Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński nie zamierza odejść z PiS

Kaczyński nie zamierza odejść z PiS

Money.pl / 2011-10-11 13:49
Komentarze do wiadomości: Kaczyński nie zamierza odejść z PiS.
Wyświetlaj:
kpiarz / 83.27.53.* / 2011-10-12 18:20
Prezes K. to kłamliwy knypek bez honoru, od kroyta nie odejdzie nie ma mowy trzeba przecież następną kadencję porozrabiać:))) W tym czasie może karierę uciśnionego męczennika zrobi zbawca Narodu z bożej łaski:)))
gerard#b / 77.255.237.* / 2011-10-12 23:58

od kroyta nie odejdzie nie ma mowy

Od jakiego koryta? Przy jakim korycie on jest? On jest jedynie prezesem partii politycznej, więc jakie koryto? Ty zywisz przede wszystkim takich pasożytów jak Tusk, Komorowski i Schetyna, więc nie p********, że to Kaczyński jest przy korycie.
Prezes K. to kłamliwy knypek bez honoru

To może udowodnij merytorycznie kiedy kłamał i nie miał honoru
kpiarz / 83.27.53.* / 2011-10-13 10:22
Merytorycznie to np. 3 mln mieszkań i chyba z 5 tys. km autostrad obiecał wybudować chociażby. Co do honoru tego jegomościa to np. zarzekał się, że nigdy nie stworzy koalicji z Lepperen i Giertychem a co zrobił żeby władzy nie oddać. Prezesurę też miał teraz oddać jeśli PIS przegra w wyborach i co? KŁAMAŁ znowu! A co do koryta to przecież Prezesem za darmo nie jest i kasę Państwową też na to dostaje. A to że krytykuję Prezesa K.nie oznacza, że z resztą się zgadzam merytorycznie:)))
alik101 / 2011-10-12 12:52
jakoś mnie nie dziwi fakt pozostania Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku prezesa
ździcho / 178.42.35.* / 2011-10-12 13:02
A mnie to nwet niespecjalnie przeszkadza. Niech Kaczyński będzie dla Prawych i Sprawiedliwych Polaków symbolem narodowym. Będzie święty spokój.
dgen / 2011-10-11 15:39 / Tysiącznik na forum
Wydawało by się, że (PO)wolne media i gang futbolistów po wygranej zmienią strategię - czego czepiają się wciąż gościa, który rządził tylko dwa lata, był "nieudacznikiem" i w dodatku jest popierany przez "bydło" ?
Boją się ?
A tak na poważnie - nie znam kraju, w którym szef największej partii opozycyjnej, który zdobył ponad 1/3 mandatów składa rezygnację i to pod wpływem mediów i rywali politycznych.
Po drugie wolałbym się od money.pl dowiedzieć jak rząd zamierza znacznie zwiększyć dochody budżetu bez podnoszenia podatków albo co z KRUSem. Dlaczego o to nie pytacie premiera. A co z indywidualnymi kontami w ZUS gdzie już teraz miały się znajdować nasze składki ?

No ale dzieci facebooka to chyba nie interesuje.
taniekredytyorg / 2011-10-11 16:12
Jak to jak rząd zamierza zwiększyć dochody budżetu? Podnosząc podatki;-) Może znowu OFE ograbią;-) Z czegoś trzeba utrzymać rosnącą armię urzędasów.

Co do czepiania się Jarosława Kaczyńskiego t to rząd PO-PSL musi mieć wroga zupełnie jak PZPR.

pozdrawiam
www.taniekredyty.org
marynarz098 / 2011-10-11 15:14 / Tysiącznik na forum
Tyle razy przegrac to jak wygrac ......ty moj ulubiencu.
tesa1959 / 2011-10-11 22:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak to przegrać??? Przecież znów wygrał, bo zbawi Polskę - to jest fakt - powiedział. No dobra.... faktem nazwał to, że tak skandowali jego ludzie i dlatego nie odejdzie. NASZ ZBAWICIEL !!!
ździcho / 178.42.35.* / 2011-10-12 13:00

tak skandowali jego ludzie i dlatego nie odejdzie.
NASZ ZBAWICIEL !!!

