieg w rządzie?

Jakimczyk: Od czego ma odciągnąć uwagę szpieg w rządzie?

Wyświetlaj:
jliber / 82.210.134.* / 2006-11-09 19:09
Jak widać Kaczkom specjalista od wirtualnych problemów Macierewicz raczej chyba jednak im już nie wystarcza. Jednak analizowanie od czego to miało odwrócić uwagę ma mniej sensu niż analizowanie Hotelu Zacisze.
zarobiony / 2006-11-09 16:27 / -
To przeciez Macierewicz jest odpowiedzialny za wyciek tej notatki.
rybka / 2006-11-09 12:22 / Tysiącznik na forum
Uważam, że pytanie należy postawić inaczej. Nie "od czego ma odciągnąć uwagę..." ale "na co powinna zwrócić uwagę wypowiedź Parysa?"
Otóż tego typu wypowiedzi, coraz częściej sie pojawiające, świadczyć mogą o tym, ilu politycznych błaznów nosi polska ziemia. Brakuje mi słów, aby opisać jak wielkiej głupoty potrzeba, apy paplać podobne bzdury. Jak wielkiej głupoty potrzeba, aby tłumaczyć innych głupców (jak to miało miejsce ze słynnym "skrótem myślowym")?
Przy takich myślicielach jak Parys czy Macierewicz, słowo "żenujące" zaczyna się dewaluować.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-11-09 22:00
Wydaje mi się, że wiem o co w tym wszystkim chodzi. Otóż jeśli agent istnieje, to choćby był wirtualny można za wszelkie obecne i przyszłe niepowodzenia rządu obciążyć jego osobę.
A tak mówiąc poważnie, to po jakie licho ktoś miałby obecnie angażować i opłacać szpiegów. Wystarczy, że posłucha wypowiedzi Macierewicza i poczeka parę dni na komentaże prasowe a w nich wypowiedzi niektórych naszych wybrańców narodu. Prawda że taniej?
MN1 / 80.51.231.* / 2006-11-09 12:12
Dwór cesarski III i IVRP jest tak duży, że jest tam pewnie wiele wtyczek, zarówno ze wschodu jak i zachodu.
LetnikK / 217.76.116.* / 2006-11-09 11:45
Dlaczego pan Parys ma mieć odpowiedzialność za słowa, skoro pan Macierewicz jej nie musi mieć?
hermanD. / 157.25.157.* / 2006-11-09 10:40
Felix, daj sobie spokoj z wypisywaniem tutaj bzdur. Idz na inne forum duskusyjne. Z tym co napisales nawet nie chce sie polemizowac. Moze tylko jedna uwaga - w Polsce rzadzi J.Kaczynski oraz jego uklad rodzinno-partyjny. Mimo, ze w wiekszosci sa to ludzie kompletnie nie nadajacy sie do rzadzenia sa to jednak Polacy (za co jest mi wstyd
).
maa / 2006-11-09 10:24 / Tysiącznik na forum
Przestań Pan śmiecić forum
Sabre / 2006-11-09 08:37 / Tysiącznik na forum
Pewnie pan Parys pragnie wrócić do łask i wzorem Macierewicza dokonał „niewłaściwego skrótu myślowego”. Co prawda pomyliły mu się kierunki, ale takie oskarżenia bez dowodów są ostatnio modne i w tym całym ferworze … .
Prezydent w Wielkiej Brytanii obraża polaków, którzy witają go jego niedawnym hasłem politycznym „Spieprzaj dziadu”. Sam premier Blair starał się wybawić kartofla z opresji, przetłumaczyć z wolskiego na polski.
Jak pokazuje ta sytuacja, bezpodstawne oskarżenia, podłe oszczerstwa i zwykłe obelgi są mile widziane w IV RP. A że odciągają uwagę od innych problemów to chyba oczywiste.
A że po amatorsku?
"To bzdury, ale jedziemy z tym. Naród jest ciemny i uwierzy".

Najnowsze wpisy