Jesteś pewna, że dobrze usłyszałaś? To nie było przypadkiem: "NASZ ZABAWICIEL!!!"?:)
tesa1959 / 2011-10-12 16:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Masz rację... może to było tak jak mówisz:::))) Ja słyszałam tylko z ust Kaczyńskiego przekaz tego okrzyku. Tylko nie piszę się na taką zabawę na dłuższy okres, chociaż bez niego na forum byłoby nudno :).
marynarz098 / 2011-10-11 14:52 / Tysiącznik na forum
Dla Jarosława Kaczyńskiego "raz dane słowo jest święte", chociaż dobrze pamiętamy, że są od tej zasady pewne odstępstwa. Choćby po zapewnieniach, że gdy jego brat jest prezydentem, on nie będzie premierem. Przypominamy zobowiązanie, które szef PiS złożył trzy lata temu.

Do trzech razy sztuka, więc mógłbym powiedzieć: trzy porażki i odejdę. Jednak obawiam się, że dwie to już będzie wystarczająca ilość. W związku z tym jeśli w 2011 roku wyborów nie wygramy, to pozostawię miejsce innym. Pewnie młodszym. Oni będą dalej to prowadzili - mówił Jarosław Kaczyński w 2008 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. - Jestem przekonany, że mamy wszelkie szanse wygrać. W związku z tym jeszcze trochę młodzi się pomęczą - mówił z uśmiechem.

Od czasu tej wypowiedzi PiS przegrało wybory do Parlamentu Europejskiego, prezes tej partii wybory prezydenckie w 2010. W tym samym roku Prawo i Sprawiedliwość przegrało wybory samorządowe. Teraz kolejne wybory parlamentarne. Podczas wieczoru wyborczego swojej partii prezes nie odniósł się do tych słów. Mówili za to jego "zaufani".
ździcho / 178.42.44.* / 2011-10-11 15:04
No co Ty? Boisz się go? Przestań. Niech sobie mędzi na zdrowie. Coraz mniej ludzi zwraca na niego uwagę. Ci co jeszcze to robią pukaja sie w czoło co najwyżej
marynarz098 / 2011-10-11 15:11 / Tysiącznik na forum
Ja sie balem .......za swoje anty-kaczynskie wypowiedzi byc pociagnietum do odpowiedzialnosci prawnej przez Macierewicza.......ale cos sie stalo i sie im zes.........lo. :-)
ździcho / 178.42.44.* / 2011-10-11 15:32
Macierewicz musiałby mieć jakieś kompetencje do wykonywania takich czynności. Jedyne co on mógłby zrobić to krzyczeć: "Łapać marynarzy!" Chyba nie zrobiłoby to na Tobie większego wrażenia jak sie domyślam.
marynarz098 / 2011-10-11 15:42 / Tysiącznik na forum
macierewicz jest gupi i tyle o takie wrazenia na mnie robi ....ma zamglone spojzenie i nawdychal sie helu....
ździcho / 178.42.44.* / 2011-10-11 15:47

....ma zamglone
spojzenie i nawdychal sie helu....

A mnie się coś zdaje, że właśnie jak się tego helu nawdycha to jemu ta mgła wtedy puszcza, a potem jak go zmetabolizuje, to znowu mu się zasnuwa. On się tym helem leczy objawowo
marynarz098 / 2011-10-11 15:54 / Tysiącznik na forum
Ja tam sobie mysle ze go poprostu ktos nagminie oszukuje odnosnie jego zdrowia ( moze to ten sam lekarz co leczy prezesa????) i nikt biedakowi nie wytlumaczyl ze to poprostu blad w wiazaniach DNA
pajchiw / 2011-10-11 14:23 / Tysiącznik na forum
A po co ma odchodzić?
Poczeka do następnych wyborów i rozpirzy PO, bo kryzys sam nie przejdzie, a PO nic nie robi. I nie będzie już gdzie uciec - Palikot też będzie współrządzącym :)
Swoją droga pozdrawiam wszystkich, którzy znowu dali się nabrać - obojętnie na którą partię. Róbcie tak dalej, a obudzicie się kiedyś w kolejce do pomocy społecznej...
ździcho / 178.42.44.* / 2011-10-11 15:06

Poczeka do następnych wyborów i rozpirzy PO, bo kryzys sam nie przejdzie

Taa, rozpirzy...Czym? Pięściami, którymi wygraża?
tesa1959 / 2011-10-11 22:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przecież dotąd nie spełnił żadnej obiecanki (jeśli brat będzie prezydentem, ja nie będę premierem; nigdy koalicji z Samoobroną, odejdę, jeśli przegramy w 2011), to i obiecanka rozpirzenia też nie będzie spełniona:::))).n On nadaje się tylko do wymachiwania szabelką.
ździcho / 178.42.35.* / 2011-10-12 11:06

Przecież dotąd nie spełnił żadnej obiecanki

Zgadza się. Podobnie jak każdy inny polityk.
On nadaje się tylko do
wymachiwania szabelką.

O to tak. Jest w tym względzie indywiduum. Siedząc na koniu i wymachując szabelką moze być symbolem narodowym. I niech tak zostanie. Tak będzie najlepiej i najbezpieczniej i dla niego i dla wszystkich
tesa1959 / 2011-10-12 16:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Zgadza się. Podobnie jak każdy inny polityk.

Niekoniecznie. W SLD przywódcy zmieniają się:), bo o to głównie mi chodziło, a nie o obiecanki dotyczące gospodarki. Jeżeli chodzi o Kaczyńskiego, to nie jestem pewna, czy chciałabym je spełnił, gdyby wygrał.
moze być symbolem narodowym.

Chyba wolałabym za symbol narodowy kogoś bardziej zasłużonego, niekoniecznie w prowadzeniu wojny polsko-polskiej.
trollstein / 194.242.62.* / 2011-10-11 14:47
bo co?
nie kazdy jest takim nieudacznikiem, zeby liczyc na polityków.

a co do kryzysu, to jak na razie PO daje rade, zas PIS w czasie prosperity zmniejszył istotnie dochody panstwa obnizajac stawki podatkowe.
pajchiw / 2011-10-11 15:03 / Tysiącznik na forum
Co to znaczy PO daje radę?
Tak konkretnie - skończyły się wybory, możemy przestać gadać hasłami z kampanii wyborczej.
ździcho / 178.42.44.* / 2011-10-11 15:08

Co to znaczy PO daje radę?

Słuszne pytanie. Swoją drogą ciekawa sytuacja: dawanie sobie rady z nie robieniem nic. To chyba nie jest zbyt trudne.
trollstein / 194.242.62.* / 2011-10-11 15:53
skoro nic nie robi to przynajmniej nie przeszkadza ;-P.

w sumie Kaczka tez mozeby nie przeszkadzała, skupiłaby sie raczej na łapaniu i karaniu sprawców zamachu smoleńskiego :DDD
Stasiek47 / 89.72.104.* / 2011-10-11 13:54
a właściwie to kogo to obchodzi. Sfrustrowany facio ze swoją partią czopków nie jest partią opozycyjną, tylko partią totalnej negacji. Żaden pożytek z nich w sejmie, nie potrafią współpracować w żadnej sprawie. Chwalą się, że przedstawiają projekty ustaw. Nie po to społeczeństwo ich pogoniło, żeby ich pomysły były realizowane. W efekcie psują tylko powietrze w sejmie i biorą uposażenia poselskie za nic. Kompletnie za nic. I to krajowi zafundowali ich wyborcy.
jt / 78.8.239.* / 2011-10-11 16:32
Stasiek,wyluzuj,spuść POwietrze bo pękniesz.Już po wyborach.
A to że w Sejmie jest opozycja,to normalka w demokracji.A Ty,jak widzę bardzo tęsknisz do "jedynej,przewodniej siły Narodu".To już nie wróci.
marynarz098 / 2011-10-11 14:45 / Tysiącznik na forum
Nie ma to jak konstruktywna opozycja.......prawica w wydaniu Pis to blogoslawienstwo dla PO i RPP.
Znowu obiecuja zbawienie Polski. Oglaszaja mesjanizm Kaczynskiego.......aby tak dalej, anty-klerykalizm to tendencja zwyzkowa, za 4 lata dojda do glosu nastepne ,, nie znajace sie na patriotyzmie roczniki,,........mozna wrozyc wzrost poparcia dla Palikota i stabilne poparcie dla PO, .....no jesli tylko nie nabrudza sobie sami, no ale na to wplywu nie mamy.
Dancer12 / 2011-10-11 14:26 / Bywalec forum
Ciekaw jestem czy tak samo twierdziłeś jak PO negowało każdą inicjatywę za czasów rządów PiS? o tym jakoś teraz nikt nie pamięta?
JAG1 / 83.8.186.* / 2011-10-11 13:52
Na modlitwę, oczywiście.
Tomwic / 2011-10-11 13:49 / Bywalec forum
Polskę zbaw Panie! Ale przed Kaczyńskim.

Najnowsze wpisy